Autor Wątek: Poważne rozmowy o PeCetach i wszystkim co z nimi związane  (Przeczytany 94298 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Moldar

• Łajka
  • Reputacja: 97
Poważne rozmowy o PeCetach i wszystkim co z nimi związane
« Odpowiedź #880 dnia: Listopad 06, 2018, 11:20:42 am »
W3 miał super lokalizację, aktorzy przyłożyli się do pracy i to mocno. Jednak wolałbym tylko napisy, szkoda że u blizzarda to nie jest pewne.

Starcraft nie był źle zrobiony, to był trochę przykład jak zapamiętało się grę uruchamiając tego remastera, dopiero jak się przełączyło na starą wersję, to człowiek zrozumiał w jakim był błędzie :lol:

Anyway, na remake czekam mocno, mam tylko nadzieję, że pójdzie mi na moim laptopie :)

Zielarz

• Marynarz z Potiomkina
  • Reputacja: 41
  • KILLZOWN3D
    • 11 Bit Studios
Odp: Poważne rozmowy o PeCetach i wszystkim co z nimi związane
« Odpowiedź #881 dnia: Listopad 06, 2018, 13:19:29 pm »
Starcraft nie był źle zrobiony, to był trochę przykład jak zapamiętało się grę uruchamiając tego remastera, dopiero jak się przełączyło na starą wersję, to człowiek zrozumiał w jakim był błędzie :lol:

Anyway, na remake czekam mocno, mam tylko nadzieję, że pójdzie mi na moim laptopie :)

Może inaczej, ja liczyłem na więcej, tzn. przełożenie pierwszego SC na silnik SC2, podobne potraktowanie cut-scene (w tym zrobienie sporej części na nowo, w końcu część dialogów dzieje się na zasadzie gadających głów przed misjami) i cinematic'ów CGI. To, że ich nie przerobili jest dla mnie ewidentnym pójściem na łatwiznę. Rozumiem, że zostawili gameplay bez zmian, ale filmiki mogli wykonać na nowo.

Ach, no i ja bym chciał wersję pudełkową jak za starych dobrych czasów ;)

Moldar

• Łajka
  • Reputacja: 97
Poważne rozmowy o PeCetach i wszystkim co z nimi związane
« Odpowiedź #882 dnia: Listopad 06, 2018, 13:33:29 pm »
No filmów mi brakowało, po w3 nie spodziewałem się tego, ale super się zaskoczyłem, że będą robione na nowo, bo warcraft 3 ma jedne z lepszych filmów od blizzarda

POK

• Gagarin
  • Reputacja: 141
Odp: Poważne rozmowy o PeCetach i wszystkim co z nimi związane
« Odpowiedź #883 dnia: Listopad 06, 2018, 15:17:40 pm »
W3 miał jeden z najlepszych dubbingów. Podstawkę przeszedłem kilka razy a Frozen Trone raz. W każdym razie z wielką chęcią przejdę jeszcze raz w takim wydaniu :D
Nintendo Network ID: Pok_pl