Autor Wątek: Max Payne 3  (Przeczytany 118359 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Max Payne 3
« Odpowiedź #80 dnia: Maja 21, 2009, 00:54:11 am »
Jestem ciekaw, jak oni pociągną dalej historię. Wszyscy, którzy byli w jakiś sposób związani z Maxem (od czasów pierwszej części) zginęli
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Zresztą sam Max w dwójce był juŻ kompletnie innym człowiekiem. Max w MP1 był goniącym za zemstą szaleńcem (ten ciągły uśmieszek na twarzy jedynie to podkreślał), któremu nic nie mogło stanąć na drodze i który był ślepy na wszystko inne - zabijał kolejnych złoczyńców powoli, z wewnętrzną satysfakcją, wspinając się po gangsterskiej drabince. W MP2 z kolei Max był ruiną człowieka, który próbuje zapomnieć o przeszłości i jakoś Żyć dalej; kompletnie zagubiony, wciągnięty na siłę w nową aferę, jedynie gonił za Moną nie wiedząc tak naprawdę co się dookoła niego dzieje.

Na chwilę obecną nie jestem sobie w stanie wyobrazić, co oni zrobią z Maxem w kolejnej części tak, by przejście pomiędzy MP2 a MP3 było czymś naturalnym; nie wyobraŻam sobie Maxa ponownie jako madafakera.
« Ostatnia zmiana: Maja 21, 2009, 01:01:31 am wysłana przez Mr_Zombie »
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Niebieski

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 2 182
  • Reputacja: 1
Odp: Max Payne 3
« Odpowiedź #81 dnia: Maja 21, 2009, 01:07:43 am »
Jestem ciekaw, jak oni pociągną dalej historię. Wszyscy, którzy byli w jakiś sposób związani z Maxem (od czasów pierwszej części) zginęli
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Max Payne 3
« Odpowiedź #82 dnia: Maja 21, 2009, 09:14:08 am »
Wątpliwe, aby kontynuowano właśnie tę opcję. Nie wskazuje na to wizerunek Max'a w trzeciej części, który mogliśmy zobaczyć na artworku - myślicie, że gdyby Ona przeżyła Max by się tak stoczył ? Ee.
PSN ID: WojtqGO

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Max Payne 3
« Odpowiedź #83 dnia: Maja 21, 2009, 12:54:00 pm »
Teaser to fake:
http://goonlinegames.net/2009/05/21/confirmed-max-payne-3-teaser-a-fake/

Cytuj
Rockstar Games has confirmed to GOONL!NE that a teaser trailer of Max Payne 3 released this morning is a fake. It comes as a ?teaser? was apparently released onto the internet this morning with several websites picking up on it, with GOONL!NE about to publish the said trailer too this morning.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Max Payne 3
« Odpowiedź #84 dnia: Maja 21, 2009, 13:08:26 pm »
Szczerze mówiąc trochę stawiałem, że to może być fake. Ten sam art, głos Maxa i data. Tak naprawdę to nietrudno to zlepić.

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Max Payne 3
« Odpowiedź #85 dnia: Maja 21, 2009, 16:43:38 pm »
Być może będą retrospekcje z pracy Maxa przed wydarzeniami z jedynki? - to by było do przyjęcia. Ale przeplatane z czym - tego nie wiem. Fabuła trójki to będzie nie lada wyzwanie.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Max Payne 3
« Odpowiedź #86 dnia: Czerwca 10, 2009, 00:58:58 am »
New Details on Max Payne 3
http://www.deeko.com/news/?p=12170

Cytuj
The latest issue of Game Informer has some juicy new details on Rockstar?s Max Payne 3. Max is now bald, bearded and addicted to pain killers. Which has an affect on the gameplay. Max has hit rock bottom in every sense of the word and has found himself in Sao Palo, Brazil. Max Payne 3 is looking visually very similar to Uncharted 2 (stunning), with vibrant colors and fully destructible environments - all powered by Rockstar?s RAGE engine and a procedural animation system. Expect tons of battle in urban ghetto Latin American neighborhoods with plenty of new weapons. Bullet Time is back in but will be more visceral and ultra-violent. Even more good news is that Max Payne will indeed feature an online multiplayer mode. Max Payne 3 is slated for a Winter 2009 release on PS3, 360 and PC. To see Max Payne 3 in all it?s colorful glory, pick up the July issue of Game Informer.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Max Payne 3
« Odpowiedź #87 dnia: Czerwca 10, 2009, 02:46:41 am »
Czy jeżeli powiem "to wcale nie brzmi jak Max Payne, którego znamy i kochamy" to zabrzmię sceptycznie?
Mam nadzieję, że mimo wszystko uda się R* odtworzyć ten świetny klimat, którym cechowały się dwie pierwsze części.
: Czerwiec 10, 2009, 00:24:32 am


