Autor Wątek: Ninja Gaiden 2  (Przeczytany 119609 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

luk

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 06-05-2007
  • Wiadomości: 171
  • Reputacja: 0
  • PSN: splintersPL
Odp: Ninja Gaiden 2
« Odpowiedź #160 dnia: Października 31, 2007, 10:21:04 am »
siema soul  :cool: Ja też jestem okropnym maniakiem Ninja Gaiden i jak wyjdzie NG2 to ten dzień jest dla mnie świętym  :-D Gra na pewno pozamiata, nie ma innej opcji  :grin:

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Ninja Gaiden 2
« Odpowiedź #161 dnia: Listopada 01, 2007, 08:27:14 am »
elo!

http://www.gametrailers.com/player/27316.html

Itagaki się mądrzy ;]

Końcowe zdanie mnie rozwaliło

Supersonic

  • Gość
Odp: Ninja Gaiden 2
« Odpowiedź #162 dnia: Listopada 01, 2007, 20:00:40 pm »
Cytuj
wygląda to ciut lepiej od Sigmy , a już Sigma mocno dawała radę
Owszem tylko sama postać Hayabusy wygląda trochę gorzej jak w NGS, przynajmniej na ostatnich screenach. Ale poprawię to. IMO NG2 będzie trochę ładniejsza od Sigmy i to mi wystarczy bo już Sigma wygląda bardzo dobrze.

Cytuj
i jak wyjdzie NG2 to ten dzień jest dla mnie świętym 
Wypijemy wtedy

luk

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 06-05-2007
  • Wiadomości: 171
  • Reputacja: 0
  • PSN: splintersPL
Odp: Ninja Gaiden 2
« Odpowiedź #163 dnia: Listopada 02, 2007, 15:50:48 pm »
Najpierw zobaczymy co panowie z capcomu zaprezentują, a później będziemy bić brawa albo się śmiać ;) Mi osobiście ten cały nero pasuje i spoko, że jakąś nową grywalną postać wcisneli do serii. Na NG 2 trzeba jeszcze kupe czasu czekać i wlaśnie w tym czasie moze się wszystko pozmieniać... miejmy nadzieje, ze tylko na lepsze  :D

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Ninja Gaiden 2
« Odpowiedź #164 dnia: Listopada 18, 2007, 23:45:29 pm »
DMC 4 umili mi czas oczekiwania i to bardzo! Jednak to NG2 pokaże prawdziwe pazurki ;) miejmy nadzieje  :-) He każde NG miażdży ! 
Opublikowane: Listopad 03, 2007, 04:04:49
Since both are in Chinese, I guess I'll list the highlights:

-The Auto-Heal System was intended to make the player analyze and formulate strategies; also, since the player continues the game from the Save Point, if the player starts off with low health, it would be somewhat discouraging for the player. It was not implemented to make the game easier.

-There are no plans for an Easy/ND mode; Itagaki stated that he would feel uncomfortable if someone called his game easy after having worked so hard on it.

-Due to the many changes made to the game mechanics, the weapons, new or returning, will also differ in operation/the way that they're used (it seems that he's referring more to the mechanics of weapons as opposed to just the moves).

-The mechanics for moving on water will be different than those in NGS.

-New maneuvers have already been seen by everyone in the demo; it's kind of hard to tell from the Chinese text whether it means "all of the new maneuvers have already been shown" or "everything that people saw in the demo were new".

-Camera angle will be fixed this time, but will zoom in under certain conditions; he feels that the game would be harder to play through if the camera angle was adjustable.

-Ryu will be the only playable character.

http://www.tgfcer.com/club/attachments/forumid_33/20071105_def4b0f06a4de02090e6QhhaxHq29iBM.jpg



Oficjalna okładka
Opublikowane: Listopad 07, 2007, 15:06:01
http://www.gamevideos.com/video/id/16257

NG2 spider clan gameplay

http://www.gametrailers.com/player/usermovies/131278.html

NG2 gameplay mix o_O


http://gamevideos.com/video/id/16233

1up Exclusive Preview !

Są dwie rzeczy z które mnie póki co nie zadowalają ,grafika ( która jest na ciut lepszy poziomie niż ta z Sigmy , głownie HDR i oświetlenie :^^: ) No i ten blok , wylukałem to już w pierwszym filmiku że Ryu nadał ślizga się po ziemi , mam nadzieje że to się zmieni . Zaś co tyczy się reszty jest OGROMNA MIAZGA !!! Ja pierdykam tempo walki jest po prostu ku&*() szybkie,totalna rzeźnia na ekranie masa krwi no i te nowe animacje co Ryu robi z typami nie mam pytań !! Dobicie na ziemi miazga , to w jaki sposób wykańcza spider bossa mną zamiotło , widać gołym okiem że tempo akcji jest jeszcze szybsze niż w Sigmie masakra!!! System walki zamiecie zniszczy wszystko , konkurencja nie istnieje ! LOL takich cudów na ekranie się nie spodziewałem przyznaje szczerze ;] Animacja również stoi na wysokim poziomie , jest dużo lepsza niż ta którą ma sigma ,Ryo nadal biega i skaczę w ten sam sposób ale jego ruchu teraz są dużo płynniejsze , a na dowód proponuję zagrać w NGS i samemu zobaczyć jak tam to wygląda a później obejrzeć nowe filmiki ;]  Animacja jest jak najbardziej OK nie można powiedzieć złego słowa ,stare animacje wyglądają dużo lepiej (płynniej)  akcja jest taka szybka że faktycznie trudno zobaczyć kiedy i co Ryu dokładnie robi( i jak dana animacja ruchu się prezentuje ), no i filmiki mogły by być lepszej jakości . Gościu z 1up powiedział że na TV wygląda to jeszcze lepiej ( jak każda gra z resztą) Gameplay zamiecie a to jest najważniejsze w tego typu gier!!!

