Autor Wątek: Poważne rozmowy o PeCetach i wszystkim co z nimi związane  (Przeczytany 160201 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Poważne rozmowy o PeCetach i wszystkim co z nimi związane
« Odpowiedź #600 dnia: Maja 09, 2013, 13:21:25 pm »

http://www.dell.com/us/p/alienware-x51/pd
$649,00

Advanced Geometry:


Real Time Reflections/Volumetric Light:


Grass FX:



Trees FX:


Tessellation:


Bonus:




Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Poważne rozmowy o PeCetach i wszystkim co z nimi związane
« Odpowiedź #601 dnia: Maja 09, 2013, 17:39:17 pm »
na papierku  mocniejszy,  ale wyjdzie nowy tomb raider i  będzie Ci ścinać z tressz fx

Przecież on napisał PS5. Jest głupszy od karoty, a to już osiągnięcie.

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 718
  • Reputacja: 74
Odp: Poważne rozmowy o PeCetach i wszystkim co z nimi związane
« Odpowiedź #602 dnia: Maja 09, 2013, 18:40:32 pm »
Gdyby to nie było forum "hobbystyczne" a jakieś nastawione na zarabianie kasy, pomyślałbym że Raikoh (jak Sylwan) został nasłany przez właściciela żeby generować ruch i podbijać statystyki, prowokując użytkowników bezdenną głupotą i sposobem bycia. Niestety, mam wrażenie że on jest taki naprawdę.


Dobrze, że wyemigrował.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Poważne rozmowy o PeCetach i wszystkim co z nimi związane
« Odpowiedź #603 dnia: Maja 09, 2013, 18:42:36 pm »
I dlaczego jak  wyjda nextgeny to Alien do kosza? Moj Alien bedzie mocniejszy od PS5, a Ty piszesz o tej gdzie PS4 to sreniej mocy komputer.

Widać, że dopiero zaczynasz grać na PC. Poznasz jeszcze "potęgę" optymalizacji portów na PC :lol:

svonston

  • Gość
Odp: Poważne rozmowy o PeCetach i wszystkim co z nimi związane
« Odpowiedź #604 dnia: Maja 09, 2013, 20:59:18 pm »
Ja bym się Rajkosz słuchał Krzysia Tytacza, bo to blacharz. Ale co on może wiedzieć!

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 963
  • Reputacja: 120
Odp: Poważne rozmowy o PeCetach i wszystkim co z nimi związane
« Odpowiedź #605 dnia: Maja 09, 2013, 23:38:05 pm »
Rajkosz tu coś o Metro gada, że niby zmiażdży konsole, tymczasem sami twórcy twierdzą co innego, konsole dostaną nieznacznie odbiegającą graficznie wersję, jednak jako że rekomendowane wymagania na PC to nieskończoność, to z tej okazji najlepsza jakość wyświetlanego obrazu to wersja pc. Co najlepsze to w swoim studiu nie testowali gry na Tytanie, który jest sprzętem zapewniającym "optymalną jakość".

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Poważne rozmowy o PeCetach i wszystkim co z nimi związane
« Odpowiedź #606 dnia: Maja 09, 2013, 23:42:06 pm »
tymczasem sami twórcy twierdzą co innego, konsole dostaną nieznacznie odbiegającą graficznie wersję
najlepsza jakość wyświetlanego obrazu to wersja pc.
Co najlepsze to w swoim studiu nie testowali gry na Tytanie, który jest sprzętem zapewniającym "optymalną jakość".

Next-geny tak bardzo w dupie i szroty jeszcze przed premierą. Czas kupić obcego :(

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 963
  • Reputacja: 120
Odp: Poważne rozmowy o PeCetach i wszystkim co z nimi związane
« Odpowiedź #607 dnia: Maja 10, 2013, 00:20:10 am »
Sprecyzuję, padło pytanie o wymagania sprzętowe, czy m2034 będzie nadal tak wymagającą grą? W odpowiedzi Creative Director odpowiedział, że musieli mieć na uwadze to, ze gra wychodzi na konsole. Konsolowa wersja będzie też ładna, ale "najładniejszy obrazek otrzymamy na pc wersji". Rekomendowana konfiguracja, to konfig. z Tytanem, ale Tytan to dla każdej gry jest optymalnym urządzeniem, więc CD stwierdzil, ze optymalne wymagania to nieskończoność. Na pytanie czy mają w studiu Tytan, odpowiedział "nie...chociaż  może jednego...a nie wiem."

Krotko mówiąc nvidia robi sobie reklamę,płacąc za umieszczanie Tytana w "rekomendowanych".