Max? Czy to ty? o_O
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Max Payne 3
« Odpowiedź #88 dnia: Czerwca 10, 2009, 03:31:12 am »
Pocyekajmy z oceną do jakiś konkretnych materiałów. Sytuacja podobna do Splintera, a jak wiem Conviction pomimo odejścia od trzonu serii może być i tak bardzo dobrą grą. Max przecież nie może być wiecznie młody nie ? :D

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 660
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Max Payne 3
« Odpowiedź #89 dnia: Czerwca 10, 2009, 07:09:12 am »
Bruce Willis? :D

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: Max Payne 3
« Odpowiedź #90 dnia: Czerwca 10, 2009, 07:09:57 am »
RE4 wybiło się z kanonu i się sprawdziło. SC< to wielka niewiadoma, podobnie zresztą jak MP nowy. Osobiście, pierwsza odsłona, to jedna z moich ulubionych gier na PC. Kontynuacja, już niekoniecznie, ale i tak fason trzymała. Co do designu bohatera .... klasa. Niczym Bruce Willis. Przynajmniej jakiś bohater, który nie wywodzi się ze starożytnej Grecji i budzi respekt. Nie ma też brzucha niczym Jeno Kiss. Coś czuję, że będzie takim rzeźnikiem, przy którym Punisher, to przedszkolak ciągnący, co najwyżej koleżankę za kucyk.

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Max Payne 3
« Odpowiedź #91 dnia: Czerwca 10, 2009, 08:35:27 am »
Szok :shock: Co się z nim stało ? Ostatnio chyba nastała moda na postarzanie znanych i lubianych bohaterów - Sam, Snake, teraz Max. Aż się boję co się stanie z Hitmanem po tych wszystkich latach. Wracając jednak do Maxa - jeśli głosu będzie mu podstawiał ten sam facet, będę usatysfakcjonowany.
PSN ID: WojtqGO

BLUE

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-11-2006
  • Wiadomości: 203
  • Reputacja: 0
  • nabój zawsze mówi prawdę
Odp: Max Payne 3
« Odpowiedź #92 dnia: Czerwca 10, 2009, 09:23:25 am »
co do tego podkładania głosu, to rozumiem, że mówicie o oryginalnej wersji, a nie o tej spolonizowanej? a właśnie, mp3 będzie chyba pierwszym multiplatformerem z polską lokalizacją, ogólnie gra zapowiada się wyśmienicie, design postaci jest ok, tylko umiejscowienie akcji takie trochę lipne... sao paulo ? :/

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Max Payne 3
« Odpowiedź #93 dnia: Czerwca 10, 2009, 09:31:11 am »
a właśnie, mp3 będzie chyba pierwszym multiplatformerem z polską lokalizacją....
A Assassin's Creed ? ;)
Skąd właściwie masz info, że Max będzie spolonizowany ? Chętniej widziałbym angielską wersję.
Też macie dziwne przeczucie, że gra będzie sandboxem ?
PSN ID: WojtqGO

Krauser

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-08-2007
  • Wiadomości: 497
  • Reputacja: 0
Odp: Max Payne 3
« Odpowiedź #94 dnia: Czerwca 10, 2009, 11:13:47 am »

Też macie dziwne przeczucie, że gra będzie sandboxem ?

