Autor Wątek: W co teraz gracie?  (Przeczytany 1380093 razy)

0 użytkowników i 8 Gości przegląda ten wątek.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12480 dnia: Sierpnia 23, 2017, 10:05:27 am »
Po ukończeniu dobrego Watch Dogs, które okazało się całkiem niezłą grą, nie na 9 czy 10, ale spokojnie na 7 i 8 , wziąłem się za Final Fantasy XIII. Miałem dzisiaj chwilę, to postanowiłem, że wreszcie zacznę tę przygodę. Niestety nie mam obecnie FFX-2 w grywalnej postaci, więc padło na trzynastkę.
Do tego jutro premiera nowego Uncharted, więc FFXIII zostanie odłożone na kilka dni na półkę, pod warunkiem, że dostanę jutro Uncharted, a czytałem, że znowu się szykują problemy z dostępnością na premierę exa Sony.
Na przenośniakach nadal Wipeout Pulse na PSP.
I jak wchodzi tobie FFXIII? Unosi ciezar jakosci serii czy jest moze bekartem tego pieknego uniwersum?
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 823
  • Reputacja: 81
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12481 dnia: Sierpnia 23, 2017, 11:10:03 am »
Po ukończeniu dobrego Watch Dogs, które okazało się całkiem niezłą grą, nie na 9 czy 10, ale spokojnie na 7 i 8 , wziąłem się za Final Fantasy XIII. Miałem dzisiaj chwilę, to postanowiłem, że wreszcie zacznę tę przygodę. Niestety nie mam obecnie FFX-2 w grywalnej postaci, więc padło na trzynastkę.
Do tego jutro premiera nowego Uncharted, więc FFXIII zostanie odłożone na kilka dni na półkę, pod warunkiem, że dostanę jutro Uncharted, a czytałem, że znowu się szykują problemy z dostępnością na premierę exa Sony.
Na przenośniakach nadal Wipeout Pulse na PSP.
I jak wchodzi tobie FFXIII? Unosi ciezar jakosci serii czy jest moze bekartem tego pieknego uniwersum?
Za krótko grałem, aby wyrobić sobie pełniejszą opinię. Bękart to raczej nie będzie - logo wygląda niemal tak samo jak 20 lat temu. :lol:
Tak na serio to nie do końca jestem przekonany do systemu walki. Nie czuję tego, ale może z upływem godzin zmienię zdanie.

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

LukeSpidey

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 10-05-2010
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 10
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12482 dnia: Sierpnia 23, 2017, 14:25:43 pm »
Wzięło mnie na pierwszą platynę. Zainspirowany wiadomością o gościu, który przekroczył 1300 platyn postanowiłem dać szansę swojej pierwszej. Padło na Farming Simulator 17, ponieważ w grę zagrywam się z małymi przerwami od premiery. I tutaj pojawiła się zabawna rzecz. Mianowicie próbując złapać brakujące trofea zauważyłem, że mój sposób grania się zmienił. Zupełnie nie czuję tej przyjemności, nie delektuję się grą. Jest tylko praca, praca i praca - ciśnienie, żeby już odblokować ten pucharek. W związku z tym naszła mnie refleksja, czy aby wbijanie trofeów czy osiągnięć to przypadkiem nie jest harówka dla tych wszystkich graczy z całą masą platyn. W moim przypadku przestałem czerpać radość z grania.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 23, 2017, 14:33:28 pm wysłana przez LukeSpidey »

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12483 dnia: Sierpnia 23, 2017, 14:43:55 pm »
Mi tam sprawia radość zdobycie kolejnego pucharka :roll:
Yeahh, me and hate that's an odd couple

