Autor Wątek: Street Fighter IV  (Przeczytany 89001 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Street Fighter IV
« Odpowiedź #800 dnia: Sierpnia 06, 2009, 04:45:09 am »
Tak, mi też się całkiem przyjemnie grało.I w sumie to jakbym grał częściej to być może nawiązał bym bardziej równorzędną walkę, a tak to się tylko starałem nie dostawać za bardzo batów :-P.W każdym bądź razie było miło i liczę na powtórkę :o.Sticka kupiłem tego oficjalnego, Tournament Edition 8)

Jeszcze co do tego Kena, bo pisałeś że sobie dość dobrze nim radzę i żebym spróbował inną postacią.Więc tak, nie jestem zwolennikiem grania kilkoma postaciami, zdecydowanie bardziej wolę szlifować aż do obrzydzenia i perfekcji zarazem Kena, niż uczyć się kilku postaci i grać nimi "tak se", ale jeśliby do tego doszło i spróbowałbym inną postacią pograć, nie byłby to Ryu jak mi poradziłeś, tylko Sagat.Grałem troszkę we wcześniejsze części tej serii i to właśnie tymi dwoma postaciami grałem zawsze, żadne inne ;)
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 08, 2009, 17:21:22 pm wysłana przez Wooyek »

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Street Fighter IV
« Odpowiedź #801 dnia: Sierpnia 06, 2009, 08:34:36 am »
liczę, że A-n da odpocząć na jakiś czas bokserowi
Bokser jeszcze wróci do formy 8-)
Niestety, Wooyek ma CoD4 a ja K2 - i to na poziomie klanowym, co skutecznie przeszkadza nam w treningach SF4...

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 549
  • Reputacja: 251
Odp: Street Fighter IV
« Odpowiedź #802 dnia: Sierpnia 11, 2009, 11:46:41 am »
piou, nie Law a Bruce Lee. Ten strój "Prawa Lasu", (notabene jak i cała postać) , to właśnie kopia ikony sztuk walki, kina, et cetera.

Wooyek, to porządny sprzęt, na którym radzisz sobie i to osobiście zaświadczam. Co do grania kilkoma postaciami, to nie jest na zasadzie "grasz jedną - grasz nią dobrze, grasz kilkoma - grasz tak sobie". Sam przecież byłeś świadkiem, że skakałem niemal co walkę na inną postać i jak mi szło. Właściwie w mordobiciach należy umieć grać każdym. Dlaczego? Cóż z tego , iż ktoś nauczy grać się jedną postacią , jeśli osoba dużo słabsza wybierze zawodnika, którego nasz bohater w ogóle nie zna i zwykłym combosem/customem go zniszczy. W SF IV jeszcze nie jest to tak widoczne, ale wystarczy tutaj podać za przykład Tekken i 10 hit combo , lub jakiś setup ( w tej grze jest to o tyle bolesne, że gra się do dwóch błędów i kary zawsze są srogie).

Oczywiście należy mieć swoje dwie (dlatego dwie, ponieważ postać główna może się nie sprawdzać, wszak w mordobiciach jest coś takiego jak "postać na postać") postaci, którymi gra się lepiej niż pozostałymi, gdyż to tymże zawodnikom będziemy umiejętności podnosić (w SF IV u mnie są to Viktor i Akuma).

Oczywiście jak wybrałeś Ken'a, to życzę miłego szlifowania jego umiejętności i pamiętaj, że jak tylko będę miał nieco wolnego czasu (a na SF IV zawsze się te 40 min znajdzie), to możemy razem poćwiczyć.
A-n również o tym wie, ale jemy 100% w Kz2 zajmuje teraz głowę, a z nim też gra sie bardzo dobrze (przynajmniej mojej osobie).

Polecałem Ryu z tego powodu (a najlepiej Akumę, z racji tego, iż jest od nich potężniejszy), ponieważ jest bliźniaczo podobny do amerykańca. Widziałeś jak dobrze radziłem sobie Masterem i jego przyjacielem. Uwierz, że Kenem mam rozegrane chyba tylko z kilkanaście walk ogólnie , a Ryu jeszcze mniej - ale sporo gram Akumą i część cutomów od niego zapożyczyłem, a że mechanika podobna w walce - coś jak Mishimy w Tekken - to i idzie mi to całkiem żwawo.

