Autor Wątek: Niedocenione gry na xbox'a  (Przeczytany 23592 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 120
  • Reputacja: 6
Niedocenione gry na xbox'a
« dnia: Września 18, 2007, 15:11:28 pm »
Zazwyczaj nie zakladam takich lamerskich tematow typu "mam konsole x i nie wiem w co grac, co wybrac?", jednak chodzi nieco o cos innego... :lol:

Ostatnio sporo czytam recek, sprawdzam screeny malo znanych gier na kloca, slabo ocenionych/niedocenionych przez wiekszasc recenzentow. Jak ktos zna jakas taka gre, ktora ogolnie uznawana jest za sreniak lub nawet crap, a jednak okazala sie fajna/dobra, to piszcie. ;)


Gomez

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 02-08-2006
  • Wiadomości: 512
  • Reputacja: 1
Odp: Niedocenione gry na xbox'a
« Odpowiedź #1 dnia: Września 18, 2007, 15:34:31 pm »
Serious Sam nie rozumie dlaczego ta gra przeszła bez echa, ja wracam do niej regularnie i przechodze ją ponownie sam lub z kumplem polecam. ;)

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Niedocenione gry na xbox'a
« Odpowiedź #2 dnia: Września 18, 2007, 15:49:29 pm »
Niedocenianą grą jest według mnie Psychonauts. Tytuł na maksa oryginalny i zabawny, jednak niewielu w to grało. A warto, zapewniam.

No tak, zapomniałem o Oddworld Stranger's Wrath :D
« Ostatnia zmiana: Września 18, 2007, 16:03:42 pm wysłana przez Hubi »

piraNja

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 19-10-2006
  • Wiadomości: 71
  • Reputacja: 0
Odp: Niedocenione gry na xbox'a
« Odpowiedź #3 dnia: Września 18, 2007, 15:59:48 pm »
Oddworld Stranger's Wrath ten sam przypadek co powyzej.

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 120
  • Reputacja: 6
Odp: Niedocenione gry na xbox'a
« Odpowiedź #4 dnia: Września 20, 2007, 14:52:18 pm »
Gry, ktore wymieniliscie akurat znam od dawna, sa oczywiscie rewelacyjne, zwlaszcza oddworld.
Ja ostatnio pogralem nieco w malo znana gre PHANTOM DUST, czytalem nieco o niej i mialem zupelnie inny obraz tej gry, niz
ten, ktory zobaczylem grajac juz w nia. :) Pozytywne zaskoczenie, gra jest swietna, bardzo dobra grafika, wiele detali, fenomenalnie udzwiekowiona i z wspanialym klimatem zniszczonego swiata. Zaskoczyla mnie tez mozliwosc niszczenie elementow otoczenia, "strzelajac" (tu sa moce, nie ma gunow) np. w sciany mozna robic w nich spore wyrwy, wiele elementow tak da sie niszczyc, nawet podloze. Gra to dynamiczny RPG, walki w czasie rzeczywistym (biegamy, skaczemy, niszczymy itd ;) ).
Gra wyszla tylko na XBOX1, a pod wzgledem wykonania to jedna z ladniejszych gier na ixa.

« Ostatnia zmiana: Września 20, 2007, 14:55:21 pm wysłana przez siudym »

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Niedocenione gry na xbox'a
« Odpowiedź #5 dnia: Września 20, 2007, 17:36:13 pm »
Czytałem kiedyś recenzję tej gry, podobno ma dobrą fabułę.

Poza tym słyszałem jeszcze, że Breakdown to całkiem dobra i innowacyjna gra.

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: Niedocenione gry na xbox'a
« Odpowiedź #6 dnia: Września 20, 2007, 22:41:32 pm »
Co powiecie na Arx Fatalis? Średnia ocen całkiem dobra - około 75%.

