Autor Wątek: W co teraz gracie?  (Przeczytany 1380141 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

lupinator

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12880 dnia: Października 15, 2018, 22:24:53 pm »
Skończyłem dzisiaj Horizon: Zero Dawn i co mogę powiedzieć - to chyba najbardziej "ubisoftowa" gra ze wszystkich gier ubisoftu :) Zupełnie mnie nie kupiła - powtarzalny gameplay, płaskie jak kałuża dialogi, niespójny, nieautentyczny świat (ciągłe zmiany tonacji barw wtf?) i prowadzenie gracza za rączkę w stopniu przekraczającym granice absurdu. Na plus same animacje, roboty, walki i ich dynamika. Zacząłem też DLC i na razie jest fajniej niż w podstawce - śnieg wygląda niesamowicie, strasznie dużo klimatu jest w tej dodatkowej krainie.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12881 dnia: Października 16, 2018, 12:04:07 pm »
Obecnie w konsoli kręci się płytka z Divinity Original Sin 2. Cóż to za niesamowity szpil, równie dobra, a miejscami lepsza niż genialna część pierwsza.
Co-op na kanapie mistrzostwo, każdy może iść w inną stronę, prowadzić dialogi niezależnie od drugiego gracza i walczyć również bez jego udziału. I ta muzyka. :angel:

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12882 dnia: Października 16, 2018, 14:51:53 pm »
Rise of the Tomb Raider (PC)


Jestem pozytywnie zaskoczony. Gra się bardzo dobrze, a do tego grafa robi (widać spory skok względem poprzedniej części). Przygoda ma też fajny klimacik i jestem ciekaw, jak dalej potoczy się historia proroka.

lupinator

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12883 dnia: Października 17, 2018, 20:13:01 pm »
Obecnie w konsoli kręci się płytka z Divinity Original Sin 2. Cóż to za niesamowity szpil, równie dobra, a miejscami lepsza niż genialna część pierwsza.
Co-op na kanapie mistrzostwo, każdy może iść w inną stronę, prowadzić dialogi niezależnie od drugiego gracza i walczyć również bez jego udziału. I ta muzyka. :angel:
Jedynka jest teraz za 42 zł na PSN. Żal nie kupować jak ktoś nie grał.

ki_ki

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 691
  • Reputacja: 7
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12884 dnia: Października 18, 2018, 11:28:28 am »
Jestem pozytywnie zaskoczony. Gra się bardzo dobrze, a do tego grafa robi (widać spory skok względem poprzedniej części). Przygoda ma też fajny klimacik i jestem ciekaw, jak dalej potoczy się historia proroka.

Ja aktualnie też gram w Rise of the Tomb Raider swego czasu kupiłem i gra dość długo leżała na dysku, także wróciłem do niej ponownie, a tak po za tym to czekam na ROF :)
« Ostatnia zmiana: Października 18, 2018, 11:39:00 am wysłana przez ki_ki »
PSN id Pearlsea1990

Aktualnie:
Rise of the Tomb Raider, Lost Ruins, Dead Space

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12885 dnia: Października 29, 2018, 20:40:03 pm »
Właśnie zakończyłem Far Cry3! Gra godna polecenia, jak to u mnie z FPS trochę nerwów mnie kosztowała, ale zakończenie moc, mamy opcje do wyboru, a żadna decyzja nie kończy się tak do końca "happy endem" jakbyśmy mogli się tego spodziewać, zwłaszcza te ogólnie uznawane za "złe", to jest to co lubię! Generalnie stawiam wyżej od dobrego fc4.

Teraz biorę się za Far Cry5  8)

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12886 dnia: Października 30, 2018, 09:27:58 am »
FC5 niestety wypada zdecydowanie najgorzej z tej trojki :(

Wczoraj skonczylem Hollow Knight, dzisiaj biore sie za GOTY.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12887 dnia: Października 31, 2018, 14:51:22 pm »
Od łikendu




Właśnie zakończyłem Far Cry3! Gra godna polecenia, jak to u mnie z FPS trochę nerwów mnie kosztowała, ale zakończenie moc, mamy opcje do wyboru, a żadna decyzja nie kończy się tak do końca "happy endem" jakbyśmy mogli się tego spodziewać, zwłaszcza te ogólnie uznawane za "złe", to jest to co lubię! Generalnie stawiam wyżej od dobrego fc4.

