Autor Wątek: POLITYKA  (Przeczytany 2042929 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Marins

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #17160 dnia: Sierpnia 10, 2017, 11:21:39 am »
Przepraszam że ci ojca obraziłem :lol:
Argumenty lewaków  :lol:

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 977
  • Reputacja: 132
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #17161 dnia: Sierpnia 10, 2017, 11:24:24 am »
Wklejasz filmik obcięty tak, że debile słyszą to, co chcą słyszeć. Samolot rozpadł się w powietrzu. Rozpadł się! Na końcu nie pada „rozbił”. Żresz takie gówno i jeszcze ludzi obrażasz.


Iras i problemy z obrażaniem ludzi :lol:

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #17162 dnia: Sierpnia 10, 2017, 11:43:32 am »
a tak już bez obrażania, żeby konserwy życzące innym śmierci się nie obraziły, to co ta komisja ustaliła?

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #17163 dnia: Sierpnia 10, 2017, 15:22:56 pm »
Zupełnie nic. Jedynie pierdoły z ekshumacji, które nic nie znaczą.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #17164 dnia: Sierpnia 10, 2017, 15:32:44 pm »
o ile się nie mylę, ekshumacje prowadzi prokuratura ;)

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #17165 dnia: Sierpnia 10, 2017, 17:08:58 pm »
Debila proponowałbym jednak poszukać w lustrze.
Sam bym lepiej tego nie ujął, jak ktoś myśli ze samolot rozpadł sie na 60tys kawałków tylko przez jedną brzozę to musi mieć niezle napierdolone pod kopułą

Niech mi to eksperci wyjaśnią jakim cudem ten samolot skosił wszystkie drzewa a jego kadłub jest po 100kroć w lepszym stanie niż tupolew ktory rzekomo zapierdolił jedno drzewo.
I dla czego szczątki tupolewa są kilkadziesiąt metrów przed tą słynną pancerną brzozą , matrix czy jakiś inny ch**? 

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #17166 dnia: Sierpnia 10, 2017, 17:19:16 pm »

troszke starsze, ale mistrz

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 977
  • Reputacja: 132
POLITYKA
« Odpowiedź #17167 dnia: Sierpnia 10, 2017, 19:53:06 pm »
Debila proponowałbym jednak poszukać w lustrze.
Sam bym lepiej tego nie ujął, jak ktoś myśli ze samolot rozpadł sie na 60tys kawałków tylko przez jedną brzozę to musi mieć niezle napierdolone pod kopułą



To mi wytłumacz ekspercie, bo trzeba mieć "napierdolone pod kopułą" aby porównywać wypadki lotnicze. Nie masz o niczym pojęcia, a gadasz kolejne brednie.

Od miesięcy czekam na cokolwiek i od miesięcy poza Antoniego, że ma dowody, nie dostałem nic.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
POLITYKA
« Odpowiedź #17168 dnia: Sierpnia 10, 2017, 20:33:03 pm »
Przecież ty nie zauważyłbyś dowodu nawet jakby cię w dupę kopał.

——————————



Prawie jak



:lol:

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 977
  • Reputacja: 132
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #17169 dnia: Sierpnia 10, 2017, 20:41:46 pm »
No to kop i pokaz dowody, bo szczekasz i szczekasz i na tym się kończy.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #17170 dnia: Sierpnia 10, 2017, 21:02:13 pm »
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

no ale jak to wytłumaczył antek? ma jakieś dowody, konkluzje, zarzuty, no coś konkretnego? koleś pracuje już iks lat, ma dostęp do wszystkich informacji niejawnych i co? jakieś matrixy mi tu wyznawcy tylko przywołują.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #17171 dnia: Sierpnia 10, 2017, 21:50:45 pm »
dowody, dowody dowody, to nie my to nazisci, ewentualnie komunisci. Cała logika lewaka. "jak złapia za reke to mów ze to nie twoje reka"

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #17172 dnia: Sierpnia 10, 2017, 22:10:30 pm »
Debila proponowałbym jednak poszukać w lustrze.
Sam bym lepiej tego nie ujął, jak ktoś myśli ze samolot rozpadł sie na 60tys kawałków tylko przez jedną brzozę to musi mieć niezle napierdolone pod kopułą



To mi wytłumacz ekspercie, bo trzeba mieć "napierdolone pod kopułą" aby porównywać wypadki lotnicze. Nie masz o niczym pojęcia, a gadasz kolejne brednie.

