Autor Wątek: POLITYKA  (Przeczytany 2046252 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #16840 dnia: Lipca 09, 2017, 12:41:35 pm »
Ktoś dzisiaj zapomniał leków?

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #16841 dnia: Lipca 09, 2017, 12:48:06 pm »
Leszkę poczuł tę amerykańską magię wolności
jak zwykle, mało zrozumiałeś z tego co pan Leszke napisał.
Ciezko cokolwiek zrozumiec jak ktos wiecznie pierdoli glupoty :)
własnie o takich przypadkach mówie.





el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #16842 dnia: Lipca 09, 2017, 12:49:08 pm »
"malują trawniki"> wiki> przenośnia

O lol wymieniasz 3 rzeczy które rzekomo robi PiS po sprawdzeniu czy to prawda wychodzi że - pierwszą od zawsze robili twoi idole i ci do dziś nie przeszkadzało, druga to kłamstwo więc udajesz że to była tylko przenośnia, a na trzecią dopiero czekasz.

Ołtarzyków Komorowskiego nie widziałem, ale Lecha Kaczyńskiego już tak.

Może dlatego nie widzisz miejsc pamieci Komorowskiego, bo on żyje? Lewacka logika nie przestaje zaskakiwać.

« Ostatnia zmiana: Lipca 09, 2017, 12:50:53 pm wysłana przez el becetol »

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 719
  • Reputacja: 74
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #16843 dnia: Lipca 09, 2017, 13:39:09 pm »
Cytuj
O lol wymieniasz 3 rzeczy które rzekomo robi PiS po sprawdzeniu czy to prawda wychodzi że - pierwszą od zawsze robili twoi idole i ci do dziś nie przeszkadzało, druga to kłamstwo więc udajesz że to była tylko przenośnia, a na trzecią dopiero czekasz.

Moi idole? Na pewno mi bliżej do KOD niż do PiS, ale nie idealizuję ich jak ty Jarka. Co więcej - wielokrotnie, zasłużenie krytykowałem PO na forum. U was za to syndrom oblężonej twierdzy - wszystko co robi PiS jest genialne i inaczej być nie może, trzeba klaskać pośladkami.

Zanim zarzucisz kłamstwo, zastanów się trochę - to co się działo przed przyjazdem Trumpa (demontaż miasteczka namiotowego na pl. Krasińśkich) to było upiększanie rzeczywistości  i żeby to kwestionować to naprawdę trzeba mieć nieźle pod kopułą.

No ale pogadajmy o sprawach bieżących:

1. Czy Macierewicz to ruski agent?

2. Czy PL straciła na zakupie Boeingów dla rządu?

3. Gdzie są akty oskarżenia dla wszystkich skorumpowanych polityków PO, którzy rzekomo okradali ten kraj przez 8 lat? Bo prawie dwa lata minęły a wszystkie te nieskonkretyzowane zarzuty okazały się GÓWNO warte. Przeprosić i Spierdalać? Chyba jedyne honorowe wyjście...

4. Czy UNESCO to agenci Sorosa czy członkowie KOD?

5. Czy PiS obsadza ważne stanowiska ludźmi miernymi ale wiernymi?

6. Czy rządy obecnej władzy to lumpendemokracja? Czy osoby nierozgarnięte i niezaradne życiowo kochają PiS?

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #16844 dnia: Lipca 09, 2017, 14:08:32 pm »
Cytuj
Na pewno mi bliżej do KOD niż do PiS

https://giphy.com/gifs/xmYbQrxezZkmk/html5

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #16845 dnia: Lipca 09, 2017, 14:20:15 pm »
Ale desperacka zmiana tematu po złapaniu na kłamstwie :lol: Idealny przykład lewackiej logik - myślenie że jak cie złapią na 3 kłamstwach, rzucenie szybko 6 kolejnych z innego tematu zmyje z ciebie opinie zakłamanego fanatyka :lol:

Tymczasem moderacje uprasza się o przeniesienie offtopowych wpisów Szymka do "Polityki", ten temat nie jest do rozmowy o boeingach.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #16846 dnia: Lipca 09, 2017, 15:14:37 pm »
Do Tworek raczej a nie do Polityki :roll:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #16847 dnia: Lipca 09, 2017, 15:25:22 pm »
Jak tam nowa opłata paliwowa? Wejdzie w życie czy jednak się nie odważą?