To klasyczny RPG z widokiem z perspektywy pierwszej. Wydaje mi się, że klimat podchodzi pod Morrowinda, ale akcja gry dzieje się tylko i wyłącznie w podziemiach. Chętnie bym zagrał i mam szczerą nadzieję, że ten tytuł jest dobry, a z pewnością jest niedoceniony. Interesujący jest patent z rzucaniem zaklęć przez "rysowanie" odpowiednich kształtów (przy użyciu gałki).



(Gdyby obrazki przestały się wyświetlać, to kliknij tutaj)

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 120
  • Reputacja: 6
Odp: Niedocenione gry na xbox'a
« Odpowiedź #7 dnia: Września 20, 2007, 23:26:56 pm »
Mam i gram :) Dla mnie swietna, taki Oblivion tylko w podziemiach. Prawie cala ukonczylem, mam tez wersje na PC, byla chyba w Click! Port na xboxa daje rade, grafika bardzo dobra, zwlaszcza tekstury bardzo dokladne.

Youn

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2006
  • Wiadomości: 1 320
  • Reputacja: 1
Odp: Niedocenione gry na xbox'a
« Odpowiedź #8 dnia: Września 21, 2007, 16:19:24 pm »
Phantom Dust chyba nie jest do kupienia w Polsce?
Opublikowane: Wrzesień 21, 2007, 16:16:32
Jakby ktoś chciał obejrzeć w akcji
http://www.gamespot.com/xbox/action/phantomdust/media.html?tag=tabs;videos

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 120
  • Reputacja: 6
Odp: Niedocenione gry na xbox'a
« Odpowiedź #9 dnia: Września 27, 2007, 02:21:41 am »
No nic myslalem, ze ktos wymieni jakas inne gry, niz te co juz znam;)
Ale ok. temat przyda sie ;)

Ja polecam bardzo jedna gre, o ktorej pewnie malo kto slyszal, a jest rewelacyjna - Dungeons & Dragons Heroes.
Gra bardzo dobrze oceniana (9/10 za gameplay) http://xbox.ign.com/articles/450/450832p2.html i wyszla tylko na xbox'a.
Jest ona w stylu Diablo/Baldurs Gate Dark Alliance/Record of Lodoss War (moim zdaniem lepsza od nich), potwornie wciaga i jest swietnie wykonana.









« Ostatnia zmiana: Września 27, 2007, 02:25:03 am wysłana przez siudym »

piraNja

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 19-10-2006
  • Wiadomości: 71
  • Reputacja: 0
Odp: Niedocenione gry na xbox'a
« Odpowiedź #10 dnia: Września 28, 2007, 14:24:43 pm »
Unreal Championship 2: Liandri Conflict
Zaczalem w to ostatnio w to grac i jest to chyba najbardziej kompletna gra w jaka gralem. Caly dorobek UT+melee kombat, poprostu wypas. Warto zagrac.

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: Niedocenione gry na xbox'a
« Odpowiedź #11 dnia: Września 28, 2007, 22:44:29 pm »
No chyba od Baldur's Gate'a II na konsole to ten D&D Heroes lepszy nie jest. BGII jest genialny, polecam. Moim zdaniem najlepsza gra tego typu (choć w tego D&D-a nie grałem). No chyba że komuś nie nudzi się klikanie myszką kilkadziesiąt tysięcy razy dziennie, to wtedy Diablo II jest lepsze. Od tego klikania można dostać szału.

Tak poza konkursem - przypominam o Morrowindzie.

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: Niedocenione gry na xbox'a
« Odpowiedź #12 dnia: Września 29, 2007, 00:14:15 am »
A mnie, dzięki Siudymowi, swego czasu po lekturze odpowiedniego wątku, skusiła gra Galleon: Islands of Mystery! Uważam ją za jedną z najbardziej niedocenionych gier na Xboxa.
Co prawda w pierwszej chwili kogoś kto już grał w Riddicka lub Chaos Theory gra mogła odrzucić prostą grafiką to po dłuższym obcowaniu z tytułem zaczynało się dostrzegać jej urok. Grafika była prosta ale niezwykle przyjemna a kolejne lokacje były naprawdę bardzo okazałe, ciekawe  i rozbudowane.
Miłośnicy przygód Lary Croft z miejsca rozpoznają ten sam styl i zagadki. Mi np. odłgłos kroków w grze z miejsca się skojarzył w TR-ami.  W pierwszej chwili dziwne wydawało się też sterowanie i walka ale szybko stało się intuicyjne i wygodne.


