Autor Wątek: [xbox 360] Problem z uruchomieniem konsoli  (Przeczytany 5513 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

xbxn00b

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 07-10-2007
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
[xbox 360] Problem z uruchomieniem konsoli
« dnia: Października 07, 2007, 20:53:24 pm »
Witam.

Niedawno moja konsola xbox 360 premium porysowała mi płytę z grą. Zadzwoniłem na infolinię i poproszone mnie abym odesłał konsolę i po kilku dniach miałem ją znowu u siebie. Z tego co napisali wymieniona płytę główną. Do konsoli dołączona była też kartka na której podano krok po kroku jak na nowo "podłączyć" (reconnect) bezprzewodowego pada do konsoli. Postępuje zgodnie z instrukcją, włączam konsole przytrzymując xbox guide button na padzie, po czym wduszam przycisk w obudowie konsoli oraz na padzie tak aby mogły się wykryć. Wg instrukcji po jednym mignięciu zielonego koła na konsoli i w padzie, konsola powinna wykryć pada i zaznaczyć to świecącą ćwiartką wokół przycisku włączającego konsolę. Takie samo oznaczenie powinno pojawić się na padzie. Konsola oraz pad "szukają się", po kilku sekundach zielony okrąg miga na konsoli i na padzie, po czym gaśnie na konsoli i miga nadal na padzie. Konsola wydaje cichy dźwięk a ekran telewizora pozostaje niebieski. Nie widać żadnej inicjacji konsoli poza świecącym na zielono znaczkiem po środku klawisza uruchamiającego konsolę. Próbowałem wg podanej instrukcji uruchomić konsolę poprzez naciśnięcie klawisza głównego na obudowie - niestety bez skutku. Po wyłączeniu konsoli i uruchomieniu jej ponownie po chwili znajduje ona pada, uruchamia się bez problemów tak jak kiedyś (słychać pracę napędu oraz dysku) i ładuje się dashboard wraz z moim profilem. Próbowałem uruchomić z innym padem ale efekt ten sam.

Czy ktoś z użytkowników spotkał się  wcześniej z takim problemem i wie jak go rozwiązać??

Pozdrawiam

« Ostatnia zmiana: Października 07, 2007, 21:21:10 pm wysłana przez xbxn00b »