Autor Wątek: Street Fighter IV  (Przeczytany 89128 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Street Fighter IV
« Odpowiedź #840 dnia: Listopada 17, 2009, 22:34:05 pm »
To było trudno stwierdzić bo często nas rozłączało  :lol:
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Street Fighter IV
« Odpowiedź #841 dnia: Listopada 18, 2009, 08:20:40 am »
To było trudno stwierdzić bo często nas rozłączało  :lol:

Co tylko potwierdza moją tezę, że online ssie.
Tzn. da się pograć, ale bez stresu o wynik i poważnego podejścia...

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 554
  • Reputacja: 251
Odp: Street Fighter IV
« Odpowiedź #842 dnia: Listopada 19, 2009, 12:41:26 pm »
Dyplomatycznie po obu stronach. Ja tam (nie)skromnie, mogę napisać, iż na forum jeszcze nikt siarczystego łupniaka mi nie dał, a wins ratio zawsze było po mojej stronie bardziej opasłe.
Co oczywiście nie zmienia faktu, że z chłopakami się grało bardzo przyjemnie i prezentują wysoki poziom gry (szczególnie bokser A-n).

Tak, czy owak, aphelionowi na imieniny trzeba zakupić SF IV, a A-n, chyba dostanie ode mnie na Mikołaja T6, by przekonać się, co oznacza "on line ssie".

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Street Fighter IV
« Odpowiedź #843 dnia: Listopada 19, 2009, 14:20:09 pm »
Dyplomatycznie po obu stronach. Ja tam (nie)skromnie, mogę napisać, iż na forum jeszcze nikt siarczystego łupniaka mi nie dał, a wins ratio zawsze było po mojej stronie bardziej opasłe.
Co oczywiście nie zmienia faktu, że z chłopakami się grało bardzo przyjemnie i prezentują wysoki poziom gry (szczególnie bokser A-n).

Tak, czy owak, aphelionowi na imieniny trzeba zakupić SF IV, a A-n, chyba dostanie ode mnie na Mikołaja T6, by przekonać się, co oznacza "on line ssie".

Ja od żadnego forumowicza też kopniaka nie dostałem :sad: Szkoda, że nie zagramy bo mogłoby być ciekawie, ale z tego co wiem kumpel ma PS3 i ma zamiar kupić Supera, więc nie wszystko jeszcze stracone. Ja w przerwie od BlazBlue chętnie wpadnę sprawdzić Juri  :-)

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Street Fighter IV
« Odpowiedź #844 dnia: Grudnia 16, 2009, 17:15:11 pm »
Dzisiaj pierwszy raz od momentu zakupu gry rozegrałem pojedynek online. Trochę się pomęczyliśmy z Sylvanem żeby coś zagrać. Masakra jakaś była. Wysłał mi z 50 zaproszeń, później ja jemu wysyłałem i non-stop nas rozłączało (zapewne wina mojego routera/uczelni). Przez 4 pojedynki, które rozegraliśmy odżyło we mnie to wspaniałe uczucie, kiedy gra się z dobrym i przede wszystkim żywym przeciwnikiem. Niestety nie mogłem za wiele pokazać, ponieważ ostatni raz w SFIV grałem ok 5 miesięcy temu. Wyszedłem z wprawy i pozapominałem sporo rzeczy, zwykłych ciosów jaki i 4-5cio hitowych combosów. Szczytem było to jak grałem Sagatem, Sylvan Blanką i całą rundę zastanawiałem się, czy Sagat ma Ultra z P czy z K...  :whistle: Obciach po prostu.

Nie wiem Sylvan, może wieczorem/w nocy nie będzie mnie wywalać. Ciężko powiedzieć. Zapewniam, że jak jakoś ogarnę tego neta i przypomnę sobie rozgrywkę w SFa to się zgłoszę. Radocha z grania z żywym oponentem jest nie do opisania. Tym bardziej jak ten 'czai bazę'.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 554
  • Reputacja: 251
Odp: Street Fighter IV
« Odpowiedź #845 dnia: Grudnia 16, 2009, 23:27:53 pm »
W rzeczy samej. 116 min spędzonych przy SF IV z Ryo i .... 4 pełne walki rozegrane. Ja mam tak zawsze, że po zalogowaniu po kilkunastu minutach mnie rozłącza, ale po sekundzie wszytko wraca do normy. Raczej jak z kimś gram, staram się po tym czasie to robić, by w trakcie nie było babola binarnego. A tu odbywał się dramat jakich mało.

Co ciekawe .... zaproszeń nie chciało czytać  :o

Już sądziłem, że SF IV będzie leżał sobie spokojnie na półce, ale nie .... coś mnie podkusiło, by zagrać z Ryo i .... jestem równie milo zaskoczony , jak ex prezes TVP po zobaczeniu wysokości odprawy swej.
Chłopak zna się na rzeczy. Fakt, nie grałem od dłuższego czasu. Wypadało się po Tekken 6 przestawić, a ciągłe rozłączanie, ten fakt utrudniało, ale jestem dobrej myśli i na 96% pewny sympatycznych walk z nim niebawem.