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12484 dnia: Sierpnia 23, 2017, 14:48:29 pm »
Wzięło mnie na pierwszą platynę. Zainspirowany wiadomością o gościu, który przekroczył 1300 platyn postanowiłem dać szansę swojej pierwszej. Padło na Farming Simulator 17, ponieważ w grę zagrywam się z małymi przerwami od premiery. I tutaj pojawiła się zabawna rzecz. Mianowicie próbując złapać brakujące trofea zauważyłem, że mój sposób grania się zmienił. Zupełnie nie czuję tej przyjemności, nie delektuję się grą. Jest tylko praca, praca i praca - ciśnienie, żeby już odblokować ten pucharek. W związku z tym naszła mnie refleksja, czy aby wbijanie trofeów czy osiągnięć to przypadkiem nie jest harówka dla tych wszystkich graczy z całą masą platyn. W moim przypadku przestałem czerpać radość z grania.
Wpisik troszke. Kiedyś też troche w ten sposob pogralem, bo chcialem jakies platynki i to nie dla mnie. Aktualnie robie platynke tylko jak gra mi sie mega podoba i po ukonczeniu normalnym nie zostaje duzo do zrobienia do platynki.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12485 dnia: Sierpnia 23, 2017, 15:59:42 pm »
Wzięło mnie na pierwszą platynę. Zainspirowany wiadomością o gościu, który przekroczył 1300 platyn postanowiłem dać szansę swojej pierwszej. Padło na Farming Simulator 17, ponieważ w grę zagrywam się z małymi przerwami od premiery. I tutaj pojawiła się zabawna rzecz. Mianowicie próbując złapać brakujące trofea zauważyłem, że mój sposób grania się zmienił. Zupełnie nie czuję tej przyjemności, nie delektuję się grą. Jest tylko praca, praca i praca - ciśnienie, żeby już odblokować ten pucharek. W związku z tym naszła mnie refleksja, czy aby wbijanie trofeów czy osiągnięć to przypadkiem nie jest harówka dla tych wszystkich graczy z całą masą platyn. W moim przypadku przestałem czerpać radość z grania.

Brawo ty. Liczę, że na tej jednej nie poprzestaniesz.

Co do dzbanów, zależy od gry. Aktualnie gram w Mafię III. Jest nieźle, ale to nie jest na tyle fajna gra, by jej dodatkowe kilkanaście godzin poświęcić dla platyny (grę trzeba przejść dwa razy).

Natomiast Demon's Souls to gra wybitna. Na PS Trzy mam 300 gier i ona jest moją ulubiona, więc w każdej wersji (ang. jap. eu) skusiłem się na platynę. I gdyby reedycję wydano, zrobiłbym to po raz 4ty. Zresztą w każdych Duszach/Bloodborne mam platynę, ponieważ uwielbiam tę serię.

Wiesz, wiele też zależy od faktu, jak dzbany są skonstruowane. Unity ma relatywnie łatwą (4/10) platynę, ale tam jest kilkaset znajdziek. Po ukończeniu gry, gdy zobaczyłem ile tego pozostało, odpuściłem, choć gra bardzo mi się podoba. W Syndicate znacząco rangę problemu obniżono, ale znowu masz pięć tys. obiektów zniszczyć.  :evil:

W całkiem udanym Army of Two polubiłem duet bohaterów. Jeden brąz wymagał by zabić towarzysza. No nie bardzo na to przystałem.

Generalnie twórcy od lat na znajdźki stawiają sporu nacisk. W kapitalnym Dead Space było to rewelacyjnie rozwiązane, ponieważ było ich stosunkowo niedużo i nie musiałeś wszystkich (to ważne) zebrać.
Podobnie jest w serii Far Cry tyle, że tutaj jest tego znacznie więcej.

W Mafii II pamiętam trzeba było grac z YouTube, ponieważ niektóre plakaty były rozmieszczone w takich miejscach, że chyba tylko przypadkiem byś go odnalazł - jak to gdzie jedziesz mostem i w połowie drogi z impetem musisz uderzyć w barierkę by wylądować na dachu pobliskiego domostwa gdzie owy plakat znajduje się.

Fatalnie było z reedycją PoP WW, gdzie grę musiałeś na każdym poziomie zaliczyć.

Platyna w Nioh też jest udana, nawet bardziej niż w Soulsach. Jest wymagająca, ale nie trzeba przebiec ponad dwa razy przez grę, a ta i tak daje ogromną satysfakcję.

Mój # 100 czyli Tekken 7 również dla miłośnika bijatyki, jest dobrze skrojony, ale jeszcze lepiej robił to BlazBlue. Nie było tam przekombinowanych trofeów. Całość była trudna - wiadomo jak to jest z bijatykami dwa de na najwyższym poziomie trudności, a i swoje poprzez sieć należy wywalczyć. I o ile w Tekkeńcu on line leży, tak w BB jest jak w SF4 - kapitalnie. Jesteś dobry - zdobędziesz platynę.