Kapitan Rhama, główny bohater gry, jak przystało na prawdziwego faceta, oprócz walk i rozwiązywania zagadek, lubi piękne kobiety... :lol:
Gorąco polecam! Gra długa, rozbudowana, ze świetnymi postaciami i świetnie okazanymi relacjami miedzy nimi. Dla mnie jedna z najciekawszych i najprzyjemniejszych gier na Xboxa, zaś dla miłośników gier przygodowych spod znaku Tomb Raider, Prince of Persia to gra na której na pewno się nie zawiodą.
« Ostatnia zmiana: Września 29, 2007, 00:51:45 am wysłana przez siudym »

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 120
  • Reputacja: 6
Odp: Niedocenione gry na xbox'a
« Odpowiedź #13 dnia: Września 29, 2007, 00:23:31 am »
No chyba od Baldur's Gate'a II na konsole to ten D&D Heroes lepszy nie jest. BGII jest genialny, polecam. Moim zdaniem najlepsza gra tego typu (choć w tego D&D-a nie grałem). No chyba że komuś nie nudzi się klikanie myszką kilkadziesiąt tysięcy razy dziennie, to wtedy Diablo II jest lepsze. Od tego klikania można dostać szału.

Tak poza konkursem - przypominam o Morrowindzie.

Wlasnie gralem w BD1 i BD2 na konsoli i D&D jest lepszy.
Sam zobacz oceny BD:DA2 i D&D:H - ta druga lepsza, sam potrwierdzam - LEPSZA:D
(moze BD2 ma kilka pt. wyzej, ale najwazniejsze, czyli gameplay ma gorszy, jednak wg. mnie D&D takze graficznie wyglada lepiej
od BD2 - roznice pewnie zwiazane tez z rocznikami, BD2 wyszedl rok po D&D. Do tego ocena i opis jest identyczny jak w tabelce wersji PS2 - wiec nie mozna brac tego do siebie, D&D wyszedl tylko na xbox, a wiadomo, ze xbox ma inne standardy graficzne niz ps2 nieco)

I baldurs Gate 1:



D&D:H ma fajny patent - ma klawisz spowalniajacy gre, wystarczy wcisnac prawy trigger i gra dziala powolnie, jak na zwolnionym filmie. Dobra rzecz w chaotycznych walkach. Do tego swietny Zoom, mozna ustawic kamere baardzo blisko, albo ja bardzo oddalic (BD tez to ma, ale nie na taka skale jak tu). Ogolnie dla fanow BD - pozycja obowiazkowa.


Jest jeszcze inna gra zrobiona na podobe BD:DA - Fallout: Brotherhood of Steel.
Kiedys sporo sie naczytalem o niej w gazetach typu PSX Extreme czy NEO+, recenzje odepchaly mnie od tej gry.
Fakt, rozni sie od klasycznego Fallout 1 i 2 na PC, jednak nie oznacza wcale, ze jest zla, nawet nie srednia, zwyczajnie jest "inna" ;)
Brotherhood of Steel strasznie mi sie spodobal, fajny mix cRPG i strzelanki. Na 100% mam zamiar ukonczyc ta gre.




