Autor Wątek: W co teraz gracie?  (Przeczytany 912670 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

POK

• Gagarin
  • Reputacja: 149
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #13200 dnia: Marzec 15, 2019, 10:18:21 am »
Szanowny kolego POK. W sieci RTV AGD widziałem dzisiaj za Kazimierza wersję zarówno na PS4, jak i Xboxa.
U nich to różnie bywa. Czasami dana gra kosztuje pełną cenę, a obok leży ta sama, ale w cenie promocyjnej - często dwukrotnie niższej.

Zatem warto się wybrać i zobaczyć, czy akurat jest na promocji, a Batltlefront II w tej cenie śmiało można atakować.
Używane na allegro spokojnie znajdziesz za 40zł.
EA akurat robi dobre promocje na PSN, więc jak kiedyś ukaże się cyfrowo za taniochę, to biorę. Na wersji pudełkowej mi nie zależy.
Nintendo Network ID: Pok_pl

bojawiem

• Marynarz z Potiomkina
  • Reputacja: 83
W co teraz gracie?
« Odpowiedź #13201 dnia: Marzec 15, 2019, 11:13:41 am »
Od razu przypomniała mi się śmieszna historyjka. Byłem pewnego razu 2012 roku w empiku, patrzę na półkę z grami, a tam leży LA Noire na PS3, a obok LA Noire Complete Edition. Cena za pierwszą 189 zł, cena za CA...99 zł. Długo się nie namyślając, wziąłem edycję kompletną i zadowolony wyszedłem.
Tak tanio a i tak wyszedl i nie zaplacil...
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Z tym nie zapłacił i wyszedł to kolejna śmieszna historyjka mi się przypomniała i znów z empikiem w tle, tym razem w innej części miasta.
Jak mój syn miał z 2-3 lata i jeździł w spacerówce to jednego razu poszliśmy na spacer do empiku, a to z dobre 50 minut z buta od mojego domu. Żona kupowała jakąś książkę, a ja chciałem nabyć psxe i jakąś gazetę. Wziąłem z regału i położyłem to na górze wózka, a że daszek był składany to go domknąłem, aby gazety nie spadły. Żona wybrała jakąś książkę, poszła do kasy, zapłaciła i szczęśliwi wyszliśmy z empiku. W drodze powrotnej do domu, przypomniałem sobie, że te gazety, które leżą na wózku są...nieopłacone. Krótko mówiąc okradłem empik. :D Zajumałem gazetki. Później bałem się chodzić do tego empiku przez dobre pół roku. :)
To jeszcze nic. Jeden kolega zajumał kiedyś z Saturna w Złotych Tarasach grę poprzez przeklejenie ceny z tańszej na droższą. Udało się. Ale to nic. Podjarany sukcesem namówił innego kolegę na ten sam proceder. Tamten nie gra w gierki. Ale chciał nowe głośniki i cena to już pare stówek.  Kapneli się na kasie od razu że coś się nie zgadza. Policja, kajdany i na komisariat. Tamten siedział na ławce przed Saturnem i poker face Lol. Debile 
PS.
I to żadne patusy. Dobrze zarabiają.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Sylvan Wielki

• Major Hermaszewski
  • Reputacja: 193
« Odpowiedź #13202 dnia: Marzec 15, 2019, 19:05:36 pm »
Dobre  :)

RyoHazuki

• Marynarz z Potiomkina
  • Reputacja: 41
« Odpowiedź #13203 dnia: Marzec 22, 2019, 17:01:17 pm »
Kolejne dwa wolne dni przed nami, więc kolejna szansa na nadgonienie growych zaległości.
Wciąż zabijam i ginę na Pandorze w Borderlands 2 i końca nie widać. Dodatkowo zacząłem 1 duże DLC, Captian Scarlett...

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

Lupi

• Administrator
  • PIERESTROJKA
  • Reputacja: 190
  • Pozdrawiam
« Odpowiedź #13204 dnia: Marzec 24, 2019, 20:01:49 pm »

The Dream Machine - chciałem nią rozpocząć swój wielki powrót do point and clików, ale gra mimo soczystego klimatu bardziej mnie męczy niż bawi i chyba nie pójdę dalej w swojej klikanej przygodzie :(

windomearl

• Administrator
  • PIERESTROJKA
  • Reputacja: 247
  • You know Carcosa?
« Odpowiedź #13205 dnia: Wczoraj o 07:11:45 »
U mnie Yakuza Kiwami. Mocno archaiczna, ale bardzo fajna gierka.