RaiAlien

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2008
  • Wiadomości: 1 202
  • Reputacja: -18
Odp: Poważne rozmowy o PeCetach i wszystkim co z nimi związane
« Odpowiedź #608 dnia: Maja 10, 2013, 09:50:58 am »
Akurat seria TR mi zwisa :)

''When you look at what we're introducing now this what we see the future looking like, not 5 years from now, 50 years from now, 100 years from now.'' - Raikoh from Alienware UK

Maciomaniak

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 1 253
  • Reputacja: 6
Odp: Poważne rozmowy o PeCetach i wszystkim co z nimi związane
« Odpowiedź #609 dnia: Maja 10, 2013, 20:17:30 pm »
Cóż, moje zdanie o PC mocno padło po tym, jak sam przechodzilem przez wiele rożnych przypadkow związanych z blachami. Zainwestowalem kupę kasy w dobrego PC, brałem i7-3770k, GTX670 w SLI, 16 GB RAMu, płytkę główną MSI Mpower Z77, zajebista obudowę NZXT, monitor z liitowanej serii, dysk SSD, no poszło na wszystko kilka tysięcy.

Od dawna grałem na PC, poskładalem w życiu setki komputerów. Odpalam tego potworka i wszystko śmiga. Kupiłem Infinite, Tomb Raidera, Most Wanted, Maxa Payne'a 3, Crysisa 3, Far Crya 3 i pocinam. Po kilku dniach zaczęły sie problemy, wywalalo z gier do pulpitu, problemy ze sterownikami, artefakty, okazało sie, ze jedna z grafik mam uszkodzona od nowości, pózniej problemy z płyta - yeb*lem sie z tym kilka tygodni, gdzie zamiast grać w zajebiste graficznie (rzekomo) gierki, meczylem sie i martwilem, czy zaraz sie cos nie wychrzani. Zero relaksu i komfortu.

Uznałem, ze pierdziele. Mój znajomy w tym czasie przeszedł to wszystko na konsoli bez spiny, a z większa radością na dużym TV. PC są do grania co najwyżej w MMO czy strategie i tyle. Ale mam dosyć blach na długo. Inwestuje w Maca i konsole + nowy TV i odcinam sie od tych popaprancow, którzy próbują udowodnić, ze PC swoją niby nieziemska mocą zaoferuje większe i lepsze doświadczenia od konsol. I tym samym nadrobi kolosalnie długa listę gier, które nigdy na nim nie wyląduja.

Granie na PC to strata czasu i zajebistych tytułów.

RaiAlien

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2008
  • Wiadomości: 1 202
  • Reputacja: -18
Odp: Poważne rozmowy o PeCetach i wszystkim co z nimi związane
« Odpowiedź #610 dnia: Maja 10, 2013, 20:34:15 pm »
Macio mi wlasnie chodzi o MMO, RPG i Strategie. Reszte multi tez bede mial gdy bede chcial, bo praktycznie wszystko jest na PC. PC posiada duzo wiecej exow niz konsole. Do tego te z konsol mnie akurat nie jaraja z malymi wyjatkami :)

Juras, Area51 to najslabszy komp od Aliena. Najmocniejszy i tak jest sredni porownujac z Aurora czy M18X.

''When you look at what we're introducing now this what we see the future looking like, not 5 years from now, 50 years from now, 100 years from now.'' - Raikoh from Alienware UK

RaiAlien

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2008
  • Wiadomości: 1 202
  • Reputacja: -18
Odp: Poważne rozmowy o PeCetach i wszystkim co z nimi związane
« Odpowiedź #611 dnia: Maja 10, 2013, 20:58:15 pm »
Do tego Macio nie oszukujmy sie. Miales pecha z PC i tyle. Nie slyszalem od nikogo kto by mial takie problemy, ale nie twierdze tez, ze sie nie pojawiaja. Tylko przypomnijmy sobie X360 ile bylo wadliwych konsol? Na poczatku 33% z tego co pamietam. YLODy na PS3 rowniez sie zdarzaly, zatem albo czekales miesiac az serwis Ci naprawi, albo kupowales nowa. Przeciez w jednym temacie bylo na forum o tym - ilu ludzi mialo X360 - ile razy kupowali. To znacznie wieksza skala niz cos tam niedzialajacego na PC.

''When you look at what we're introducing now this what we see the future looking like, not 5 years from now, 50 years from now, 100 years from now.'' - Raikoh from Alienware UK

svonston

  • Gość
Odp: Poważne rozmowy o PeCetach i wszystkim co z nimi związane
« Odpowiedź #612 dnia: Maja 10, 2013, 21:10:57 pm »
Ja to w sumie nie kumam tej wojenki. Niech se Rajkosz gra na czym chce, a jak ma 15 tysięcy na kompa to luzik - kto bogatemu zabroni. Ino nie trolluj tak, bo to naprawdę irytuje full forum.