LEENK - Fajnie, ze spodobal Ci sie Galleon. Widac moja recka/temat sporo dal ;)
Dla mnie galleon to debesciak na wszelkie platformy, gre kupilem sobie drugi raz oryginalna i teraz mimo tego, ze juz w nia nie gram (bo ile mozna? :grin:) to dumnie stoi sobie na szafce. Do grafiki nadal przyczepic sie nie moge, nawet teraz gdy gram w Bioshock na max detalach :)
Wiadomo - z grafika to juz tak bywa, inaczej sie ocenia rozne elementy roznych zupelnie gier. To co slabe gdzies indziej, w innym przypadku bywa piekne ;) Tak jest z Galleonem.
« Ostatnia zmiana: Września 29, 2007, 01:01:24 am wysłana przez siudym »

Gomez

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 02-08-2006
  • Wiadomości: 512
  • Reputacja: 1
Odp: Niedocenione gry na xbox'a
« Odpowiedź #14 dnia: Września 29, 2007, 09:46:28 am »
Wczoraj zamówiłem xboxa ;)

Dungeons & Dragons Heroes wygląda całkiem fajnie tylko gdzie moge te gre dostać?


setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: Niedocenione gry na xbox'a
« Odpowiedź #15 dnia: Września 29, 2007, 11:02:07 am »
Cytuj
Wlasnie gralem w BD1 i BD2 na konsoli i D&D jest lepszy.
Sam zobacz oceny BD:DA2 i D&D:H - ta druga lepsza, sam potrwierdzam - LEPSZA:D
(moze BD2 ma kilka pt. wyzej, ale najwazniejsze, czyli gameplay ma gorszy, jednak wg. mnie D&D takze graficznie wyglada lepiej
od BD2 - roznice pewnie zwiazane tez z rocznikami, BD2 wyszedl rok po D&D. Do tego ocena i opis jest identyczny jak w tabelce wersji PS2 - wiec nie mozna brac tego do siebie, D&D wyszedl tylko na xbox, a wiadomo, ze xbox ma inne standardy graficzne niz ps2 nieco)
To ten D&D Heroes musi być naprawdę świetny (nie patrzę na oceny, ale na Twoją opinię), jeżeli wg Ciebie lepsze od BGII.

Muszę sobie kupić tego Baldura, bo tylko grałem, ale sam nie mam. Mam tylko jedynkę na GameCube'a, ale pierwsza część - mimo że świetna - jest nieco zbyt prosta i krótka (tylko 3 postacie). Na allegro jest nawet sporo BGII, zarówno na Xboxa, jak i na PlayStation 2 (Xbox 360 odpala tę grę).

Cytuj
Dungeons & Dragons Heroes wygląda całkiem fajnie tylko gdzie moge te gre dostać?
W Polsce to raczej ciężko, zostaje tylko import. W sumie to tego D&D Heroes sam chciałbym zdobyć, ale póki co nie mam po co się napalać - na Xboxie 360 nie idzie pograć, a pierwszego Xboxa na razie nie planuję kupować (może w 2008).

Brnąc dalej w temat gier tego typu, to warto wspomnieć o Champions of Norrath. Niestety gra wydana tylko na PlayStation 2.


Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Niedocenione gry na xbox'a
« Odpowiedź #16 dnia: Września 29, 2007, 14:16:50 pm »
Warto również wspomnieć o Forgotten Realms: Demon Stone. Przyjemna gra, ino trochę krótka.

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 120
  • Reputacja: 6
Odp: Niedocenione gry na xbox'a
« Odpowiedź #17 dnia: Września 29, 2007, 14:25:43 pm »
Za to graficznie rewelacyjna, nie wiem jak na PS2, ale na XBOX szczena mi opadla... Detale, postacie, oswietlenie, cienie - piekne ;)

*Znajomy ma tez na PS2, musze sprawdzic jaka grafika, bo nawet nie widzialem jak gral.


Wczoraj zamówiłem xboxa ;)

Dungeons & Dragons Heroes wygląda całkiem fajnie tylko gdzie moge te gre dostać?