Od miesięcy czekam na cokolwiek i od miesięcy poza Antoniego, że ma dowody, nie dostałem nic.
No a co za roznic, jeden kosi caly las i wyglada na prawie calego , a drugi przypierdala w pancerna brzoze i rozp**rdala sie na 60tys kawałków , jakie to oczywiste dla ciebie, zapomnialbym o 3 albo 4 roznych kopii czarnych skrzynek ktora kazda ma inna dlugosc, no i te czesci kilkadziesiac metrow ktore leza przed brzoza to pewnie tez normalne

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 977
  • Reputacja: 132
POLITYKA
« Odpowiedź #17173 dnia: Sierpnia 10, 2017, 22:12:46 pm »
Dalej nie wiesz o czym piszesz, nie mając o niczym pojęcia więc sobie daruj lepiej.


Ja poproszę o rzekome dowody, dowody, dowody. Chyba się niczego nie doczekam.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #17174 dnia: Sierpnia 11, 2017, 10:29:40 am »
dowody, dowody dowody, to nie my to nazisci, ewentualnie komunisci. Cała logika lewaka. "jak złapia za reke to mów ze to nie twoje reka"
leszke, a kto strzelał do lewaków w norwegii, zabijając ok. 70 osób?
mam trzy propozycje odpowiedzi:

- nazista
- komunista
- konserwa

wiesz, ten sympatyczny, hajlujący blondasek.

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #17175 dnia: Sierpnia 11, 2017, 13:17:29 pm »
Co to za dziwne pytanie panie soos? I dlaczego Polaków miałoby interesować jaki blondas i do kogo strzelał, gdzieś tam w Norwegii?

Lepiej byście się zastanowili, kto strzelał do Polaków, i dlaczego sprawcy tych czynów, oraz ich latorośle mają się tak dobrze w Polsce...

Pierwsza lepsza sprawa np. Inki

"Prokuratorzy IPN skierowali akt oskarżenia wobec byłego prokuratora wojskowego Wacława Krzyżanowskiego (który oskarżał „Inkę” i żądał dla niej kary śmierci), oskarżając go o udział w komunistycznej zbrodni sądowej. Został on jednak prawomocnie uniewinniony"

To właśnie, o takie "wolne" sądy walczycie? I pewnie dlatego tak wam bardzo ipn przeszkadza, co panie soos, panie Szymek?

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 718
  • Reputacja: 74
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #17176 dnia: Sierpnia 11, 2017, 14:07:00 pm »
Co to za dziwne pytanie panie soos? I dlaczego Polaków miałoby interesować jaki blondas i do kogo strzelał, gdzieś tam w Norwegii?

Lepiej byście się zastanowili, kto strzelał do Polaków, i dlaczego sprawcy tych czynów, oraz ich latorośle mają się tak dobrze w Polsce...

Pierwsza lepsza sprawa np. Inki

"Prokuratorzy IPN skierowali akt oskarżenia wobec byłego prokuratora wojskowego Wacława Krzyżanowskiego (który oskarżał „Inkę” i żądał dla niej kary śmierci), oskarżając go o udział w komunistycznej zbrodni sądowej. Został on jednak prawomocnie uniewinniony"

To właśnie, o takie "wolne" sądy walczycie? I pewnie dlatego tak wam bardzo ipn przeszkadza, co panie soos, panie Szymek?
Czytałeś akta sprawy?Wiesz jakie były zarzuty obrony? Ponadto o ile pamiętam winę należy udowodnić. Nie twierdzę, że ten człowiek jest winny czy niewinny, ale przyszło ci może do głowy, że materiał dowodowy nie potwierdził zarzutów? Bo ja wiele takich spraw widziałem, gdzie padały poważne zarzuty i prasa się pruła, a jak przyszło co do czego to dowodów nie było. Sąd skazuje jak prokurator udowodni winę. Jak prokurator  nie udowodni to sąd dowodów nie stworzy. Póki co to jeszcze nie Białoruś Rosja czy Korea Płn.
Także bez akt sprawy to gówno wiemy.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #17177 dnia: Sierpnia 11, 2017, 15:12:04 pm »
prokurator ma zarzuty, inny prokurator nie potrafi udowodnić mu winy, a naczelny prokurator, aka zero, pluje i podjudza na sądy, przy czym prawdziwi polacy - z pełnymi siatami z saturna - biją mu brawo :lol:

a pytanie normalne, na leszka poziomie. jestem ciekaw jego, nie twojej, odpowiedzi ;)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
POLITYKA
« Odpowiedź #17178 dnia: Sierpnia 11, 2017, 15:42:05 pm »
Skąd wy się kur** wzięliście? Tatuś w ub, a dziadzio w Katyniu strzelał w tył głowy polskim oficerom? :x

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #17179 dnia: Sierpnia 11, 2017, 16:55:16 pm »
Co to za dziwne pytanie panie soos? I dlaczego Polaków miałoby interesować jaki blondas i do kogo strzelał, gdzieś tam w Norwegii?