Grafika i blok to dwa główne mankamenty które można by było lepiej ogarnąć , trzeba pamiętać że jeszcze nie wszystko nam pokazali (gościu 1up mówi że nowy york zamiata!) i gra jeszcze nie została ukończona. Za to gameplay nie mam pytań , ten filmik masakruje moje gałki oczne !! Animacje (płynność jej) i tempo walki  rządzą i masakra zarazem , wiem mniej więcej kiedy i co się dzieje, leć nie wszystko co nowe jeszcze znam bo niby skąd ?   :shock: ;)

http://www.gamevideos.com/video/id/16257

A tu widzimy jak spider boss tratuje swoich podopiecznych , masakra!!!

Dla mnie osobiście cuda na ekranie nigdzie wcześniej takich rzeczy nie widziałem , czysta ekstaza jak dla mnie tego się kur$%# nie spodziewałem no ale w sumie to TN on się na tym najlepiej znają . To będzie swego czasu jeden z najbardziej widowiskowych slasherów ever , przebija każdego z GOW bez masła !!!!!!


« Ostatnia zmiana: Listopada 19, 2007, 00:07:24 am wysłana przez Soul »

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Ninja Gaiden 2
« Odpowiedź #165 dnia: Listopada 19, 2007, 00:57:10 am »
Ale kapiasta okladka ... w ogole cala ta gra wyglada mega "next genowo" ... zwlaszcza drzewa 4d ... 
« Ostatnia zmiana: Listopada 19, 2007, 01:06:37 am wysłana przez aphelion »
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Ninja Gaiden 2
« Odpowiedź #166 dnia: Listopada 19, 2007, 01:37:55 am »
Nie no grafa jest taka sobie ,proszę się nie zgrywać tylko lepiej napisać jak się podoba rzeźnie zapodana na ekranie ?o_O ;D

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Ninja Gaiden 2
« Odpowiedź #167 dnia: Listopada 19, 2007, 01:46:47 am »
Akcje sa czadowe, krwawe i niezwykle dynamiczne (w zasadzie nie ma sie do czego przyczepic)... problem jednak polega na tym ze same w sobie nie zapewnia idealnej rozgrywki (dobrą moze tak ale przeciez nie tego oczekujemy od nastepcy ng, tu ma byc idealnie (pod kazdym wzgledem) czyli tak jak w 1 czesci)...
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Ninja Gaiden 2
« Odpowiedź #168 dnia: Listopada 19, 2007, 01:50:57 am »
Masz na myśli tylko grafikę? Będzie dobrze dajmy im czas jak już pisałem nie wszystko widzieliśmy i gra jeszcze nie jest ukończona. NG1 we wczesnej fazie (na pierwszych filmikach ) też szału nie robiła ;) Kiedyś miałem filmik z NG1 jeden z pierwszych (nie mogę znaleźć obecnie ;/ ) różnice między tym filmikiem i produktem końcowym była ogromna! Czy tu będzie tak samo? pożyjemy zobaczymy ;]

Polecam obejrzeć 1up Exclusive Preview ,ściągnąc na dysk zobaczyć to wszystko w dużym formacie  i posłuchać panów co mają do powiedzenia.
« Ostatnia zmiana: Listopada 19, 2007, 02:16:12 am wysłana przez Soul »

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Ninja Gaiden 2
« Odpowiedź #169 dnia: Listopada 19, 2007, 11:01:11 am »
Nie chodzi mi tylko o grafike ale tez o dziwne zachowania ai (blokowanie sie pomiedzy obiektami) oraz o pare innych drobiazgow ...
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

pachu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 2 886
  • Reputacja: 20
Odp: Ninja Gaiden 2
« Odpowiedź #170 dnia: Listopada 19, 2007, 15:02:39 pm »
U mnie niestety szał w związku z NG2 opadł kiedy zobaczyłem jakie miejscówki będziemy zwiedzać w NG2...niestety nie ten klimat :(

Pako

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 253
  • Reputacja: 0
Odp: Ninja Gaiden 2
« Odpowiedź #171 dnia: Listopada 19, 2007, 15:27:38 pm »
Graficznie gra prezenruje sie średniawo, niby czasami ładnie, ale czasami pustka i słabe tekstury. Gra jest trosze za brutalna, przez co to rozczłonkowywanie wygląda bardzo groteskowo. Przesadzili z tym. Szkoda również, że nie zimplementowali żadnej fizyki, przez co wszystko wygląda mało naturalnie i raczej current-genowo. Design bohatera jak i stwórów niestety pozostał bez zmian- czyli kolejny raz tania tandeta.
Pamiętajcie, na GameOnly są zawsze równi i równiejsi... no nie Lewik?

Supersonic

  • Gość
Odp: Ninja Gaiden 2
« Odpowiedź #172 dnia: Listopada 19, 2007, 17:53:01 pm »
Na zmiany w grafie nawet nie liczę ale nie przeszkadza to w ogóle, przywykłem że graficznie NG2 będzie na poziomie NGS, za to animacja kosi
Mam tylko nadzieję że nie będzie żadnych zmian czy cenzury bo ćwiartowanie przeciwników wygląda za...cie (tego mi brakowało w pierwszym NG) i szkoda byłoby to psuć.