Btw. "Malować trawniki na zielono" to na prawdę jest przenośnia.

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #16848 dnia: Lipca 09, 2017, 15:44:52 pm »
A tu panowie stosują przenośnie:



Tu przenośnia za PO, szymkowi nie przeszkadzało wtedy wprowadzanie przenośni w życie.





Tu sobie możesz kupić przenośnie do własnego ogrodu:

https://sprzedajemy.pl/do-malowania-trawy-eko-farba-greenmal-nowosc-otwock-a1d299-nr21965647

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 719
  • Reputacja: 74
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #16849 dnia: Lipca 09, 2017, 22:34:48 pm »
Ale desperacka zmiana tematu po złapaniu na kłamstwie :lol: Idealny przykład lewackiej logik - myślenie że jak cie złapią na 3 kłamstwach, rzucenie szybko 6 kolejnych z innego tematu zmyje z ciebie opinie zakłamanego fanatyka :lol:

Tymczasem moderacje uprasza się o przeniesienie offtopowych wpisów Szymka do "Polityki", ten temat nie jest do rozmowy o boeingach.
Ja rozumiem omamy i przewidzenia, tak typowe dla ogarniętych szaleństwem umysłów, ale na razie to ty zmieniasz temat zarzucając bezpodstawnie kłamstwo i unikając odpowiedzi na parę prostych pytań.

Możesz rzucać inwektywami, ale czego jakoby miałbym być fanatykiem? Zdrowego rozsądku? Bo na pewno żadnego ugrupowania politycznego, za długo słucham ich obietnic i weryfikuję je w praktyce by łykać jak pelikan wstawanie z kolan i polskę w ruinie. Także broń pis jak ostatni jeleń, jeszcze będzie ci wstyd.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #16850 dnia: Lipca 10, 2017, 00:08:47 am »
Ale desperacka zmiana tematu po złapaniu na kłamstwie :lol: Idealny przykład lewackiej logik - myślenie że jak cie złapią na 3 kłamstwach, rzucenie szybko 6 kolejnych z innego tematu zmyje z ciebie opinie zakłamanego fanatyka :lol:

Tymczasem moderacje uprasza się o przeniesienie offtopowych wpisów Szymka do "Polityki", ten temat nie jest do rozmowy o boeingach.
Ja rozumiem omamy i przewidzenia, tak typowe dla ogarniętych szaleństwem umysłów, ale na razie to ty zmieniasz temat zarzucając bezpodstawnie kłamstwo i unikając odpowiedzi na parę prostych pytań.

Możesz rzucać inwektywami, ale czego jakoby miałbym być fanatykiem? Zdrowego rozsądku? Bo na pewno żadnego ugrupowania politycznego, za długo słucham ich obietnic i weryfikuję je w praktyce by łykać jak pelikan wstawanie z kolan i polskę w ruinie. Także broń pis jak ostatni jeleń, jeszcze będzie ci wstyd.
dlatego jestes KODowcem?

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #16851 dnia: Lipca 10, 2017, 14:21:08 pm »
http://tvn24bis.pl/moto,99/pis-chce-nowej-oplaty-w-paliwie-wbrew-wczesniejszej-zapowiedzi,755720.html

Iras, jak tam się podoba nowy pomysł na podwyżkę ceny paliwa? Wytłumacz mi proszę, czemu jest to genialne posunięcie PiS. Oby 14 lipca projekt ten spłonął w koszu.