Niestety tak :-( Wolałbym Max'a w starym dobrym stylu, z dwie giwerami i super-duper bullet time'em :cool: Ale może taki będzie, zobaczymy.
NO BRAIN - NO GAIN


Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Max Payne 3
« Odpowiedź #95 dnia: Czerwca 10, 2009, 11:42:41 am »
Na głównej są skany z GI... i teraz pytanie, kto, spojrzawszy na screeny, powiedziałby, że to nowy Max Payne? :?
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Max Payne 3
« Odpowiedź #96 dnia: Czerwca 10, 2009, 11:57:50 am »
No to R* zabło Maxa Payna. R.I.P.  :sad:

grami

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 08-11-2007
  • Wiadomości: 972
  • Reputacja: 0
Odp: Max Payne 3
« Odpowiedź #97 dnia: Czerwca 10, 2009, 12:04:02 pm »
Przeszli samych siebie, widać, że bohater w nowej odsłonie zbliży się do dna bardziej niż kiedykolwiek. Mi się to rozwiązanie podoba. Co do nowego SC, ktoś ma jakieś jeszcze wątpliwości co w nim dostaniemy? Podobnie jak w MGS 4, zarówno w MP 3 jak i conviction dostaniemy więcej tego co już znamy, tylko w bardziej poważnym, ciężkim klimacie. W końcu będziemy mogli wniknąć w psychikę znanych i lubianych bohaterów, którzy przez całe swoje życie strzelali do ludzi, a na starość muszą się zmierzyć sami z sobą. W przypadku Payna, to może być niezwykle ciekawe.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Max Payne 3
« Odpowiedź #98 dnia: Czerwca 10, 2009, 12:09:50 pm »
Przeszli samych siebie, widać, że bohater w nowej odsłonie zbliży się do dna bardziej niż kiedykolwiek. Mi się to rozwiązanie podoba. Co do nowego SC, ktoś ma jakieś jeszcze wątpliwości co w nim dostaniemy? Podobnie jak w MGS 4, zarówno w MP 3 jak i conviction dostaniemy więcej tego co już znamy, tylko w bardziej poważnym, ciężkim klimacie. W końcu będziemy mogli wniknąć w psychikę znanych i lubianych bohaterów, którzy przez całe swoje życie strzelali do ludzi, a na starość muszą się zmierzyć sami z sobą. W przypadku Payna, to może być niezwykle ciekawe.
Tylko dlaczego w jakimś tropikalnym miasteczku? I nie wiem czy klimat może być jeszcze poważniejszy niż MP 1 i 2. Nie podoba mi sie kompletnie to rozwiązanie. W ogole ciekawe jak on sie znalazł w tym sao paolo.

kumite49

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 17-11-2008
  • Wiadomości: 464
  • Reputacja: 0
  • O ludzie!Lupi nie odpowiadaj na moje posty!Blagam
Odp: Max Payne 3
« Odpowiedź #99 dnia: Czerwca 10, 2009, 12:10:32 pm »
Oj szykuje sie super tytul na miare pierwszej części :D.Max wygląda świetnie,100 razy lepiej niż w dwójce(tam wyglądal jak gość wyjęty prosto z Mafi 2).
« Ostatnia zmiana: Czerwca 10, 2009, 12:13:58 pm wysłana przez kumite49 »
Mój top 10 gier wszechczasów!
1.Metal Gear Solid
2.Shenmue,Shenmue2
3.Metal Gear Solid 3
4.Wining Eleven 4,ISS Pro Evolution 1,2
5.Tekken 3
6.Resident Evil 4
7.God of War 2
8.Metal Gear Solid 4
9.Winning Eleven 7,PES3
10.Mortal Kombat 2

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Max Payne 3
« Odpowiedź #100 dnia: Czerwca 10, 2009, 12:16:05 pm »
Przecież on wcale nie przypomina Maxa z drugiej części! Payne paker ? Nie... . Liczyłem na opowieść utrzymaną w mrocznym klimacie poprzednich części, a tutaj zapowiada się rozpierducha w południowoamerykańskich klimatach ze strzelaniem do brazylijskiej biedoty włącznie. Nie sądziłem, że tak będzie, ale na tę chwilę czuję się lekko zawiedziony (zdezorientowany?). Niech pokażą jakiś zwiastun, może w ruchu gra będzie mieć swój urok.