Co do nowych filmów nie mam pytań.
Nowe ciosy, szybkość i dynamika walki (temp jest jeszcze większe niż w NG) i ta efektowność potęgowana siekaniem przeciwników na kawałki.. Gra po prostu będzie wielka


Okładka bardzo ładna ale nie zachwyca

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Ninja Gaiden 2
« Odpowiedź #173 dnia: Listopada 19, 2007, 18:42:04 pm »
Proponuje obejrzeć wywiad by 1 up , jedyna co to grafika i blokowanie mnie bolą reszta zamiata , gameplayowo niszczy wszystko ! rzeźnia na ekranie , dynamika przez ogromne D i kapitalna animacja !

Supersonic

  • Gość
Odp: Ninja Gaiden 2
« Odpowiedź #174 dnia: Listopada 19, 2007, 20:53:35 pm »
Proponuje obejrzeć wywiad by 1 up , jedyna co to grafika i blokowanie mnie bolą reszta zamiata , gameplayowo niszczy wszystko ! rzeźnia na ekranie , dynamika przez ogromne D i kapitalna animacja !
Nie omieszkałem a nowe gemaplaye miażdżą dynamiką i efektownością.  :shock:

suli dia

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-04-2006
  • Wiadomości: 1 267
  • Reputacja: 13
Odp: Ninja Gaiden 2
« Odpowiedź #175 dnia: Listopada 20, 2007, 10:29:08 am »
Ja jednak myśle ,że nowy Ninja Gaiden 2 zarządzi też w kwesti grafiki tak jak miało miejsce podczas premiery Ninja Gaiden na pierwszego xboxa .Oczekuje grafiki next genowej bo jeśli takowej niebędzie znowu będą wszyscy narzekać ,że gramy Ninja Gaiden w wyższej rozdzielczości tak jak w przypadku Halo 3 do premiery zostało troche czasu i mam nadzieję ,że gra zarządzi pod względem grywalności i grafiki .
Umiesz Liczyć, Licz na Siebie!!!

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Ninja Gaiden 2
« Odpowiedź #176 dnia: Listopada 20, 2007, 13:16:13 pm »
Panowie jest Nowy silnik i dużo jeszcze może się zmienić, po za tym gościu z 1up mówi że nie które plansz już teraz masakrują graficznie ( jak New York masa detali n/p) gościu też powiedział że nie ma to jak zobaczyć grę na HDTV(filmiki tego tak nie oddadzą ) Po za tym jak uda mi się znaleźć jakiś pierwszy filmik z NG 1 jak był w ogóle prezentowany dla ludzi , nie jak się miał do końcowego produktu gry . Co do samego gameplayu już teraz widać , że będzie się grało inaczej będzie się czuć powiew świeżości , feeling będzie całkowicie inny niż ten z NG1 ta gra po prostu zamiecie , myślałem że ciężko będzie miało NG2 w przebiciu DMC4 (jeżeli chodzi o widowiskowość walki ) jak teraz widzę nie potrzebnie , NG2 zamiecie całą swoją konkurencję . :cool: :-D
« Ostatnia zmiana: Listopada 20, 2007, 13:18:18 pm wysłana przez Soul »

Dzwer

  • Gość
Odp: Ninja Gaiden 2
« Odpowiedź #177 dnia: Listopada 20, 2007, 13:34:36 pm »
Tak Tak wszysko tip top jak dla mnie...akcja przyspieszona,niucha leje sie rowno,konczyny smigaja az milo no i najwazniejsze walcze z wrogiem a nie z celem.Ten caly Itagaki moze i jest zwichrowany,ale trzeba mu przyznac racje w kwesti jego filozofi gier.Jego team nie idzie na latwizne w kwestii gameplayu...

Tango

  • Gość
Odp: Ninja Gaiden 2
« Odpowiedź #178 dnia: Listopada 20, 2007, 20:16:51 pm »
Panowie co tu duzo mowic to NINJA GAIDEN II i wszystko jasne :D Zmiecie gameplayem wszystko razem wziete, a grafa bedzie minimum na 9/10. Oczywiscie DMC4 bedzie swietny,(dla mnie lepszy klimat moze nawet sie okazac) ale to nie zmienia faktu, ze NG II rozniesie wszystko w pyl  :D

Oczywiscie to moja subiektywna ocena i prosze nie pyszczyc na mnie 8)

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Ninja Gaiden 2
« Odpowiedź #179 dnia: Listopada 20, 2007, 21:46:24 pm »
Naprawdę polecam ogarnąć 1up Preview ! jakość filmiku jest kapitalna i na prawdę sporo widać , dla mnie czysty ORGAZM!!!!!!!!!! ;D zamiata wszystko KU&& co tam się dzieje ja pier*&^% nie wieże w to co widzę MASAKRA!!!!!!!!!!! uf dobra trochę ochłonąłem .
Z tego co panowie mówią animacja wykończenia naszego przeciwnika (killing blow system - zaimplementowana pod Y ) będzie zależała od kilku czynników, mianowicie to czy przeciwnik jest tyłem ,przodem bokiem do nas , to czy nie ma ręki ,nogi jedne dwóch , na pewno za szybko nam się nie znudzą a z czasem będziemy widzieli jaką animacją Ryu poczęstuje ofiarę.
Jak już wcześniej pisałem animacja jest kapitalna!!!!!!!!!