Może nawet na mały trening się skuszę, by na poziomie wypaść.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 554
  • Reputacja: 251
Odp: Street Fighter IV
« Odpowiedź #846 dnia: Grudnia 26, 2009, 21:10:16 pm »
no, no.  :roll:

Di

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 12-04-2010
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Odp: Street Fighter IV
« Odpowiedź #847 dnia: Kwietnia 22, 2010, 20:08:36 pm »
Cytuj
Dzięki Electronic Sports World Cup masz okazję stawić czoło najsilniejszym wojownikom na świecie. Czy jesteś na to gotów? Zarejestruj się między 20 kwietnia, a 14 maja (z wyjątkiem weekendów, kiedy będą prowadzone rozgrywki) i walcz o atrakcyjne nagrody, oraz jedno z ośmiu miejsc w krajowym finale odbywającym się w Warszawie, wyłaniającym finalistę, który pojedzie do Paryża na europejski finał rozgrywek! Więc nie zastanawiaj się, zakładaj rękawice i ruszaj do boju!

Rozgrywki będą odbywać się w systemie Single Elimination (przegrany odpada, wygrany awansuje dalej), a poszczególne spotkania będą toczyć się w trybie Best of Three. Oznacza to że zwycięstwo w pojedynku daje wygrana 2 rund.

XBOX 360 i PS3
I tura:
20.04 - 23.04– zapisy
24.04 - 25.04 (obydwa dni od godziny 18 do 22) – rozgrywki I tury

II tura:
26.04 - 30.04 – zapisy
1.05 - 2.05 (obydwa dni od godziny 18 do 22) – rozgrywki II tury

III tura:
3.05- 7.05 – zapisy
8.05- 9.05(obydwa dni od 18 do 22) – rozgrywki III tury

IV tura:
10.05- 14.05 – zapisy
15.05- 16.05 (obydwa dni od 18 do 22) rozgrywki IV tury

Jak można zauważyć, terminarz jest dość napięty, a każdy turniej eliminacyjny poprzedzony jest kilkoma dniami zapisów. Dzięki temu każdy zainteresowany fan gry Street Fighter IV będzie mógł wziąć udział w rozgrywkach polskich kwalifikacji do Electronic Sports World Cup 2010.

Każda z tur wyłoni po jednym finaliście dla każdej z platform XBOX 360 oraz PS3. Dzięki temu po rozegraniu ostatniej tury eliminacyjnej, uzyskamy pełną listę ośmiu finalistów polskich kwalifikacji, którzy uzyskają prawo do brania udziału w rozgrywkach na LAN'ie w Warszawie, gdzie zmierzą się o miano najlepszego na platformie XBOX 360. Jeśli braliście wcześniej udział w rozgrywkach All Games League na jakiejkolwiek platformie, nie musicie zakładać ponownie konta. Wystarczy, że użyjecie zarejestrowanego adresu e-mail oraz hasła.
Na koniec przedstawiamy garść najważniejszych zasad dla gry Street Fighter 4:

- Typ rozgrywki: 1vs1
- Tryb: Versus do 3 wygranych rund
- Mapa: losowa
- Czas gry: 99 sekund
- Handicap: wyłączony
- Postacie: wszystkie
- Użycie pauzy: zabronione, chyba, że gracze zgodzą się na jej użycie.

Wszystkim startującym graczom pragniemy życzyć powodzenia! Do zobaczenia na arenach!

FINAŁY POLSKICH ELIMINACJI: 4-6 CZERWCA W WARSZAWIE

Co trzeba zrobić?
1. Zarejestrować się i aktywować konto (chyba, że ktoś miał już konto na eswc.pl): http://eswc.pl/profile-ac.php
2. Wprowadzić ID gracza (PSN/GamerTag, jak mniemam): http://eswc.pl/player-usr-list.php?ur_id=28149
3. Zajrzeć do terminarza i zapisać się do wybranej tury eliminacyjnej online*: http://eswc.pl/dc-view.php?html=schedule-all-eswc

Wiadomość scalona: Kwietnia 23, 2010, 19:11:35 pm
Zmiana terminów eliminacji online:

Cytuj
Terminy:
I tura:
19.04- 30.04– zapisy
1.05- 2.05 (obydwa dni od godziny 18 do 22) – rozgrywki I tury

II tura:
3.05- 7.05– zapisy
8.05- 9.05 (obydwa dni od godziny 18 do 22) – rozgrywki II tury

III tura:
10.05- 14.05 – zapisy
15.05- 16.05 (obydwa dni od 18 do 22) – rozgrywki III tury

IV tura:
17.05- 21.05 – zapisy
22.05- 23.05 (obydwa dni od 18 do 22) rozgrywki IV tury