Oczywiście wybór Sagata, to również bardzo dobra decyzja. Nie jest tak potężny jak Seth, ale bodaj za Akumą radzi sobie najlepiej.

A-n, wiem, wiem, właśnie kilka wersów wyżej o tym pisałem (mowa o CoD i Kz2 - przyp. Sylvan Wielki).

Nic to chłopaki, w przerwach pomiędzy serią ostrzegawczą w tył głowy w tych FPS, czekam na zaproszenia od was, bowiem MW2 nie jest aż tak odległe, a po jej premierze to nasza trójka będzie miała nową on line'ową zabawę.

A, nie wypada się pochwalić - ubiłem właśnie Goukena na hardest. Było to o wiele łatwiejsze niż przypuszczałem.

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Street Fighter IV
« Odpowiedź #803 dnia: Sierpnia 14, 2009, 04:17:57 am »
Mam małe pytanko, a mianowicie jak można nagrać replay ze swojej walki ? Poprosiłbym jakiś mały tutorial  :smile:

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 549
  • Reputacja: 251
Odp: Street Fighter IV
« Odpowiedź #804 dnia: Sierpnia 15, 2009, 20:29:17 pm »
Nie bawiłem się w ogóle w to, aczkolwiek widziałem w opcjach instrukcje (PS3 ver). Ale skoro masz z tym problem, to coś musi być na rzeczy. Postaram się sprawdzić z czym to się je i w miarę możliwości odpiszę.

Tak przy okazji .... wydali by taki DLC, ot zamiast sack boya ver. 1644 . Przecież wielu by się skusiło, czyli zarobek dla firmy, a sam gracz miałby nieco świeższe spojrzenie na samą grę - osobiście od razu bym wskoczył w skórę Lobo Blanki.



Niezłe, prawda....

  tutaj Sagat jako Kratos

I Guile jako .... Snake

Rewelacja, jestem zachwycony. Aż na PC sobie pogram chyba w SF IV.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 15, 2009, 21:39:46 pm wysłana przez Sylvan Wielki »

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Street Fighter IV
« Odpowiedź #805 dnia: Września 19, 2009, 21:21:58 pm »
Street Fighter IV sequel news imminent
http://www.nintendoeverything.com/?p=24071

Cytuj
Even though the idea of Street Fighter IV on Wii has been teased a few times, the possibility has yet to materialize. Now Capcom appears to be moving on. News regarding a new Street Fighter title is on the way, as the official blog for SFIV received an update. There?s a small note about a sequel, in which Natsuki Shiozawa states that there will be an announcement very soon. Although I?m not confident this game will end up on the Wii, there is still a chance since, obviously, there has not been a discussion of platforms involved yet. Perhaps we?ll hear something about the sequel at TGS.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 549
  • Reputacja: 251
Odp: Street Fighter IV
« Odpowiedź #806 dnia: Września 20, 2009, 11:11:04 am »
Customy wiilotem .... no, no, będzie zabawniej niż przy x padzie .

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Street Fighter IV
« Odpowiedź #807 dnia: Października 15, 2009, 22:21:24 pm »
Widzę, że coraz więcej osób na forum zaczyna grać, bardzo mnie to cieszy. Malutki, trenuj Kena i nie zaczynaj walki ucieczką do rogu, to nie jest dobra taktyka, Ken jest bardzo dobry w ofensywie, nie zmuszaj go więc do defensywnej walki. North też zaczyna coś grać, długa droga przed nim, ale jestem dobrej myśli (siedź w treningu i ćwicz: shoryuken ---> cancel ----> dash ---> ultra) i pamiętaj o bloku :)