Tango

  • Gość
Odp: Ninja Gaiden 2
« Odpowiedź #180 dnia: Listopada 20, 2007, 22:59:39 pm »
Naprawdę polecam ogarnąć 1up Preview ! jakość filmiku jest kapitalna i na prawdę sporo widać , dla mnie czysty ORGAZM!!!!!!!!!! ;D zamiata wszystko KU&& co tam się dzieje ja pier*&^% nie wieże w to co widzę MASAKRA!!!!!!!!!!! uf dobra trochę ochłonąłem .
Z tego co panowie mówią animacja wykończenia naszego przeciwnika (killing blow system - zaimplementowana pod Y ) będzie zależała od kilku czynników, mianowicie to czy przeciwnik jest tyłem ,przodem bokiem do nas , to czy nie ma ręki ,nogi jedne dwóch , na pewno za szybko nam się nie znudzą a z czasem będziemy widzieli jaką animacją Ryu poczęstuje ofiarę.
Jak już wcześniej pisałem animacja jest kapitalna!!!!!!!!!

dawaj linka a nie tam :)

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Ninja Gaiden 2
« Odpowiedź #181 dnia: Listopada 21, 2007, 00:20:41 am »

Tango

  • Gość
Odp: Ninja Gaiden 2
« Odpowiedź #182 dnia: Listopada 21, 2007, 05:43:58 am »
http://gamevideos.com/video/id/16233


 :shock: dla mnie kosmos gdzie do tego HS lub GOD hahaha nie dajmy sie zwariowac  :D

w/w gry moga stopy lizac NGII to inna liga  8)

Ninja Gaiden miazdzy wszystko i tyle na ten temat...

Supersonic

  • Gość
Odp: Ninja Gaiden 2
« Odpowiedź #183 dnia: Listopada 21, 2007, 07:12:42 am »
Cytuj
Panowie jest Nowy silnik
Nie zauważyłem a nawet gdyby to widać że cudów na nim nie zdziałają

Cytuj
Ja jednak myśle ,że nowy Ninja Gaiden 2 zarządzi też w kwesti grafiki tak jak miało miejsce podczas premiery Ninja Gaiden na pierwszego xboxa .
Szczerze wątpię

Cytuj
Oczekuje grafiki next genowej bo jeśli takowej niebędzie znowu będą wszyscy narzekać ,że gramy Ninja Gaiden w wyższej rozdzielczości
I niestety pewnie tak będzie bo wielu oczekuje graficznej masakry z racji faktu ze poprzednia część olśniewała wykonaniem.

Oczywiście mnie taka grafika nie przeszkadza ale nie nastawiałbym sięna waszym miejscu hura optymistycznie bo się możecie przejechać. Ważne że zmiany w rozgrywce zapowiadają się za...ście.

Combo NG2+DMC4 i nic tylko zamknąć się w pokoju na pół roku  :-D

Tango zgadzam się NG przebija wszystko
« Ostatnia zmiana: Listopada 21, 2007, 07:29:42 am wysłana przez Supersonic »

Buzu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-10-2007
  • Wiadomości: 752
  • Reputacja: 0
Odp: Ninja Gaiden 2
« Odpowiedź #184 dnia: Listopada 21, 2007, 09:47:05 am »
http://gamevideos.com/video/id/16233


Ninja Gaiden miazdzy wszystko i tyle na ten temat...

Graficznie nie niszczy niczego
Fabularnie napewno rowniez nie zablysnie
Poziom trudosci - owszem tutaj moze byc niezle
System walki? - tutaj juz DMC3 jest bardziej zaawansowany.

Pragne szybciutko poruszyc temat system walki NG vs DMC i zmykam:)
NG jak na gry od Team Ninja przystalo ma masherski system (nie mylic z tym, ze jest gra jest latwa - bo nie jest, ale to zupelnie co innego). Byle leszcz wezmie pada i zacznie naciskac byle co a i tak zaczna wychodzic ladnie wygladajace combosiki itp. Wszystkie ciosy i combosy w NG sa poprostu latwe do zrobienia, sztuka tej gry (ktora bardzo sobie cenie - chyba na rowni z DMC) polega na wyczuciu. Trzeba wiedziec kiedy mozna wyjsc z atakiem.
Devil May Cry (od trzeciej czesci) jest gra specyficzna. Bowiem 95% graczy ktorzy ja ukonczyli nawet nie ma pojecia o tym jak mocno rozubodawy jest system walki w tej grze. O ile w NG naciskajac byle co wychodzi cos a w polaczeniu z wysokim poziomem trudnosci sprawia ulude bardzo rozbudowanego systemy (rozbudowany jest, z tym, ze nie az tak bardzo). Tak w DMC naciskajac byle co wychodzi byle co wiec szybko gracz mysli, ze system jest slaby a przedewszystkim monotonny. Tutaj caly psikus jest. Bowiem ciosy a zwlaszcza combosy wcale latwe nie sa, wymagaja treningu i praktycznie malo komu na poczatku wychodza. W DMC nic nie ma na sile, chcesz wymyslac swoje combosy? chcesz laczyc ciosy w sposob jaki sie wczesniej wydawal niemozliwy? to poswiec czas i trenuj jak w bijatyce.

