Autor Wątek: Gry które szczególnie miło pamiętacie, gry w które chcielibyście/gracie do dziś.  (Przeczytany 78658 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kumite49

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 17-11-2008
  • Wiadomości: 464
  • Reputacja: 0
  • O ludzie!Lupi nie odpowiadaj na moje posty!Blagam
Ja do teraz gram w MGS,T3,WE4,ISS PE1,2!
Mój top 10 gier wszechczasów!
1.Metal Gear Solid
2.Shenmue,Shenmue2
3.Metal Gear Solid 3
4.Wining Eleven 4,ISS Pro Evolution 1,2
5.Tekken 3
6.Resident Evil 4
7.God of War 2
8.Metal Gear Solid 4
9.Winning Eleven 7,PES3
10.Mortal Kombat 2

Mufonek

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 17-02-2007
  • Wiadomości: 85
  • Reputacja: 0
Crazy Taxi, Soul Calibur, Jet Grind Radio, House of the dead 2, Virtua Tennis 2, Halo, Tekken Tag Tournament

wsiok

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 16-09-2008
  • Wiadomości: 63
  • Reputacja: 0
Heroes III-Gram w to 7 lat i jeszcze się nie znudziłem
Shogo-Pamiętam, jaki to był szok jak mogłem zabić swoich <ok>
Wolfenstein 3D-Pierwsza gra w którą grałem chyba (na czitach,ale jak byłem mały to różnicy nie było)
DSJ 2.1- 1 Tona miodu
God Of War 1 & 2-Walka z hydrą,Część druga jest w moim top 5 eva
Tetris-Też szarpię do dziś

Nie lubię Gran Turismo ,MGS.FF ani żadnych rpg więc mnie zaraz zbesztacie pewnie ;d

mateo

  • Gość
gusta :)

suli dia

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-04-2006
  • Wiadomości: 1 267
  • Reputacja: 13
Zdecydowanie Tekken 3 i MGS .
Umiesz Liczyć, Licz na Siebie!!!

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Metal Gear Solid, Chrono Cross, Final Fantasy VII, Vagrant Story, Castlevania: SotN, Street Fighter Alpha 3, Ridge Racer Type 4, Soul Blade.

North

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 23-12-2008
  • Wiadomości: 1 013
  • Reputacja: 1
Drugi i trzeci Tekken.
« Ostatnia zmiana: Marca 05, 2009, 13:12:11 pm wysłana przez northrend218 »

trenth

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 07-01-2008
  • Wiadomości: 45
  • Reputacja: 1
Ja wiele styczności z szaraczkiem nie miałem, ale jeżeli już to bez wątpienia tekken 3 :)

DaVon

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 69
  • Reputacja: 0
Ja bym chętnie zagrał na SNES np. w Mario , Contre, Big Nose jeśli chodzi o PS1 to powróciłbym do Resident Evil , Dino Crisis ,Parasite Eve, MGS ,Syphon Filter wtedy naprawde świetnie się bawiłem grając w te tytuły nie to żebym teraz miał gorszą frajde z ciupania w obecne tytuły ,ale starsze gry budzą inne emocje przypominają beztroskie dzieciństwo i mają swój niepowtarzalny klimat. Bez bicia przyznam się ,że tak jak kiedyś grałem w Half-Life ( nie wspominając już o CS :D ) na kompie tak teraz pogrywam w Warcraft 3 oczywiście na BN i pomimo kilka razy przydarzającej się monotoni zwycięstw ten tytuł potrafi zabrać sporo czasu:P:D Marze o tym żeby kiedyś doczekać czwartej części bo wiadomo ,że Blizzard swoje tytuły wypuszcza po wielu latach. Żałuje ,że mnie nie stać na abonament do WoW ponieważ chętnie zagłębił bym sie w ten świat fantasy:D Ponadto szkoda ,że nie mam w swoim posiadaniu PS3 to by było lekarstwo aby pograć w wyżej wymienione tytuły z PS1 albo te z PS2 np. Final Fantasy X i X-2 wszystkie części MGS:D
Gran Turismo , Wipeout . Nom cóż może kiedyś zdobęde na to wszystko fundusze i spełnie swoje marzenia:D Pozdro

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Ja coraz częściej mam ochotę na przypomnienie sobie Front Mission 3. I tylko czekać na kolejną odsłonę kultowej Castlevani : SotN - może tym razem na PS3.