Teraz biorę się za Far Cry5  8)

Trójeczka - rewelacyjna, choć przyznam, że każdy Far Kraj od czasu drugiej odsłony bardzo, ale to bardzo mi się podoba. :yes_anim:

juve26

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-12-2006
  • Wiadomości: 2 613
  • Reputacja: 20
  • 04.12.2006 - 16.08.2010 †
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12888 dnia: Listopada 02, 2018, 12:07:37 pm »
Xenoblade Chronicles 2 - wreszcie kupiłem i pograłem, mimo pewnych obaw i nieznajomości gatunku. Ale jest dobrze. Ten słynny "fanservice" mi nie przeszkadza (albo go nie dostrzegam), design postaci nawet mi się podoba, system walki, chociaż zagmatwany, ma jakąś tam głębię i potyczki z silniejszymi wrogami są, dzięki temu systemowi, bardzo satysfakcjonujące. Nie umiem tylko zdzierżyć jednorazowych tutoriali - bo czasem czegoś nie załapię i później nie wiem jak jakąś mechanikę wykorzystać (np. do tych blade kombosów doszedłem w zasadzie przez przypadek, chociaż na pewno był jakiś samouczek z nim związany).

Nie mam obecnie za bardzo gdzie usiąść i postawić monitora i gram na handheldzie. Szybko się, na szczęście, przyzwyczaiłem. Gra wygląda ok, tzn. jest ładna, ale wygląda, jakby źródło obrazu było do konsoli puszczone przez jakiś kiepski kabel antenowy - takie miałem skojarzenie ;) Za to osobę odpowiedzialną za muzykę w tej grze należałoby skanonizować, bo jest po prostsu... :o

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12889 dnia: Listopada 02, 2018, 12:48:00 pm »
Nie umiem tylko zdzierżyć jednorazowych tutoriali - bo czasem czegoś nie załapię i później nie wiem jak jakąś mechanikę wykorzystać (np. do tych blade kombosów doszedłem w zasadzie przez przypadek, chociaż na pewno był jakiś samouczek z nim związany).
Polecam robić screenshoty. Na szczęście w dodatku - Torna: The Golden Country - można już przeglądać tutoriale.

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12890 dnia: Listopada 02, 2018, 14:53:34 pm »
Nie mam obecnie za bardzo gdzie usiąść i postawić monitora i gram na handheldzie. Szybko się, na szczęście, przyzwyczaiłem. Gra wygląda ok, tzn. jest ładna, ale wygląda, jakby źródło obrazu było do konsoli puszczone przez jakiś kiepski kabel antenowy - takie miałem skojarzenie
Akurat Xenoblade 2 wypada dużo gorzej w trybie przenośnym. Ale że gra jest mega długa, to na pewno będziesz miał też okazję zagrać na tv ;)

Druchal

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 08-07-2005
  • Wiadomości: 1 523
  • Reputacja: 21
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12891 dnia: Listopada 03, 2018, 08:42:11 am »
Ostatnia misja Horizon, potem pozostanie dodatek. W kolejce w szufladzie God, RDR2, Schadow . U4 wypadało by na prosiaku odpalić. Zima będzie gorąca :)

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12892 dnia: Listopada 03, 2018, 16:44:38 pm »
Xenoblade Chronicles 2 - wreszcie kupiłem i pograłem, mimo pewnych obaw i nieznajomości gatunku. Ale jest dobrze. Ten słynny "fanservice" mi nie przeszkadza (albo go nie dostrzegam), design postaci nawet mi się podoba, system walki, chociaż zagmatwany, ma jakąś tam głębię i potyczki z silniejszymi wrogami są, dzięki temu systemowi, bardzo satysfakcjonujące. Nie umiem tylko zdzierżyć jednorazowych tutoriali - bo czasem czegoś nie załapię i później nie wiem jak jakąś mechanikę wykorzystać (np. do tych blade kombosów doszedłem w zasadzie przez przypadek, chociaż na pewno był jakiś samouczek z nim związany).
Jeśli Ci się gra podoba, to warto zaopatrzyć się w pudełkową Tornę lub expansion pass (co na jedno wychodzi), bo sporo rzeczy pododawali, a na drugie podejście może nie starczyć już czasu/chęci, gdy tyle innych gier jest ;)

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12893 dnia: Listopada 04, 2018, 15:54:15 pm »
Beta Fallout 76

