Autor Wątek: Red Faction Guerrilla Re-Mars-tered  (Przeczytany 8591 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 555
  • Reputacja: 251
Odp: Red Faction 3: Guerrilla
« Odpowiedź #40 dnia: Maja 17, 2009, 12:33:30 pm »
Pograłem nieco w demo. Bardzo smakowicie całość się prezentuje. Na pewno zaciekle powalczy o zawartość mojej karty. Właściwie spodziewałem się czegoś zupełnie innego. Zostałem mile zaskoczony. Gra się przyjemnie, całość trzyma wysoki poziom graficzny, demolka daje niesłychaną satysfakcję. Poczęstowanie kogoś młotem jest niezwykle sugestywne, czuć ciężar sprzętu dzierżącego w dłoniach. Od czasów GTA IV, nie widziałem równie konkretnych eksplozji. Oj, coś czuję, że w trybie wieloosobowym niejeden młot spadnie na cudze barki.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Red Faction 3: Guerrilla
« Odpowiedź #41 dnia: Maja 18, 2009, 17:01:50 pm »
http://polygamia.pl/Polygamia/1,95338,6621177,Demo_Red_Faction__Guerrilla_pobrano_milion_razy.html

Cytuj
Firma THQ poinformowała, że demo single player (dla jednego gracza) gry Red Faction: Guerrilla, dostępne za pośrednictwem usług Xbox Live oraz Playstation Network, zostało pobrane już ponad milion razy. To doskonały wynik, gdy weźmiemy pod uwagę, że dostępne jest zaledwie od kilku tygodni.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 555
  • Reputacja: 251
Odp: Red Faction 3: Guerrilla
« Odpowiedź #42 dnia: Maja 19, 2009, 12:22:54 pm »
Teraz niech to się przełoży na liczbę sprzedanych kopi , tak z 4 razy, a będzie bardzo dobrze. Osobiście w nosie mam, czy ktoś tam wystawił 8.5, czy 4.0 ( choć zawsze lepsze to od tych idiotycznych 9+, czy też 9.9), bowiem jakby nie patrzeć, to najważniejsza jest tutaj moja ocena, i zdecydowanie demo mnie przekonało.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Red Faction 3: Guerrilla
« Odpowiedź #43 dnia: Maja 22, 2009, 12:45:37 pm »
Red Faction Multiplayer Demo Doesn't Work:
http://www.ps3vault.com/red-faction-multiplayer-demo-doesnt-work-4746

Cytuj
If you downloaded the Multiplayer Demo of Red Faction when it released today, and then you proceeded to try and play the demo because, well, that's what you do with demos, you?ve probably noticed that it doesn't work. It just continues to search for servers. Indefinitely.

Well, the developer's are aware of it and are currently working on it. You might not be able to play the demo right now, but at least you know that you will be able to soon.

piter86

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-10-2005
  • Wiadomości: 4 105
  • Reputacja: 97
Odp: Red Faction 3: Guerrilla
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwca 02, 2009, 19:35:30 pm »
Video recenzja:

grami

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 08-11-2007
  • Wiadomości: 972
  • Reputacja: 0
Odp: Red Faction 3: Guerrilla
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpnia 14, 2009, 00:38:27 am »
Red Faction: Guerrilla getting three DLC packs
Cytat: gamespot
Demons of the Badlands to introduce new environment, single-player mission arc August 13 for $10; two remaining updates expected by year's end.

While PC gamers patiently await Red Faction: Guerrilla's belated "summer" release, their console-owning counterparts may be enjoying a second helping of open-world destruction for the recently released Xbox 360 and PlayStation 3 editions of the game. THQ today announced a trio of downloadable content packs for Guerrilla, with the first set to launch on August 13.

The debut pack, Demons of the Badlands, will feature a new single-player story arc that takes place in a new environment not covered by the original game's open world. A handful of screenshots suggest the first DLC add-on will heavily feature the game's Marauder faction.

