Autor Wątek: 2#Niedocenione gry na PS2...  (Przeczytany 7233 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mateo

  • Gość
2#Niedocenione gry na PS2...
« dnia: Października 05, 2007, 12:36:13 pm »
Driv3R- pomimo tylu bugów gra wciągała na maxiorka(trudna, wymagająca) Misje samochodowe urywały łeb!.

Castlevania: Lament of Innocence- wspaniała muzyka, układ labiryntów oraz świetny klimat.
Rewelacyjna częśc serii/napewno najlepsza na current-geny ;)

The Mark of Kri- bardzo fajna przygodówka.Gameplay to najlepszy atut tej gry.Nie wspominając o charatkerystycznej grafice..bardzo miłej dla oka.

ICO,BG&E- ......

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: 2#Niedocenione gry na PS2...
« Odpowiedź #1 dnia: Października 05, 2007, 16:09:13 pm »
Psychonauts- pomimo, że gra jest świetna to i tak dobrze się nie sprzedała ani na PS2, ani na X-box'a.

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 120
  • Reputacja: 6
Odp: 2#Niedocenione gry na PS2...
« Odpowiedź #2 dnia: Października 05, 2007, 17:19:59 pm »
ShadowMan 2 - nie jest tak genialny jak jedynka, ale i tak rewelacyjny. Ukonczylem caly - polecam, WARTO!

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: 2#Niedocenione gry na PS2...
« Odpowiedź #3 dnia: Października 05, 2007, 21:27:17 pm »
Killer 7 , Shadow of Rome - przy tych grach odpłyniecie .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: 2#Niedocenione gry na PS2...
« Odpowiedź #4 dnia: Października 05, 2007, 22:04:14 pm »
ShadowMan 2 - nie jest tak genialny jak jedynka, ale i tak rewelacyjny. Ukonczylem caly - polecam, WARTO!
W sumie screeny są interesujące, o czym to jest tak dokladniej>

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: 2#Niedocenione gry na PS2...
« Odpowiedź #5 dnia: Października 05, 2007, 22:13:41 pm »
Killer 7 , Shadow of Rome - przy tych grach odpłyniecie .
Mi Shadow of Rome zbytnio nie podszedł. Trochę dziwne walki były i jeszcze zupełnie niepotrzebne motywy skradane Raidenem z przeszłości :)

Meioh

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 23-07-2007
  • Wiadomości: 385
  • Reputacja: 0
  • GT: Ssakiczaki PL
Odp: 2#Niedocenione gry na PS2...
« Odpowiedź #6 dnia: Października 05, 2007, 22:15:57 pm »
DRIVER PARALLEL LINES- dlamnie gra była dobra, tylko może misje gdzie trzeba było strzelać były troche skopane ale i tak grałem i byłem zadowolony


''HARD CORE zakochany clown, on ma takie czułe serce, trampki Bahamy ma, deskorolki tylko brak''

jaspis

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 27-11-2005
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
  • PSN: jsp-gamer
Odp: 2#Niedocenione gry na PS2...
« Odpowiedź #7 dnia: Października 07, 2007, 12:57:29 pm »
Okami - gra swietna a tak malo osob w nia gra

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: 2#Niedocenione gry na PS2...
« Odpowiedź #8 dnia: Października 07, 2007, 13:08:31 pm »
Okami - gra swietna a tak malo osob w nia gra
Ja gram :)
A ja polecam Urban Chaos Riot Respond, grałem w demo i gierka mi sie spodobała. Można sobie porzucać tasakiem, mołotowem, no i porazić prądem.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: 2#Niedocenione gry na PS2...
« Odpowiedź #9 dnia: Października 07, 2007, 13:15:49 pm »
Okami - gra swietna a tak malo osob w nia gra
Ja gram :)
A ja polecam Urban Chaos Riot Respond, grałem w demo i gierka mi sie spodobała. Można sobie porzucać tasakiem, mołotowem, no i porazić prądem.
Oo, też grałem w demo. Bardzo mi się spodobało, dużo fajnych patentów. Tylko szkoda, że tak trudno dostępna :?