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 719
  • Reputacja: 74
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #16852 dnia: Lipca 10, 2017, 15:08:20 pm »
Ale desperacka zmiana tematu po złapaniu na kłamstwie :lol: Idealny przykład lewackiej logik - myślenie że jak cie złapią na 3 kłamstwach, rzucenie szybko 6 kolejnych z innego tematu zmyje z ciebie opinie zakłamanego fanatyka :lol:

Tymczasem moderacje uprasza się o przeniesienie offtopowych wpisów Szymka do "Polityki", ten temat nie jest do rozmowy o boeingach.
Ja rozumiem omamy i przewidzenia, tak typowe dla ogarniętych szaleństwem umysłów, ale na razie to ty zmieniasz temat zarzucając bezpodstawnie kłamstwo i unikając odpowiedzi na parę prostych pytań.

Możesz rzucać inwektywami, ale czego jakoby miałbym być fanatykiem? Zdrowego rozsądku? Bo na pewno żadnego ugrupowania politycznego, za długo słucham ich obietnic i weryfikuję je w praktyce by łykać jak pelikan wstawanie z kolan i polskę w ruinie. Także broń pis jak ostatni jeleń, jeszcze będzie ci wstyd.
dlatego jestes KODowcem?
Jeśli bym był to bym się przyznał. Nie widzę tu problemu. Wbrew pozorom opinia/feedback grupy nieogarów z internetu nie ma wpływu na moje samopoczucie.

A tak przy okazji - kto jest w twojej opinii większym patriotą - Jarek czy Antoni? Zastanów sie zanim odpowiesz,  pytanie ma spory ciężar gatunkowy.
 

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #16853 dnia: Lipca 10, 2017, 15:30:16 pm »
http://tvn24bis.pl/moto,99/pis-chce-nowej-oplaty-w-paliwie-wbrew-wczesniejszej-zapowiedzi,755720.html

Iras, jak tam się podoba nowy pomysł na podwyżkę ceny paliwa? Wytłumacz mi proszę, czemu jest to genialne posunięcie PiS. Oby 14 lipca projekt ten spłonął w koszu.

Największy bogol na forum martwi się, że za przejechanie stu kilometrów będzie musiał zapłacić 1,25 złotego więcej :lol:

Jeśli PiS uważa, że stan dróg wymaga dodatkowych nakładów, to proszę bardzo - niech podnoszą.

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #16854 dnia: Lipca 10, 2017, 16:16:53 pm »

Widze HGW coraz bardziej obesrana :lol:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #16855 dnia: Lipca 10, 2017, 16:29:09 pm »
Bufetowa załatwiona, czekamy na rudego 8)

svonston

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #16856 dnia: Lipca 10, 2017, 16:41:31 pm »
Jeśli PiS uważa, że stan dróg wymaga dodatkowych nakładów, to proszę bardzo - niech podnoszą.
:angel:



« Ostatnia zmiana: Lipca 10, 2017, 16:43:50 pm wysłana przez svonston »

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #16857 dnia: Lipca 10, 2017, 19:08:57 pm »
:lol:

złodzieje z po mieli program rządowy:

https://tinyurl.com/y6w5gbwp

ten się skończył i mamy pliwo+ ;)
szkoda najbiedniejszych, klasa średnia i bogaci po prostu kiwną ręką na kolejne kilka stów w portfelu mniej.
« Ostatnia zmiana: Lipca 10, 2017, 19:10:56 pm wysłana przez s00s »

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #16858 dnia: Lipca 10, 2017, 21:20:55 pm »
Ale desperacka zmiana tematu po złapaniu na kłamstwie :lol: Idealny przykład lewackiej logik - myślenie że jak cie złapią na 3 kłamstwach, rzucenie szybko 6 kolejnych z innego tematu zmyje z ciebie opinie zakłamanego fanatyka :lol:

Tymczasem moderacje uprasza się o przeniesienie offtopowych wpisów Szymka do "Polityki", ten temat nie jest do rozmowy o boeingach.
Ja rozumiem omamy i przewidzenia, tak typowe dla ogarniętych szaleństwem umysłów, ale na razie to ty zmieniasz temat zarzucając bezpodstawnie kłamstwo i unikając odpowiedzi na parę prostych pytań.