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

W skrócie to większy i bardziej rozbudowany Fallout 4. Ze wszystkimi jego zaletami i wadami wynikającymi z przestarzałego silnika. Wywalenie NPC tak po prawdzie za wiele nie zmieniło, bo Bethesda postanowiła jeszcze mocniej pójść w stronę "eviromental storytelling", więc "fabuły" jako takiej jest sporo, a czasem miałem wrażenie, że jest więcej czytania (notatki, logi itp.) niż w przysłowiowym Tormencie ;)

Rozwój postaci poprzez losowe karty profitów sprawił się całkiem nieźle i powoduje, że nie ma jedynego słusznego buildu postaci (skradanie+snajperka = OP w każdej części serii). Trzeba kombinować z tym co nam wylosuje system, aczkolwiek koniec końców i tak pewnie rozbudujemy postać jak chcemy bo albo znajdziemy odpowiednie karty albo kupimy od sklepikarzy (oczywiście robotów) lub graczy.

Sam świat jest o wiele większy niż w poprzedniczkach, ale i zarazem dużo ciekawszy, bo miejscówki są bardzo urozmaicone i każda ma swój klimat. Fajnie, że bazę można budować w niemal każdym miejscu i samych możliwości rozbudowy jest teraz nieskończenie więcej niż w poprzedniczce.

Wkurzają naleciałości z MMO, które niestety musiały się pojawić aby gracze mogli płynnie przemierzać świat. Mianowicie lokacje "resetują" się co kilka minut, aby nie było sytuacji, że ktoś przed nami wyczyści całe miasto z wrogów i przedmiotów, a my nie będziemy tam mieli już nic do roboty. Wkurza dlatego, że jak będziemy chcieli się wrócić do sejfu, który będziemy mogli otworzyć po zdobyciu odpowiedniej umiejętności to znowu będziemy musieli walczyć z wrogami, których wcześniej rozwaliliśmy.

Psucia klimatu przez innych graczy póki co nie stwierdziłem, no może trochę na początku, ale to wiadome, bo każdy zaczyna w tym samym miejscu i ludzie w stadzie lubią się wydurniać. W późniejszej fazie spotkanie po kilku godzinach kogoś innego to bardziej ciekawe doświadczenie niż patrzenie się na gościa przebranego w sukienkę i drącego się do mikrofonu. Miałem nawet przyjemną sytuację, gdzie wbiegłem do budynku, a w środku minął mnie gość, którego goniło stado robotów, więc mu pomogłem, wymieniliśmy się uprzejmościami i każdy pobiegł w swoją stronę.

Crafting i ulepszanie sprzętu też dostało sporego kopa i możliwości jest mnóstwo, więc masa śmiecia, który zbieramy w świecie zdecydowanie się przydaje.

Ja póki co czekam na więcej i jestem ciekawy jak gra będzie się rozwijała bo Bethesda ma dobry grunt na masę różnorakich dodatków. Podejrzewam nawet, że mogą wprowadzić pojazdy, bo zauważyłem sporo nowych modeli w grze, które wyglądają jakby mogły się spokojnie poruszać po drogach.

Co do kwestii czy to dalej jest RPG to oczywiście, że nie. Tak jak F3 był bieda RPG, F4 już prawie nic nie miał z RPG, tak F76 już pozbył się wszelkich naleciałości poprzedniczek. Prawdziwego Fallouta się już raczej nie doczekamy (plan wydawniczy Bethesdy wyklucza raczej jakąkolwiek nową grę w uniwersum w ciągu najbliższych 10 lat), więc pozostaje to "coś" ;)
« Ostatnia zmiana: Listopada 04, 2018, 16:05:34 pm wysłana przez Krzysiu »

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12894 dnia: Listopada 05, 2018, 22:32:15 pm »
Mario Kart 8 Deluxe


Pożyczyłem grę od siostrzeńca i trzeba przyznać, że wersja na Switcha jest znacznie lepsza od tej z WiiU (miałem wykupione obydwa DLC). Przede wszystkim podniesienie rozdzielczości z 720p na 1080p wyraźnie przełożyło się na jakość grafiki, a rozbudowany tryb battle sprawdza się świetnie (przydałoby się tylko więcej map, bo 8 to trochę mało). Nowe postacie również cieszą, podobnie jak różne mniejsze usprawnienia (np. dwa power-upy pod ręką). Jest to też chyba najlepsza obecnie gra na Switcha do wspólnego grania na jednej konsoli. Przy MK8 na WiiU spędziłem masę godzin, a mimo to gra się nadal bardzo dobrze.