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 549
  • Reputacja: 251
Odp: Street Fighter IV
« Odpowiedź #808 dnia: Października 18, 2009, 19:26:32 pm »
Mnie również. Bo i gra wyborna wręcz. Osobiście miałem niekłamana przyjemność grać z kilkoma osobami z forum. I pomimo, iż udało mi się w ostatecznym rozrachunku, z każdym wyjść obronną ręką, to nie wypada nie przyznać orderu SRK za wole walki (nawet po uroczym "bez szans", ach, to zarządziło, nie usunąłem jej, rewelacja), i ogólne umiejętności (nie więcej customów i będzie jeszcze lepiej). Oczywiście taryfikator ulgowy za klanowe granie w FPS tłumaczy wiele. Jednak, chyba każdy przyzna, iż dobrze by było, gdyby on line w nadchodzącym T6 hulał, jak w SF IV i by walki były równie przyjemne.

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Street Fighter IV
« Odpowiedź #809 dnia: Października 21, 2009, 17:07:26 pm »
http://sonichurricane.com/?p=342 - Cholera masakrator.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 549
  • Reputacja: 251
Odp: Street Fighter IV
« Odpowiedź #810 dnia: Października 22, 2009, 11:15:12 am »
A tam. Ja właśnie od A-n zostałem zaproszony do walk i to w versusie będziemy wykonywać.

xD No, powiedzmy.
Dawaj tego Balroga swego. Trz przypiłować jego grzywkę.

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Street Fighter IV
« Odpowiedź #811 dnia: Października 22, 2009, 11:24:07 am »
Nie lubię walczyć z murzynem  :?

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Street Fighter IV
« Odpowiedź #812 dnia: Października 24, 2009, 12:38:40 pm »
Sylvan - czekałem wczoraj do późna i nie doczekałem się :x
Z nudów skończyłem wszystkie triale(Flash Kick do Double Flasha 8) Guilem na padzie było truuudne)

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 549
  • Reputacja: 251
Odp: Street Fighter IV
« Odpowiedź #813 dnia: Października 25, 2009, 01:09:35 am »
Przyznaję, byłem nieco zajęty. Ale jak tylko masz czas, to jestem jutro niemal cały zień do dyspozycji - nawet specjalnie pod sparing podporządkuję inne obowiązki (basen, i takie tam).
Godzina 14:40 pasuje - o ile Mam Talent nie będziesz ogladał. Jak nie, podaj inna godzinę, postaram się dostosować.
Ale wiesz, zawsze ukończyłeś sobie trial  8-)
Już nie grasz na AS A-n?

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Street Fighter IV
« Odpowiedź #814 dnia: Października 27, 2009, 11:02:15 am »
Dzięki za grę Sylvan.

Nie mogę zrozumieć jakim cudem ten naskok z góry Dyktatora ma większy priorytet od Buffalo Headbut(WTF??)Wersja EX tego ciosu chyba załatwia sprawę(?) - ale nie zawsze jest dostępna...
Do tego Rolling Attack Blanki wydaje się być bezpieczny na bloku(przynajmniej grając Rogiem nie mogę Cię ukarać) - co mnie wkurza maksymalnie.  

Tak czy inaczej - fajnie się grało :cool:

« Ostatnia zmiana: Października 27, 2009, 11:14:33 am wysłana przez A-n »

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Street Fighter IV
« Odpowiedź #815 dnia: Października 28, 2009, 23:29:33 pm »
Dzisiaj zagrałem równe 50 walk z czego 43 były lagowane, pierdole tą grę i czekam na BlazBlue.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 549
  • Reputacja: 251
Odp: Street Fighter IV
« Odpowiedź #816 dnia: Października 29, 2009, 13:09:10 pm »
Dzięki za grę Sylvan.

Nie mogę zrozumieć jakim cudem ten naskok z góry Dyktatora ma większy priorytet od Buffalo Headbut(WTF??)Wersja EX tego ciosu chyba załatwia sprawę(?) - ale nie zawsze jest dostępna...
Do tego Rolling Attack Blanki wydaje się być bezpieczny na bloku(przynajmniej grając Rogiem nie mogę Cię ukarać) - co mnie wkurza maksymalnie.  