Możesz rzucać inwektywami, ale czego jakoby miałbym być fanatykiem? Zdrowego rozsądku? Bo na pewno żadnego ugrupowania politycznego, za długo słucham ich obietnic i weryfikuję je w praktyce by łykać jak pelikan wstawanie z kolan i polskę w ruinie. Także broń pis jak ostatni jeleń, jeszcze będzie ci wstyd.
dlatego jestes KODowcem?
Jeśli bym był to bym się przyznał. Nie widzę tu problemu. Wbrew pozorom opinia/feedback grupy nieogarów z internetu nie ma wpływu na moje samopoczucie.

A tak przy okazji - kto jest w twojej opinii większym patriotą - Jarek czy Antoni? Zastanów sie zanim odpowiesz,  pytanie ma spory ciężar gatunkowy.
najwieksi patrioci w polityce to ludzie których mozesz znać pod nazwiskami: tusk, boni, lewandowski oraz róza von thun der pancerfaust und szlejwingholstihn.

:lol:

złodzieje z po mieli program rządowy:

https://tinyurl.com/y6w5gbwp

ten się skończył i mamy pliwo+ ;)
szkoda najbiedniejszych, klasa średnia i bogaci po prostu kiwną ręką na kolejne kilka stów w portfelu mniej.

oo ciekawe gdzie szła kasa z tego programu rządowego, bo na drogi to NIE.

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 719
  • Reputacja: 74
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #16859 dnia: Lipca 10, 2017, 21:58:37 pm »
oo ciekawe gdzie szła kasa z tego programu rządowego, bo na drogi to NIE.

Weź kur**... Pranie mózgu.

Wyjdź przed chałupę, spójrz w lewo, następnie w prawo. Później przejdź się do kościoła oraz do remizy. Jest droga? Ooo i chodnik jest.... Oraz również a jakże ścieżka rowerowa do Biedry
I jak? Sam finansowałeś budowę tego wszystkiego?

A czekaj.. A może, być może? Czyżby te drogi pozostawiła wycofująca się Armia Radziecka?
« Ostatnia zmiana: Lipca 10, 2017, 22:02:52 pm wysłana przez Szymku »

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #16860 dnia: Lipca 11, 2017, 00:43:20 am »
oo ciekawe gdzie szła kasa z tego programu rządowego, bo na drogi to NIE.

Weź kur**... Pranie mózgu.

Wyjdź przed chałupę, spójrz w lewo, następnie w prawo. Później przejdź się do kościoła oraz do remizy. Jest droga? Ooo i chodnik jest.... Oraz również a jakże ścieżka rowerowa do Biedry
I jak? Sam finansowałeś budowę tego wszystkiego?

A czekaj.. A może, być może? Czyżby te drogi pozostawiła wycofująca się Armia Radziecka?
no, nie ma..tylko biedra jest w sasiedniej gminie. U mnie to nawet remizy nie odnowili, nie mówiac o kosciele. Chyba za duzo łykasz unijnej propagandy i ogólnie mało rozumiesz skoro uwazasz kodziarstwo za swoja ekipe.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #16861 dnia: Lipca 11, 2017, 00:53:42 am »
Wirtualna propaganda je**e Magdę Ogórek za pomoc człowiekowi, który dwa dni temu wypłynął w internecie jako potrzebujący pomocy powstaniec warszawski, a powstańcem może wcale nie być. Machała robi wszystko, żeby w skurwieniu nie ustępować Lisowi :roll:

https://wiadomosci.wp.pl/falszywy-powstaniec-magdaleny-ogorek-jest-oswiadczenie-urzedu-ds-kombatantow-6142754759088257a

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #16862 dnia: Lipca 11, 2017, 07:52:26 am »
ta magda, to obrotna babka. najpierw pod rękę z millerem w wyborach prezydenckich, potem "zakochana" w węglarczyku z tvn (nie pykła kariera i wróciła do męża?), a teraz zbratana z "dobrą zmianą" bryluje na salonach tvpis  :lol:

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 719
  • Reputacja: 74
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #16863 dnia: Lipca 11, 2017, 07:53:58 am »
oo ciekawe gdzie szła kasa z tego programu rządowego, bo na drogi to NIE.