Oczywiscie nie ma watpliwosci, ze fani NG ktorzy ledwo co przesli NG na normalu a DMC widzieli na filmikach i nie potrafia rozszyfrowac skrotu DMD  za chwilke beda probowali mnie wyprowadzic z bledu. Dlatego wszelkie uwagi do tego co napisalem prosze pisac dopiero po ogladnieciu np tego:

http://youtube.com/watch?v=YrDVrV7UDZs   - sorry ale niestety takiej jakosci sa filmiki z hardcore'owcami z DMC:(

Zwrocie uwage, ze tutaj prawie kazde combo konczy sie ranga SSS (ile razy Wam sie udalo uzyskac SSS? aha kilka razy jak walczyliscie z 10 przeciwnikami na raz, a ile razy zrobiliscie SSS na jednym przeciwniku jednym combosem?... tak myslalem). Juz teraz NG2 nie zapowiada sie aby pozwalalo na wiecej niz DMC 3. zas taki DMC4 tylko przez fakt tej glupiej lapy Nero poglebia system dwukrotnie i stwarza kolejne mozliwosci na kosmosy. Stinger ktory do tej pory byl znany jako combo finisher dzieki lapce nero moze byc teraz combo starterem, zbieranie przeciwnikow z ziemi gdy sami jestesmy w powietrzu? prosze bardzo. Jaki to bedzie miec wplyw na aeriale? hmmm wyjdzie DMC4, ludzie ze sceny DMC porobia filmiki w lepszej jakosci niz te z DMC3 i beda takie kosmosy, ze NG2 nawet sie do nich nie zblizy.


aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Ninja Gaiden 2
« Odpowiedź #185 dnia: Listopada 21, 2007, 11:09:23 am »
Musisz jednak zwrocic uwage na fakt ze ogolna ilosc ciosow (dla kazdego rodzaju broni) w NG jest wieksza (przynajmnie 2x) nizeli w przypadku DMC ... z jednej strony jest to plus bo jest co klepac z drugiej jednak minus bo w zasadzie ogranicza kreatywnosc ... filmik ktory podales w sposob dobitny prezentuje jak wielkie korzysci moze przyniesc wprowadzenie zmiany ekwipunku "w locie" ... tak czy inaczej twoje argumenty sa skladne i klarowne ...

Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Tango

  • Gość
Odp: Ninja Gaiden 2
« Odpowiedź #186 dnia: Listopada 21, 2007, 15:19:53 pm »
http://gamevideos.com/video/id/16233


Ninja Gaiden miazdzy wszystko i tyle na ten temat...

Graficznie nie niszczy niczego
Fabularnie napewno rowniez nie zablysnie
Poziom trudosci - owszem tutaj moze byc niezle
System walki? - tutaj juz DMC3 jest bardziej zaawansowany.

Pragne szybciutko poruszyc temat system walki NG vs DMC i zmykam:)
NG jak na gry od Team Ninja przystalo ma masherski system (nie mylic z tym, ze jest gra jest latwa - bo nie jest, ale to zupelnie co innego). Byle leszcz wezmie pada i zacznie naciskac byle co a i tak zaczna wychodzic ladnie wygladajace combosiki itp. Wszystkie ciosy i combosy w NG sa poprostu latwe do zrobienia, sztuka tej gry (ktora bardzo sobie cenie - chyba na rowni z DMC) polega na wyczuciu. Trzeba wiedziec kiedy mozna wyjsc z atakiem.
Devil May Cry (od trzeciej czesci) jest gra specyficzna. Bowiem 95% graczy ktorzy ja ukonczyli nawet nie ma pojecia o tym jak mocno rozubodawy jest system walki w tej grze. O ile w NG naciskajac byle co wychodzi cos a w polaczeniu z wysokim poziomem trudnosci sprawia ulude bardzo rozbudowanego systemy (rozbudowany jest, z tym, ze nie az tak bardzo). Tak w DMC naciskajac byle co wychodzi byle co wiec szybko gracz mysli, ze system jest slaby a przedewszystkim monotonny. Tutaj caly psikus jest. Bowiem ciosy a zwlaszcza combosy wcale latwe nie sa, wymagaja treningu i praktycznie malo komu na poczatku wychodza. W DMC nic nie ma na sile, chcesz wymyslac swoje combosy? chcesz laczyc ciosy w sposob jaki sie wczesniej wydawal niemozliwy? to poswiec czas i trenuj jak w bijatyce.

Oczywiscie nie ma watpliwosci, ze fani NG ktorzy ledwo co przesli NG na normalu a DMC widzieli na filmikach i nie potrafia rozszyfrowac skrotu DMD  za chwilke beda probowali mnie wyprowadzic z bledu. Dlatego wszelkie uwagi do tego co napisalem prosze pisac dopiero po ogladnieciu np tego:

http://youtube.com/watch?v=YrDVrV7UDZs   - sorry ale niestety takiej jakosci sa filmiki z hardcore'owcami z DMC:(

Zwrocie uwage, ze tutaj prawie kazde combo konczy sie ranga SSS (ile razy Wam sie udalo uzyskac SSS? aha kilka razy jak walczyliscie z 10 przeciwnikami na raz, a ile razy zrobiliscie SSS na jednym przeciwniku jednym combosem?... tak myslalem). Juz teraz NG2 nie zapowiada sie aby pozwalalo na wiecej niz DMC 3. zas taki DMC4 tylko przez fakt tej glupiej lapy Nero poglebia system dwukrotnie i stwarza kolejne mozliwosci na kosmosy. Stinger ktory do tej pory byl znany jako combo finisher dzieki lapce nero moze byc teraz combo starterem, zbieranie przeciwnikow z ziemi gdy sami jestesmy w powietrzu? prosze bardzo. Jaki to bedzie miec wplyw na aeriale? hmmm wyjdzie DMC4, ludzie ze sceny DMC porobia filmiki w lepszej jakosci niz te z DMC3 i beda takie kosmosy, ze NG2 nawet sie do nich nie zblizy.



