Autor Wątek: PS3 czy X360?  (Przeczytany 5439 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

nashimi

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 14-11-2007
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
PS3 czy X360?
« dnia: Listopada 15, 2007, 14:41:19 pm »
Witam, od pewnego czasu mam dylemat, którą z tych konsol wybrać. Nie miałam nigdy wcześniej żadnej innej konsoli, więc jestem dosyć zielona w tych sprawach. Byłabym bardzo wdzięczna za jakieś porady czy wskazówki.
Ach, i Wii dla mnie odpadło już na początku, więc proszę mnie do niego nie przekonywać.  :-P

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: PS3 czy X360?
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 15, 2007, 14:49:12 pm »
Chyba tylko gruntowne przejrzenie listy gier na obie konsole pod kątem Twoich zainteresowań Ci tak naprawdę pomoże...  :???:

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: PS3 czy X360?
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 15, 2007, 14:51:15 pm »
Witam, od pewnego czasu mam dylemat, którą z tych konsol wybrać. Nie miałam nigdy wcześniej żadnej innej konsoli, więc jestem dosyć zielona w tych sprawach. Byłabym bardzo wdzięczna za jakieś porady czy wskazówki.
Ach, i Wii dla mnie odpadło już na początku, więc proszę mnie do niego nie przekonywać.  :-P

wybierz gry ktore do ciebie pasuja a potem konsole na ktorej znajdziesz ich wiecej, wez po uwage online i dostepnosc tego wszystkiego co cie interesuje, pozostaje jeszcze strona ekonomiczna wyboru, cena gier, gry z drugiego obiegu itd....


PS. dam sobie reke uciac ze niedlugo w tym temacie zacznie sie wojna:D

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: PS3 czy X360?
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 15, 2007, 14:54:23 pm »
Witam, od pewnego czasu mam dylemat, którą z tych konsol wybrać. Nie miałam nigdy wcześniej żadnej innej konsoli, więc jestem dosyć zielona w tych sprawach. Byłabym bardzo wdzięczna za jakieś porady czy wskazówki.
Ach, i Wii dla mnie odpadło już na początku, więc proszę mnie do niego nie przekonywać.  :-P
Powiem tak, 360 ma dużo gier (exclusivów), ale mało będzie miało, PS3 ma mało exkluzywnych hitów, ale wyjdzie ich dużo w 2008. Jeszcze jedno jeżeli chcesz konsoli i pograć w gierki konsolowe to polecam PS3. 360 ma bardziej PCtowe gry (bioshock, mass effeckt itp), ponadto spora część gier z XO jest dostępnych również na PC. Jeszcze jedno, gry muliplatformowe w większości wyglądają lepiej na XO i wychodzą z reguły szybciej. Podobno jednak ma się to zmienić w najbliższej przyszłości (już teraz ten stan się zaczął zmieniać). 360 jest bardzo awaryjny, więc licz się z tym, że będziesz mógł mieć trochę ganiania z konsolą do serwisu. Konsola M$ ma lepszy online, ale za to jest płatny w przeciwieństwie do dermowej usługi Sony. PS3 jest bezawaryjne i otwarte na tzw. web 2.0 (Home, LBP, Eye toy, mody do UT3 itp.)

Ja sam się zastanawiam, którą konsolę kupić sobie na święta :lol:
« Ostatnia zmiana: Listopada 15, 2007, 15:04:40 pm wysłana przez Piter_neo »

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: PS3 czy X360?
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 15, 2007, 15:04:51 pm »
Witam, od pewnego czasu mam dylemat, którą z tych konsol wybrać. Nie miałam nigdy wcześniej żadnej innej konsoli, więc jestem dosyć zielona w tych sprawach. Byłabym bardzo wdzięczna za jakieś porady czy wskazówki.
Ach, i Wii dla mnie odpadło już na początku, więc proszę mnie do niego nie przekonywać.  :-P
Powiem tak, 360 ma dużo gier (exclusivów), ale mało będzie miało, PS3 ma mało exkluzywnych hitów, ale wyjdzie dużo w 2008. Jeszcze jedno jeżeli chcesz konsoli i pograć w gierki konsolowe to polecam PS3. 360 ma bardziej PCtowe gry (bioshock, mass effeckt itp), ponadto spora część gier z XO jest dostępnych również na PC. Jeszcze jedno, gry muliplatformowe w większości wyglądają lepiej na XO i wychodzą z reguły szybciej. Podobno jednak ma się to zmienić w najbliższej przyszłości (już teraz ten stan się zaczął zmieniać). 360 jest bardzo awaryjny, więc licz się z tym, że będziesz mógł mieć trochę ganiania z konsolą do serwisu. Konsola M$ ma lepszy online, ale za to jest płatny w przeciwieństwie do dermowej usługi Sony. PS3 jest bezawaryjne i otwarte na tzw. web 2.0 (Home, LBP, Eye toy, mody do UT3 itp.)

Ja sam się zastanawiam, którą konsolę mupić sobie na święta :lol:

jeżeli płacisz sam to weź pod uwagę jeszcze cenę. PS3 jest droższe, XO tańszy. jeżeli ma to być prezent to cena raczej nie gra roli.
istotnym argumentem jest jeszcze dostępność gier. jaką konsolę mają twoi znajomi, z kim będziesz się wymieniał grami itp.

marcinps3

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2007
  • Wiadomości: 527
  • Reputacja: 0
Odp: PS3 czy X360?
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 15, 2007, 15:57:42 pm »

jeżeli płacisz sam to weź pod uwagę jeszcze cenę. PS3 jest droższe, XO tańszy. jeżeli ma to być prezent to cena raczej nie gra roli.
istotnym argumentem jest jeszcze dostępność gier. jaką konsolę mają twoi znajomi, z kim będziesz się wymieniał grami itp.

Droższe? chyba było  :lol: Porównaj elite i PS3, a nawet jak PRE to dochodzi wifi, online kilka lat itp.

Gry może i są droższe jeśli ktoś kupuje ale na allegro... Ps3 jest krócej ale i tak można znaleźć tanie gry.

Jeśli miał bym wybierać ponownie... to brał bym PS3. Chyba że miał bym zamiar posiadać obydwie konsole to X360 a potem dokupił PS3. Ale niestety wychodzi UDF i raczej wątpię bym tak zrobił  :lol:

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: PS3 czy X360?
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 15, 2007, 16:14:08 pm »
Zaczyna się :D
Zrób tak jak napisał Leenk- porównaj spisy gier i zapowiedzi na obydwie konsole i bierz tą, która Ci bardziej podpasuje.

Osobiście gdybym miał teraz coś kupować, to padłoby na X-box'a 360.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: PS3 czy X360?
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 20, 2007, 22:59:44 pm »
nie przesadzaj z tą ceną PS3 bo jakby nie liczyc jest droższe. najważniejsze są gry i to powinno byc głównym wyznacznikiem wyboru konsoli. jeżeli lubiłeś stare serie na PS2 i czekasz na kontynuacje to wiesz co kupić, jeżeli podoba ci się biblioteka gier na XO to też nie powinno byc kłopotu z wyborem. nie patrz co jest lepsze, bardziej wylansowane, co kupiło więcej osób. najważniejsze żeby konsola odpowiadała twoim oczekiwaniom. zresztą tak jest i z kupnem rowerka (kopić ten za 2000 czy dołożyć 500 i mieć ten czy ten), komputera czy samochodu. nikt Ci nie da jednoznacznej odpowiedzi, twoja konsola, twój wybór.

Spidey^

  • Gość
Odp: PS3 czy X360?
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 20, 2007, 23:09:38 pm »
Witam, od pewnego czasu mam dylemat, którą z tych konsol wybrać. Nie miałam nigdy wcześniej żadnej innej konsoli, więc jestem dosyć zielona w tych sprawach. Byłabym bardzo wdzięczna za jakieś porady czy wskazówki.
Ach, i Wii dla mnie odpadło już na początku, więc proszę mnie do niego nie przekonywać.  :-P

Bierz PS3 i nie zadawaj głupich pytań :-P

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: PS3 czy X360?
« Odpowiedź #9 dnia: Listopada 20, 2007, 23:29:54 pm »
xbox 360 rzadzi!!! a ps3 to kupa zlomu!!

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
Odp: PS3 czy X360?
« Odpowiedź #10 dnia: Listopada 21, 2007, 09:53:29 am »
Chyba tylko gruntowne przejrzenie listy gier na obie konsole pod kątem Twoich zainteresowań Ci tak naprawdę pomoże... :???:
nic innego nie trzeba dodawać, a wszelkie teksty, takie jak pana powyżej pozostawię bez komentarza...

didu

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 22-05-2007
  • Wiadomości: 69
  • Reputacja: 0
  • 31 lat, żona i synek
Odp: PS3 czy X360?
« Odpowiedź #11 dnia: Listopada 21, 2007, 09:57:18 am »
xbox 360 rzadzi!!! a ps3 to kupa zlomu!!
Właśnie dałeś dowód na to że nie przekroczyłeś jeszcze trzynastego roku życia.

Spidey^

  • Gość
Odp: PS3 czy X360?
« Odpowiedź #12 dnia: Listopada 21, 2007, 13:09:23 pm »
Ja słyszałem że to drugie konto anonimowego z jego głeboko ukrytym alter-ego :lol:
A co do tematu to wszystko zostało już powiedziane - gry i jeszcze raz gry, bierz tę konsolę na którą bardziej Ci odpowiadają.

marcinps3

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2007
  • Wiadomości: 527
  • Reputacja: 0
Odp: PS3 czy X360?
« Odpowiedź #13 dnia: Listopada 21, 2007, 13:35:43 pm »
xbox 360 rzadzi!!! a ps3 to kupa zlomu!!
Właśnie dałeś dowód na to że nie przekroczyłeś jeszcze trzynastego roku życia.
dobre  :lol:

Ja nie powiem nic co nie było powiedziane. Miałes ps2 chcesz kontynuacje serii, coś świeżego od tych co robili WRC, liska, czyli gry na psx i ps2 to bierz ps3. Jeśli rzygasz grami ps2 i potrzebujesz odmiany i uważasz, że ta generacja to najwyższy czas odwiedzić serwis konsol bierz x360  :lol:

elfor

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 19-11-2007
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 4
  • Wór 1000 Team
Odp: PS3 czy X360?
« Odpowiedź #14 dnia: Listopada 21, 2007, 13:39:53 pm »
xbox 360 rzadzi!!! a ps3 to kupa zlomu!!
Właśnie dałeś dowód na to że nie przekroczyłeś jeszcze trzynastego roku życia.
dobre  :lol:

Ja nie powiem nic co nie było powiedziane. Miałes ps2 chcesz kontynuacje serii, coś świeżego od tych co robili WRC, liska, czyli gry na psx i ps2 to bierz ps3. Jeśli rzygasz grami ps2 i potrzebujesz odmiany i uważasz, że ta generacja to najwyższy czas odwiedzić serwis konsol bierz x360  :lol:

Oczywiście serwis gwarancyjny hehe  :D :D
Ja bym brał ps3 bo tylko na tej konsoli zagram w mgs4 i God of War 3 itd...