Dobrze też, że pojawiają się takie gry, jak te od Telltale. Raz, że trzymają wysoki poziom, dwa 100% zasadniczo robi się samo.  :grin: Ale mogłyby być bardziej urodziwe.

Zasadniczo jeżeli coś jest na silę, głupie, niedorzeczne - szkoda na to czasu marnować. Ale to już indywidualna sprawa każdego gracza, jak sobie co tam oceni.


Mi tam sprawia radość zdobycie kolejnego pucharka :roll:

Mnie również. Jeszcze kilka(naście) gier i #10000 wpadnie  :roll:

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 718
  • Reputacja: 74
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12486 dnia: Sierpnia 23, 2017, 17:05:34 pm »
Last day on earth (android) - gra nadal w wersji beta, ale wciąga jak bagno mechaniką, klimatem, ogromem możliwości. Do tego świetne i proste sterowanie które pozwala połączyć walkę z eksploracją, rozbudową bazy, craftingiem i farmieniem itemów
Zjawisko na miarę Angry birds czy P vs Z
Polecam bardzo

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 823
  • Reputacja: 81
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12487 dnia: Sierpnia 23, 2017, 23:36:22 pm »
Co do tematu platyn to polecam Life is Strange. Gra jest wybitna, trofea wpadają same, a te brakujące to zdjęcia do zrobienia, do których po ukończeniu przygody łatwo można wrócić. Nie, osobiście nie mam tu platyny, ale przy ponownym przejściu gry, zamierzam ją zdobyć. Co do samych trofików/eczików to nie są one sensem mojego życia, ale lubię jak wpadają. Lubię też je przeglądać na moich profilach i zdobywać te brakujące, ale w granicach zdrowego rozsądku. Całkowicie lub prawie całkowicie omijam te z multi, bo nie gram po sieci - szkoda mi czasu. Nie lubię za to olewającego podejścia N do tematu, bo powinni to również zaimplementować w swoich grach. W starych tytułach też mi tego brakuje, ale to akurat wynalazek ms z poprzedniej generacji.

O czym to ja. Aha. Może to kogoś zainteresuje, ale ukończenie Uncharted:ZDz zajęło mi dokladnie 8h55min na 3/5 poziomie trudności, wliczając w to ok. 15 minut napisów końcowych. 36 z 68 skarbów, itd., itp., ale nie chcę spojlować. Dla mnie czas gry jest idealny - nie robiłem prawie wcale dodatkowego zadania, na otwartej mapie - przypuszczam, że to może zająć z 3-4 h więcej.

Na pewno czeka was niespodzianka w fabule. Gra jest bardzo dobra, chociaż osobiście bym wywalił wojaże dżipem znane już z U4. Jakoś nie pasują mi one do tego typu gry. Cała reszta to dobrze znane patenty z serii i czwórki. Panie nie szczędzą sobie zgryźliwości, ale są niezłym duetem. Oczywiście duet D i S jest nie do podrobienia, ale dziewuchy - pomimo moich obaw - dały radę. Gra zdecydowanie warta tych 150 zł. Polecam niezdecydowanym, a ja wracam do FFXIII
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 23, 2017, 23:37:59 pm wysłana przez RyoHazuki »

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12488 dnia: Sierpnia 25, 2017, 14:19:35 pm »
LiS - świetna gra, zdecydowanie. Szkoda, że nie wygląda jak Until Dawn (z drugiej strony to dobrze, bo jakby miała działać w kilkunastu klatkach, to lepiej nie). 100% już dawno zdobyte (racja, nic ciężkiego).
Dobrze, że kolejna odsłona pojawi się w przyszłym roku.  :yes_anim:

Plus za recenzje Dziedzictwa. Zaintrygowałeś mnie tym co się tam wydarzy.

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12489 dnia: Sierpnia 26, 2017, 02:04:29 am »
Hitman, tym razem udało mi się dorwać promocję, i już sobie pogrywam, zacny tytuł, dobrze, że studio urwało się, i mają zamiar kontynuować dalsze losy agenta47. Uncharted Zaginione Dziedzictwo, pierwsze wejście, i opad szczeny, gram na ps4pro, plus tv z hdr, ta gra wygląda chyba nawet lepiej od U4. :o   Assassins Creed Kolekcja Ezio, z sentymentem podchodzę do tego tytułu, bo nie można ukryć, że przygody Ezio ratują honor marki AC, spędziłem wiele czasu na ps3, i był to miło spędzony czas. Ale jeśli śmieszkowaliście do glitchy w ME Andromeda, to tutaj mamy ubaw do kwadratu, Ubisoft pała z dwoma minusami za takie remastery.