To tylko Twoja opinia a dante must die nie jest trudniejszy od najwyzszego poziomu w ninja gaiden, czy ja pisalem, ze gra niszczy graficznie czy fabularnie? Dla mnie niszczy gameplayem, system walki, ktory jest dla mnie najlepszy ze wszystkich slasherow. Tobie sie podoba bardziej DMCmi NInja Gaiden i tyle, obie gry sa swietne i najlepiej pograc w obie (tylko XO daje taka mozliwosc)(

Jak pisal supersonic(DMC4+NGII) i drzwi zabite deskami :)

Supersonic

  • Gość
Odp: Ninja Gaiden 2
« Odpowiedź #187 dnia: Listopada 21, 2007, 18:43:58 pm »
Cytuj
tak czy inaczej twoje argumenty sa skladne i klarowne ...
Też tak uważam dlatego szanuję zdanie Buzu mimo że mam inne bo nie potrafię powiedzieć co jest lepsze raz wolę NG raz DMC. Zgadzam się że większość posiadaczy DMC nie wie ile można wycisnąć z systemu walki.

Cytuj
Jak pisal supersonic(DMC4+NGII) i drzwi zabite deskami
I do tego jeszcze Sigma i odpływam  :-D
« Ostatnia zmiana: Listopada 21, 2007, 18:47:17 pm wysłana przez Supersonic »

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Ninja Gaiden 2
« Odpowiedź #188 dnia: Listopada 22, 2007, 01:01:37 am »
@ Supersonic

Skąd wiesz że to wszystko na co stać ten silnik? Poczekajmy trochę to dopiero drugi wycinek gameplay z tej gry , i różnice już widać (mam tu na myśli aqua capital) wyraźnie widać ze nabrała nieco uroku ,szału jeszcze nie ma ale ja z ocenianiem grafiki jeszcze poczekam (bardzo mało nam pokazali nie oszukujmy się ) Graficznie jest na pewno lepiej jak w Sigmie i już tego trzeba się cieszyć , Supersonic może mało grałeś w NG ale uwierz mi ,widać i czuć że to nowy silnik a co z niego będzie ? Zobaczymy gdy będzie dane nam zagrać w NG2 czekam na tą chwile z utęsknieniem  :cool:

@ Buzu

Ty chyba nie wiesz co piszesz , albo mało grałeś w NG1 o ile w ogóle grałeś  ;) jedyna przewaga jaką ma DMC3 to zmienianie broni w locie i tyle(przy czym trzeba pamiętać że to już trzecia część) .  A o to dowód na obalenie całego Twojego tekstu o kombinowaniu :

http://www.iberiansngrealm.com/NGB_videos/Pokey/Pokey%20-%20Art%20of%20the%20Ninja.wmv

Po za tym co Ty możesz wiedzieć o system walki w NG2 ? Jeszcze mało tego wypisujesz bzdurę typu , że DMC3 jest bardziej za awansowane pod tym względem ? po czym w nosisz? grałeś czy jak?! . Prawda jest taka że to co na dzień dzisiejszy pokazało NG2 bije na łeb na szyje to co pokazało DMC4 ( mam tu na myśli tylko i wyłącznie to co dane mi było zobaczyć na filmikach z obu gier) DMC to mój drugi ulubiony slasher zaraz po NG cieszy mnie fakt że zagram sobie w obie gry na swojej konsoli najpierw DMC4 a później NG2 żyć nie umierać. Przede wszystkim NG 2 jest dużo szybsze ,bardziej widowiskowe ,krwawe na maxa , a przeciwnicy są zaciekli , i jak Itagaki dobrze zauważył w DMC nie masz przeciwników tylko cele do zabicia ( na gameplayech doskonale to widać ) Nie twierdze że DMC nie będzie wymagające , bo będzie na pewno jak zawsze zresztą tryb DMD da rade , no ale MN bardziej mną zamiótł a grałem w obie gry na najwyższych poziomach więc wiem co mówię , miano najbardziej hardcorowego slashera nie wzięło się z kosmosu ;]

Król jest jeden ,a tym królem jest każda nowa część NG.

Co do mashowania to LOL to samo mogę napisać o DMC, mashowaniem niczego w NG nie osiągniesz .

Nie wiem czy wiesz ale w NG2 broń można zmieniać w locie.
« Ostatnia zmiana: Listopada 22, 2007, 04:06:10 am wysłana przez Soul »

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Ninja Gaiden 2
« Odpowiedź #189 dnia: Listopada 22, 2007, 01:17:47 am »
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Ninja Gaiden 2
« Odpowiedź #190 dnia: Listopada 22, 2007, 01:27:20 am »
Stare , postaram się coś znaleźć z NGS  8) tyle że tam to już w ogóle jest kosmos.

Supersonic

  • Gość
Odp: Ninja Gaiden 2
« Odpowiedź #191 dnia: Listopada 22, 2007, 07:38:07 am »
Cytuj
Supersonic może mało grałeś w NG
W którą ? W NG2 w ogóle co oczywiste a reszta się nie liczy bo tylko "dwójka" ma rzekomo nowy silnik więc nie bardzo rozumiem.

