Autor Wątek: W co teraz gracie?  (Przeczytany 1376879 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12800 dnia: Sierpnia 06, 2018, 15:42:18 pm »
Było o crashu już parę razy. Zmieniona fizyka skoku i lepsza detekcja krawedzi obiektu chyba, przeklada sie na trudniejsze manewrowanie.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka


Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 543
  • Reputacja: 251
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12801 dnia: Sierpnia 06, 2018, 23:10:23 pm »


Kombo Hitman plus odświeżona seria Gears of War. Niesamowite, że aż 4 odsłony dodano jako bonus do GoW4, dodatkowo usprawnienie graficzne pod One X wypadło bardzo dobrze.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 06, 2018, 23:12:41 pm wysłana przez Sylvan Wielki »

lupinator

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12802 dnia: Sierpnia 07, 2018, 08:23:11 am »
Pograłbym w Sunseta, gdzie ten port na PC?!  :mad:

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12803 dnia: Sierpnia 07, 2018, 12:31:45 pm »
Żyje multi w takim np GOW 1 ? Czy raczej wszyscy już grają tylko w 4 ?

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12804 dnia: Sierpnia 07, 2018, 21:08:12 pm »
Pograłbym w Sunseta, gdzie ten port na PC?!  :mad:
Dzięki Game Passowi sprawdziłem i mi kompletnie nie podeszła ta gierka. Jest ładnie i kolorowo ale to ślizganie jest bez sensu. Wtf. No i ten hipstersko luzacki klimat bueeee.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Mateo

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 30-09-2017
  • Wiadomości: 272
  • Reputacja: 6
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12805 dnia: Sierpnia 10, 2018, 02:39:59 am »
Nadrabiam :)

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 236
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12806 dnia: Sierpnia 10, 2018, 08:38:17 am »
Far Cry 5 oraz dzisiaj zacząłem Stardew Valley.

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12807 dnia: Sierpnia 10, 2018, 13:41:06 pm »
Nadrabiam :)
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Moim zdaniem najlepsza część.

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12808 dnia: Sierpnia 10, 2018, 19:27:28 pm »
Ja bym z chęcią ograł trylogię Metroid Prime w HD (szczególnie, że nie grałem w dwójeczkę). Wystarczyłby mi porządny remaster. Mogliby go zrobić i wydać na początku 2019. Czwórka wyszłaby pod koniec roku i byłoby git.

BTW myślę, że 2019 może być najlepszym rokiem w żywocie Switcha: Fire Emblem, Yoshi, Pokemony, Metroid Prime 4, Bayonetta 3, Deamon X Machina, Shin Megami Tensei V - tyle już wiemy, a na zapowiedź czeka jeszcze przynajmniej kilka exów (stawiałbym na Mario 2D i/lub Zeldę 2D). Chociaż z premierą MP4 mogą się nie wyrobić...

grzeszczu

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 27-05-2008
  • Wiadomości: 575
  • Reputacja: 19
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12809 dnia: Sierpnia 11, 2018, 04:49:02 am »
Destiny 2. Tyle się o tej grze naczytałem, że rozczarowanie roku, że dojenie graczy, że kupa itd.

 Nie wiem jak to wyglądało na premierę, ale na chwilę obecną gra mi się w dwójeczkę bardzo przyjemnie. Strzelanie to klasa sama w sobie, pvp przypomina mi BO3 i Halo. Grafika najwyższa liga, podobnie muzyka. Całość spodobała mi się do tego stopnia, że kupiłem  dwa dodatki które podobno też są śmierdzącą kupą.
 Czasami jednak warto nie zwracać uwagi na komentarze innych i spróbować samemu. Szczególnie, że nówka kosztuje 50 zł.Czasu na granie mam niewiele, może dlatego nie marudzę na brak contentu. Może jak się wkręci na dłużej to kupię dodatek z września.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 11, 2018, 04:54:06 am wysłana przez grzeszczu »

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12810 dnia: Sierpnia 11, 2018, 10:39:34 am »
Dead Cells - pierwszy mój kontakt z tego rodzaju grą.