Weź kur**... Pranie mózgu.

Wyjdź przed chałupę, spójrz w lewo, następnie w prawo. Później przejdź się do kościoła oraz do remizy. Jest droga? Ooo i chodnik jest.... Oraz również a jakże ścieżka rowerowa do Biedry
I jak? Sam finansowałeś budowę tego wszystkiego?

A czekaj.. A może, być może? Czyżby te drogi pozostawiła wycofująca się Armia Radziecka?
no, nie ma..tylko biedra jest w sasiedniej gminie. U mnie to nawet remizy nie odnowili, nie mówiac o kosciele. Chyba za duzo łykasz unijnej propagandy i ogólnie mało rozumiesz skoro uwazasz kodziarstwo za swoja ekipe.

Ok. czyli droga u ciebie jest pełna dziur i pamięta czasy PRL. No wybacz, ale nie wierzę, za często jeżdżę na wieś.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #16864 dnia: Lipca 11, 2017, 09:33:09 am »
Leszke pisze bzdury. Na wsiach od kilku lat są piękne i równe drogi. Pomijam obiekty sportowo-rekreacyjne, których też sporo powstało.

Teraz za to mamy drogą zmianę i paliwko chcą nam podnieść cenowo. Niech już wypierdalają te pajace bo wszystko za ich kadencji drożeje jak szalone (kto kupuje żywność ten wie o czym mowa, a jak komuś kupuje jedzonko mamusia to chu** o tym wie).

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 825
  • Reputacja: 81
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #16865 dnia: Lipca 11, 2017, 10:58:33 am »
Leszke pisze bzdury. Na wsiach od kilku lat są piękne i równe drogi. Pomijam obiekty sportowo-rekreacyjne, których też sporo powstało.

Teraz za to mamy drogą zmianę i paliwko chcą nam podnieść cenowo. Niech już wypie**alają te pajace bo wszystko za ich kadencji drożeje jak szalone (kto kupuje żywność ten wie o czym mowa, a jak komuś kupuje jedzonko mamusia to chu** o tym wie).
Chyba któryś z nas żyje w alternatywnej rzeczywistości, bo ja tam nie widzę wzrostu cen w jakiejkolwiek formie życia. Co ciekawe nawet gaz czy prąd nie podrożały, a ten pierwszy lekko spadł. Drożeje wszystko jak szalone? Przykłady. Podaj przykłady, bo sam jestem ciekaw konkretów. Tylko nie pisz o sezonowych owocach, które są drogie przez warunki atmosferyczne albo o oc/ac, które windują "uczciwie" firmy.

A co do pięknych i równych dróg to jesteście naprawdę zabawni. :D Nie będę wymieniał najbardziej abstrakcyjnych przykładów dziurawych ulic, jezdni i dróg, ale podam coś bardziej wymownego. Polecam drogę krajową z Kłodzka na Czechy. Tak, tak. Droga - teoretycznie - międzynarodowa, a polski odcinek jest z...kostki brukowej pamiętającej Adolfa - ten odcinek znajduje się w jakimś miasteczku, nie pamiętam nazwy. Polecam też pojeździć po mojej wiosce - Wrocław. Zapewne wymyślam sobie te dziury w jezdni i kostkę brukową w 1/3 miasta. Ale ok, co ja tam wiem.