Cytuj
Skąd wiesz że to wszystko na co stać ten silnik?
A gdzie ja tak napisałem.  :shock: Po prostu nie wierzę że będzie wyglądać lepiej jak Sigma ( nie dlatego że wiem na co stać nowy engine tylko zwyczajnie nie wierzę że jest nowy).Nie nastawiam się mega optymistycznie bo już się nastawiłem tak zanim pojawiły się pierwsze screeny po sporym rozczarowaniu przywykłem i mogę mieć taka grafiką jak obecnie. Wisi mi to  :cool:

Buzu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-10-2007
  • Wiadomości: 752
  • Reputacja: 0
Odp: Ninja Gaiden 2
« Odpowiedź #192 dnia: Listopada 22, 2007, 11:43:23 am »
Tango:

"To tylko Twoja opinia a dante must die nie jest trudniejszy od najwyzszego poziomu w ninja gaiden"

Jako osoba ktora przeszla DMC3 na DMD i NG na very hard. Stwierdzam obiektywnie, ze DMD jest ZNACZNIE trudniejsze od NG na VH, jezeli nie przeszedles DMD to prosze Cie nie wypowiadaja sie na ten temat. Chociaz nie ukrywam, ze nie gralem w NGB a tam ponoc podniesli poziom wiec mozliwe ze najwyzszy stopien trudnosci w Black jest trudniejszy od DMD - ale tego nie wiem.

"Dla mnie niszczy gameplayem, system walki, ktory jest dla mnie najlepszy ze wszystkich slasherow."

Ok, szanuje Twoje zdanie tymbardziej ze NG to naprawde wspaniala gra.


Soul:


"A o to dowód na obalenie całego Twojego tekstu o kombinowaniu :

http://www.iberiansngrealm.com/NGB_videos/Pokey/Pokey%20-%20Art%20of%20the%20Ninja.wmv"

Zajebiste. Naprawde, bardzo mi sie podoba i robi wrazenie, ale zaraz zobaczysz cos lepszego ;)

"Prawda jest taka że to co na dzień dzisiejszy pokazało NG2 bije na łeb na szyje to co pokazało DMC4 ( mam tu na myśli tylko i wyłącznie to co dane mi było zobaczyć na filmikach z obu gier)"

Prawda jest taka, ze team ninja chce pokazac NG2 jako najbardziej hardcore'owego slashera ever zas Capcom koncentruje sie na fabule, historii i malo pokazuje walki, zreszta oni nigdy nie potrafili dobrze zaprezentowac swojego systemu co widac np po trailerach z DMC3 a tym co reprezentuje scena DMC.

"Przede wszystkim NG 2 jest dużo szybsze ,bardziej widowiskowe"

Hehe sorry, ale bede okrutny:).

http://rapidshare.com/files/71444466/xarugas-sm-practice.wmv.html  - goraco polecam tylko 29mb a takie kosmosy ze glowa mala. Za chwilke dam tego linka do tematu od DMC:) Dobrze ze znalazlem to u siebie na dysku bo jest na co popatrzec.

"krwawe na maxa"

Wiesz jak sie ma wiecej niz 15 to to czy gra jest krwawa czy nie ma male znacznie...

"Król jest jeden ,a tym królem jest każda nowa część NG."

Aha ciekawe;)

"Nie wiem czy wiesz ale w NG2 broń można zmieniać w locie."

Nie wiedzialem. To niezle, moze w NG3 dadza taka lape jak ma nero to bedzie niezla wtedy konkurencja na rynku slasherow ;P


Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Ninja Gaiden 2
« Odpowiedź #193 dnia: Listopada 22, 2007, 12:09:52 pm »
Sorry soul, ale ten filmik:
http://youtube.com/watch?v=YrDVrV7UDZs
bije ten twój:
http://www.iberiansngrealm.com/NGB_videos/Pokey/Pokey%20-%20Art%20of%20the%20Ninja.wmv
na głowę. Porównując oba filmiki NG wygląda przy DMC3 jak prosty slasherek.

Z tego co widzę to system walki z DMC jest 10x bardziej rozbudowany i wymagający niż ten z NG.


@soul
"Przede wszystkim NG 2 jest dużo szybsze ,bardziej widowiskowe"
Z tym to nie da się zgodzić. DMC jest duuuużo szybsze, a z tą widowiskowością to chyba żartujesz.

@soul
"krwawe na maxa"
Mówisz o tej przesadzonej brutalności, która wygląda bardziej groteskowo niz poważnie? Zagraj sobie w Soldier of Fortune 3- tam jak strzelisz gościowi w rękę to ona odpada i wylewają się litry krwi- powinno Ci się spodobać.
« Ostatnia zmiana: Listopada 22, 2007, 12:14:28 pm wysłana przez Piter_neo »

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Ninja Gaiden 2
« Odpowiedź #194 dnia: Listopada 22, 2007, 13:14:36 pm »
Cytuj
"Nie wiem czy wiesz ale w NG2 broń można zmieniać w locie."
Nie mozna ... robi sie pauza i dopiero wtedy mozna wybrac to co nas interesi ...
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Ninja Gaiden 2
« Odpowiedź #195 dnia: Listopada 23, 2007, 00:19:53 am »
@Supersonic

NG ( Ninja Gaiden ) jak bym na pisał NG2 chodził by mi o Ninja Gaiden 2 ;] patrząc teraz na gameplaye z NG2 widać gołym okiem że gierka ma nowy silnik ( inny niż w NG B - S )

Napisałeś cudów na nim nie zdziałają , skąd ta pewność ?  nie wiemy przecież na co ten silnik stać , i co TN z niego jak na razie wyciągnęło  ;) Gra już wygląda lepiej jak sigma  z czasem może być tylko lepiej ,wszystkie efekty upiększające grafikę do daje się na końcu , czyli co myślisz że to mocno przemodelowany silnik z NG?