Na razie po 4-5 dniach mam mieszane uczucia. Gra na pewno nie na 9/10 jak jest oceniana. Dla mnie mimo wszystko, monotonna i zaczyna mi sie nudzić i nie wiem czy ją skończę :/ Trochę gra później robi się mało skillowa, powstaje chaos no i jest IMO za trudna.

Moja ocena jak na grę indi 7/10, może 6/10.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 954
  • Reputacja: 120
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12811 dnia: Sierpnia 14, 2018, 22:25:43 pm »
Po latach skończyłem kampanię w BF4. Jakie to jest dno :D  tzn do końcówki grało się w miarę ok, było parę durnych akcji, typu świat się wali, a nasi żołnierze przeżywają upadki z 200m, no ale demokratyczny patos w końcowym rozdziale to bomba na miarę drugiego przyjścia Chrystusa.
No i krótkie to i zabugowane. Tak durnego AI jeszcze nie widziałem, nasi kompani i przeciwnicy nie potrafią zrobić sobie krzywdy stojąc nawet 2m od siebie. Widać że ta kampania to po łebkach była zrobiona i liczy się przede wszystkim multi.

Mateo

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 30-09-2017
  • Wiadomości: 272
  • Reputacja: 6
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12812 dnia: Sierpnia 14, 2018, 22:59:22 pm »
Ja bym z chęcią ograł trylogię Metroid Prime w HD (szczególnie, że nie grałem w dwójeczkę). Wystarczyłby mi porządny remaster. Mogliby go zrobić i wydać na początku 2019. Czwórka wyszłaby pod koniec roku i byłoby git.

BTW myślę, że 2019 może być najlepszym rokiem w żywocie Switcha: Fire Emblem, Yoshi, Pokemony, Metroid Prime 4, Bayonetta 3, Deamon X Machina, Shin Megami Tensei V - tyle już wiemy, a na zapowiedź czeka jeszcze przynajmniej kilka exów (stawiałbym na Mario 2D i/lub Zeldę 2D). Chociaż z premierą MP4 mogą się nie wyrobić...
ps. Mnichu, Corruption to świetny Prime! Niby staroć, a zagrywam się jak małe dziecko. Nigdy nie miałem Wii, a w planach mam ograć Skyward Sword, oraz pierwsze Xenoblade.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 14, 2018, 23:03:04 pm wysłana przez Mateo »

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12813 dnia: Sierpnia 15, 2018, 07:08:18 am »
Żyje multi w takim np GOW 1 ? Czy raczej wszyscy już grają tylko w 4 ?
ja bym od pazdziernika zaliczył gow 1 w co-opie jak się piszesz
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 543
  • Reputacja: 251
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12814 dnia: Sierpnia 15, 2018, 15:49:28 pm »
Destiny 2. Tyle się o tej grze naczytałem, że rozczarowanie roku, że dojenie graczy, że kupa itd.

 Nie wiem jak to wyglądało na premierę, ale na chwilę obecną gra mi się w dwójeczkę bardzo przyjemnie. Strzelanie to klasa sama w sobie, pvp przypomina mi BO3 i Halo. Grafika najwyższa liga, podobnie muzyka. Całość spodobała mi się do tego stopnia, że kupiłem  dwa dodatki które podobno też są śmierdzącą kupą.
 Czasami jednak warto nie zwracać uwagi na komentarze innych i spróbować samemu. Szczególnie, że nówka kosztuje 50 zł.Czasu na granie mam niewiele, może dlatego nie marudzę na brak contentu. Może jak się wkręci na dłużej to kupię dodatek z września.

Zawsze lepiej coś skosztować samemu i ocenić, a nie sugerować się opiniami innych, szczególnie w przypadku gier wideo, ze wskazaniem właśnie na takie Destini II.
Tutaj sytuacja wygląda tak, że 3/4 znajomych marudzi, jaki to badziew w stosunku do poprzedniczki, ale co włączę PS4, to niemal zawsze kilkuosobowa impreza w Fortnite, bądź Destini Drugie właśnie.