RaiAlien

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2008
  • Wiadomości: 1 202
  • Reputacja: -18
Odp: Poważne rozmowy o PeCetach i wszystkim co z nimi związane
« Odpowiedź #613 dnia: Maja 10, 2013, 22:02:15 pm »
Lista ekskluzywnych tytułów z PC ktore mnie interesuja. Nie bede wymienial gier multi z kilkoma wyjatkami. Na liscie beda tez tytuly ktore bede nadrabial na czasie, ale 80% listy to gry ktore dopiero beda mialy swoja premiere.

Dark Souls II
Penumbra: Overture
Penumbra: Black Plague
Amnesia: A Machine for Pigs
Outlast
Metro: Last Light
Diablo III
Guild Wars II
Dota II
Star Wars: The Old Republic
EVE Online
Starcraft II
Star Citizen - Chris Roberts, projektant gry Star Citizen, zdradził graczom, że gra Star Citizen pojawi się tylko na blaszakach. Dlaczego tak się stanie? Obecne konsole (jak i te co będą w nowej generacji) są za słabe na grę.
Akaneiro: Demon Hunters
ARMA III
Dirty Bomb
The Elder Scrolls Online
League of Legends
MechWarrior Online
Neverwinter
Path of Exile
Slender: The Arrival
Total War: Rome II
Wasteland II
Secret World
Battlefield IV
Crysis III
PlanetSide II
Project CARS


Zapewne o czyms zapomnialem, bede edytowal jak cos mi sie przypomni


« Ostatnia zmiana: Maja 10, 2013, 22:04:22 pm wysłana przez RaiAlien »

''When you look at what we're introducing now this what we see the future looking like, not 5 years from now, 50 years from now, 100 years from now.'' - Raikoh from Alienware UK

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Poważne rozmowy o PeCetach i wszystkim co z nimi związane
« Odpowiedź #614 dnia: Maja 10, 2013, 22:04:17 pm »
wtf

Oprócz Army na średnich to wszystko inne odpalisz na kompie za 2 klocki.
« Ostatnia zmiana: Maja 10, 2013, 22:07:05 pm wysłana przez tytacz »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Poważne rozmowy o PeCetach i wszystkim co z nimi związane
« Odpowiedź #615 dnia: Maja 10, 2013, 22:09:23 pm »
Lista ekskluzywnych tytułów z PC

Dark Souls II

Metro: Last Light
Diablo III

Battlefield IV

Crysis III

Project CARS

:lol:

Jeszcze chciałbym uzyskać odpowiedź na to pytanie:

Watpie, zebys pisal, ze mecze gdybym podniecal sie ostro tymi tytulami i grafika o ktorej mowa. Ale jak ktos ostro siadl na gry startowe PS4 i pisze jak jest na forum ps3only.pl to juz meczy.

Pokaż mi ładniejsze gry na blachę.

I dowiedzieć się, o jakich exach mowa tutaj:

To chyba logiczne przecież będziesz miał mega pieca to po co Ci konsole.

Dokładnie i dosłownie - mega pieca. Do niczego się nie nada jak wyjdą next-geny i jedynym zastosowaniem będzie zrobienie z tego farelki z monitorem.

Otoz nie. Exy na PC i tak beda ladniejsze. Multi to samo. Wiec nie wiem dlaczego tak piszesz. Czas pokaze kto mial racje :)

Maciomaniak

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 1 253
  • Reputacja: 6
Odp: Poważne rozmowy o PeCetach i wszystkim co z nimi związane
« Odpowiedź #616 dnia: Maja 10, 2013, 22:11:45 pm »
Właściwie same śmieci... Z kilkoma wyjątkami, reszty nie ma sensu odpalać.

RaiAlien

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2008
  • Wiadomości: 1 202
  • Reputacja: -18
Odp: Poważne rozmowy o PeCetach i wszystkim co z nimi związane
« Odpowiedź #617 dnia: Maja 10, 2013, 22:19:11 pm »
Napisalem, ze wypisze exy, a multi to bedzie tylko kilka wyjatkow. Pisalem rowniez, ze chce mocnego kompa, aby mi starczyl na dlugo. Tak samo Wy doczekacie sie ladniejszych tytulow na PS4 w przyszlosci, tak samo ja na PC.
Rownie dobrze moglibyscie napisac po co w PS4 tyle ramu itd jak tytuly startowe z PS4 wcale nie zachwycaja i nie wykorzystuja mocy PS4.