Zagadka - znajdź różnicę
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
PSN ID: WojtqGO

grami

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 08-11-2007
  • Wiadomości: 972
  • Reputacja: 0
Odp: Max Payne 3
« Odpowiedź #101 dnia: Czerwca 10, 2009, 12:17:06 pm »
Przeszli samych siebie, widać, że bohater w nowej odsłonie zbliży się do dna bardziej niż kiedykolwiek. Mi się to rozwiązanie podoba. Co do nowego SC, ktoś ma jakieś jeszcze wątpliwości co w nim dostaniemy? Podobnie jak w MGS 4, zarówno w MP 3 jak i conviction dostaniemy więcej tego co już znamy, tylko w bardziej poważnym, ciężkim klimacie. W końcu będziemy mogli wniknąć w psychikę znanych i lubianych bohaterów, którzy przez całe swoje życie strzelali do ludzi, a na starość muszą się zmierzyć sami z sobą. W przypadku Payna, to może być niezwykle ciekawe.
Tylko dlaczego w jakimś tropikalnym miasteczku? I nie wiem czy klimat może być jeszcze poważniejszy niż MP 1 i 2. Nie podoba mi sie kompletnie to rozwiązanie. W ogole ciekawe jak on sie znalazł w tym sao paolo.
Sao paolo to nie jest "jakieś tropikalne miasteczko". To jest największe miasto Brazylii, ma ponad 11 mln ludności.
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Powodów może być mnóstwo, a klimat Brazylijskiego miasta autorzy na pewno wykorzystają w dobry sposób, każdy kto oglądał np. "Miasto Boga" wie o czym mówię.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Max Payne 3
« Odpowiedź #102 dnia: Czerwca 10, 2009, 12:21:43 pm »
A kto powiedział że to Payne? może to jakiś boss z gry?

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Max Payne 3
« Odpowiedź #103 dnia: Czerwca 10, 2009, 12:23:55 pm »
Wyobraźnia Cię ponosi Solid ;)
PSN ID: WojtqGO

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Max Payne 3
« Odpowiedź #104 dnia: Czerwca 10, 2009, 12:25:05 pm »
Wyobraźnia Cię ponosi Solid ;)
Dlaczego? Bo jak jest na okładce i ma logo z gry to zaraz musi być Max?

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Max Payne 3
« Odpowiedź #105 dnia: Czerwca 10, 2009, 12:27:04 pm »
Przeszli samych siebie, widać, że bohater w nowej odsłonie zbliży się do dna bardziej niż kiedykolwiek. Mi się to rozwiązanie podoba. Co do nowego SC, ktoś ma jakieś jeszcze wątpliwości co w nim dostaniemy? Podobnie jak w MGS 4, zarówno w MP 3 jak i conviction dostaniemy więcej tego co już znamy, tylko w bardziej poważnym, ciężkim klimacie. W końcu będziemy mogli wniknąć w psychikę znanych i lubianych bohaterów, którzy przez całe swoje życie strzelali do ludzi, a na starość muszą się zmierzyć sami z sobą. W przypadku Payna, to może być niezwykle ciekawe.
Tylko dlaczego w jakimś tropikalnym miasteczku? I nie wiem czy klimat może być jeszcze poważniejszy niż MP 1 i 2. Nie podoba mi sie kompletnie to rozwiązanie. W ogole ciekawe jak on sie znalazł w tym sao paolo.
Sao paolo to nie jest "jakieś tropikalne miasteczko". To jest największe miasto Brazylii, ma ponad 11 mln ludności.
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Powodów może być mnóstwo, a klimat Brazylijskiego miasta autorzy na pewno wykorzystają w dobry sposób, każdy kto oglądał np. "Miasto Boga" wie o czym mówię.
Niech to sobie będzie nawet Buenos Aires czy Rio de Janeiro. Po prostu dla mnie Max to brudny, ciemny, zasyfiony, niebezpisczny, zaśnieżony lub zalewany strugami deszczu Nowy Jork. Wiem że powodów umiejscowienia akcji można wymyślić sporo, ale IMO to już jest kapke naciągane i aż boje sie pomyśleć co będzie dalej.

Po drugie, wygląd Maxa. Toć to Bruce Willis. Kurde ja rozumiem że Max to jeden z większych madafaka w rozrywce elektronicznej, no ale kurde moim zdaniem innego pokroju niż Willis. Max ma być zimny, ironiczny i cyniczny. I załatwiać swoje szemrane interesy i odczuwać tytułowy "Payne" w Nowym Jorku.