Meioh

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 23-07-2007
  • Wiadomości: 385
  • Reputacja: 0
  • GT: Ssakiczaki PL
Oddworld - Abe's Odyssey & Exodus To była gra ^^


''HARD CORE zakochany clown, on ma takie czułe serce, trampki Bahamy ma, deskorolki tylko brak''

Arkan

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 16-06-2012
  • Wiadomości: 120
  • Reputacja: 8
PSX to najbardziej uda konsola wszech czasów (no może po za NESem) na której pojawiły się kontynuacje jakiś serii (np. FF) albo powstały zupełnie nowe (Resident Evil, Silent Hill). W czasie konsol obecnej generacji i konsol na których gram (X360, 3DS, PS3) uda mi się jednak znaleźć czas, by włączyć moje ukochane PSX i ograć parę tytułów które pokochałem od pierwszej minuty gdy płyta wylądowała w czytniku:

Resident Evil (1,2,3, Survivor) - moja najulubieńsza seria, która cenię ponad inne gry. W te części gram dość często, by wspomnieć jak to kiedyś wyglądało, a warto dodać, że części te posiadają ogromne pokłady klimatu. Wspaniały soundtrack, genialna grafika (jak w tamtych czasach zobaczyłem te gry to jednym słowem WOW), fabularnie majstersztyki. Czekam na kolejne tak dobre części.

Final Fantasy VIII - moja najulubieńsza część serii, aż do dziś i prawdopodobnie to się nie zmieni( kto wie, może chociaż FFXV będzie w połowie tak dobre jak "ósemka"). Ciekawy system walki (Junction i te sprawy - wymagało to kombinowania), interesujący świat, a także intrygująca fabuła oraz wspaniałe postacie, za które pokochałem ten tytuł.

Silent Hill - co tu dużo pisać - GENIALNY HORROR, który straszył mnie w nieco inny sposób niż seria RE. Zmiana miasteczka, poszukiwanie zaginionej córki, piekielne obrazy i potwory. Gra bardzo przypadła mi do gustu.

Castlevania: Symphony of The Night - gra pomimo oldschool'owej grafiki, przeciągła mnie prze ekran dzięki dość ciekawej postaci Alucarda, systemu walki (do dzisiaj daje radę !) i bardzo dużemu bestiariuszowi potrafiła mnie wciągnąć na bardzo, bardzo długo. Do dziś jestem fanem tej "wampirzej" serii.

Metal Gear Solid - tak sam fabuła, mechanika gry, świetne AI przeciwników, szykowanie zasadzek, skradanie się, klimat gry. Seria którą bardzo lubię, aż do dziś.

Dino Crisis 2 - można powiedzieć Resident Evil z dinozaurami, ale to jedna z tych gier która podobała mi się za klimat (lepszy niż w Jurassic Park :P) , te wspaniałe gady oraz grafikę i wzruszającą końcową scenę. Podobał mi się także rozwój broni (bardzo prymitywny, ale zawsze) i dokupywanie przedmiotów pomocniczych. Szkoda, że Capcom nie myśli nad reaktywacją serii.


yap

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 24-05-2005
  • Wiadomości: 708
  • Reputacja: 29
  • GT: DARKERRYU PSN ID: YapPL
Ninja Gaiden Black - najlepsza gra wszech czasów. Dla niej kupiłem Xbox'a i dla niej go trzymam. Ostatnio nawet sobie zapuściłem ponownie, ot tak by odświeżyć wspomnienia związane z tą prześwietną sieczką.

Ottmar

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 08-07-2012
  • Wiadomości: 23
  • Reputacja: 0
  • Der General
Bushido Blade

ja nie wiem dlaczego nikt w Square jeszcze nie wpadł na pomysł, żeby to wydać z online multi na PSN. Ta gra to małe arcydzieło. Pamiętam jak w singlu, kiedy się zabiło przeciwnika ciosem w plecy to był game over, bo to niezgodne z kodeksem Bushido. Najlepsze były i tak sesje 2p. System walki, gdzie można zginąć na 1 hit miał swój urok.

Kopersztyk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-05-2007
  • Wiadomości: 1 836
  • Reputacja: 39
  • Why so serious?
Tak mi sie dzisiaj przypomnialo Colony Wars Red Sun. Ze tez nie robia teraz takich gier. Pomyslcie jakby to moglo wygladac gdyby taka gre teraz zrobili :)

Kopersztyk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-05-2007
  • Wiadomości: 1 836
  • Reputacja: 39
  • Why so serious?
Tak teraz sobie siedze i slucham koncowego utworu z MGSa jedynki - do dzisiaj to pamietam jak przechodzilem to po francusku a dopiero kilka lat pozniej kumpel mi udostepnl wersje z Gamecuba i moglem w miare normalnie przesledzic fabule. Wiem, ze offtop ale takie pytanie - czy to dla Was nie sa najbardziej przejebane creditsy w grach?

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
GOTHIC
Podbijam, bo wartościowy post !
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Kopersztyk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-05-2007
  • Wiadomości: 1 836
  • Reputacja: 39
  • Why so serious?
Nigdy w zadnego Gothica nie gralem ale wierze na slowo :)