''When you look at what we're introducing now this what we see the future looking like, not 5 years from now, 50 years from now, 100 years from now.'' - Raikoh from Alienware UK


RaiAlien

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2008
  • Wiadomości: 1 202
  • Reputacja: -18
Odp: Poważne rozmowy o PeCetach i wszystkim co z nimi związane
« Odpowiedź #619 dnia: Maja 10, 2013, 22:22:06 pm »
Napisalem, ze wypisze exy, a multi to bedzie tylko kilka wyjatkow.

''When you look at what we're introducing now this what we see the future looking like, not 5 years from now, 50 years from now, 100 years from now.'' - Raikoh from Alienware UK

svonston

  • Gość
Odp: Poważne rozmowy o PeCetach i wszystkim co z nimi związane
« Odpowiedź #620 dnia: Maja 10, 2013, 22:23:49 pm »
W takim razie zmartwię cię
Oprócz Army na średnich to wszystko inne odpalisz na kompie za 2 klocki.

Swoją drogą kiedy fotki?

RaiAlien

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2008
  • Wiadomości: 1 202
  • Reputacja: -18
Odp: Poważne rozmowy o PeCetach i wszystkim co z nimi związane
« Odpowiedź #621 dnia: Maja 10, 2013, 22:27:50 pm »
Pisze jak jest - czyli jak wypowiadaja sie Tworcy gier w internecie - ''PS4 to sredniej mocy komputer'', ''Grafika w grach na PC bedzie ladniejsza juz na starcie od gier z konsol nowej generacji'' itd itd. Zatem nie wiem dlaczego piszecie takie bzdury jakby nadchodzila mocarna PS4 ktora bije wszystko co dostepne. Do tego bede gral w gry multi ktore pojawiac sie beda na wszystkie sprzety.

''When you look at what we're introducing now this what we see the future looking like, not 5 years from now, 50 years from now, 100 years from now.'' - Raikoh from Alienware UK

Maciomaniak

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 1 253
  • Reputacja: 6
Odp: Poważne rozmowy o PeCetach i wszystkim co z nimi związane
« Odpowiedź #622 dnia: Maja 10, 2013, 22:31:52 pm »
Słyszałeś o czymś takim jak optymalizacja? Grafika na konsolach zniszczy gry na PC i to blacha bedzie uzależniona od konsol, jak zawsze, a wszystko za sprawa optymalizacji pod konkretna architekturę. Natomiast twórcy wypowiadają sie różnie, jedni twierdza, ze PS4 to potęga, inni ze to średniak na dzisiejsze standardy, co faktu nie zmienia, ze na PC nie zapowiada sie żadna mocarnie wyglądająca gra ekskluzywna.

RaiAlien

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2008
  • Wiadomości: 1 202
  • Reputacja: -18
Odp: Poważne rozmowy o PeCetach i wszystkim co z nimi związane
« Odpowiedź #623 dnia: Maja 10, 2013, 22:34:03 pm »
Dokladnie nie moge okreslic svonston. Brakuje mi jeszcze troche grosza. Moze to byc 2 tygodnie, a moze to byc 2 miesiace mysle max. Pisze jak jest. Chcialbym miec juz jutro. Wczesniej wliczalem na lapka okolo 2.8 funi. A na Aurore potrzebuje ze wszystkim 3.8 takze brakuje mi teraz lekko ponad klocka. Jesli nic nieprzewidzianego sie z wydatkow nie zdarzy to mysle 2 lub 3 tygodnie. Jesli bedzie pechowo to 2 miesiace moze nawet :(

''When you look at what we're introducing now this what we see the future looking like, not 5 years from now, 50 years from now, 100 years from now.'' - Raikoh from Alienware UK

svonston

  • Gość
Odp: Poważne rozmowy o PeCetach i wszystkim co z nimi związane
« Odpowiedź #624 dnia: Maja 10, 2013, 22:40:12 pm »
3800 funtów :o

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: Poważne rozmowy o PeCetach i wszystkim co z nimi związane
« Odpowiedź #625 dnia: Maja 10, 2013, 22:40:24 pm »
Pisze jak jest - czyli jak wypowiadaja sie Tworcy gier w internecie - ''PS4 to sredniej mocy komputer'', ''Grafika w grach na PC bedzie ladniejsza juz na starcie od gier z konsol nowej generacji'' itd itd. Zatem nie wiem dlaczego piszecie takie bzdury jakby nadchodzila mocarna PS4 ktora bije wszystko co dostepne. Do tego bede gral w gry multi ktore pojawiac sie beda na wszystkie sprzety.
Zdecydowanie jest więcej pochwał, a teksty typu ''PS4 to sredniej mocy komputer'' chyba wynalazłeś z jakiegoś PClab.pl Daj linki do tych wypowiedzi, z chęcią poczytam. Chyba ze znów pier**lisz