BTW ciekawe czy Switch jako pierwsza konsola Nintendo doczeka się drugiej części Mario Kart. Gdybym miał stawiać, powiedziałbym, że tak, ale nie wcześniej niż w drugiej połowie 2020.

ki_ki

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 691
  • Reputacja: 7
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12895 dnia: Listopada 06, 2018, 12:24:15 pm »
No więc u mnie Resonance of fate, po mimo archaicznej grafiki, gra się w to świetnie, mam nadzieję że spędzę z ta grą trochę czasu, swego czasu został mi ostatni dungeon, który był przegięciem.
PSN id Pearlsea1990

Aktualnie:
Rise of the Tomb Raider, Lost Ruins, Dead Space

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12896 dnia: Listopada 06, 2018, 15:23:39 pm »
Ja w Octopacie odpuściłem sobie ostatniego bossa (którego odblokowuje się po ukończeniu wszystkich historii i wykonaniu paru zadań pobocznych), bo musiałbym spędzić z grą lekko z kilkanaście godzin na grindowanie, a i tak nie wiadomo, czy dałbym mu radę. Trochę zbyt dopakowanego go zrobili.

ki_ki

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 691
  • Reputacja: 7
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12897 dnia: Listopada 06, 2018, 16:36:44 pm »
Ja w Octopacie odpuściłem sobie ostatniego bossa (którego odblokowuje się po ukończeniu wszystkich historii i wykonaniu paru zadań pobocznych), bo musiałbym spędzić z grą lekko z kilkanaście godzin na grindowanie, a i tak nie wiadomo, czy dałbym mu radę. Trochę zbyt dopakowanego go zrobili.
Też zamierzam nabyć ta gierkę, ale poczekam do następnego roku z kupnem, dlatego iż mam sporo zaległości a jeszcze nie skończyłem Zeldy  ;)
PSN id Pearlsea1990

Aktualnie:
Rise of the Tomb Raider, Lost Ruins, Dead Space

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12898 dnia: Listopada 06, 2018, 18:21:24 pm »
Ja w Octopacie odpuściłem sobie ostatniego bossa (którego odblokowuje się po ukończeniu wszystkich historii i wykonaniu paru zadań pobocznych), bo musiałbym spędzić z grą lekko z kilkanaście godzin na grindowanie, a i tak nie wiadomo, czy dałbym mu radę. Trochę zbyt dopakowanego go zrobili.
Też zamierzam nabyć ta gierkę, ale poczekam do następnego roku z kupnem, dlatego iż mam sporo zaległości a jeszcze nie skończyłem Zeldy  ;)

Jakbyś chciał kupić, to daj znać. Może jakoś się dogadamy ;) Gra jest świetna, ale raczej na raz (i tak mam chyba ze 100 godzin nabite).

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 962
  • Reputacja: 120
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12899 dnia: Listopada 06, 2018, 21:18:54 pm »
War Thunder

Grałem na PS4, ale postanowiłem przetestować go na moim budżetowym PC, i o dziwo - wygląda i działa znacznie lepiej niż na bazowej PS4 :(







Różnorodność w tej grze na prawdę robi, nowy tryb z łodziami zaskakująco dobrze wypada na konsoli, pod względem gameplayu. Sterowanie jest dobrze przemyślane pod pada, i nie ma się wrażenia jak w dwóch pozostałych trybach, że konsolowa wersja jest zrobiona na siłę. Niestety zwykła PS4 mocno niedomaga w tym tytule, ewentualnie niedomaga developer, gra działa w jakichś 20 klatkach, a jakość obrazu jest tragiczna.Typowa blaszana produkcja, gdzie dev zbytnio się nie postarał dla konsol.

Kopersztyk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-05-2007
  • Wiadomości: 1 836
  • Reputacja: 39
  • Why so serious?
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12900 dnia: Listopada 17, 2018, 18:47:51 pm »
Ja sobie zrobiłem dzisiaj małą przerwę od Red Dead Redemption 2 i postanowiłem sobie odświeżyć Titanfall 2. Cholera! Może tytuł krótki ale cholernie treściwy. Szkoda, że EA pewnie nie wyda trzeciej części...

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12901 dnia: Listopada 17, 2018, 19:29:55 pm »
Ale coś plotki o kolejnej odsłonie krążyły po sieci. Byłoby miło, dwójkę bowiem wspominam niezwykle miło. Świetnie wykonana, niezwykle przyjemna w odbiorze gra. Grałbym w kontynuację.