ashka

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 20-06-2006
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: 0
Odp: 2#Niedocenione gry na PS2...
« Odpowiedź #10 dnia: Października 07, 2007, 14:40:12 pm »
Castlevania: Lament of Innocence- wspaniała muzyka, układ labiryntów oraz świetny klimat.
Rewelacyjna częśc serii/napewno najlepsza na current-geny ;)
Zgadzam się, że muzyka jest świetna, ale ja jakoś nie mogę się do tej gry przekonać.... I wcale nie dlatego, że jest 3D czy coś.... denerwuje mnie, ze muszę się regularnie cofać i przechodzić dziesiątki pomieszczeń, w których już byłam :]

Dodalabym "Arc: Twilight of the Spirits", zdecydowanie niedocenianego RPG'a z dobrą historią (dwa naprzemienne wątki!), świetnymi bohaterami (zwłaszcza grupa Darc'a, z Bebedorą i Camelią  :grin:) i turowym systemem walki. Mimo że graficznie prezentuje się średnio, to naprawdę przywoity RPG.

pawel_k

  • Gość
Odp: 2#Niedocenione gry na PS2...
« Odpowiedź #11 dnia: Stycznia 02, 2008, 08:42:44 am »
enthusia - najlepszy model jazdy ze wszystkich simracerów na ps2.

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: 2#Niedocenione gry na PS2...
« Odpowiedź #12 dnia: Stycznia 03, 2008, 13:58:58 pm »
ONI,jedna z moich ulubionych gierka na P2 - smaczny mangowy design głównej  bohaterki i kapitalna w tamtych czasach animacja.

Sowa

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 08-06-2004
  • Wiadomości: 434
  • Reputacja: 1
Odp: 2#Niedocenione gry na PS2...
« Odpowiedź #13 dnia: Stycznia 03, 2008, 14:30:56 pm »
Widzę, że tu paru fanów Castlevanii mamy, zapraszam do przeczytania "w imadle" mojego autorstwa w najnowszym Poradniku Extreme#11
Dla mnie najbardziej niedocenioną grą na PS2 jest ICO

mateo

  • Gość
Odp: 2#Niedocenione gry na PS2...
« Odpowiedź #14 dnia: Stycznia 03, 2008, 14:40:20 pm »
'Sowa'.. czy to nie ty czasem wygrałeś konkurs (w PE) na najlepsze RPG stworzone w edytorze>?

Sowa

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 08-06-2004
  • Wiadomości: 434
  • Reputacja: 1
Odp: 2#Niedocenione gry na PS2...
« Odpowiedź #15 dnia: Stycznia 03, 2008, 20:10:06 pm »
Tak to RPG mojego autorstwa "Secret Stone" link podany do gry w PE już nie działa, jeśli jeszcze nie grałeś a chciałbyś, to na twoją prośbę mogę go jeszcze raz wrzucić na serwer.

dark\

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-05-2006
  • Wiadomości: 4 529
  • Reputacja: 20
  • Play hard go pro !
Odp: 2#Niedocenione gry na PS2...
« Odpowiedź #16 dnia: Stycznia 03, 2008, 21:31:45 pm »
dawaj :D
Jedna awaria PS3 to tragedia, milion awarii x0 to statystyka.

Sowa

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 08-06-2004
  • Wiadomości: 434
  • Reputacja: 1
Odp: 2#Niedocenione gry na PS2...
« Odpowiedź #17 dnia: Stycznia 03, 2008, 22:07:51 pm »
Dobra jutro, a najpóźniej w weekend się tym zajmę, ostrzegam ta gra to nic specjalnego, do dziś nie wiem jakim cudem wygrałem konkurs w PE, pamiętam w jakim byłem szoku gdy Zax napisał mi, że wygrałem, no ale cóż bywa :D W końcu żeby stworzyć tą 2 godzinną przygodę, spędziłem wieeele godzin przy RPG Makerze.