Lepiej byście się zastanowili, kto strzelał do Polaków, i dlaczego sprawcy tych czynów, oraz ich latorośle mają się tak dobrze w Polsce...

Pierwsza lepsza sprawa np. Inki

"Prokuratorzy IPN skierowali akt oskarżenia wobec byłego prokuratora wojskowego Wacława Krzyżanowskiego (który oskarżał „Inkę” i żądał dla niej kary śmierci), oskarżając go o udział w komunistycznej zbrodni sądowej. Został on jednak prawomocnie uniewinniony"

To właśnie, o takie "wolne" sądy walczycie? I pewnie dlatego tak wam bardzo ipn przeszkadza, co panie soos, panie Szymek?
Czytałeś akta sprawy?Wiesz jakie były zarzuty obrony? Ponadto o ile pamiętam winę należy udowodnić. Nie twierdzę, że ten człowiek jest winny czy niewinny, ale przyszło ci może do głowy, że materiał dowodowy nie potwierdził zarzutów? Bo ja wiele takich spraw widziałem, gdzie padały poważne zarzuty i prasa się pruła, a jak przyszło co do czego to dowodów nie było. Sąd skazuje jak prokurator udowodni winę. Jak prokurator  nie udowodni to sąd dowodów nie stworzy. Póki co to jeszcze nie Białoruś Rosja czy Korea Płn.
Także bez akt sprawy to gówno wiemy.

No ale to powinno być w papierach, że żądał kary śmierci dla Inki. Pewnie go uniewinnili, bo powiedzieli, że działał zgodnie z ówczesnym prawem Czerwonych. Proste. UBecy, SBeci, Milicja, Zomowcy - wszyscy działali zgodnie z prawem, wiec nie mogą być skazani wstecz.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
POLITYKA
« Odpowiedź #17180 dnia: Sierpnia 11, 2017, 17:13:25 pm »
Oczywiście że to jest w papierach i skurwiel nawet się nie wypiera tylko usprawiedliwia (kłamiąc oczywiście) jak Michnik braciszka, ale sędzia stwierdził, że nie można jednoznacznie ustalić jego roli w procesie Inki :lol:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
POLITYKA
« Odpowiedź #17181 dnia: Sierpnia 11, 2017, 17:27:20 pm »
„Pewne kręgi są widać zainteresowane, by nikomu nie przychodziła do głowy myśl, że można zmieniać wymiar sprawiedliwości. Chcą, by znajdował się całkowicie w rękach korporacji prawniczych, mimo że w demokratycznym państwie suwerenem jest naród.

Ale konstytucja z 1997 r. tego nie uwzględnia. Inny kluczowy błąd to brak weryfikacji sędziów po '89 r. Ludzie całkowicie zależni od władzy, wydający wyroki na podstawie telefonów od przełożonych, nagle stali się „niezawisłymi sędziami”. Ta niezawisłość została potraktowana nie jako kwalifikacja moralna, lecz gwarancja bezkarności. IPN zwrócił się o uchylenie immunitetów 51 sędziom i prokuratorom podejrzanym o morderstwa sądowe w latach 50. i 60. Zgromadzenia sędziowskie odebrały jednak immunitet tylko jednemu prawnikowi!”


Wina zero :wall_bash:

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #17182 dnia: Sierpnia 11, 2017, 18:26:40 pm »
Skąd wy się kur** wzięliście? Tatuś w ub, a dziadzio w Katyniu strzelał w tył głowy polskim oficerom? :x
lecimy coraz dalej :lol:

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 977
  • Reputacja: 132
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #17183 dnia: Sierpnia 11, 2017, 18:27:28 pm »
Ja ciągle czekam na dowody.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #17184 dnia: Sierpnia 11, 2017, 19:53:55 pm »
A jakie macie dowody na jego niewinność? (oczywiście to zarzucający powinien udowodnić winę, a nie na odwrót)

Jednak póki co jest tak:

Dowody za tym:
- był sędzią/prokuratorem w czasach komunizmu, kiedy "niezawisłe" sądy skazywały ludzi na śmierć za polityczne poglądy
- wyroki śmierci na opozycjonistów z lat 45-89 podpisane przez oskarżonego sędziego/prokuratora

Dowody uniewinniające:
- nie przyznał się do tego, żeby działał niemoralnie, ew. nie pamięta lub mówili mu co innego i nie wiedzieł, kogo skazuje na śmierć, wieć moralnosć mu się zmieniła po 89'
- posiadanie immunitetu, którego nie uchylili koledzy po fachu (pewnie też będący wcześniej komunistycznymi sędziami)


Chyba, że jest inaczej to niech Szymek wyjaśni, bo on podobno prawnik. Ja jak czytam gazety/artykuły itp. dochodzę jedynie do takich wniosków jak w punktach powyżej.