Przepraszam za post pod postem, ale to dość ważna informacja, bo zapisy do pierwszej tury miały się skończyć dzisiaj.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 23, 2010, 19:11:35 pm wysłana przez Di »

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 554
  • Reputacja: 251
Odp: Street Fighter IV
« Odpowiedź #848 dnia: Sierpnia 11, 2010, 20:47:32 pm »
SSFIV poszedł na półkę, ale chyba powrócę do SF IV. Patrzę, co widzę.... Ano don aphelion co rusz pogrywa, a A-n pisał, że ma niezłego Ryu....  :shifty:

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Street Fighter IV
« Odpowiedź #849 dnia: Sierpnia 12, 2010, 03:35:13 am »
To może pojawicie się na jakimś turnieju?
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 12, 2010, 03:37:27 am wysłana przez Patosław »

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Street Fighter IV
« Odpowiedź #850 dnia: Sierpnia 12, 2010, 08:15:41 am »
SSFIV poszedł na półkę, ale chyba powrócę do SF IV. Patrzę, co widzę.... Ano don aphelion co rusz pogrywa, a A-n pisał, że ma niezłego Ryu....  :shifty:

Od miesiąca odpalam PS3 tylko po to, by sprawdzić czy wciąż działa. Żadnej bitki nie odpalam od miesięcy. Więc pytam grzecznie WTF? :P

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 554
  • Reputacja: 251
Odp: Street Fighter IV
« Odpowiedź #851 dnia: Sierpnia 12, 2010, 21:09:37 pm »
Hen za górami, hen za lasami, gdy jeszcze adriano Balrog versusował się z moimi bonzorami, pytałem, czy aphelion jest niezły - bowiem wiedziałem, że coś tam przy SF IV dłubie - pisałeś, że tak.
Szkoda adriano, że po SF IV nie skusiłeś się na SSF IV.

To może pojawicie się na jakimś turnieju?
By wygrać joypad  :) Poza tym nigdy nie przepadałem za ustawionymi rozgrywkami tego typu. A to (celowe) wrzucanie do grupy najsilniejszych (vide Devilka i jego brata), a to banowanie plans/postaci, które organizatorom nie podchodziły - co, jak co, ale na Evo, czy Abso, jakoś nikt nawet nie wpadł na pomysły by przykładowo w T4 grać tylko na "Arena".
Niemniej, fakt, faktem, zabawnie było słuchać "przegrałem, bo nie w tym porcie/nie ta strona/AS się zaciął/niewyspany byłe, inaczej zbiłbym każdego.  :angel:


Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Street Fighter IV
« Odpowiedź #852 dnia: Sierpnia 12, 2010, 21:16:42 pm »
A na cholere Ci joypad ?

Na burse jedzie się sprawdzić, a nie po nagrody.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 554
  • Reputacja: 251
Odp: Street Fighter IV
« Odpowiedź #853 dnia: Sierpnia 12, 2010, 22:58:15 pm »
Z tak znakomitym on line, jaki ma SF IV, sprawdzić się można nie wychodząc z domu. Oczywiście turnieje to znakomita sprawa, nie neguję tego - ot specyficzny klimat - jednak Patosławie, jako doświadczony gracz, wiesz, jak to na nich bywa. Szkoda, ze w SF IV (jak i wersji "super"), nie ma tego tyle u nas, jak w za czasów panowania Tekken w jego kolejne odsłony.

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Street Fighter IV
« Odpowiedź #854 dnia: Sierpnia 13, 2010, 16:28:32 pm »
Regularnie masz Bursy, a teraz w ponaniu Kris organizuje Versus 99. Jest dobrze niedługo mają ruszyć też ranbaty w innych miastach.

Granie online można sobie o kant dupy rozbić, bo nawet najmniejszy lag może zadecydować o całym meczu. Poza tym musze jakoś zobaczyć co wy tam umiecie, a nie widzi mi się kupować PS3 w najbliższym czasie  :P

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 554
  • Reputacja: 251
Odp: Street Fighter IV
« Odpowiedź #855 dnia: Sierpnia 14, 2010, 17:06:04 pm »
Regularnie masz Bursy, a teraz w ponaniu Kris organizuje Versus 99. Jest dobrze niedługo mają ruszyć też ranbaty w innych miastach.

Granie online można sobie o kant dupy rozbić, bo nawet najmniejszy lag może zadecydować o całym meczu. Poza tym musze jakoś zobaczyć co wy tam umiecie, a nie widzi mi się kupować PS3 w najbliższym czasie  :P
Kupuj, nie marudź Pato.  :P RoR nie pożyczymy jednak. Z lagami prawda, ale należny pamiętać, że chodzi głównie o koleżeńskie granie, co najwyżej o punkty, a nie złote gacie, a przecież SF IV nad wyraz dobrze w tej materii się spisuje - przy najmniej na PS3.