Trzeba "badac" allegro czesto, tam bywaja wszystkie gry :D
http://www.allegro.pl/item230039206_dungeons_and_dragons_heroes_tanio_.html

Polecam zagadac z kims, kto w Anglii siedzi czesto, np. Gimiaka z http://www.retroage.net/ - pewnie zalatwi bezproblemowo, ostatnio masowo gry na xbox sprowadza i wystawia na allegro ;)

Setezer - XBOX mozna za 200-300 zlo dorwac na allegro, ja dwa razy sprawne w super stanie za 150zl kupilem... Nawet z padem i kablami :D Potem za 400 zl/sztuka w okolicy poszly  :lol:
« Ostatnia zmiana: Września 29, 2007, 14:32:33 pm wysłana przez siudym »

Gomez

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 02-08-2006
  • Wiadomości: 512
  • Reputacja: 1
Odp: Niedocenione gry na xbox'a
« Odpowiedź #18 dnia: Października 01, 2007, 20:03:39 pm »
Ja kupiłem tego http://www.allegro.pl/item250308401_xbox_pad_gra_okazja_szybko_pewnie.html
dzisiaj doszła paczka jestem bardzo zadowolony ;) oprócz tej gry z aukcji mam jeszcze Splinter Cella, narazie odpuszcze sobie wyszukiwanie gier które podajecie musze zaliczyć Halo, Halo 2 i Ninja Gaiden.

Mam jedno pytanie jak sprawdzić którą mam wersje Xboxa?

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 120
  • Reputacja: 6
Odp: Niedocenione gry na xbox'a
« Odpowiedź #19 dnia: Października 02, 2007, 00:04:34 am »
Ładny :) Jak masz nieprzerobiona to w dash'u nr. kernela sprawdz (nie jest w 100% pewne, ale zazwyczaj ok), potem w gogle wpisz np. "check xbox versions" czy cos podobnego, poszukaj tabelek, stron o tym. Byl kiedys na xbox-scene.pl forum temat, ale forum nie istnieje juz...***

ps. Koniecznie jak juz masz xbox, spraw sobie Oddworld Stranger, Chronicles of Riddick oraz Splinter Cell Chaos Theory - a tak aby zobaczyc ile jeszcze mocy w starym xboxie drzemie :mad:


http://www.eurasia.nu/wiki/index.php?pagename=XboxVersionTable
***Sprawdz tak:
http://www.eurasia.nu/images/submitted/xboxver/date1.jpg



The manufacturing date (MFG. DATE) is in international format : year-month-day
If the manufacturing date is prior August 2002 : you have a v1.0
If the manufacturing date is August 2002 or later : probably a v1.1 (but v1.0 is still possible (MS factory refurbished)).
If the manufacturing date is December 2002 or later : probably v1.2 or v1.3 (but v1.0/v1.1 is still possible (MS factory refurbished))
If the manufacturing date is 15 July 2003 or later : probably v1.4 (but v1.0/v1.1/v1.2/v1.3 is still possible (MS factory refurbished))
If the manufacturing date is 01 August 2003 or later : probably v1.5 or v1.4 (but v1.0/v1.1/v1.2/v1.3 is still possible (MS factory refurbished))
If the manufacturing date is 19 March 2004 or later : probably v1.6
If the manufacturing date is 13 September 2004 or later : probably v1.6b


Try internal checks ...


1.1/ Some serial checks (thanks to xbox-linux.sf.net) Under some circumstances you can find your xbox version with the man. date and serial ... check xbox-linux.sf.net for up-to-date info.

1.2/ Check your Xbox bios/kernel version.

*NOTE: This test isn't 100% accurate , but under most circumstances it should give an idea of your xbox version**
Only try this test if you have NO modchip installed and NO flashed TSOP! Goto the "settings" option in the XBOX menu and select "Sytem Info". You will see lots of legal text. At the end of the txt you will see something like
K: 1.00.xxxx.01
D: 1.00.yyyy.01
If you don't see this you still have one of the first xbox versions (3944 - USA only) , so it's a v1.0
If the xxxx = 4034 or 4036 or 4627 you probably have a v1.0
If the xxxx = 4817 or 4972 you probably have a v1.1
If the xxxx = 5101 you probably have a v1.2 or v1.3 or v1.4 or v1.5
« Ostatnia zmiana: Października 02, 2007, 00:10:09 am wysłana przez siudym »

Gomez

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 02-08-2006
  • Wiadomości: 512
  • Reputacja: 1
Odp: Niedocenione gry na xbox'a
« Odpowiedź #20 dnia: Października 02, 2007, 12:33:16 pm »
Dzięki mam wersje 1.4.