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12902 dnia: Listopada 17, 2018, 22:45:35 pm »
Znakomite multi.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Kopersztyk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-05-2007
  • Wiadomości: 1 836
  • Reputacja: 39
  • Why so serious?
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12903 dnia: Listopada 18, 2018, 07:55:29 am »
No i jeszcze do tego coop dla 4 graczy - bardzo przyjemny.

Mateo

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 30-09-2017
  • Wiadomości: 278
  • Reputacja: 7
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12904 dnia: Listopada 21, 2018, 00:51:53 am »
Ja w Octopacie odpuściłem sobie ostatniego bossa (którego odblokowuje się po ukończeniu wszystkich historii i wykonaniu paru zadań pobocznych), bo musiałbym spędzić z grą lekko z kilkanaście godzin na grindowanie, a i tak nie wiadomo, czy dałbym mu radę. Trochę zbyt dopakowanego go zrobili.
Też zamierzam nabyć ta gierkę, ale poczekam do następnego roku z kupnem, dlatego iż mam sporo zaległości a jeszcze nie skończyłem Zeldy  ;)
Jakbyś chciał kupić, to daj znać. Może jakoś się dogadamy ;) Gra jest świetna, ale raczej na raz (i tak mam chyba ze 100 godzin nabite).
Z chęcią kupie od ciebie Octopatha, jesli masz gre na stanie. ps. Na tapecie DkS, a potem dodatek do Xeno.. :D

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12905 dnia: Listopada 21, 2018, 11:35:18 am »
Ja w Octopacie odpuściłem sobie ostatniego bossa (którego odblokowuje się po ukończeniu wszystkich historii i wykonaniu paru zadań pobocznych), bo musiałbym spędzić z grą lekko z kilkanaście godzin na grindowanie, a i tak nie wiadomo, czy dałbym mu radę. Trochę zbyt dopakowanego go zrobili.
Też zamierzam nabyć ta gierkę, ale poczekam do następnego roku z kupnem, dlatego iż mam sporo zaległości a jeszcze nie skończyłem Zeldy  ;)
Jakbyś chciał kupić, to daj znać. Może jakoś się dogadamy ;) Gra jest świetna, ale raczej na raz (i tak mam chyba ze 100 godzin nabite).
Z chęcią kupie od ciebie Octopatha, jesli masz gre na stanie. ps. Na tapecie DkS, a potem dodatek do Xeno.. :D
Mam jeszcze grę, więc jak najbardziej mogę sprzedać :) Napiszę Ci na PW.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12906 dnia: Listopada 21, 2018, 11:41:40 am »
Juz dość długi czas RDR2 i konca nie widać. Ciekawe czy tę kobyłę przejdę do końca roku :D

Kopersztyk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-05-2007
  • Wiadomości: 1 836
  • Reputacja: 39
  • Why so serious?
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12907 dnia: Listopada 22, 2018, 15:02:02 pm »
Takie pytanko: zrobił ktoś z fourmka platynę w Titanfall 2? Zostało mi trofeum z torem przeszkód i jest fajne, skillowe ale widzę, że trzeba się będzie trochę namęczyć :)

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12908 dnia: Listopada 22, 2018, 15:08:38 pm »


Shovel Knight . Jestem mile zaskoczony. Nie pamiętam bowiem, by od czasu Wiesława Trzeciego w pudełku obok gry znalazło się coś więcej jak ulotka z ewentualnym kodem, a tu proszę - mini poradnik, jak w genialnym Demon's Souls, bądź Icewind Dale. Sama gra dla miłośników retro w mocno klasycznym wydaniu, jak znalazł.



DiRT4. Może nie jest to najpiękniejsza gra wyścigowa, ale po kilku odcinkach idzie się przyzwyczaić do szaty graficznej, a grywalnościowo jest bardzo, ale to bardzo dobrze. Jeździ się niezwykle przyjemnie. Podoba mi się także aspekt rozwoju całego zaplecza - kupowanie pomieszczeń, wynajmowanie specjalistów oraz rozwój tychże. Po kilku godzinach gry mocne 8/10.

Takie pytanko: zrobił ktoś z fourmka platynę w Titanfall 2? Zostało mi trofeum z torem przeszkód i jest fajne, skillowe ale widzę, że trzeba się będzie trochę namęczyć :)

Ja miałem robić (bardzo dobra, ślicznie prezentująca się gra), ale nakupowałem tyle gier wówczas, że sprawę odłożyłem w czasie. Po 4 próbach miałem wynik niemal na styk, zatem jestem pewny, że jakby tak na dobre 40 min. przysiądź (kilkanaście prób), to całość pęknie. Polecam filmik na YouTube, sporo pomaga. Później tylko poćwiczyć i będziesz je miał.