Tak czy inaczej - fajnie się grało :cool:


Wpis i z mojej strony A-n. I oczywiście (a jak=) + za grę owocną.

Spotkanie było nader zaskakujące. Na początku a-n wybrał Ryu, czym mnie zaskoczył. później jednak przeniósł się na swego maina Balroga. A z jego bokserem zawsze gra mi się bardzo dobrze.
Oj chłopak pięknie potrafi wbuferować i tym samym ukarać UC przeciwnika. To samo w formie juggle ender, też jest sztuka. A-n ją opanował.  8-)

Ja osobiście nie lubię trzymac się jednej postaci. Nudzi mnie to, stąd skakałem po kilku (Sakura, Seth, Zangief, Bison, Ken....), trzymając się przy tym moich ulubionych Gouki, Victor, Blanka.
Udało się wygrać piętnaście do czterech (liczyłem na piękny wynik 16-4), ale trening w Kz2 najwidoczniej wymęczył przeciwnika. Oczywiście walki były zacięte. Dwie bodaj wygrałem przy takim stanie, że paska nie widziałem swego. Daję swą premię, że wystarczy hadouken przez blok na to.

Tak przyznaję się. Dyktatorem kapiłem bardziej niż Jimmim xD W jednej rundzie stosując jeden cios i właściwie tylko ten atak. Ale, chciałem zobaczyć , czy da to efekt jakiś . Dał, oj głowa Balroda pękała co kilka sekund niczym łeb sparing partnera Vitaili'a Klitskcho.

I tak, RA jest bezpieczny , szczególnie wersja z paska, bowiem ta neguje nawet pociski.

Liczę tym samym na kolejne pojedynki.

Patosław. Nam ani razu chyba (popraw mnie A-n jeśli się mylę), nic nie zgrzytnęło, a graliśmy łącznie kilkadziesiąt walk. Ogólnie jak wspominałem. On line w SF IV mam grubo ponad 400 pojedynków, i tylko kilka były do odstrzału..

Wieść niesie, iż Tekken 6, takiego on line nie ma. Sprawdzę jutro.

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Street Fighter IV
« Odpowiedź #817 dnia: Października 29, 2009, 13:25:43 pm »
Cytuj
Patosław. Nam ani razu chyba (popraw mnie A-n jeśli się mylę), nic nie zgrzytnęło, a graliśmy łącznie kilkadziesiąt walk. Ogólnie jak wspominałem. On line w SF IV mam grubo ponad 400 pojedynków, i tylko kilka były do odstrzału..

Są więc dwie możliwości, albo na PS3 lepiej rozwiązali sprawę online lub macie kompatybilne łącza. Tak czy siak szczerze zazdroszczę. Bo na moim złomie takie ładne walki zdarzają się bardzo rzadko  :sad:

Co do Barlroga to na niego daję sobie radę jedynie Ablem  :sad:

kilgort

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-11-2008
  • Wiadomości: 283
  • Reputacja: 0
Odp: Street Fighter IV
« Odpowiedź #818 dnia: Października 29, 2009, 19:56:39 pm »
A tam zalezy od postaci i przeciwnika. Ja np z Sylvana Sakura cos tam ugram, albo z jego Goukenem, ale jak weznie Akume, albo Sagata jest zle  :mad: A Blanka i Bisonem kapi jak nic to sie nie liczy  :-D inna sprawa ze ta kapa mu wychodzi, ale fasktycznie, ten naskok jesz z dupy strony.  :mad:
Podchodze, wslizg, podskocze, nozyce, stoje i czekm, naskok a w klinczy te dupne kustomy punch punch, punch przy kucaku, cos tam bleee. Oby Ci sie stick zepsul Sylvanie  :-P

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 549
  • Reputacja: 251
Odp: Street Fighter IV
« Odpowiedź #819 dnia: Października 29, 2009, 21:58:11 pm »
Być może Patosław. Ja mam net, który hula, że aż furczy i .... i w SF IV spisuje się jak napisałem. Na kilkaset walk, raptem kilka do odstrzału było. Nieistotne czy z kimś z francji, USA, czy z rodzimymi graczami. Z drugiej strony T DR to porażka w tej materii. Oby T6 podzielił los tego pierwszego.