Co do podwyżek paliw o 25 groszy to proponuję się wstrzymać, bo niektórzy tu zejdą na zawał. To dopiero projekt. Takich projektów sporo wychodzi, a mało który jest realizowany. Osobiście mam nadzieję, że to nie przejdzie, a jeśli już to maksymalnie w wysokości 10 groszy na litrze.
Jak już tak płaczemy, to może na pocieszenie dodam, że ceny za paliwa w Polsce są jedynymi z najniższych w Europie + obecna niska cena ropy na światowych rynkach = dobry moment na dojenie Polaków przez każdą władzę.
Poprzednia, jakże cudowna i wspaniała ekipa czarodziejów drenowała portfele rodziców podwyższając Vat na artykuły dla najmłodszych, kradnąc pieniądze z OFE, a ta sobie podniesie podatki z paliw. Póki co bilans jest i tak na rzecz partii Jarosława, bo ci biorą, ale też dają. Tamci tylko w jedną stronę ciągnęli sukno.
« Ostatnia zmiana: Lipca 11, 2017, 11:00:50 am wysłana przez RyoHazuki »

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #16866 dnia: Lipca 11, 2017, 11:55:25 am »
Jest dokładnie tak jak piszesz. Nic nie drożeje, materiały budowlane też potaniały. W ogóle jest zajebiście i dziurawe drogi też znikają za kadencji PiSu. Ja pier**le. Serio? :lol:

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #16867 dnia: Lipca 11, 2017, 12:05:21 pm »
oo ciekawe gdzie szła kasa z tego programu rządowego, bo na drogi to NIE.

Weź kur**... Pranie mózgu.

Wyjdź przed chałupę, spójrz w lewo, następnie w prawo. Później przejdź się do kościoła oraz do remizy. Jest droga? Ooo i chodnik jest.... Oraz również a jakże ścieżka rowerowa do Biedry
I jak? Sam finansowałeś budowę tego wszystkiego?

A czekaj.. A może, być może? Czyżby te drogi pozostawiła wycofująca się Armia Radziecka?
no, nie ma..tylko biedra jest w sasiedniej gminie. U mnie to nawet remizy nie odnowili, nie mówiac o kosciele. Chyba za duzo łykasz unijnej propagandy i ogólnie mało rozumiesz skoro uwazasz kodziarstwo za swoja ekipe.

Ok. czyli droga u ciebie jest pełna dziur i pamięta czasy PRL. No wybacz, ale nie wierzę, za często jeżdżę na wieś.
no dokładnie tak jest. raz do roku jedze ekipa i łataja dziury ugniajac gumofilcami.
Kodziarstwo to stan umysłu.

Jest dokładnie tak jak piszesz. Nic nie drożeje, materiały budowlane też potaniały. W ogóle jest zajebiście i dziurawe drogi też znikają za kadencji PiSu. Ja pier**le. Serio? :lol:
materiały budowlane to raczej rokrocznie tanieją i to nie ma nic wspolnego z pisem.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #16868 dnia: Lipca 11, 2017, 12:53:35 pm »
kradnąc pieniądze z OFE

tu jeszcze zosało duże pole do popisu i tylko czekać, aż pis się wykaże.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #16869 dnia: Lipca 11, 2017, 13:18:27 pm »
Gus mówi że mamy inflację więc coś tam drożej musi.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Yeahh, me and hate that's an odd couple

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #16870 dnia: Lipca 11, 2017, 13:48:43 pm »
Gus mówi że mamy inflację więc coś tam drożej musi.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
wypłaty.

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 825
  • Reputacja: 81
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #16871 dnia: Lipca 11, 2017, 14:41:18 pm »
Jest dokładnie tak jak piszesz. Nic nie drożeje, materiały budowlane też potaniały. W ogóle jest zajebiście i dziurawe drogi też znikają za kadencji PiSu. Ja pier**le. Serio? :lol:
Gdzie te przykłady rzeczy, które podrożały? Dalej czekam, bo chciałem poczytać.

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #16872 dnia: Lipca 11, 2017, 17:55:26 pm »
Jest dokładnie tak jak piszesz. Nic nie drożeje, materiały budowlane też potaniały. W ogóle jest zajebiście i dziurawe drogi też znikają za kadencji PiSu. Ja pier**le. Serio? :lol:
Gdzie te przykłady rzeczy, które podrożały? Dalej czekam, bo chciałem poczytać.

robisz ty jakieś zakupy, płacisz za mieszkanie?
mi mieszkanie podrożało o 20 zł, prąd o 15, masło jest droższe, olej jest droższy, jajka są droższe, piwo jest droższe, kawa jest droższa, nawet przejazdy autostradami podrożały.