Takie jest moje zdanie.

grami

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 08-11-2007
  • Wiadomości: 972
  • Reputacja: 0
Odp: Max Payne 3
« Odpowiedź #106 dnia: Czerwca 10, 2009, 12:28:06 pm »
Wyobraźnia Cię ponosi Solid ;)
Dlaczego? Bo jak jest na okładce i ma logo z gry to zaraz musi być Max?
No na pewno nie ratchet & clank  :lol:. No a kto inny? Dwie spluwy w łapach, wykrzywiona poza, biała koszulka ubrudzona krwią...to musi być maksiu :wink:.

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Max Payne 3
« Odpowiedź #107 dnia: Czerwca 10, 2009, 12:30:11 pm »
@ Solid - Tak. Powiedz kiedy ostatnio ktoś zastosował taki zabieg reklamując grę pokazując zupełnie innego bohatera niż głównego ? Zwróć uwagę na podobieństwo rysów twarzy, coś tam jednak się ostało z poprzednich części. To Max, porzuć wszelkie wątpliwości. Tyle go na skanach jest, że to nie może być ktoś inny (kto inny rzucałby się w tak charakterystyczny sposób ? :P )

PSN ID: WojtqGO

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Max Payne 3
« Odpowiedź #108 dnia: Czerwca 10, 2009, 12:31:58 pm »
@ Solid - Tak. Powiedz kiedy ostatnio ktoś zastosował taki zabieg reklamując grę pokazując zupełnie innego bohatera niż głównego ? Zwróć uwagę na podobieństwo rysów twarzy, coś tam jednak się ostało z poprzednich części. To Max, porzuć wszelkie wątpliwości. Tyle go na skanach jest, że to nie może być ktoś inny (kto inny rzucałby się w tak charakterystyczny sposób ? :P )


Doprawdy nie wiem gdzie wy widzicie podobieństwo. On jest bardziej do Sama Fishera podobny niż do siebie.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Max Payne 3
« Odpowiedź #109 dnia: Czerwca 10, 2009, 12:32:27 pm »
A no to teraz rzeczywiście...
trochę kapa, ale sądzę że nie ma co skreślać gry, R* nie zepsuło by takiej postaci.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Max Payne 3
« Odpowiedź #110 dnia: Czerwca 10, 2009, 12:33:59 pm »
A no to teraz rzeczywiście...
trochę kapa, ale sądzę że nie ma co skreślać gry, R* nie zepsuło by takiej postaci.
No właśnie tylko na to licze. Ale mam naprawde spore obawy.

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Max Payne 3
« Odpowiedź #111 dnia: Czerwca 10, 2009, 12:35:18 pm »
On jest bardziej do Sama Fishera podobny niż do siebie.
To dałem nawet porównanie na poprzedniej stronie - wypisz wymaluj Sam z więzienia :D
Ale małe podobieństwo jednak jest:
http://maddieman.wordpress.com/2009/03/24/timothy-gibbs-is-max-payne-3-a-quick-analysis/
PSN ID: WojtqGO

kumite49

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 17-11-2008
  • Wiadomości: 464
  • Reputacja: 0
  • O ludzie!Lupi nie odpowiadaj na moje posty!Blagam
Odp: Max Payne 3
« Odpowiedź #112 dnia: Czerwca 10, 2009, 12:54:44 pm »
Przecież w każdej części inaczej wygląda :wink:.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 10, 2009, 12:59:51 pm wysłana przez kumite49 »
Mój top 10 gier wszechczasów!
1.Metal Gear Solid
2.Shenmue,Shenmue2
3.Metal Gear Solid 3
4.Wining Eleven 4,ISS Pro Evolution 1,2
5.Tekken 3
6.Resident Evil 4
7.God of War 2
8.Metal Gear Solid 4
9.Winning Eleven 7,PES3
10.Mortal Kombat 2

Niebieski

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 2 182
  • Reputacja: 1
Odp: Max Payne 3
« Odpowiedź #113 dnia: Czerwca 10, 2009, 13:52:38 pm »
Jest mi bardzo, bardzo smutno. Obawiam się że rockstar spierdolił wszystko, na co remedy tak długo i ciężko pracowało, Max został pozbawiony klimatu filmu noir, pożegnał się z brudnym, pełnym ćpunów i wariatów nowym yorkiem. Jeżeli rockstar pozbawi gre narracji w postaci klimatycznych komiksów i psychodelicznych halucynacji, to będzie wielka strata :(. Dla porównania wrzuce okładkę gameinformer'a sprzed lat