Kilgort. Zawsze mam kilka innych . Zresztą powinieneś dostać - za to, że życzysz koledze by mu zabawka za kilka stówek się zepsuła xD
Jednak co prawda, to prawda. Kapi się i to miło. Tylko pamiętaj, że taki Guile ma całe dwa ciosy. reszta niewiele więcej, stąd wiesz ....

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Street Fighter IV
« Odpowiedź #820 dnia: Października 30, 2009, 14:15:31 pm »
Musze ogarnąć jakąś inną postać, bo Balrog ma kilka małych i jedną wielką wadę, która bardzo przeszkadza w grze z dobrym przeciwnikiem.

Tak czy inaczej Sylvan - może w ten weekend powtórka??

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 549
  • Reputacja: 251
Odp: Street Fighter IV
« Odpowiedź #821 dnia: Października 31, 2009, 17:07:32 pm »

Jasne A-n. Najpewniej jutro pod wieczór. Jak, coś, umówimy się jutro na PS3.
Tak czy siak, czekam czym mnie zaskoczysz, ale i na walki Viktor vs Balrog czekam.

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Street Fighter IV
« Odpowiedź #822 dnia: Października 31, 2009, 21:09:18 pm »
Ja dziś przysiadłem do Championship, awansowałem do G1 i muszę przyznać, że tam dopiero zaczyna się walka  :shock:

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 549
  • Reputacja: 251
Odp: Street Fighter IV
« Odpowiedź #823 dnia: Listopada 01, 2009, 17:25:38 pm »
Ja natomiast zastanawiam się nad przysiedzeniem nad Blanką (choć to raczej nierealne, przez nowe tytuły). Ostatnio (a chyba wczoraj nawet). Rozegrałem co nieco pojedynków. Blanką nie przegrałem , żadnego (i by nie było, nie grałem nim tylko dwa razy, lub z lichymi przeciwnikami - wszak taki Balrog A-n potrafi huknąć, jak mój kolega jednego dresa, który obraził mu żonę - dresik, nie wiedział, że jej mąż ma bary niemal jak Coleman Ronie, a nikt nie wiedział, że ktoś po liściu , potrafi taki hektar lecieć =).

Viktor, którego u siebie wyżej stawiam (podobnie jak Gouki) nawet razy kilka uznali wyższość przeciwnika (choć oczywiście nie splamili się brakiem umiejetności niczym nastolatka .... nie, za to chyba warny są).

Coś może nad Cammy pomyślę, ponieważ nią idzie mi równie dobrze.

A Chun Li nie zamierzam grać.
Zresztą SSF IV, nadciągaj. O.

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Street Fighter IV
« Odpowiedź #824 dnia: Listopada 01, 2009, 18:09:26 pm »
Blanke można zbić bardzo spokojnie jeżeli tylko nie leci się na pałe. Ja zazwyczaj cieszę sie jak dziecko kiedy mój przeciwnik bierze małpoluda bo wiem, że na 90% wygrałem walke  :)
Dzisiaj nadchodzi czas na ekudakcje gry szponem i jestem ciekawy co z tego będzie.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Street Fighter IV
« Odpowiedź #825 dnia: Listopada 02, 2009, 10:31:08 am »
Sylvan - ostatnią walkę Blanką wygrałeś już minimalnie. Powoli się ucze - więc niedługo dostaniesz oklep 8-)
Całkiem przypadkowo znalazłem też rozwiązanie na moje problemy z Victorem - gdybym jeszcze tylko miał czas, by przysciąśc do tej gry na tyle by moje Ultra które linkuje z innymi ciosami trafiało przeciwnika w powietrzu...

Cammy jest bardzo fajna postacią - dużo fajnych ciosów, można kombinować...