Oddworld Stranger i Riddicka napewno kupie :wink:

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 120
  • Reputacja: 6
Odp: Niedocenione gry na xbox'a
« Odpowiedź #21 dnia: Października 02, 2007, 23:08:04 pm »
Ja tez mam 1.4, ale z dyskiem 500GB  :o ;)

ps. Gral ktos moze w gre JUDGE DREED VS DEATH?

Palpantine

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2006
  • Wiadomości: 834
  • Reputacja: 11
Odp: Niedocenione gry na xbox'a
« Odpowiedź #22 dnia: Października 02, 2007, 23:30:13 pm »
Ja grałem w wersję na NGC.
Również niedoceniona gierka. Ma dość ładną grafikę (bez wodotrysków niestety) i świetny system gry.
Np. zanim kogoś chcemy aresztować, musimy mu kazać się poddać, oddać strzał ostrzegawczy, a potem dopiero strzelać/bić i zakuwać w kajdany. Oczywiście nie wolno przesadzać z przemocą, bo inaczej inni sędziowie nas gonią.
Ogólnie bardzo przyjemna gra :)
Atari created it, Nintendo pioneerd it, Sony popularized it, Microsoft bought it...

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 120
  • Reputacja: 6
Odp: Niedocenione gry na xbox'a
« Odpowiedź #23 dnia: Października 03, 2007, 22:56:51 pm »
No wlasnie tak myslalem, juz same screeny zaciekwily mnie. Z czasem sprawie sobie ta gre.

michalc

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2005
  • Wiadomości: 1 270
  • Reputacja: 1
Odp: Niedocenione gry na xbox'a
« Odpowiedź #24 dnia: Października 04, 2007, 04:50:55 am »
maly offtop
siudym- jak dlugo i moze wiesz dlaczego te forum nie istenieje? to byla istna kopalnia wiedzy na temat klocka.... :sad:

mateo

  • Gość
Odp: Niedocenione gry na xbox'a
« Odpowiedź #25 dnia: Października 04, 2007, 10:35:48 am »
ADVENT RISING
Gra nietuzinkowa ze wspaniałą fabułą oraz paroma świeżymy pomysłami.

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 120
  • Reputacja: 6
Odp: Niedocenione gry na xbox'a
« Odpowiedź #26 dnia: Października 04, 2007, 15:30:08 pm »
maly offtop
siudym- jak dlugo i moze wiesz dlaczego te forum nie istenieje? to byla istna kopalnia wiedzy na temat klocka.... :sad:

Forum poszlo sie je.... :) Pytalem Juhego na GG - napisal, ze admini nie zaplacili za server i tyle... Wszystko stracone...

Sowa

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 08-06-2004
  • Wiadomości: 434
  • Reputacja: 1
Odp: Niedocenione gry na xbox'a
« Odpowiedź #27 dnia: Października 04, 2007, 15:56:24 pm »
Ja zacząłem grać w Painkillera i powiem wam, że gra rządzi! Tu nie chodzi o fabułę, tu chodzi o rzeź!!! Polskie akcenty - napisy na nagrobkach, ciekawy patent z kartami tarota, secretsy, ta gra wcale nie jest taka głupia na jaką wygląda, zwłaszcza jeśli pomyśleć, że grę robili Polacy :)

piraNja

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 19-10-2006
  • Wiadomości: 71
  • Reputacja: 0
Odp: Niedocenione gry na xbox'a
« Odpowiedź #28 dnia: Października 04, 2007, 16:11:10 pm »
Tez Brainkillera polecam :P
Jak ktos lubi zbieractwo lub fpsy (a najlepiej jedno i drugie) niech atakuje.