Zatem marnować kilkaset godzin życia na grę - badziew :> No, ale różni ludzie są. 
Co do reszty - zgadzam się. Pograłem nieco w konsolową wersje (Pro) oraz na PCMR. Grafika cieszy oczy (szczególnie wersja na blachę z tytułu kombo 4k+60 k/s). No gra jest śliczna, dodatkowo sfera dźwiękowa także robi przysłowiową robotę, a strzelało się bardzo miło. W kilkuosobowej grupie z całą pewnością to rewelacyjna zabawa na kilkadziesiąt godzin. :yes_anim:

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12815 dnia: Sierpnia 15, 2018, 17:34:35 pm »
Żyje multi w takim np GOW 1 ? Czy raczej wszyscy już grają tylko w 4 ?
ja bym od pazdziernika zaliczył gow 1 w co-opie jak się piszesz
Nie gram na Xboxie, bo mam tylko 360 ktora się przegrzewa ;) Tak orientacyjnie pytalem bo bylo mega fajne, a na one sa odswiezone wersje

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka


RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 821
  • Reputacja: 81
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12816 dnia: Sierpnia 20, 2018, 20:35:49 pm »
Sky Force Anniversary na PSV
Watch Dogs 2 na PS4

To pierwsze w końcówce zaczyna się już robić niezdrowo trudne i zaraz przed oczami mi staje ostatni boss z Matterfall, z którym się rypalem koło 5 godzin. 
To drugie miało nakrywac jedynkę kapeluszem, ale ku swojemu zdziwieniu jestem trochę rozczarowany. Nie miastem czy misjami, ale hakero-ziomalami i brakiem jakiejkolwiek fabuły. Ot, kilku łebkòw chce zrobić na złość głupiej firmie i wykonuje w tym celu przeróżne rzeczy - oczywiście chodzi o zdobywanie popularności w sieci. Eee, nie grałem w ostatniego Asasyna, ale ubisoft musiał zwolnić wszystkich scenarzystów, bo FC5 pod względem fabularnym był równie tragiczny.

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 236
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12817 dnia: Sierpnia 20, 2018, 22:55:40 pm »
Właśnie gram sobie w FC5 i właśnie pod względem fabuły jest imo dość słabo, a ta seria nigdy jakoś świetna w tym względzie nie była.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 954
  • Reputacja: 120
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12818 dnia: Sierpnia 21, 2018, 09:21:02 am »
Sky Force Anniversary na PSV
Watch Dogs 2 na PS4

To pierwsze w końcówce zaczyna się już robić niezdrowo trudne i zaraz przed oczami mi staje ostatni boss z Matterfall, z którym się rypalem koło 5 godzin. 
To drugie miało nakrywac jedynkę kapeluszem, ale ku swojemu zdziwieniu jestem trochę rozczarowany. Nie miastem czy misjami, ale hakero-ziomalami i brakiem jakiejkolwiek fabuły. Ot, kilku łebkòw chce zrobić na złość głupiej firmie i wykonuje w tym celu przeróżne rzeczy - oczywiście chodzi o zdobywanie popularności w sieci. Eee, nie grałem w ostatniego Asasyna, ale ubisoft musiał zwolnić wszystkich scenarzystów, bo FC5 pod względem fabularnym był równie tragiczny.