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12490 dnia: Sierpnia 26, 2017, 07:38:38 am »
Observer
Chłopaki z Bloober'a odwalili kawał świetnej roboty i aż się wierzyć nie chce, że to ta sama firma co zrobiła Music Master Chopin.
Bo nie odwalili. Wypatrzyli na targach dwóch zdolnych devów z praktycznie ukończonym Layers of Fear i wydali ją bezczelnie twierdzą że to ich. Ich pomysłem jest dodatek, recenzje wiadome. A owi zdolni zrobili następnie Observera. Szkoda chłopaków że tak gównianej firmie użyczają talentów.

Co do pucharków - sam mam wyłączone powiadomienia, platyn absolutne nie zbieram, ale lubię zajrzeć w menu za co powpadały ostatnio.

A z gier - Zelda! Ale żeby ją oszczędzać na wyjazdy planuję przysiąść ostro do plejstacji. Mam ochotę na powrót do AC4.
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12491 dnia: Września 04, 2017, 22:36:55 pm »
Nie wierzę, że to robie, a jednak po raz pierwszy w historii !!! 8)

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12492 dnia: Września 05, 2017, 01:14:22 am »
A ja tak sobie próbuje różnych rzeczy. Niedawno skończyłem całkiem fajnego titanfall 2. Później dość sporo pogralem w the witness, świetna gierka ale pozniej poziom skomplikowania zagadek zaczął mnie męczyć więc zacząłem lżejszego just cause 3. Jako, że nie przepadam za serią zdziwiłem się, że 3 mi się podoba. Ale do czasu. Później się okazało, że to tak samo nudny, powtarzalny i nieciekawy a do tego zbugowany, z kiepskim sterowaniem i strasznie slabym strzelaniem just cause jak każdy inny. Na kolejny ogień idzie Stories, zobaczymy co to. A do tego Diablo 3 w coop z narzezoną :)

lupinator

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12493 dnia: Września 05, 2017, 01:18:51 am »


Zapowiada się na całkiem fajną grę chociaż Ironside'a nie odżałuję.

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 823
  • Reputacja: 81
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12494 dnia: Września 11, 2017, 20:06:31 pm »
Professor Layton and the Curious Village na NDS.
Uwielbiam tę serię, uwielbiam. Pamiętam jak jeszcze wychodziło Neo+ i Gulash recenzował pierwsze dwa czy trzy Laytony, zawsze z wypiekami na facjacie (klawiaturze). Zastanawiałem się wówczas, co ten typ widzi w takiej nudnej gierce. Zdanie zmieniłem, dopiero wiele lat później jak sam zagrałem. Świetna seria, marka i jak dla mnie najlepsze ip na konsolach Nintendo.

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

pachu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 2 886
  • Reputacja: 20
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12495 dnia: Września 11, 2017, 22:08:47 pm »
Soma, Hellblade, no i na okrągło w Bloodborne każdą bronią po raz setny  8)

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12496 dnia: Września 12, 2017, 15:02:43 pm »
Też lubię sobie co jakiś czas odświeżyć krwiste. Robię sobie nową postać i przechodzę tak z połowę klepiąc bossów za pierwszym razem :). Ostatnio zabiłem Romka pajączka i mi się znudziło. Jednocześnie 55 lvl to za mało na DLC gdzie mnie ostro jechali.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12497 dnia: Września 12, 2017, 22:47:50 pm »
A ja zrobilem platyne i nie mam ochoty wracac :)

Aktualnie koncze Wolfensteina The Old Blood. Fajna gra z niestety mocno srednim zakonczeniem. Nastepnie GTA V lub Prince of Persia Forgotten Sands i Elite Dangerous zeby zobaczyc czy mi taka rozgrywka w ogole pasuje.

LukeSpidey

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 10-05-2010
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 10
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12498 dnia: Września 13, 2017, 09:23:13 am »
Prince of Persia The Forgotten Sands - jedna z prostszych platyn i jeden z dwóch calaków, które udało mi się zrobić na X360. Sam się przymierzam za jakiś czas na ogranie jej ponownie na PS3. Bardzo przyjemna gierka i trochę szkoda, że nie wypaliła i Ubi pogrzebał franczyznę. Po cichu liczę, że za kilka lat wrócimy do księcia i jego manipulacji czasem.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12499 dnia: Września 13, 2017, 09:55:44 am »
No jak na razie to mi sie jawi jako taki średniak, ale w miare przyjemny. Platyny raczej robic nie zamierzam.