BTW: Wczoraj na chyba gol'u czytałem krytyczne komentarze pod zapowiedzią nowego spilntera, ktorego sam nigdy dużym fanem nie byłem. Ludzie piszą że są zawiedzeni z powodu odejścia od starej, sprawdzonej koncepcji gry, czytając to zachodziłem w głowę jak do jasnej cholerki może im się niepodobać nowy Sam, przecież nawet Marcepanowi się podobał! Ichuj teraz wiem jak się czują :( :( :( :(
« Ostatnia zmiana: Czerwca 10, 2009, 13:59:14 pm wysłana przez Niebieski »

Maciomaniak

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 1 253
  • Reputacja: 6
Odp: Max Payne 3
« Odpowiedź #114 dnia: Czerwca 10, 2009, 15:27:43 pm »
Przestańcie z góry skazywać tą grę na niepowodzenie! Nic jeszcze konkretnego nie wiadomo, a screeny (a szczególnie ten z poprzedniej strony) NIE muszą ukazywać Maxa, przecież on nie był napakowany, nie może być. Niby minęło 12 lat, ale nie wieszajmy psów na Rockstar, a spokojnie wyczekujmy kolejnych informacji.
Dla mnie to jest najlepsza gra TPP, w jaką kiedykolwiek grałem, mroczny klimat i kapitalna wręcz atmosfera, a do tego ten bullet time. Świetne. Mam wielką nadzieję, że trzecią częścią się nie rozczaruję. Czekam z niecierpliwością.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Max Payne 3
« Odpowiedź #115 dnia: Czerwca 10, 2009, 15:31:22 pm »
Jeszcze się okaże że wywalą 3 z tytułu i zrobią jakiegoś spin-offa.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Max Payne 3
« Odpowiedź #116 dnia: Czerwca 10, 2009, 15:37:32 pm »
Przestańcie z góry skazywać tą grę na niepowodzenie! Nic jeszcze konkretnego nie wiadomo, a screeny (a szczególnie ten z poprzedniej strony) NIE muszą ukazywać Maxa, przecież on nie był napakowany, nie może być. Niby minęło 12 lat, ale nie wieszajmy psów na Rockstar, a spokojnie wyczekujmy kolejnych informacji.
Dla mnie to jest najlepsza gra TPP, w jaką kiedykolwiek grałem, mroczny klimat i kapitalna wręcz atmosfera, a do tego ten bullet time. Świetne. Mam wielką nadzieję, że trzecią częścią się nie rozczaruję. Czekam z niecierpliwością.
No ludzie dajcie spokój. Czyli na tych wszystkich screenach to nie Maksiu? Pokazują niewiadomo kogo, a głównego bochatera chowają po kątach? Geez  :???:.

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Max Payne 3
« Odpowiedź #117 dnia: Czerwca 10, 2009, 16:01:13 pm »
Jeszcze się okaże że wywalą 3 z tytułu i zrobią jakiegoś spin-offa.
Na tym właśnie cały wic polega, żeby użyć znanej marki do sprzedania czegoś nowego. Taki Splinter Cell Conviction również mógłby być zupełnie nowym IP, ale twórcy wykorzystują znaną i lubioną markę i charakterystycznego bohatera, którego gracze mieli okazję poznać i zrozumieć jego motywy. Co z tego, że gameplay się znacząco zmienił ? Tak samo w przypadku Residenta4.
PSN ID: WojtqGO

Maciomaniak

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 1 253
  • Reputacja: 6
Odp: Max Payne 3
« Odpowiedź #118 dnia: Czerwca 10, 2009, 16:06:16 pm »
Windomearl, nie muszą, co nie znaczy, że nie mogą :D Jeśli Rockstar naprawdę aż tak dopakował Maxia, no to... cóż. Póki co, bez komentarza, nie chcę czegoś takiego. Kolejny super-paker w walce z tuzinami złoczyńców.

mateo

  • Gość
Odp: Max Payne 3
« Odpowiedź #119 dnia: Czerwca 10, 2009, 16:15:32 pm »
Myślałem, że Rockstar zrobi z tego chorą grę pokroju Manhunt, oczywiście z zachowaniem stylistyki z pierwszej części Maxa. Ja się pytam wtf!?