Serio, w WD2 zwyczajnie zdobywa się "popularność w sieci"? Przecież to wypisz wymaluj schemat ze Steep i The Crew 2. Nowa uniwersalna formuła gier Ubi? :D

lupinator

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12819 dnia: Sierpnia 21, 2018, 09:46:35 am »
Sky Force Anniversary na PSV
Watch Dogs 2 na PS4

To pierwsze w końcówce zaczyna się już robić niezdrowo trudne i zaraz przed oczami mi staje ostatni boss z Matterfall, z którym się rypalem koło 5 godzin. 
To drugie miało nakrywac jedynkę kapeluszem, ale ku swojemu zdziwieniu jestem trochę rozczarowany. Nie miastem czy misjami, ale hakero-ziomalami i brakiem jakiejkolwiek fabuły. Ot, kilku łebkòw chce zrobić na złość głupiej firmie i wykonuje w tym celu przeróżne rzeczy - oczywiście chodzi o zdobywanie popularności w sieci. Eee, nie grałem w ostatniego Asasyna, ale ubisoft musiał zwolnić wszystkich scenarzystów, bo FC5 pod względem fabularnym był równie tragiczny.

Serio, w WD2 zwyczajnie zdobywa się "popularność w sieci"? Przecież to wypisz wymaluj schemat ze Steep i The Crew 2. Nowa uniwersalna formuła gier Ubi? :D
Zdobywa się, ale fabularnie jest to środek do osiągnięcia celu, a nie odwrotnie jak to przedstawił RyoHazuki.

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 821
  • Reputacja: 81
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12820 dnia: Sierpnia 21, 2018, 14:55:16 pm »
Właśnie gram sobie w FC5 i właśnie pod względem fabuły jest imo dość słabo, a ta seria nigdy jakoś świetna w tym względzie nie była.
To właśnie napisałem, że fabularnie był tragiczny. Liczyłem, że cała gra będzie wyglądać jak pierwsze minuty. Niestety tak nie było. Dla mnie rozczarowanie tego roku i jedno z większych w ostatnich latach z gier AAA.

Sky Force Anniversary na PSV
Watch Dogs 2 na PS4

To pierwsze w końcówce zaczyna się już robić niezdrowo trudne i zaraz przed oczami mi staje ostatni boss z Matterfall, z którym się rypalem koło 5 godzin. 
To drugie miało nakrywac jedynkę kapeluszem, ale ku swojemu zdziwieniu jestem trochę rozczarowany. Nie miastem czy misjami, ale hakero-ziomalami i brakiem jakiejkolwiek fabuły. Ot, kilku łebkòw chce zrobić na złość głupiej firmie i wykonuje w tym celu przeróżne rzeczy - oczywiście chodzi o zdobywanie popularności w sieci. Eee, nie grałem w ostatniego Asasyna, ale ubisoft musiał zwolnić wszystkich scenarzystów, bo FC5 pod względem fabularnym był równie tragiczny.

Serio, w WD2 zwyczajnie zdobywa się "popularność w sieci"? Przecież to wypisz wymaluj schemat ze Steep i The Crew 2. Nowa uniwersalna formuła gier Ubi? :D
Zdobywa się, ale fabularnie jest to środek do osiągnięcia celu, a nie odwrotnie jak to przedstawił RyoHazuki.
Tak. Środek do osiągnięcia celu czy też może raczej, finałowej potyczki jak zakładam.

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12821 dnia: Sierpnia 22, 2018, 12:50:22 pm »
Kupiłem w promo za 40 dyszki Battlefronta 2 i muszę przyznać że po rezygnacji z lootboxów i zmianie systemu progresji gra się nadal do dupy :-) Zawsze na mapie jest jakiś koks który się swego czasu obkupił i lata z setem maksymalnie ulepszonych kart i psuje innym rywalizację. Jak dorwie się do bohatera który też w fiolecie to pozamiatane. Wprowadziliby jakieś ligi ze względu na poziom kart bo tak to skill się nie liczy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 236
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12822 dnia: Sierpnia 22, 2018, 13:21:45 pm »
Kupiłem w promo za 40 dyszki Battlefronta 2 i muszę przyznać że po rezygnacji z lootboxów i zmianie systemu progresji gra się nadal do dupy :-) Zawsze na mapie jest jakiś koks który się swego czasu obkupił i lata z setem maksymalnie ulepszonych kart i psuje innym rywalizację. Jak dorwie się do bohatera który też w fiolecie to pozamiatane. Wprowadziliby jakieś ligi ze względu na poziom kart bo tak to skill się nie liczy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
4 stówki drogo w ch** jak za †e grę.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 954
  • Reputacja: 120
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12823 dnia: Sierpnia 26, 2018, 21:14:46 pm »
Kupiłem w promo za 40 dyszki Battlefronta 2 i muszę przyznać że po rezygnacji z lootboxów i zmianie systemu progresji gra się nadal do dupy :-) Zawsze na mapie jest jakiś koks który się swego czasu obkupił i lata z setem maksymalnie ulepszonych kart i psuje innym rywalizację. Jak dorwie się do bohatera który też w fiolecie to pozamiatane. Wprowadziliby jakieś ligi ze względu na poziom kart bo tak to skill się nie liczy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dobrze że mówisz, bo trochę się interesowałem tą gierką :D