LukeSpidey

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 10-05-2010
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 10
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12500 dnia: Września 13, 2017, 10:17:35 am »
Przy dobrych wiatrach platynę można wbić za pierwszym przejściem. Najtrudniejsza chyba kwestia znajdziek, które czasem są dość chytrze poukrywane.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12501 dnia: Września 13, 2017, 10:36:43 am »
Raczej mi sie nie bedzie chcialo szukac i pewnie przelece przez gierke po prostu.

LukeSpidey

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 10-05-2010
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 10
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12502 dnia: Września 13, 2017, 10:43:48 am »
A ja spróbuję wbić.  :D Na razie wciąż zwiedzam piekło w Dante's Inferno.

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12503 dnia: Września 13, 2017, 12:26:49 pm »
Naszła mnie ochota na Hitmana. Którą część polecacie?

lupinator

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12504 dnia: Września 13, 2017, 12:32:26 pm »
Naszła mnie ochota na Hitmana. Którą część polecacie?
Jeśli tylko jedną to zagraj w Blood Money, bo to najlepsze połączenie unowocześnionej mechaniki serii z grubym klimatem. Contracts też jest świetne, ale technicznie może już niektórym trącić myszką (Silent Assassin i jedynka to całkowity old school). Omijaj Absolution, a najnowszą część bez podtytułu bierz jeśli masz ochotę na sandboxa o zabijaniu bez fabuły i klimatu.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12505 dnia: Września 13, 2017, 12:46:54 pm »
Również polecam Blood Money.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12506 dnia: Września 13, 2017, 13:21:28 pm »
Wlasnie ogrywam demo Fify18. Nie wiem co oni zrobili z kontrastem, plus dali jakies dziwne filtry, ale w trybie HDR ta gra wyglada hmmm...dziwnie. W SDR jest lepiej, ale ciagle cos mnie razi w obrazie. W Fifie 17 nic mnie nie razilo.

Gameplay to krok do przodu wzgledem 17. To oczywiscie ciagle Fifa, ale lepsza. Mysle ze w pelnej wersji jak sobie poustawiamy suwaki to do offline moze byc dobra kopanka.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Legrad

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2007
  • Wiadomości: 1 012
  • Reputacja: 25
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12507 dnia: Września 13, 2017, 21:49:46 pm »
Wlasnie ogrywam demo Fify18. Nie wiem co oni zrobili z kontrastem, plus dali jakies dziwne filtry, ale w trybie HDR ta gra wyglada hmmm...dziwnie. W SDR jest lepiej, ale ciagle cos mnie razi w obrazie. W Fifie 17 nic mnie nie razilo.


Mialem podobne wrazenie, az sprawdzilem czy cos w ustawieniach tv mi sie nie pozmienialo.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12508 dnia: Września 13, 2017, 22:34:53 pm »
Gameplay na semi-automatic czy manual (nie wlaczac nic na auto) jest calkiem ok, szczegolnie jak na Fife.

Co do tych ustawien, mam nadzieje ze poprawia to do wyjscia pelnej wersji. Poprzednia odslona nie byla dostosowana pod HDR i pod tym wzgledem nie kulala.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12509 dnia: Września 14, 2017, 08:42:01 am »
Naszła mnie ochota na Hitmana. Którą część polecacie?
Ja polecam Hitman GO, jak już ograsz "większe" części.

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12510 dnia: Września 14, 2017, 09:30:44 am »
Z całej serii GO to Hitman jest najlepszy. Uważam jednak, że granie w to na dużej konsoli to strata czasu :) Lepiej na telefonie sobie w tramwaju w takie gry pykać.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12511 dnia: Września 14, 2017, 10:02:24 am »
Uważam jednak, że granie w to na dużej konsoli to strata czasu
Dla mnie to był mega chill, przy spokojnej muzyczce ;)

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12512 dnia: Września 20, 2017, 04:32:04 am »


We współpracy z Ryo łowię ryby  :naughty: Wiadomo - proteiny.