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12909 dnia: Listopada 22, 2018, 15:10:03 pm »
Takie pytanko: zrobił ktoś z fourmka platynę w Titanfall 2? Zostało mi trofeum z torem przeszkód i jest fajne, skillowe ale widzę, że trzeba się będzie trochę namęczyć :)
Jedna z tych platyn które odłożyłem na później :-). Toru nie zrobiłem :-). Trzeba wykuć na pamięć.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Kopersztyk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-05-2007
  • Wiadomości: 1 836
  • Reputacja: 39
  • Why so serious?
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12910 dnia: Listopada 22, 2018, 15:13:08 pm »
Polecam filmik na YouTube, sporo pomaga.

No właśnie robię na podstawie filmiku. Jak na razie najlepszy czas to 40.30 sek. Najgorszy jest ostatni etap, gdzie najwięcej czasu idzie stracić.


windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12911 dnia: Listopada 22, 2018, 17:28:52 pm »
Shovel Knight . Jestem mile zaskoczony. Nie pamiętam bowiem, by od czasu Wiesława Trzeciego w pudełku obok gry znalazło się coś więcej jak ulotka z ewentualnym kodem
To Ty grales w to rdr2 czy Ci ktos zajebal mapke z pudelka zanim otworzyłeś?

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12912 dnia: Listopada 26, 2018, 01:35:55 am »
Wszystko jest na swoim miejscu.  :roll:



Faktycznie, drugie Injustice, jak teraz sięgam pamięcią ma monetę z "S". Ale to jest wydanie specjalne i całość ciężka jak diabli przez metalowe pudełko. W sumie przez te trzy lata tyle gier kupiłem, że zapewne jakieś kilka wyjątków by się znalazło. Niemniej generalnie chodziło mi o to, że kiedyś takie książeczki były standardem.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12913 dnia: Listopada 26, 2018, 07:53:27 am »
Wszystko jest na swoim miejscu. 
No to w rdr2 graleś przed wieśkiem czy jak?

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12914 dnia: Listopada 26, 2018, 16:56:26 pm »
Fallout 76



Już ponad doba gry za mną i ciągle chce się więcej :angel:

Kopersztyk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-05-2007
  • Wiadomości: 1 836
  • Reputacja: 39
  • Why so serious?
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12915 dnia: Grudnia 06, 2018, 11:16:47 am »
Red Dead Redemption 2 skonczony, powolutku robię resztę aktywności, od czasu do czasu właczę RDO, w międzyczasie zacząłem Horizon Zero Dawn. W plusie jest Onrush i mam pytanko czy ktoś już w to grał i czy warto sprawdzić jednak? Motorstorm to to nie jest ale mam ochotę na jakąś ścigałkę.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12916 dnia: Grudnia 06, 2018, 13:08:46 pm »
Wspominałem o tej grze jakiś czas temu:

Onrush był swego czasu na X'ie dostępny. Pograłem w niego. Całkiem przyjemna, ładna gra. Spokojnie można pograć kilka godzin.
(....)

Generalnie polecam, nawet jakby zażyczyli za niego kilkadziesiąt zł, warto byłoby pograć.

Kopersztyk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-05-2007
  • Wiadomości: 1 836
  • Reputacja: 39
  • Why so serious?
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12917 dnia: Grudnia 06, 2018, 14:04:22 pm »
Ściągnąłem. Jest dość przyjemnie. Przejechałem kilka wyścigów i rozpizd jaki się momentami dzieje jest nie do ogarnięcia, ale daje fun, i gierka jak za darmoszkę z plusa jak najbardziej hehe na plus.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 06, 2018, 14:07:43 pm wysłana przez Kopersztyk »

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12918 dnia: Grudnia 07, 2018, 06:35:03 am »
No widzisz, pisałem przecież.  :roll:

lupinator

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #12919 dnia: Grudnia 10, 2018, 20:11:02 pm »


Shadow Tactics Blades od the Shogun - gra się naprawdę przyjemnie, a że ostatnią grą tego typu dla mnie byli Commandosi to już w ogóle mam świeży powiew skradankowego kombinowania. Chociaż widzę też, że się starzeję bo wolałbym turówkę. Nie mam już chęci po pracy wytężać głowy do kombinowania akcji na 3+ bohaterów jednocześnie real time :(