lupinator

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12824 dnia: Sierpnia 27, 2018, 09:32:31 am »
Hollow Knight - ostro dobra gra. Wszelkich metroidvanii unikałem od czasów gameboya advance i okazało się, że w sumie sam już nie pamiętałem czemu. Super klimat, super walka, lokacje, sekrety i tylko framerate leży na switchu, a reszta perfekt.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 954
  • Reputacja: 120
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12825 dnia: Sierpnia 27, 2018, 14:55:04 pm »
U mnie niezmiennie DiRT Rally na kierze - genialna gra, kiedy już wygram wszystko, kupuję Dirt4! Oprócz tego, kupiłem w Biedrze CoD:AW z 2014 roku, i jest to mój drugi CoD w sumie, gra się całkiem spoko, multi nawet zyje. Na boku wciąż męczę czołgi - umierający Armored Warfare  z ~30 aktywnymi graczami, którzy zmagają się na 3 mapach... WoT, po przerwie trochę mnie wciągnął i może nawet zrobię sobie nową "dychę" t-62. War Thunder, walczę z niemiłosiernym pay-wallem IV ery pojazdów, straszny wyciskacz hajsu, z menusami i sterowaniem zupełnie nie dostosowanym do konsoli. No ale przez takie gówno odechciewa sie w to grać, więc pogrywam mocno z doskoku.

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12826 dnia: Sierpnia 27, 2018, 20:14:46 pm »
Hollow Knight - ostro dobra gra. Wszelkich metroidvanii unikałem od czasów gameboya advance i okazało się, że w sumie sam już nie pamiętałem czemu. Super klimat, super walka, lokacje, sekrety i tylko framerate leży na switchu, a reszta perfekt.
Ciekawe, ja nie odczułem, żeby framerate leżał.

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

lupinator

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12827 dnia: Sierpnia 27, 2018, 21:13:33 pm »
Hollow Knight - ostro dobra gra. Wszelkich metroidvanii unikałem od czasów gameboya advance i okazało się, że w sumie sam już nie pamiętałem czemu. Super klimat, super walka, lokacje, sekrety i tylko framerate leży na switchu, a reszta perfekt.
Ciekawe, ja nie odczułem, żeby framerate leżał.
U mnie wali się przy każdej akcji z chmurą gazową i wodą do której można wejść. Gram przenośnie.

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12828 dnia: Sierpnia 27, 2018, 21:44:15 pm »
Kurczę, grałem i tak i tak i odniosłem wrażenie, że jest raczej stabilne 60fps. Żaden z moich kolegów też na płynność nie narzekał. Aż niedługo sobie sprawdzę chmury i wodę przenośnie.

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

lupinator

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12829 dnia: Sierpnia 27, 2018, 22:25:29 pm »
Kurczę, grałem i tak i tak i odniosłem wrażenie, że jest raczej stabilne 60fps. Żaden z moich kolegów też na płynność nie narzekał. Aż niedługo sobie sprawdzę chmury i wodę przenośnie.
Odpaliłem teraz na zadokowanej konsoli i jest bez zmian. Taki Brooding Mawlek to masakra.