Mam nadzieję, że później całość nabierze rozpędu, ponieważ po 4 godzinach, jest tak sobie, przyznam szczerze.  :-?
Graficznie nie powala. Jedynie co, to ratują ją efektowne pojedynki i jeden z najlepszych efektów HDR jakie dane mi było zobaczyć w grach. Oczywiście z miejsca wybrałem większą ilość klatek, ponieważ granie w trzydziestu w FF XV, to jakaś kpina. W limitowanej edycji otrzymałem oręż, który na PSS kosztuje całe dwa zł, szaleństwo.



Demo już dostępne. Spędziłem z grą kilkadziesiąt minut. Jestem niezwykle miło zaskoczony ile twórcy wycisnęli z Ski. Gra prezentuje się znakomicie, świetnie się jeździ przy tym. Wersja na PCMR wygląda zjawiskowo. Można byś spokojnym o wersję na X'a.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12513 dnia: Września 22, 2017, 15:27:30 pm »


Gra bardzo przypomina pierwszą część, ale jest dużo ciekawsza. Tym razem ulepszeń jest masa i nie sprowadzają się one tylko do tego, że np. lampa dłużej świeci (choć to też). Sama prezentacja gry też sporo zyskała. Grafika jest przyjemna, a muzyka buduje klimacik (zmienia się np. gdy nam zgaśnie lampa). Muszę pograć dłużej, by ocenić, na razie jednak jest to taka mocno ulepszona jedynka.

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 823
  • Reputacja: 81
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12514 dnia: Września 23, 2017, 09:15:10 am »
Miałem pisać, ze w Mega-Lo-Manię na SMD, czyli na Retronie5, ale....Retron5 mi się spierd...
Świetny sprzęt. Mam od listopada, przeszedłem na nim jedną grę i nie działa. To lubię. Ciekawe co mi odpowiedzą w poniedziałek w sklepie, w którym kupowałem. Pewnie, że utraciłem gwarancję. Znalazłem poradnik na www jak to naprawić - prawdopodobnie taśma wypięła się z płyty głównej i trzeba ją docisnąć/dokleić, ale boję się grzebać, aby jakiś gamoń nie stwierdził, że gwarancję przez to utraciłem - jeśli ją jeszcze mam. Co prawda żadnych plomb na budzie nie widzę.  :roll:

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

ki_ki

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 691
  • Reputacja: 7
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12515 dnia: Września 24, 2017, 09:55:29 am »
Aktualnie Final Fantasy X, potem zabieram się za kontynuację, której nigdy nie skończyłem, także do końca roku powinienem skończyć oba tytuły, może do tego czasu trochę gry spadną z ceny bo mam duże zaległości.
PSN id Pearlsea1990

Aktualnie:
Rise of the Tomb Raider, Lost Ruins, Dead Space

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 823
  • Reputacja: 81
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12516 dnia: Września 24, 2017, 10:31:45 am »
Aktualnie Final Fantasy X, potem zabieram się za kontynuację, której nigdy nie skończyłem, także do końca roku powinienem skończyć oba tytuły, może do tego czasu trochę gry spadną z ceny bo mam duże zaległości.
W X-2 są dwa zakończenia czy tam ile. Ja zaliczyłem tylko jedno, to gorsze. Teraz najlepsza sprawa. Aby poznać pełne zakończenie - właściwe - należy mieć wszystko na 100% Na szczęście można obejrzeć na YT.

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12517 dnia: Września 24, 2017, 13:28:54 pm »
Pograłem w Overwatch w ramach darmowego weekendu. I jak mi ta gra nie siedzi to głowa mała :-). Od bety nic się nie zmieniło i nie kupię na pewno.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12518 dnia: Września 24, 2017, 13:42:18 pm »
Ooo fajnie sie dowiedziec ze byl darmowy weekend.

lupinator

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12519 dnia: Września 24, 2017, 14:00:34 pm »
Pograłem w Overwatch w ramach darmowego weekendu. I jak mi ta gra nie siedzi to głowa mała :-). Od bety nic się nie zmieniło i nie kupię na pewno.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Zobaczysz jak OV rozwinie skrzydła, kiedy matchmaking zacznie Cię łączyć z ludźmi na poziomie. Ja teraz się przesiadłem z PS4 na PC no i siłą rzeczy gram z jakimiś noobkami to zupełnie inne doświadczenia.