Demons of the Badlands will sell for $9.99 on the PlayStation Network and 800 Microsoft points on Xbox Live. No date or price was specified for a PC release of the add-on. The two remaining packs are expected to arrive later this year, with THQ giving no indication as to their content or cost.

: Lipiec 01, 2009, 00:08:37 am
http://xbox360.gamespy.com/xbox-360/red-faction-3/1013810p1.html
Red Faction: Guerrilla DLC is Live
Cytat: gamespy
New weapons, vehicles, environment and playable character in DLC.

THQ announced today that it has released the first download pack for Red Faction: Guerrilla. Both the Xbox Live and PlayStation Network will host the download at $9.99, (800 Microsoft Points). The pack, titled Demons of the Badlands, is a prequel that takes place in a new, self-contained environment in the Mariner Valley section of Mars. You'll take on the role of female character Samanya in all new missions with new weapons, vehicles and guerrilla actions at your disposal. Ten additional achievements also come with the DLC.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 555
  • Reputacja: 251
Odp: Red Faction 3: Guerrilla
« Odpowiedź #46 dnia: Września 16, 2009, 12:18:22 pm »
Gra jest znakomita. Tym bardziej przypadła mi do gustu, że jako inżynier, miałem doczynienia z techniką wyburzeniową, oraz inżynierią strzelniczą przez pewien okres.
Bawiłem się wprost wybornie podkładając kolejne ładunki wybuchowe, tudzież krusząc dany element młotem. Fakt, nie da się tutaj wywiercić otworów strzelniczych, czy podejść do tego profesjonalnie (nikt nie detonowałby ładunku umieszczonego na zewnętrznej ścianie), ale to przecież gra, zabawa. I swoją rolę spełnia brawurowo.

Co ciekawe. Działa to całkiem przyzwoicie. Osłabienie u podstawy na danej wysokości, wyburzanego elementu przy długości rzędu 1/3-2/3, daje wymagany efekt. Co ważne, zbrojenie też jest tu istotne i ma wpływ na nasze działanie. Oczywiście momentami zdarzają się przekłamania, ale kto by na to zwracał uwagę, skoro radość destrukcji jest olbrzymia.

Muzyka klimatyczna. Oprawa graficzna bardzo ładna. Uralowi kupię jakieś okulary pod choinkę, od pisania przez tak długi okres pracy magisterskiej, wzrok mu siadł nieco.

Z "revolutionary" chodzi o wypełnianie zadań (prawdopodobnie).

lupinator

  • Gość
Odp: Red Faction Guerrilla Re-Mars-tered
« Odpowiedź #47 dnia: Marca 29, 2018, 16:01:59 pm »


Szykuje się remaster. Gra z czasów, kiedy cała moc nie szła wyłącznie na efektu graficzne. Ja wspominam ją bardzo miło i z wielką chęcią zagram pownownie.

https://thqnordic.com/article/red-faction-guerrilla-re-mars-tered-edition-coming-pc-and-consoles

Cytuj
Re-Mars-tered Features

Fully reworked graphics – Heavily reworked textures and graphic features adding for example specular maps.
Improved shadow rendering
Improved Lighting
Shader & Postprocessing rework
Native 4k support for the finest up to date mars destruction experience ever
Console platforms: TBD
 

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 842
  • Reputacja: 16
Odp: Red Faction Guerrilla Re-Mars-tered
« Odpowiedź #48 dnia: Kwietnia 01, 2018, 10:35:47 am »
jaram sie

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Red Faction Guerrilla Re-Mars-tered
« Odpowiedź #49 dnia: Kwietnia 01, 2018, 12:36:45 pm »
Jestem ciekawy tej gry. Nie grałem na PS3, więc tym bardziej chętnie sprawdzę.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 555
  • Reputacja: 251
Odp: Red Faction Guerrilla Re-Mars-tered
« Odpowiedź #50 dnia: Kwietnia 11, 2018, 16:39:07 pm »


To była bardzo dobra gra. Z miłą chęcią przytulę, jeżeli odświeżą to na odpowiednio dobrym poziomie.