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12830 dnia: Sierpnia 27, 2018, 22:55:44 pm »
Strasznie dziwne. Naprawdę nie przypominam sobie takich problemów. Może w ostatnim patchu z Godmasterem coś zjebali, nie grałem w najnowszą wersję.

edit: Na to wygląda.
https://www.reddit.com/r/HollowKnight/comments/99t12p/is_the_frame_rate_in_switch_worst_since_the_gm/
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 27, 2018, 23:06:06 pm wysłana przez Mnichu »

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

lupinator

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12831 dnia: Sierpnia 27, 2018, 23:29:24 pm »
Strasznie dziwne. Naprawdę nie przypominam sobie takich problemów. Może w ostatnim patchu z Godmasterem coś zjebali, nie grałem w najnowszą wersję.

edit: Na to wygląda.
https://www.reddit.com/r/HollowKnight/comments/99t12p/is_the_frame_rate_in_switch_worst_since_the_gm/
Ale lipton, niech lepiej to naprawią :mad:

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12832 dnia: Sierpnia 28, 2018, 22:19:09 pm »
Jestem po kilku godzinach gry i na razie chodziło idealnie. Wszedłem jednak do lokacji z grzybami i tu jakby gdzieś czasem klatki ulatywały, ale jeszcze pewności nie mam. Jak więcej pogram, to dam znać.

lupinator

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12833 dnia: Sierpnia 30, 2018, 11:06:11 am »
Kurde, jak w tej grze jest wyważone tempo dawania graczowi nowych atrakcji i w ogóle dawkowania funu to głowa małą. Jest po prostu i-d-e-a-l-n-i-e.

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12834 dnia: Sierpnia 30, 2018, 14:04:42 pm »
Gra jest naprawdę majstersztykiem. Jedna z lepiej zaprojektowanych gier w jakie ostatnio grałem.

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12835 dnia: Sierpnia 30, 2018, 14:48:46 pm »
Nie hajpujcie tak, bo muszę czekać do wiosny 2019 :mad:

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12836 dnia: Sierpnia 30, 2018, 22:23:30 pm »
Kurde, jak w tej grze jest wyważone tempo dawania graczowi nowych atrakcji i w ogóle dawkowania funu to głowa małą. Jest po prostu i-d-e-a-l-n-i-e.
Gra jest naprawdę majstersztykiem. Jedna z lepiej zaprojektowanych gier w jakie ostatnio grałem.
Zgadzam się w pełni 8)

Jedynie poziom trudności jest dla mnie czasem nieco za wysoki (tzn. zbyt frustrujący). Ostatnio męczyłem się z Soul Masterem i gdy już go pokonałem...
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Całościowo Hollow Knight najbardziej przypomina Oriego. Widać jednak, że twórcy mocno inspirowali się też Soulsami.

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12837 dnia: Sierpnia 31, 2018, 00:30:57 am »
Twórcy przede wszystkim mocno inspirowali się Metroidem i Castlevanią. Tak jak twórcy Oriego, to po prostu ten sam gatunek.

W ogóle po zakupie HK wszystkie indyki wydają mi się drogie. Ta gra jest strasznie tania nawet bez ostatniej obniżki, jak na jakość i zawartość, którą oferuje.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 31, 2018, 00:40:27 am wysłana przez Mnichu »

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12838 dnia: Sierpnia 31, 2018, 09:56:14 am »
Twórcy przede wszystkim mocno inspirowali się Metroidem i Castlevanią. Tak jak twórcy Oriego, to po prostu ten sam gatunek.
Niby tak, ale to jednak inne klimatycznie gry i dużo starsze. W Orim nawet wiele lokacji jest podobnych (mimo innej grafiki).

Kopersztyk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-05-2007
  • Wiadomości: 1 836
  • Reputacja: 38
  • Why so serious?
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12839 dnia: Sierpnia 31, 2018, 13:45:52 pm »
PREY New Game + cholernie dobry tytuł. Za pierwszym razem skończyłem po jakichś 31 godzinach i ciągle mi mało - ludzie kupujta i grajta!