żeby nie było, ja tam pis nie winię za wszystkie te zwyżki, a niektóre rzeczy potaniały lub stoją w miejscu, jak choćby paliwo czy opłaty za telefon.
śmieszne jest tylko negowanie rzeczywistości i mówienie, że ceny nie wzrosły. podobnie podpieranie się jedną drogą brukową (nie wiadomo czy nie pod ochroną konserwatora zabytków) przy jednoczesnej ślepocie na bardzo widoczną poprawę stanu dróg lokalnych - w mojej okolicy wyremontowano ich bardzo dużo, a dojazd z poznania do obronik, kórnika czy szamotuł może służyć za przykład.
oczywiście dalej jest szansa, że masz bryndzę w okolicy- nie twierdzę, że to niemożliwe - no, ale wtedy może warto spojrzeć, kto rządzi w samorządzie i tam poszukać odpowiedzialnych za brak inwestycji w lokalną infrastrukturę.
« Ostatnia zmiana: Lipca 11, 2017, 18:22:32 pm wysłana przez s00s »

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #16873 dnia: Lipca 11, 2017, 18:14:34 pm »
Poznań, Kurnik i Obornik w jednym zdaniu. Słodko.
A tek serio to w iekszosci gmin po wyremontowaniu osmów i domów kultury na lokalne drogi nie starczyło, bo i tak wszystko na kredyt. Byle gmina a zadłuzenie 20milonów. Tak sie robi polityke, aby gdzieniegdzie droge rowerową zrobić i ukulturalniać. Taka to diałalnośc plstformy z psl w samorządach

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #16874 dnia: Lipca 11, 2017, 18:23:19 pm »
Poznań, Kurnik i Obornik w jednym zdaniu. Słodko.

w końcu pyrlandia :lol:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #16875 dnia: Lipca 11, 2017, 20:32:27 pm »
Jest dokładnie tak jak piszesz. Nic nie drożeje, materiały budowlane też potaniały. W ogóle jest zajebiście i dziurawe drogi też znikają za kadencji PiSu. Ja pier**le. Serio? :lol:
Gdzie te przykłady rzeczy, które podrożały? Dalej czekam, bo chciałem poczytać.

robisz ty jakieś zakupy, płacisz za mieszkanie?
mi mieszkanie podrożało o 20 zł, prąd o 15, masło jest droższe, olej jest droższy, jajka są droższe, piwo jest droższe, kawa jest droższa, nawet przejazdy autostradami podrożały.

Nie chciało mi się na głupie pytania odpowiadać, ale dzięki że mnie wyręczyłeś s00s.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #16876 dnia: Lipca 11, 2017, 21:35:27 pm »






Ależ wzrosty cen :lol:

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #16877 dnia: Lipca 11, 2017, 21:54:25 pm »
za twoim źródłem:



dokładnie rok temu: 3,28
teraz: 4,14
wzrost: 26%



dokładnie rok temu:5,78
teraz: 6,68
wzorst: 15%



dokładnie rok temu: 2,86
teraz: 3,27
wzrost: 14%

Ależ wzrosty cen :lol:

#samozaoranie
 :lol: :lol: :lol:

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 825
  • Reputacja: 81
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #16878 dnia: Lipca 12, 2017, 08:17:48 am »
Jest dokładnie tak jak piszesz. Nic nie drożeje, materiały budowlane też potaniały. W ogóle jest zajebiście i dziurawe drogi też znikają za kadencji PiSu. Ja pier**le. Serio? :lol:
Gdzie te przykłady rzeczy, które podrożały? Dalej czekam, bo chciałem poczytać.

robisz ty jakieś zakupy, płacisz za mieszkanie?
mi mieszkanie podrożało o 20 zł, prąd o 15, masło jest droższe, olej jest droższy, jajka są droższe, piwo jest droższe, kawa jest droższa, nawet przejazdy autostradami podrożały.
Ty tak na poważnie czy tylko sobie żartujesz? Mam nadzieję, że to drugie. Mieszkanie ci podrożało, bo to wina PiS czy twoja spółdzielnia ci podniosła? Autobusami zarządza PiS czy MPK/PKS w danym mieście?  Ma to sens.
Ja na twoim miejscu już bym dodał podwyżki abonamentu RTV, bo 3/4 z was i tak nigdy nie płaciło, jawnie okradając budżet państwa.
Skoro to są te wasze mega podwyżki, to już wiem czemu nawet tego nie odczułem.