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 977
  • Reputacja: 132
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #17185 dnia: Sierpnia 11, 2017, 20:08:47 pm »
Mi chodziło o smolensk ;)

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #17186 dnia: Sierpnia 11, 2017, 21:19:29 pm »
dowody, dowody dowody, to nie my to nazisci, ewentualnie komunisci. Cała logika lewaka. "jak złapia za reke to mów ze to nie twoje reka"
leszke, a kto strzelał do lewaków w norwegii, zabijając ok. 70 osób?
mam trzy propozycje odpowiedzi:

- nazista
- komunista
- konserwa

wiesz, ten sympatyczny, hajlujący blondasek.
moze jeszcze ja w norwegi takie prawo zrobiłem, ze chłopak w wiezieniu ma lepiej jak 50% rodaków w ten kraju?

Co to za dziwne pytanie panie soos? I dlaczego Polaków miałoby interesować jaki blondas i do kogo strzelał, gdzieś tam w Norwegii?

Lepiej byście się zastanowili, kto strzelał do Polaków, i dlaczego sprawcy tych czynów, oraz ich latorośle mają się tak dobrze w Polsce...

Pierwsza lepsza sprawa np. Inki

"Prokuratorzy IPN skierowali akt oskarżenia wobec byłego prokuratora wojskowego Wacława Krzyżanowskiego (który oskarżał „Inkę” i żądał dla niej kary śmierci), oskarżając go o udział w komunistycznej zbrodni sądowej. Został on jednak prawomocnie uniewinniony"

To właśnie, o takie "wolne" sądy walczycie? I pewnie dlatego tak wam bardzo ipn przeszkadza, co panie soos, panie Szymek?
Czytałeś akta sprawy?Wiesz jakie były zarzuty obrony? Ponadto o ile pamiętam winę należy udowodnić. Nie twierdzę, że ten człowiek jest winny czy niewinny, ale przyszło ci może do głowy, że materiał dowodowy nie potwierdził zarzutów? Bo ja wiele takich spraw widziałem, gdzie padały poważne zarzuty i prasa się pruła, a jak przyszło co do czego to dowodów nie było. Sąd skazuje jak prokurator udowodni winę. Jak prokurator  nie udowodni to sąd dowodów nie stworzy. Póki co to jeszcze nie Białoruś Rosja czy Korea Płn.
Także bez akt sprawy to gówno wiemy.
:lol: :lol: :lol:
przyznam sie nie czytałem. Domyślam sie jednak, ze takie same jak prokuratury.  :wtf:
czym tutaj sie chłopaku bronisz,tylko potwierdzasz ze cały ten burdel jest do wyjebania.  Dziś w sadownictwie i całym tym grajdołku liczy sie tylko kasa i nic innego..no chyba ze znajomości.
Jeżeli myslisz inaczej mając z tymi instytucjami coś wspólnego to tym gorzej dla ciebie. 

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #17187 dnia: Sierpnia 12, 2017, 01:52:57 am »
A czemu kasa ma się nie liczyć?

Mają za darmo pracować?

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #17188 dnia: Sierpnia 12, 2017, 02:12:20 am »
Kurde, Ludzie, przecież żądacie dowodów od typów, którzy wierzą we wszystko, co napisze 12 letni Wacek na swoim "obiektywnym blogu", tylko dlatego, że im się to podoba.

Ich guru, Antoś, oficjalnie pozyskuje informacje wywiadowcze z bloga Michasia, który w dupie był i gówno widział, za to pięknie pisze ;) (lotniskowce za dolara).

To nie ma żadnego sensu, gadanie do zakompleksionej ściany...