Pytanie do znawców:
postać - Ryu
czy LP Shoryuken wybija na tyle mocno by posadzić Ultrę?
« Ostatnia zmiana: Listopada 02, 2009, 10:33:47 am wysłana przez A-n »

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 549
  • Reputacja: 251
Odp: Street Fighter IV
« Odpowiedź #826 dnia: Listopada 02, 2009, 12:30:27 pm »
Blanke można zbić bardzo spokojnie jeżeli tylko nie leci się na pałe. Ja zazwyczaj cieszę sie jak dziecko kiedy mój przeciwnik bierze małpoluda bo wiem, że na 90% wygrałem walke  :)
Dzisiaj nadchodzi czas na ekudakcje gry szponem i jestem ciekawy co z tego będzie.
Też bym się skusił. Dobrze jest grać postacią z tz innej ligi. Pamiętam jak na turnieju T5, uczyłem swego kumple gry Beakiem. Żaden top tier, ale 96% potrafi grać , głownie na nie. Bagatelizują innych. Oj chłopak do pewnego stopnia pojechał ostro z ludźmi.

Vega słaby jest. Co by nie pisać, ale fakt, iż jest mało popularny , jest jego (paradoksalnie) mocnym atutem.

Ogólnie jednak , w ogóle od wielu miesięcy nic nie ćwiczę w SF IV. Jak gram, to tylko sparingi ze znajomymi z listy, jak najdzie ich ochota na walkę.

A-n, no ja wprost nie mogę się doczekać na ten oklep, jak już wbijesz sobie przejście na Sayana SS 4.
Chyba trzeba, odpowiednio szybko wbuferować. Ale następnym razem sprawdzę, by się upewnić.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Street Fighter IV
« Odpowiedź #827 dnia: Listopada 02, 2009, 13:16:16 pm »
Vega jest  słaby - jego główną zaletą jest to, że większość ludzi nawet nie zna jego ciosów(to samo El Fuerte)

Największe wady szpona:
- mały damage,
- szybko łapie stuna,
- jak straci szpony to strasznie mały zasięg,

Ale za to Ultre ma fajną  8-) no i szybkość/mnogość opcji w powietrzu też dają mozliwości...


Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 549
  • Reputacja: 251
Odp: Street Fighter IV
« Odpowiedź #828 dnia: Listopada 02, 2009, 13:37:02 pm »
Właściwie wszyscy i tak są lata za Sethem. Później właściwie zostaje Gouki tylko (a jak on , to coś tam wskórać można Ryu/Kenem). Zbić nieźle można Balrogiem , czy Sagatem, ale to już niejako druga liga. Choć jakby tak zanegować big bossa, to pierwszy rząd. W Europie całkiem popularny jest Blanka. Bowiem to tani jak nic zawodnik. A europejczycy tak lubią.

Jasne, tylko słaby gracz/przeciwnik tłumaczy się głupio "bo ja gram ładnie, a ty wcale nie jesteś lepszy,masz mocniejszą postać i kapisz".
Kto komu broni?

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Street Fighter IV
« Odpowiedź #829 dnia: Listopada 06, 2009, 21:23:28 pm »


No tyle w temacie.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Street Fighter IV
« Odpowiedź #830 dnia: Listopada 06, 2009, 21:38:31 pm »

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 549
  • Reputacja: 251
Odp: Street Fighter IV
« Odpowiedź #831 dnia: Listopada 08, 2009, 12:55:37 pm »
Ja właśnie wysłałem na pomostówkę mojego SF IV. Będzie sobie od teraz już zdobił już tylko moją półkę. Kilka dni temu rozegrałem po sparingu z A-n swoją pięćsetną walkę , z najlepszą Sakurą z jaką grałem (równie chorych zestawów nie widziałem w tej grze, normalnie Tekken na żywo i 1/2 paska w plecy).

Co rzec można, wręcz wypada. Z pewnością wyśmienita gra. Ja przynajmniej bawiłem się, wprost wybornie. Śliczna, znakomite audio, w miarę elastyczny system gry i co szalenie istotne, wzorcowy tryb on line (i co chłopaki z namco, da się?).