Meioh

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 23-07-2007
  • Wiadomości: 385
  • Reputacja: 0
  • GT: Ssakiczaki PL
Odp: 2#Niedocenione gry na PS2...
« Odpowiedź #18 dnia: Stycznia 06, 2008, 21:52:38 pm »
Scarface fajna grafika i fajne wiodoczki ;) oo i muza była dobra :P
Opublikowane: Styczeń 06, 2008, 21:05:01
...i jeszcze The Thing było dobre


''HARD CORE zakochany clown, on ma takie czułe serce, trampki Bahamy ma, deskorolki tylko brak''

Kopersztyk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-05-2007
  • Wiadomości: 1 836
  • Reputacja: 39
  • Why so serious?
Odp: 2#Niedocenione gry na PS2...
« Odpowiedź #19 dnia: Stycznia 07, 2008, 22:31:48 pm »
Rygar the Legendary Adventure - grał ktoś? Gierka w klimatach God of War, zrobiona przez Tecmo. Zawsze chciałem sobie w to zagrać. Podobno nawet niezłe. Swego czasu w Neo+ dostała coś około 8.

Halski

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 17-03-2007
  • Wiadomości: 161
  • Reputacja: 0
  • Grrracz
Odp: 2#Niedocenione gry na PS2...
« Odpowiedź #20 dnia: Stycznia 12, 2008, 17:34:26 pm »
ICO
http://grrr.pl -  blog dla prawdziwych grrraczy!

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 823
  • Reputacja: 81
Odp: 2#Niedocenione gry na PS2...
« Odpowiedź #21 dnia: Stycznia 12, 2008, 17:46:52 pm »
Zdecydowanie Shadow of Memories. W sumie czy ktoś w nią grał? :shock:

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

Supersonic

  • Gość
Odp: 2#Niedocenione gry na PS2...
« Odpowiedź #22 dnia: Stycznia 12, 2008, 17:53:44 pm »
Zdecydowanie Shadow of Memories. W sumie czy ktoś w nią grał? :shock:
Ja grałem. Jedna z moich pierwszych gier na PS2 (dokładnie druga). Dziś pewnie bym tego nie dotknął ale kiedyś to była bardzo fajna gra tak na mocne 7. Szkoda że swobody się miało tyle co nic wszędzie wąskie drogi i nawet krawężnik często stanowił przeszkodę nie do przejścia.

-Piotrek-

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 183
  • Reputacja: 0
Odp: 2#Niedocenione gry na PS2...
« Odpowiedź #23 dnia: Stycznia 12, 2008, 19:18:40 pm »
Zdecydowanie Shadow of Memories. W sumie czy ktoś w nią grał? :shock:
Ja grałem. Jedna z moich pierwszych gier na PS2 (dokładnie druga). Dziś pewnie bym tego nie dotknął ale kiedyś to była bardzo fajna gra tak na mocne 7. Szkoda że swobody się miało tyle co nic wszędzie wąskie drogi i nawet krawężnik często stanowił przeszkodę nie do przejścia.
Heh uprzedziliście mnie chłopaki bo właśnie miałem napisać o tej grze. Grałem, powiem nawet więcej "przerżnąłem" tą grę do maximum ! Powiem tak... grafika wręcz fatalna jak na PS2 (nie wszędzie bo np. pomieszczenia wyglądały ładnie, ale już nie miasto) ale jeśli tyczy się Fabuły to mucha nie siada ! Z tego co pamiętam to za grę byli odpowiedzialni jacyś studenci pracujący dla Konami czy coś takiego ale już do końca nie pamiętam. Są dwie nazwy tej gry, wspomniane "Shadow of Memories" oraz "Shadow of Destiny". Poniżej kilka moich osiągnięć, kto grał ten zrozumie:




:cool:
Ta gra jest bardziej dla fanów gatunku. Nie wiem jak ta gra się sprzedała w Stanach ale gdybym miał wybór między "Shadow of Destiny" a "Front Missin 5" który nie wyszedł w Stanach (Cholerne Square-Enix :x) to definitywnie wybrał bym Front Mission 5.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 12, 2008, 19:42:33 pm wysłana przez -Piotrek- »
Front Mission 5 English Patch
http://www.frontmission.info/

Supersonic

  • Gość
Odp: 2#Niedocenione gry na PS2...
« Odpowiedź #24 dnia: Stycznia 13, 2008, 08:36:14 am »
Piotrek winszuję  :shock:

Z niedocenionych gier na PS3 poleciłbym pierwszą część Moto GP (moja pierwsza gar na PS2) To było bardzo pozytywne zaskoczenie spędziłem przy tej grze z dwa miesiące wyciskając niej wszystkie soki i dobrze się przy tym bawiąc.


RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 823
  • Reputacja: 81
Odp: 2#Niedocenione gry na PS2...
« Odpowiedź #25 dnia: Stycznia 13, 2008, 09:12:17 am »
Cholera, a ja to mam niemiłe wspomnienia z Shodow of Memories. Kupiłem tę grę jak miałem jeszcze PS2, nie spodobała mi się i tak leżała i leżała. Następnie kupiłem PS3 zagrałem i się niesamowicie wciągnąłem. Tylko co z tego, jak na 4 chapterze mi się wiesza i za cholere nie chce iśc dalej. :twisted: Będę musiał sprawdzic czu update'y systemu wprowadziły tu jakieś poprawki, aby móc ją skończyc, a jak nie to...od kuzyna będę musiał wyrwac PS2 albo u niego skończyc. Prawdę powiedziawszy to bardzo krótka gra, jak się podchodzi do niej 10x. :)

Piotrek---> chapter 4 w twoim wykonaniu rządzi. :lol: :lol:

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: 2#Niedocenione gry na PS2...
« Odpowiedź #26 dnia: Stycznia 13, 2008, 11:42:29 am »
To sekundy są w 4? o_O

-Piotrek-

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 183
  • Reputacja: 0
Odp: 2#Niedocenione gry na PS2...
« Odpowiedź #27 dnia: Stycznia 14, 2008, 13:19:54 pm »
Dzięki, Dzięki chłopaki.
Jeśli chodzi o sekundy w czwartym, to z tego co pamiętam na samym początku tego chaptera można go skończyć. Po prostu wychodzimy z baru używamy talerza zanim upłynie te chyba 5 sec. i koniec. No ale oczywiście to tylko jedna z możliwych zakończeń.;)
Front Mission 5 English Patch
http://www.frontmission.info/

suli dia

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-04-2006
  • Wiadomości: 1 267
  • Reputacja: 13
Odp: 2#Niedocenione gry na PS2...
« Odpowiedź #28 dnia: Lutego 14, 2008, 22:07:44 pm »
Dla mnie niedocenioną grą na PS2 to Primal która była bardzo klimatyczna i wciągająca .Naprawde warto było w nią zagrać .
Umiesz Liczyć, Licz na Siebie!!!

BAZYL

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-10-2007
  • Wiadomości: 212
  • Reputacja: 1
Odp: 2#Niedocenione gry na PS2...
« Odpowiedź #29 dnia: Lutego 14, 2008, 22:20:34 pm »
Napewno Smackdown! vs Raw 2006, ponieważ to najlepsza część serii :) Nikt nie docenia Wrestlingu, niestety  :?

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: 2#Niedocenione gry na PS2...
« Odpowiedź #30 dnia: Lutego 14, 2008, 22:28:15 pm »
Dla mnie niedocenioną grą na PS2 to Primal która była bardzo klimatyczna i wciągająca .Naprawde warto było w nią zagrać .
Dwa główne atuty (w mojej opinii) tej gry to postać "gargulca" towarzyszącego głównej bohaterce w przygodzie oraz rewelacyjna muzyka - orkiestra + mocniejsze szarpanie gitary.