A Polska rozkradana jak jeszcze nigdy. Co z tego, grunt że na blogu Wacek pisze, że jest git.
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #17189 dnia: Sierpnia 12, 2017, 02:16:15 am »
Jeszcze za rzeczową dyskusję chcą Wam (Nam) strzelać w  tył głowy, rojąc że  to Nasi rodzice byli w ub. Rechot historii.
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #17190 dnia: Sierpnia 12, 2017, 05:33:12 am »
Jakie wy znowu dowody chcecie? Niby dojrzałe chłopy a życia nie znają. Przecież chyba wielu z was zna przypadki, gdzie goście na mieście dilują, hajs robią i wcale się z tym nie ukrywają, bynajmniej widać po takich osobnikach, że hajs się zgadza. Wszyscy dookoła wiedzą o biznesie, no ale wymiarowi sprawiedliwości brakuje dowodów. Taki oczywisty przypadek, który pokazuje że dowody, ich brak, nie jest żadnym wyznacznikiem niewinności. Wałęsa dopóki nie było dowodów też się dawniej zarzekał, że nie był Bolkiem :) Dowody się pojawiły i dalej mąci, że jest niewinny. Teatrzyk się udał, stary system nabrał zupełnie nowych kolorków i ludzie to łyknęli.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 12, 2017, 05:35:57 am wysłana przez andryush »

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #17191 dnia: Sierpnia 12, 2017, 05:48:34 am »
dowody, dowody dowody, to nie my to nazisci, ewentualnie komunisci. Cała logika lewaka. "jak złapia za reke to mów ze to nie twoje reka"
leszke, a kto strzelał do lewaków w norwegii, zabijając ok. 70 osób?
mam trzy propozycje odpowiedzi:

- nazista
- komunista
- konserwa

wiesz, ten sympatyczny, hajlujący blondasek.
moze jeszcze ja w norwegi takie prawo zrobiłem, ze chłopak w wiezieniu ma lepiej jak 50% rodaków w ten kraju?

to nie jest odpowiedź na zadane pytanie :roll:

btw. insynuujesz, że lewaki w norwegi robią lepiej dla więźniów, niż konserwy u steru w ojczyźnie dla rodaków?przyznam, że ciężko o lepszą rekomendację lewicowych rządów.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 12, 2017, 08:39:07 am wysłana przez s00s »

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #17192 dnia: Sierpnia 12, 2017, 09:41:01 am »
No i właśnie panie soos trafiłeś w sedno sprawy, otóż dzisiejsza lewica z lewicowoscią ma mało wspólnego, a robią dobrze owszem, ale mordercom, pederastom, islamskim ludobójcom, facetom w sukienkach, i całej reszcie odmieńców. Natomiast zwykłych ludzi, lub chociażby klase robotniczą na grzbiecie której budowali swój kapitał polityczny przez dziesięciolecia , teraz gnoją jak Hitler żydów.

Więc rekomendacja, to słaba.

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #17193 dnia: Sierpnia 12, 2017, 09:53:18 am »
Ostatnio ogladalem wiadomosci, a tam, ze szwedzi w 97% popieraja polityke polskiego rzadu. Mysle se Wtf, co to kur** ma byc. Nic nie pisalem, a tu prosze:
https://wiadomosci.wp.pl/wiadomosci-powoluja-sie-na-ankiete-szwedzkiego-portalu-wlasciciel-jest-oburzony-6154322710911105a

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #17194 dnia: Sierpnia 12, 2017, 10:06:48 am »
No i właśnie panie soos trafiłeś w sedno sprawy, otóż dzisiejsza lewica z lewicowoscią ma mało wspólnego, a robią dobrze owszem, ale mordercom, pederastom, islamskim ludobójcom, facetom w sukienkach, i całej reszcie odmieńców. Natomiast zwykłych ludzi, lub chociażby klase robotniczą na grzbiecie której budowali swój kapitał polityczny przez dziesięciolecia , teraz gnoją jak Hitler żydów.

Więc rekomendacja, to słaba.
i norwegia jest tego doskonałym przykładem :lol:

btw. perełka z hitlerem piękna, ale jakoś pociągów pełnych proletariuszy z kierunkiem na gaz nie widziałem ;)


Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #17195 dnia: Sierpnia 12, 2017, 21:49:32 pm »
sOOsu tak lewaczysz, ze już najwyrażniej sam zgubiłeś wątek :lol:

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #17196 dnia: Sierpnia 12, 2017, 21:58:11 pm »
A czemu kasa ma się nie liczyć?

Mają za darmo pracować?
oho tobie też już wypłaty mało? dość szybko..

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #17197 dnia: Sierpnia 12, 2017, 22:47:24 pm »
Ty pracuj na rolki za darmo. W końcu ludzie muszą coś jeść.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #17198 dnia: Sierpnia 12, 2017, 22:50:40 pm »
niech jedza ryz

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #17199 dnia: Sierpnia 15, 2017, 12:15:50 pm »

Tempo wzrostu PKB w 2017.
Co to 500+ robi z ten krajem..