Ja osobiście stawiam przy SSF2T, SF III, oraz Zero 3 owa pozycję, jeśli brać pod uwagę ulicznego wojownika.
Dziesiątki godzin wspaniałej zabawy. Gdyby DLC nie skończyło się na strojach, było by tego więcej, ale od czego SSF IV będzie.

A-n, oczywiście będziesz miał ochotę poćwiczyć swego Ryu, to się piszę na sparing okazjonalny.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Street Fighter IV
« Odpowiedź #832 dnia: Listopada 10, 2009, 08:57:40 am »
Ja też już praktycznie skończyłem w to grać - nie mam czasu, by porządnie przysiąść do systemu gry - poznać wszystkie zagrania. Do tego wkurza mnie strasznie moja ułomność w imputowaniu co trudniejszych kombinacji na padzie.

Od czasu do czasu jakiegoś spara możemy jednak uskutecznić :cool:

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Street Fighter IV
« Odpowiedź #833 dnia: Listopada 10, 2009, 10:28:42 am »
Street Fighter IV Snuggie
http://dualshockers.com/2009/11/street-fighter-iv-snuggie/

Cytuj
I?m not quite sure whether to think this is incredibly cool or very scary, but there is apparently a Street Fighter IV snuggie.  A tweet from @Capcom_Unity (the official Capcom site Twitter feed) alerted us to this most interesting product.  I don?t know about you, but I don?t think I?d want to be wrapped up in the arms of the bulky guys from SFIV - that?s just creepy.  Don?t believe me?  Check it out for yourself.  Do you want one or does it scare the hell out of you that someone actually came up with this product idea?

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

 :-o

kilgort

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-11-2008
  • Wiadomości: 283
  • Reputacja: 0
Odp: Street Fighter IV
« Odpowiedź #834 dnia: Listopada 11, 2009, 20:24:04 pm »
Feel me :D Zajebiste tez taka chce :D

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 549
  • Reputacja: 251
Odp: Street Fighter IV
« Odpowiedź #835 dnia: Listopada 12, 2009, 13:06:09 pm »
Ja też już praktycznie skończyłem w to grać - nie mam czasu, by porządnie przysiąść do systemu gry - poznać wszystkie zagrania. Do tego wkurza mnie strasznie moja ułomność w imputowaniu co trudniejszych kombinacji na padzie.

Od czasu do czasu jakiegoś spara możemy jednak uskutecznić :cool:
To jak zwykle, czekam na "skończę trening, i za 16 min" xD
Ja , również jak napisałem, grać sam od siebie nie będę. Stąd jak mnie przeokrutnie zbijesz, to wyraź zrozumienie A-n.
Tak, czy siak, mój Jimmi czeka na Boksera \m/
Ave.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Street Fighter IV
« Odpowiedź #836 dnia: Listopada 17, 2009, 10:27:00 am »
Zagrałem ostatnio kilkanaście walk offline z przeciwnikiem siedzącym obok mnie.
Wrażenia są jednoznaczne - multi ssie. Wchodziły mi takie rzeczy o jakich podczas gry online mogę tylko pomarzyć...
Wniosek jest jeden - bijatyki wciąż nie nadają się do gry po sieci.

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Street Fighter IV
« Odpowiedź #837 dnia: Listopada 17, 2009, 13:48:18 pm »
Aż tak źle w przypadku SF4 nie jest. Na te kilka walk, które z Tobą stoczyłem byłem w stanie połączyć specjale od Ryu itp. Fakt, faktem są sytuacje, w których z winy pingu się po prostu nie da ale ogólnie jest całkiem znośnie.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 549
  • Reputacja: 251
Odp: Street Fighter IV
« Odpowiedź #838 dnia: Listopada 17, 2009, 20:16:40 pm »
Który z waszej dójki jest lepszy i o ile. No wiem, iż nieco niezręczne pytanie, ale wychodząc na przeciwności losu, stawiam je. No chłopaki, bez skromności zbędnej ^^'

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Street Fighter IV
« Odpowiedź #839 dnia: Listopada 17, 2009, 22:24:37 pm »
Graliśmy dawno temu i aph był lepszy...