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 120
  • Reputacja: 6
Odp: Niedocenione gry na xbox'a
« Odpowiedź #29 dnia: Października 04, 2007, 18:05:56 pm »
Tez mam PK, na PC i na XBOX. Zawsze podobal mi sie PK, a wersja na XBOX jest bardzo dobra, animacja czestp 60fps z dropami (lepsze dropy z 60 na 30, niz z 30 na 5 :lol:) , ale zawsze plynnie ogolnie.

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: Niedocenione gry na xbox'a
« Odpowiedź #30 dnia: Października 05, 2007, 16:53:38 pm »
Cytuj
JUDGE DREED VS DEATH?
Cytuj
a grałem w wersję na NGC.
Również niedoceniona gierka. Ma dość ładną grafikę (bez wodotrysków niestety) i świetny system gry.
Np. zanim kogoś chcemy aresztować, musimy mu kazać się poddać, oddać strzał ostrzegawczy, a potem dopiero strzelać/bić i zakuwać w kajdany. Oczywiście nie wolno przesadzać z przemocą, bo inaczej inni sędziowie nas gonią.
Ogólnie bardzo przyjemna gra :)
Też grałem na GameCube'ie i też spodobał mi się system. Trochę ta grafika jest nie do zniesienia (zwyczajnie - słaba). No i nie jest to też gra jakoś wybitnie grywalna, ot tak można pograć. Największy plus to klimacik - I AM THE LAW. 

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 120
  • Reputacja: 6
Odp: Niedocenione gry na xbox'a
« Odpowiedź #31 dnia: Października 25, 2007, 09:40:35 am »

grami

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 08-11-2007
  • Wiadomości: 972
  • Reputacja: 0
Odp: Niedocenione gry na xbox'a
« Odpowiedź #32 dnia: Lipca 29, 2008, 14:34:52 pm »
Niedocenianą grą jest według mnie Psychonauts. Tytuł na maksa oryginalny i zabawny, jednak niewielu w to grało. A warto, zapewniam.
Kurcze, tak długo przymierzałem się do zagrania w tą gierkę i nigdy mi się to nie udało <chlip> i pewnie się już nie uda...

Co do gier, wysoko ocenionych przez recenzentów a małej ilości sprzedanych kopii to przychodzi mi namyśl także Beyond Good & Evil, wy mam nadzieję, że chyba w to to graliście, bo warto.

mateo

  • Gość
Odp: Niedocenione gry na xbox'a
« Odpowiedź #33 dnia: Lipca 18, 2009, 15:09:40 pm »
Wydaje mi się, że najbardziej niedoceniona grą na pierwszym X'ie był Conker. Remake marzenie z obłędną grafiką. (video RE na GaCka). Jakoś nikt jej nie zachwalał, a ja doznałem konsolowego orgazmu. Szkoda.

kilgort

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-11-2008
  • Wiadomości: 283
  • Reputacja: 0
Odp: Niedocenione gry na xbox'a
« Odpowiedź #34 dnia: Października 24, 2009, 22:14:22 pm »
Zazwyczaj nie zakladam takich lamerskich tematow typu "mam konsole x i nie wiem w co grac, co wybrac?", jednak chodzi nieco o cos innego... :lol:

Ostatnio sporo czytam recek, sprawdzam screeny malo znanych gier na kloca, slabo ocenionych/niedocenionych przez wiekszasc recenzentow. Jak ktos zna jakas taka gre, ktora ogolnie uznawana jest za sreniak lub nawet crap, a jednak okazala sie fajna/dobra, to piszcie. ;)


Zapomnialem nawet o tym hehehe LOL  :-D :-D Ja bym powiedziale tak - PDO. Wlasciwie ta i jeszcze moze jedna przychodzi mi na mysl  :cool: