Autor Wątek: The Last Guardian  (Przeczytany 120068 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ma_niek

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2008
  • Wiadomości: 1 168
  • Reputacja: 14
Odp: Team ICO Game - PLAYSTATION 3
« Odpowiedź #80 dnia: Listopada 18, 2008, 13:53:22 pm »
Widzieliscie to:
http://teamicogamers.blogspot.com/2008/11/fumito-ueda-on-toro-station.html

I najciekawsze zdanie:
Cytuj
"My next project is in production. Obviously, it's a PlayStation 3 game and perhaps we'll be able to announce it very soon!"

Oby wkońcu pokazali cos bo ile można czekac.

Nycek

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 21-02-2007
  • Wiadomości: 513
  • Reputacja: 1
Odp: Team ICO Game - PLAYSTATION 3
« Odpowiedź #81 dnia: Listopada 18, 2008, 14:38:01 pm »
Jakie mamy następne targi w kolejności ? Ah, to czekanie ..... :mad:

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Team ICO Game - PLAYSTATION 3
« Odpowiedź #82 dnia: Listopada 18, 2008, 15:14:44 pm »
Jakie mamy następne targi w kolejności ? Ah, to czekanie ..... :mad:

Następne większe eventy - wiosna 2009 (SGD)

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Team ICO Game - PLAYSTATION 3
« Odpowiedź #83 dnia: Listopada 18, 2008, 15:53:17 pm »
<ślinotok>
Niech już w końcu pokażą coś z tej gry, i niech przestanie ona być tylko "Team ICO Game" ! Dawać pokaz! Chcę, żeby moje wątpliwości co do wyboru kolejnej konsoli zniknęły, a ta gra na pewno wyklaruje mi pogląd! Aaaa!...
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
PSN ID: WojtqGO

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Team ICO Game - PLAYSTATION 3
« Odpowiedź #84 dnia: Listopada 18, 2008, 17:55:39 pm »
No niech coś pokażą bo te czekanie mnie już wkurza. Ile można? no chociaż tytuł!!

Nycek

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 21-02-2007
  • Wiadomości: 513
  • Reputacja: 1
Odp: Team ICO Game - PLAYSTATION 3
« Odpowiedź #85 dnia: Listopada 18, 2008, 20:34:58 pm »
Możemy sobie jeszcze poczekać bo o "very soon" była mowa jeszcze parę miechów przed tegorocznym TGS  :-?

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Team ICO Game - PLAYSTATION 3
« Odpowiedź #86 dnia: Listopada 19, 2008, 10:13:31 am »
Co ciekawe na ostatnim PlayStation Day w Londynie mówiono min. że nowa gra Team ICO ma juz trailer, który był prezentowany w siedzibach SONY, podobno bardzo wzruszający.

Info pewne na 100% ;)

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Team ICO Game - PLAYSTATION 3
« Odpowiedź #87 dnia: Listopada 19, 2008, 13:53:51 pm »
Fumito Ueda on Famitsu: "The new game is based on contact":
http://teamicogamers.blogspot.com/2008/11/fumito-ueda-on-famitsu-new-game-is.html

Cytuj
Speaking briefly on this week's Famitsu, Fumito Ueda said that his new game for PlayStation 3 will be based on physical connection, similar to his previous two games, ICO and Shadow of the Colossus.
ICO was based on two characters holding hands and the core mechanic in Shadow of the Colossus was holding onto a colossus. Both of these functions were executed by pressing and holding a button. A similar form of contact will be present in his new game.
This aspect was already suggested in a previous interview Ueda had with Game Watch, just after finishing Shadow of the Colossus. You can read more about it, and all the other things we know about 'ICO 3', in this interview here, which was put together by piecing all bits of information we have on the new game.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Team ICO Game - PLAYSTATION 3
« Odpowiedź #88 dnia: Listopada 19, 2008, 15:58:37 pm »
Czyli wiemy, że będziemy się ''czegoś trzymać''...
Ciekawe czy gra jest w tak początkowym stadium produkcji, że nie ma co pokazać, czy też chodzi o odpowiedni moment na prezentację na jakiś(krótki!) czas przed premierą.
SotC został zakończony w końcu 2005r. czyli teoretycznie prace trwają już 3 lata a my nic nie wiemy!

Ma_niek

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2008
  • Wiadomości: 1 168
  • Reputacja: 14
Odp: Team ICO Game - PLAYSTATION 3
« Odpowiedź #89 dnia: Listopada 19, 2008, 16:10:10 pm »
Raczej nie jest w początkowym,wkońcu co oni by robili te trzy lata.A pozatym ktoś tam od Sony wspominał że maja sporo nieogłoszonych gier na 2009 rok.Więc może jedną z nich jest nowa gra od Team Ico.

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Team ICO Game - PLAYSTATION 3
« Odpowiedź #90 dnia: Listopada 19, 2008, 20:46:45 pm »
Bardzo bym chciał, aby tym razem "punktem zaczepienia" był jakiś skrzydlaty stwór, na którym podróżowalibyśmy przez bezkresne krainy :roll: . Pamiętacie, co zostało powiedziane na końcu SotC ?
"...one day, perhaps you will make atonement for what you've done."
Wcale bym się nie zdziwił, gdyby nowa gra Uedy przedstawiała wydarzenia między SotC i ICO.

Nie wiem jak Wy, ale ja już kocham tę grę :D
PSN ID: WojtqGO

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Team ICO Game - PLAYSTATION 3
« Odpowiedź #91 dnia: Listopada 19, 2008, 20:51:14 pm »
Kurde, a ja żałuję że nie grałem w ICO ani SotC :/ a teraz to trochę szkoda kasy kupować  :mad:

mateo

  • Gość
Odp: Team ICO Game - PLAYSTATION 3
« Odpowiedź #92 dnia: Listopada 19, 2008, 20:56:15 pm »
na takie gry nie szkoda kasy.

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Team ICO Game - PLAYSTATION 3
« Odpowiedź #93 dnia: Listopada 19, 2008, 20:56:58 pm »
a teraz to trochę szkoda kasy kupować  :mad:
Bluźnisz!!! :mad:
ICO - cudne, SotC - brak mi słów dla tej gry. Gra, dla której warto było kupić PS2.
PSN ID: WojtqGO

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: Team ICO Game - PLAYSTATION 3
« Odpowiedź #94 dnia: Listopada 19, 2008, 20:58:51 pm »
Kurde, a ja żałuję że nie grałem w ICO ani SotC :/ a teraz to trochę szkoda kasy kupować  :mad:
NIE GRAŁEŚ????
TO zapier**laj DO KLEPU, SERIO :???:


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Team ICO Game - PLAYSTATION 3
« Odpowiedź #95 dnia: Listopada 19, 2008, 21:05:59 pm »
Solid - nie wierzę, naprawdę. I nie chcę być nie miły, ale...
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
PSN ID: WojtqGO

Buzu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-10-2007
  • Wiadomości: 752
  • Reputacja: 0
Odp: Team ICO Game - PLAYSTATION 3
« Odpowiedź #96 dnia: Listopada 19, 2008, 21:06:55 pm »
Kurde, a ja żałuję że nie grałem w ICO ani SotC :/ a teraz to trochę szkoda kasy kupować  :mad:

Co to znaczy szkoda kasy? Jeszcze teraz gdy te gry mozna wyrwac w niskich cenach.
Bo grafika jest nie dzisiejsza? Co z tego. Motor Stormy, Resistance i inne takie za 5 lat zaginą i nikt nie bedzie o nich pamietał. ICO i SotC to gry, które już chyba na zawsze wejdą do historii gier video. Nawet jak na rynku będzie PS4 i Xbox 1200gtx to i tak ludzie będa wspominać dzieła Pana Uedy. Zamiast grać w nowości polecam wrócić do tych dwóch klasyków. Jeżeli tylko uda Ci się być ponad grafiką to zapewniam Cie, że przez długo żadna inna gra nie da Ci takich doznań jak wyżej wymienione tytuły.

mateo

  • Gość
Odp: Team ICO Game - PLAYSTATION 3
« Odpowiedź #97 dnia: Listopada 19, 2008, 21:08:37 pm »
już nie przesadzajcie ;) chłopak skończył MGS4- mistrzowskie zakończenie tej seri ; ))

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Team ICO Game - PLAYSTATION 3
« Odpowiedź #98 dnia: Listopada 19, 2008, 21:11:33 pm »
Solid - nie wierzę, naprawdę. I nie chcę być nie miły, ale...
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Wiem że Fail ale cóż, tak jakoś wyszło, jak już miałem kasę to nie było gdzie kupić, albo było tak drogo że strach patrzeć, albo powychodziło coś innego :/

Cytuj
Co to znaczy szkoda kasy? .....
Grafika to najmniejszy problem, chodzi o kasę. Tylko. Jakbym miał stały dochód kasy to już pewnie bym siedział i w to grał, a że z trudem uciułałem 100zł na Bioshocka to teraz miałbym je wydać na SotC? Wiem gierka genialna itp, ale brakuje kasy. Nowości są tak kuszące jak stare dobre hity...a właściwie GENIALNE HITY.

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: Team ICO Game - PLAYSTATION 3
« Odpowiedź #99 dnia: Listopada 19, 2008, 21:16:44 pm »
już nie przesadzajcie ;) chłopak skończył MGS4- mistrzowskie zakończenie tej seri ; ))
Sorry, ale nie porównujmy MGS do takiego SotC. I żeby nie było - nie twierdzę tutaj, że MGS wymięka przy SotC. No, może troszkę wymięka. Ale nieco tylko.

Cytuj
Grafika to najmniejszy problem, chodzi o kasę. Tylko. Jakbym miał stały dochód kasy to już pewnie bym siedział i w to grał, a że z trudem uciułałem 100zł na Bioshocka to teraz miałbym je wydać na SotC? Wiem gierka genialna itp, ale brakuje kasy. Nowości są tak kuszące jak stare dobre hity...a właściwie GENIALNE HITY.
Wiesz, będąc na twoim miejscu i mając tę wiedzę, którą ja mam teraz (zamotałem  :lol:) to brałbym SotC zamiast Bioshocka, naprawdę.

Ktoś się tu zgadza jeszcze ze mną?


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

Buzu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-10-2007
  • Wiadomości: 752
  • Reputacja: 0
Odp: Team ICO Game - PLAYSTATION 3
« Odpowiedź #100 dnia: Listopada 19, 2008, 21:18:56 pm »
Cytuj
Grafika to najmniejszy problem, chodzi o kasę. Tylko. Jakbym miał stały dochód kasy to już pewnie bym siedział i w to grał, a że z trudem uciułałem 100zł na Bioshocka to teraz miałbym je wydać na SotC? Wiem gierka genialna itp, ale brakuje kasy. Nowości są tak kuszące jak stare dobre hity...a właściwie GENIALNE HITY.
Wiesz, będąc na twoim miejscu i mając tę wiedzę, którą ja mam teraz (zamotałem  :lol:) to brałbym SotC zamiast Bioshocka, naprawdę.

Ktoś się tu zgadza jeszcze ze mną?

Bioshock to razem z CoD4 dla mnie gra roku 2007. Natomiast SotC razem z seria FF to gra życia. Wystarczy za komentarz?;)


Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: Team ICO Game - PLAYSTATION 3
« Odpowiedź #101 dnia: Listopada 19, 2008, 21:19:57 pm »
 :cool:


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: Team ICO Game - PLAYSTATION 3
« Odpowiedź #102 dnia: Listopada 19, 2008, 21:20:04 pm »
już nie przesadzajcie ;) chłopak skończył MGS4- mistrzowskie zakończenie tej seri ; ))
Sorry, ale nie porównujmy MGS do takiego SotC. I żeby nie było - nie twierdzę tutaj, że MGS wymięka przy SotC. No, może troszkę wymięka. Ale nieco tylko.

Cytuj
Grafika to najmniejszy problem, chodzi o kasę. Tylko. Jakbym miał stały dochód kasy to już pewnie bym siedział i w to grał, a że z trudem uciułałem 100zł na Bioshocka to teraz miałbym je wydać na SotC? Wiem gierka genialna itp, ale brakuje kasy. Nowości są tak kuszące jak stare dobre hity...a właściwie GENIALNE HITY.
Wiesz, będąc na twoim miejscu i mając tę wiedzę, którą ja mam teraz (zamotałem  :lol:) to brałbym SotC zamiast Bioshocka, naprawdę.

Ktoś się tu zgadza jeszcze ze mną?

Ja, zdecydowanie. SotC to geniusz!

Johnny B. Goode

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-11-2007
  • Wiadomości: 1 838
  • Reputacja: 17
Odp: Team ICO Game - PLAYSTATION 3
« Odpowiedź #103 dnia: Listopada 19, 2008, 21:23:53 pm »
Cytuj
Ja, zdecydowanie. SotC to geniusz!
Najlepsza gra na Ps2, przeszedłem ja 5 razy. Cudo 8-)

Nycek

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 21-02-2007
  • Wiadomości: 513
  • Reputacja: 1
Odp: Team ICO Game - PLAYSTATION 3
« Odpowiedź #104 dnia: Listopada 19, 2008, 21:26:46 pm »
Zawsze kiedy odżywa dyskusja w tym temacie liczę na to że może wyszedł wreszcie ten trailer i stąd te poruszenie :-P
A co do gry mam takie same przeczucie jak Wojtq że motywem w nowej grze będzie latanie :P

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Team ICO Game - PLAYSTATION 3
« Odpowiedź #105 dnia: Listopada 19, 2008, 21:28:19 pm »
Chyba wiem na czym polega już u mnie cały problem. Chodzi właśnie o kasę. Boję się kupić starszy tytuł, nawet genialny bo wydaje mi się że jak wyjdzie genialny tytuł na tę generację to zabraknie mi kasy.
Poszukam po sklepach może będzie gdzieś tanio, ale jak mówię, kupię to a np potem nie zdążę uzbierać na inną grę i będę się czuł "gorszym" graczem od innych którzy już mówią jaka ta gra XXX jest zajebista itp.

mateo

  • Gość
Odp: Team ICO Game - PLAYSTATION 3
« Odpowiedź #106 dnia: Listopada 19, 2008, 21:33:09 pm »
już nie przesadzajcie ;) chłopak skończył MGS4- mistrzowskie zakończenie tej seri ; ))
Sorry, ale nie porównujmy MGS do takiego SotC. I żeby nie było - nie twierdzę tutaj, że MGS wymięka przy SotC. No, może troszkę wymięka. Ale nieco tylko.

to są różne klimaty, ale pod wpływem emocji gry są mniej więcej równe, ale moim skromnym zdaniem bardziej na korzyść SotC. ;)

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: Team ICO Game - PLAYSTATION 3
« Odpowiedź #107 dnia: Listopada 19, 2008, 21:35:34 pm »
Chyba wiem na czym polega już u mnie cały problem. Chodzi właśnie o kasę. Boję się kupić starszy tytuł, nawet genialny bo wydaje mi się że jak wyjdzie genialny tytuł na tę generację to zabraknie mi kasy.
Poszukam po sklepach może będzie gdzieś tanio, ale jak mówię, kupię to a np potem nie zdążę uzbierać na inną grę i będę się czuł "gorszym" graczem od innych którzy już mówią jaka ta gra XXX jest zajebista itp.
No to zastanówmy się w ten sposób - Killzone2 wychodzi bodajże za 3 miesiące, tak? Czy w międzyczasie wyjdzie na PS3 jakiś killer?


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

Buzu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-10-2007
  • Wiadomości: 752
  • Reputacja: 0
Odp: Team ICO Game - PLAYSTATION 3
« Odpowiedź #108 dnia: Listopada 19, 2008, 21:40:19 pm »
Chyba wiem na czym polega już u mnie cały problem. Chodzi właśnie o kasę. Boję się kupić starszy tytuł, nawet genialny bo wydaje mi się że jak wyjdzie genialny tytuł na tę generację to zabraknie mi kasy.
Poszukam po sklepach może będzie gdzieś tanio, ale jak mówię, kupię to a np potem nie zdążę uzbierać na inną grę i będę się czuł "gorszym" graczem od innych którzy już mówią jaka ta gra XXX jest zajebista itp.

O chłopie LOL. I co z tego, że inni grają? Ja jeszcze nie grałem w Assassins Creed a inni już dawno przeszli, pokłucili się i zapomnieli. Ja sobie grzecznie zagram za miesiąc/dwa. Condemned przeszedlem 1,5 roku po premierze i mimo to gra mnie oczarowała. Właściwie to ja bardzo rzadko gram w nowości. Wole sobie poczekać aż gra stanieje, w tym czasie zagram za połowę ceny w grę, która jeszcze pół roku temu była na "topie". Może to jest wyjście dla Ciebie jak u Ciebie krucho z pieniędzmi? Ja co prawda mam stałe dochody i mogę sobie pozwolić na nowości to jednak fakt, że mam duże zaległości w kilku miesięcznych produkcjach pozwala mi zaoszczędzić dużo gotówki. Dopiero niedawno przeszedłem MGS4, jeszcze mnie czeka (za kilka miesięcy pewnie) LBP, Wipeout, może Resistance chociaż akurat do tego tytułu nie jestem przekonany...
W każdym razie, już zbyt długo zwlekałeś z SotC, odpuść sobie teraz drogie nowości (na nie też przyjdzie czas) i bierz się za klasykę!!;)

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Team ICO Game - PLAYSTATION 3
« Odpowiedź #109 dnia: Listopada 19, 2008, 21:42:42 pm »
Chyba wiem na czym polega już u mnie cały problem. Chodzi właśnie o kasę. Boję się kupić starszy tytuł, nawet genialny bo wydaje mi się że jak wyjdzie genialny tytuł na tę generację to zabraknie mi kasy.
Poszukam po sklepach może będzie gdzieś tanio, ale jak mówię, kupię to a np potem nie zdążę uzbierać na inną grę i będę się czuł "gorszym" graczem od innych którzy już mówią jaka ta gra XXX jest zajebista itp.
No to zastanówmy się w ten sposób - Killzone2 wychodzi bodajże za 3 miesiące, tak? Czy w międzyczasie wyjdzie na PS3 jakiś killer?
no niby tak, ale ja się strasznie nakręciłem na tego Bioshocka, no to najwyżej jak teraz kupię to zacznę zbierać na ScoT. A potem na K2....może zdążę.

mateo

  • Gość
Odp: Team ICO Game - PLAYSTATION 3
« Odpowiedź #110 dnia: Listopada 19, 2008, 21:43:19 pm »
Chyba wiem na czym polega już u mnie cały problem. Chodzi właśnie o kasę. Boję się kupić starszy tytuł, nawet genialny bo wydaje mi się że jak wyjdzie genialny tytuł na tę generację to zabraknie mi kasy.
Poszukam po sklepach może będzie gdzieś tanio, ale jak mówię, kupię to a np potem nie zdążę uzbierać na inną grę i będę się czuł "gorszym" graczem od innych którzy już mówią jaka ta gra XXX jest zajebista itp.
No to zastanówmy się w ten sposób - Killzone2 wychodzi bodajże za 3 miesiące, tak? Czy w międzyczasie wyjdzie na PS3 jakiś killer?
offując tak.Czeka na nas PoP4 :D.. teraz pojawił się Resistance 2 który podobno kosi aż miło.

ps.A po Killzone 2 kolejny wydatek zwany Resident Evil 5.
« Ostatnia zmiana: Listopada 19, 2008, 21:45:31 pm wysłana przez mateo »

Nycek

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 21-02-2007
  • Wiadomości: 513
  • Reputacja: 1
Odp: Team ICO Game - PLAYSTATION 3
« Odpowiedź #111 dnia: Listopada 19, 2008, 22:03:59 pm »
A wracając do Team Ico... Wielki szacunek dla nich że nigdy nie wciskali graczom żadnych renderów  8-)

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Team ICO Game - PLAYSTATION 3
« Odpowiedź #112 dnia: Listopada 19, 2008, 22:06:02 pm »
Biorąc pod uwage ze wydali 2 gry na PS2 nie jest to jakieś wielkie osiagniecie :eek:

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Team ICO Game - PLAYSTATION 3
« Odpowiedź #113 dnia: Listopada 19, 2008, 22:10:39 pm »
Biorąc pod uwage ze wydali 2 gry na PS2 nie jest to jakieś wielkie osiagniecie :eek:

Ale spójrz na to jakie to są gry. ;)

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Team ICO Game - PLAYSTATION 3
« Odpowiedź #114 dnia: Listopada 19, 2008, 23:15:31 pm »
Biorąc pod uwage ze wydali 2 gry na PS2 nie jest to jakieś wielkie osiagniecie :eek:

Ale spójrz na to jakie to są gry. ;)
2 dziela sztuki

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Team ICO Game - PLAYSTATION 3
« Odpowiedź #115 dnia: Listopada 19, 2008, 23:53:22 pm »
Jak ktoś kiedyś napisał "Magia na płycie DVD" ;)

Solid nie grałeś w ICO i SOTC to przynajmniej posłuchaj genialnej muzyki. Jak słyszę You Were There, to zawsze mam ciarki na plecach i powracają wspomnienia z tymi tytułami.

You Were There


ICO - You Were There Piano


Shadow Of The Colossus - Eminence Orchestra

kazuyoshi

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 300
  • Reputacja: 0
  • Jak and Daxter 4 na PS4 - uwolnić orkę ^.-
Odp: Team ICO Game - PLAYSTATION 3
« Odpowiedź #116 dnia: Listopada 20, 2008, 00:37:29 am »
Ico kurna juz samo intro jest przesiąkniet magią a gameplay w zamku powala od pierwszych chwil, (yorda, zagadki, oprawa dzwiękowa a i grafa ma swój urok)nietypowym i magicznym klimatem.
SOTC - gdy uśmiercałem pierwszego kolosa to normalnie umierałem razem z nim.Przy trzecim pomyślałem co ja robie morduje tak pienie majestatyczne istoty.Jednak miłość wygrała.Solid zakup konieczny nie pożałujesz.Pokrytyśniegiem - ja jak tylko pomysle o tym kawałku to już normalnie włos na plerach mi sie jeży ^^.
PS: do tych co chcą napisać cos typu ale ziomek tak przezywa gry. Zagrajcie to zobaczycie.No i wrażliwość trzeba jakąś mieć,  a nie tylko seria z ołowiu z okrzykiem motherfuckers.yoo
its time for scream, its time for silence. -d(^_^)b-

GILUPL

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 11-08-2007
  • Wiadomości: 230
  • Reputacja: 0
Odp: Team ICO Game - PLAYSTATION 3
« Odpowiedź #117 dnia: Listopada 20, 2008, 00:50:51 am »
Musze, gdzies dostac SOTC, probowalem w sklepach z uzywkami, ale nigdzie nie ma, a nie chce wysylka, bo boje sie o jakosc plyty. Jeszcze nie gralem, a juz chce te gre do kolekcji, mam PS3 60GB i z gier na PS2, ktore posiadam i dopiero niedawno przeszedlem to GOW i GOW2 :-D. Tym co nie grali w ICO (tez bym chcial ta gre do kolekcji, ale juz raczej nigdzie nie dostane?) to moge tylko powiedziec, ze gra ma niepowtarzalny klimat, czujemy sie jak bysmy byli w wielkim opuszczonym zamku, tego nie da sie opisac, nie wiem jak to zrobili, ale zamek sprawia wrazenie przeogromnego, no i jeszcze ta cisza, klimat ta gra naprawde ma nieziemski.
UNCHARTED AMONG THIEVES!!!

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Team ICO Game - PLAYSTATION 3
« Odpowiedź #118 dnia: Listopada 20, 2008, 14:18:09 pm »
PSN ID: WojtqGO

GILUPL

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 11-08-2007
  • Wiadomości: 230
  • Reputacja: 0
Odp: Team ICO Game - PLAYSTATION 3
« Odpowiedź #119 dnia: Listopada 20, 2008, 18:42:11 pm »
Dzieki :-D
UNCHARTED AMONG THIEVES!!!