@Buzu

Very Hard to nie jest najtrudniejszy poziom jaki ma do zaoferowania NG , oczywiście mam tu na myśli Master Ninja , a skoro w niego nie było dane Ci grać wstrzymaj się z ocena która gra jest trudniejsza.

No ten filmik daję radę , postaram się znaleźć coś młodszego , bo ten już swoje ma :P
Co do Twojego filmiku również mocno daję rade ,trzeba przyznać momentami kosmos na ekranie jest ;] Tak jak już mówiłem to mój drugi ulubiony slashser , a pierwszy porządny w jakiego było mi dane zagrać (DMC1) Capcom i Tema Ninja to mistrzowie w tej dziedzinie ,szacun !  8) Warto też pamiętać że DMC3 ma rok przewagi nad NG które ukazało się wcześniej .

Wiesz jakieś tam gameplaye z DMC4 były zaprezentowane nawet dość długie ,nie które trailery wywarły na mnie ogromne wrażenie , szybko płynie i widowiskowo o tak! Nie oszukujmy się każda firma robi tak trailery żeby zachęcić ludzi do swojego produktu i tak też robi Capcom , wiadomo że od razu cudów które z czasem odkryją gracze nie pokarzą w trailerach , to samo tyczy się NG2  . Chodzi mi o to że NG2 (IMO) już na samym początku przyćmiło DMC4 , a obie gry pokażą dopiero pazurki jak prawdziwi hardcorowcy się do nich dopadną:)))

IMO nadal uważam że NG2 jest szybsze (i tu i tu mamy 60 fpsów o tak!  :cool: ) w noszę to po tym co widzę (filmiki) w DMC4 wszystko idzie ogarnąć co się dzieje (jest naprawdę szybko i dynamicznie ale nie aż tak jak w NG2) , a w NG2?! he nie raz czytałem że ludzie mają problemy z wyłapanie co się dokładnie dzieje na ekranie SZOK. Dzięki killing blow system ("bloodrejsyzn technik") rozgrywka nabrała ogromnych rumieńców , Nero dostał łapkę(motywik z łapką daje radę! ) a Ryu śmiertelne animacje  :cool: po za tym nie wiemy czy to wszystko , co było nam pokazane.

Mnie osobiście podoba się , to jak krew wygląda i to że tyle się jej leje + latające wszędzie kończyny masakrują , tego jeszcze w żadnym innym slasherze nie było ! Widok jest kapitalny Ryu robi combosa , a przeciwnikowi niemal że wszystko od pada! to jest to ;]

Co do Króla , to dla _mnie_ tak faktycznie jest DMC jest zaraz za taki książę:)

Ryu nie potrzebuje łapy ;)

@Piter_neo

Zauważ fakt że DMC3 ukazało się rok później ,dzięki czemu ma więcej opcji , chciałem tylko udowodnić to że w NG tez można nieźle kombinować.

Widzieć to jedno , a wiedzieć to drugie , trzeba zagrać w obie gry i tyle.

Nie wiem prócz Ciebie każdy  chwali sobie NG2 za to co jest mu dane oglądać na ekranie (ludzie sikają po nogach Holy s** itp hasła)  giera jest widowiskowa , a jeżeli dla Ciebie nie jest to napisz mi jaki slasher jest w takim razie .

Mnie się podoba to tak jak wygląda w NG2 , SF3 mnie nie interesuje widziałem filmiki wrażenie robią fakt, ale jeszcze większe wrażenie robi na mnie NG2 i to co się dzieje na ekranie.  :cool: a dzieje się naprawdę dużo , krew rządzi.

@aphelion

Na pierwszy gameplayu faktycznie gra się pauzuje podczas zmiany broni , za to w jednym z późniejszych wywiadów TN powiedziało że będzie można zmienić ją w locie , więc póki co tak naprawdę nie wiadomo jak z tym będzie do końca pozostaje nam czekać.







« Ostatnia zmiana: Listopada 23, 2007, 00:48:47 am wysłana przez Soul »

Supersonic

  • Gość
Odp: Ninja Gaiden 2
« Odpowiedź #196 dnia: Listopada 23, 2007, 07:17:24 am »
Cytuj
NG ( Ninja Gaiden ) jak bym na pisał NG2 chodził by mi o Ninja Gaiden 2 ;] patrząc teraz na gameplaye z NG2 widać gołym okiem że gierka ma nowy silnik ( inny niż w NG B - S )
Tzn uważasz że mało grałem w NG i dlatego nie widzę next-genowego silnika w NG2.  :shock: Co ma piernik do wiatraka. A przynajmniej tak wnioskuje pot tym
Cytuj
Supersonic może mało grałeś w NG ale uwierz mi ,widać i czuć że to nowy silnik a co z niego będzie ?

Wybacz ale nie bardzo cię rozumiem  :wink:

Soul nawet nie masz co się wysilać niektórych (czyt. maniakalnych zwolenników Devila) nie przekonasz do NG.
« Ostatnia zmiana: Listopada 23, 2007, 07:23:47 am wysłana przez Supersonic »

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Ninja Gaiden 2
« Odpowiedź #197 dnia: Listopada 23, 2007, 07:28:35 am »

Supersonic

  • Gość
Odp: Ninja Gaiden 2
« Odpowiedź #198 dnia: Listopada 23, 2007, 07:46:39 am »
Były ale zawsze można zobaczyć kolejny raz. Niektóre akcje Ryu wymiatają.

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
« Ostatnia zmiana: Listopada 27, 2007, 17:39:03 pm wysłana przez Soul »