To teraz sobie przeczytaj/przeczytajcie to:
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Druga-strona-medalu-7-lat-rzadow-Tuska-7217929.html
i może skończcie się ośmieszać o podwyżkach.

Kilka fragmentów:
Nie wiedzieć czemu, wśród „najważniejszych sukcesów” i „najtrudniejszych reform” nie znalazły się najbardziej znaczące decyzje rządu Donalda Tuska, jakim były drakońskie podwyżki podatków: stawek VAT (z 3% do 5%, z 7% do 8% i z 22% do 23%), stawki rentowej (o dwa pkt. proc.), akcyzy (na ON, wódkę i papierosy), zamrożenie progów PIT oraz i tak śmiesznie niskiej kwoty wolnej od podatku. Do tego jeszcze doszły nowe daniny: podatek od miedzi i srebra, myto (via toll), podatek bankowy i inne.
Zamiast niższych podatków, mieliśmy największy w dziejach III RP wzrost obciążeń fiskalnych. Znacząco wzmogła się też represyjność aparatu skarbowego, któremu ministrowie Tuska przyznali potężne kompetencje, stawiając podatnika w domniemanej roli oszusta muszącego udowodnić swą niewinność (np. casus zwrotu VAT).

Nie wspominam już nawet o największym zadłużeniu budżetu i numerze z OFE.

Przy tym podwyżki masła i oleju to faktycznie dramaaaaaaaaaaaaaaaaaa.

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #16879 dnia: Lipca 12, 2017, 08:39:35 am »
piszę wyraźnie, że nie winię pis za zwyżki, a ten mi tu wyjeżdża z "bo to wina PiS czy twoja spółdzielnia ci podniosła?"  :lol: i jeszcze platformę dokłada na koniec. mogłeś wrzucić zwyczajowe "wina tuska" i już bym wiedział, że mam do czynienia z przydupasem jarka  :lol: :lol: :lol:

to jak ryohazuki, wzrosły ceny, czy nie wzrosły? bo coś stajesz rozkrokiem - przed chwilą było, że poczytałbyś sobie o podwyżkach - podaje ci je iras na tacy, a ty nagle zmieniasz front i że platfusy podnosiły więcej i takie masło oraz olej to "dramaaaaaaaaaaa". przypomnę ci, że platforma m.in za swoje podwyżki zapłaciła utratą władzy, zmniejszeniem elektoratu i  prawdopodobną anihilacją polityczną w perspektywie kilku lat (coś jak sld). jeżeli życzysz tego samego pis, to pozostaje mi tylko przyklasnąć ;)

btw. po wprowadziło podatek bankowy? jeżeli represyjność us była duża za platformy, to co należałoby teraz powiedzieć o ich uprawnieniach? vat wzrósł do 23% niby tymczasowo, dlaczego pis nie wrócił do poprzednich stawek? zadłużenie jest teraz większe niż za po i to jest fakt niezaprzeczalny, a numer z ofe, to ty dopiero zobaczysz, jak morawiecki się do funduszy dobierze. już zapowiedział, że 25% pieniędzy będzie bezczelnie zakoszone, nie przesunięte z ofe do zus, a po prostu przelane na fundusz rezerwy demograficznej - 1/4 twojego kapitału emerytalnego po prostu wyparuje.

no i meritum - opłata paliwowa - podobno jeszcze przed końcem miesiąca chcą to klepnąć, tak aby od września weszła w życie.