Autor Wątek: Karta kredytowa i Xbox Live  (Przeczytany 6844 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Egr

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 10-04-2008
  • Wiadomości: 47
  • Reputacja: 0
Karta kredytowa i Xbox Live
« dnia: Kwietnia 21, 2008, 05:36:18 am »
Witam
Jeszcze do dziś miałem problem z podłączeniem się do Xbox Live, gdy mi się to w końcu udało, pojawił się drugi kłopot. Jak do cholery zmusić tą machinę żeby zaakceptowała moją kartę? Mam ekartę w mbanku i z tego co mi wiadomo działa ona z XL jednak po wpisaniu danych karty wyskakuje błąd (nie można zaakceptować tej formy płatności, proszę wybrać inną - czy jakoś tak).

Ktoś może używa karty kredytowej/ekarty w XL? Co zrobić żeby to dziadostwo działało?

Tango

  • Gość
Odp: Karta kredytowa i Xbox Live
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 21, 2008, 06:01:47 am »
nie radzilbym kupowac golda karta, potem sami co rok sciagaja z karty :lol: ogolnie moga wyniknac problemy

kyrkra

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 19-06-2008
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
Odp: Karta kredytowa i Xbox Live
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 21, 2008, 07:52:29 am »
Poniewaz musi to być karta kredytowa, ale uwazaj, żeby ci pozniej samemu nie pobieralo.

hansatan

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 29-05-2008
  • Wiadomości: 690
  • Reputacja: 0
  • Üßer Fuhrer
Odp: Karta kredytowa i Xbox Live
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 13, 2008, 16:33:21 pm »
oczywiście wszystko dla ludzi myślący, po pierwsze to co dostałeś przy koncie w mbank to karta bankomatowa (platnicza), a ty potrzebujesz kredytową, żeby ją dostać musisz wnieść wniosek, a żeby go wnieść musisz spełnić wymogi zarobkowe (chyba 800-900zł zarobku miesięcznego stałego)...

co do tego, że ściągają to jest to rebill zwykły i tam o tym wszystkim piszą w agreemencie, tylko trzeba umieć czytać. jeśli chcesz zrezygnować, to napewno ci tam podsyłają link do cancelu rebila i tyle...
« Ostatnia zmiana: Lipca 13, 2008, 19:47:29 pm wysłana przez hansatan »

Tarniak

  • Gość
Odp: Karta kredytowa i Xbox Live
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 17, 2008, 06:29:12 am »
hansatan: Nieprawda. Ekarta w Mbanku działa na zasadzie karty kredytowej w formie karty przedpłaconej. Tak samo przedpłacona tzw. "wycinana" Visa w ING, spokojnie można ją podłączyć jako kredytówkę np. do PayPala czy zakupów w Internecie. Z Xbox Live powinna działać, bo wiele osób ma ją podłączoną.

Vise w ING trzeba np. aktywować, wszystko po stronie Mbanku jest w porządku? Może spróbuj zarejestrować kartę na coś innego, np. paypal.com, żeby sprawdzić czy działa jak należy.

hansatan

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 29-05-2008
  • Wiadomości: 690
  • Reputacja: 0
  • Üßer Fuhrer
Odp: Karta kredytowa i Xbox Live
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 19, 2008, 16:44:43 pm »
tarniak nie będę się sprzeczał, ale dziwnie to pachnie. Może masz ustalone jakieś limity na karcie? Np. jeśli masz limit 1 transakcja dziennie to ci nic nie przejdzie, bo każdy zakup potrzebuje 2 transakcji przynajmniej.