Hmm... niedoceniona? Przed premierą było o Primal naprawdę głośno jako o jednym z głównych projektów Sony Europe, recenzje były bardzo pozytywne, sprzedawała się chyba też nie najgorzej.

Supersonic

  • Gość
Odp: 2#Niedocenione gry na PS2...
« Odpowiedź #31 dnia: Lutego 15, 2008, 19:21:04 pm »
Dla mnie niedocenioną grą na PS2 to Primal która była bardzo klimatyczna i wciągająca .Naprawde warto było w nią zagrać .
Też tak myślałem czytając recki a kiedy pożyczyłem grę od kumpla (kiedy była jescze nowością) zmieniłem zdanie, po połowie gry oodałem ją bo nie chciało mi się w to grać  :|


Sowa

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 08-06-2004
  • Wiadomości: 434
  • Reputacja: 1
Odp: 2#Niedocenione gry na PS2...
« Odpowiedź #32 dnia: Lutego 16, 2008, 16:49:52 pm »
Dla mnie Primal to gra genialna, twórcy Medievila naprawdę odwalili kawał dobrej roboty. Grafika jak na 2003 rok powalała, gdy wówczas zobaczyłem pierwsze screeny i trailery wiedziałem, że muszę to mieć, czekałem z wywieszonym jęzorem na premierem. Pamiętam jak będąc na wycieczce szkolnej w Krakowie zobaczyłem Primala na półce, myślałem że padne nie wiedziałem że gra już sie ukazała, po kilku dniach wróciłem do Łodzi pobiegłem do sklepu po grę, a tu nie ma i czekałem miesiąc zanim łaskawie pojawiła się w łodzkich sklepach (wiecie w 2003 roku nie było tak jak teraz, że każdy sprowadza sobie gry ze sklepów internetowych), kupiłem grę i nie zawiodłem sie, dostałem dokładnie to czego oczekiwałem czyli świetną przygodówkę z naprawdę interesującą fabułą i nieźle wykręconymi postaciami. Świat arystokratów pamiętam do dzisiaj, ten padający deszcz, ciche uśpione miasteczko, labirynt w ogrodzie. Przecudna orkiestrowa ścieżka dźwiękowa plus ostre gitarowe riffy w wykonaniu zespołu 16 volt, który po prostu pokochałem po skończeniu tej gry. Ok system walk był nie do końca dopracowany, ale zagadki i ogromne tereny do eksploracji, oraz niezwykły nastrój czyniły z tej gry naprawdę wielką, zwłaszcza dla mnie fana poprzedniej produkcji Cambridge Studio - Medievil.
Podsumowując - jeśli brakuje wam naprawdę porządnych przygodówek z niebanalną fabułą, ciekawymi zagadkami, w których naprawdę trzeba ruszyć głową musicie koniecznie spróbować Primala. Nawet dzisiaj grafika się nie zestarzała, twarz głównej bohaterki - Jen do dzisiaj wygląda genialnie, nie będziecie mogli napatrzeć się na jej mimikę. Dodatkowo bardzo dobry voice acting - tubalny głos Scree pamiętam do dzisiaj, w ogóle postać Scree była ciekawym elementem, jego ścieżka zawsze opierała się na rozwiązywaniu zagadek - wspinanie po ścianach i sufitach included!
Polecam dla mnie 9/10 Jedyne minusy to niedopracowany system walk, oraz przy tak dużych połaciach terenu przydałoby się więcej rzeczy do roboty i do znajdowania, bo tak mamy do czynienia z pewnym schematem, idziesz, idziesz - walka, dalej zagadka, później znowu idziesz - walka, idziesz dalej - zagadka i tak w kółko, ale jest dobrze :)

mateo

  • Gość
Odp: 2#Niedocenione gry na PS2...
« Odpowiedź #33 dnia: Lutego 16, 2008, 19:08:44 pm »
Największym minusem Primal jest ubogi system walki, ale grało mi się i tak dobrze.