Maciomaniak

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 1 253
  • Reputacja: 6
Odp: Poważne rozmowy o PeCetach i wszystkim co z nimi związane
« Odpowiedź #626 dnia: Maja 10, 2013, 22:43:59 pm »
3800 funtów?! Po co Ci cos takiego? Nie ma w tym sprzęcie za taka kasę nic, czego nie można kupić za 1/5 tej kwoty. Kompletnie nic. Wiem, ze to Twój hajs i rób z nim co chcesz, ale to aż przykre marnotrawstwo.

RaiAlien

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2008
  • Wiadomości: 1 202
  • Reputacja: -18
Odp: Poważne rozmowy o PeCetach i wszystkim co z nimi związane
« Odpowiedź #627 dnia: Maja 10, 2013, 22:45:30 pm »
No przeciez tak wypowiadali sie Tworcy Crysisa. Dodatkowo przy liscie gier wyzej zacytowalem producenta gry Star Citizen. Jest tego wiecej. Poszukam w necie specjalnie dla Was. :)

Czuje sie jak Obcy w cyberpunkowej zbroi z cyberpunkowa giwera ktory wlazl w mrowisko ludzi atakujacych mnie szabelkami. Niby technologiczne zacofanie, ale jest Was DUZO  :lol:

''When you look at what we're introducing now this what we see the future looking like, not 5 years from now, 50 years from now, 100 years from now.'' - Raikoh from Alienware UK

svonston

  • Gość
Odp: Poważne rozmowy o PeCetach i wszystkim co z nimi związane
« Odpowiedź #628 dnia: Maja 10, 2013, 22:48:26 pm »
Ja się po prostu nie jaram na tyle gierkami, żeby wydawać 18500 zł na komputer do grania. Mam PS3, do tego marny tv i cieszę mordę. Kiedyś wpadnie PS4 i lepszy tv i wystarczy. Fajnie, że masz hajs na takie zabawki, ale jak widać można kupić coś do odpalania gierek za dużo mniej hajsu (i nie mówię tu o konsoli, a o stacjonarce bez logo obcegotowaru).

Maciomaniak

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 1 253
  • Reputacja: 6
Odp: Poważne rozmowy o PeCetach i wszystkim co z nimi związane
« Odpowiedź #629 dnia: Maja 10, 2013, 22:49:01 pm »
Niby kto tu jest technologicznie zacofany? Masz komputer, którym możesz co najwyżej chwalić sie wsród znajomych, bo nie ma on żadnego praktycznego zastosowania i nigdy nie wykorzystasz nawet cząstki jego mocy, a juz pomijam fakt inwestowania w laptopa do gier, który technologicznie zestarzeje sie znacznie, znacznie szybciej niż komp stacjonarny. Gdybyś był taki uber pro, nie inwestowalbys w Aliena, a zajął sie modowaniem sprzętu, chlodzeniem wodnym, kreceniem podzespołów i estetyka tego, co masz na biurku. Alien to najgorszy możliwy wybór, tym bardziej za taka kasę.

RaiAlien

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2008
  • Wiadomości: 1 202
  • Reputacja: -18
Odp: Poważne rozmowy o PeCetach i wszystkim co z nimi związane
« Odpowiedź #630 dnia: Maja 10, 2013, 22:49:29 pm »
Nie kupisz duzo taniej. Jasne sam bys poskladal nie Aliena to mysle, ze wyszloby z 500 funtow taniej, ale nie przesadzajmy - sama karta to 900 funi, procesor rowniez, RAM... dysk SSD okolo 400 funi itd itd

''When you look at what we're introducing now this what we see the future looking like, not 5 years from now, 50 years from now, 100 years from now.'' - Raikoh from Alienware UK

RaiAlien

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2008
  • Wiadomości: 1 202
  • Reputacja: -18
Odp: Poważne rozmowy o PeCetach i wszystkim co z nimi związane
« Odpowiedź #631 dnia: Maja 10, 2013, 22:52:23 pm »
Niby kto tu jest technologicznie zacofany? Masz komputer, którym możesz co najwyżej chwalić sie wsród znajomych, bo nie ma on żadnego praktycznego zastosowania i nigdy nie wykorzystasz nawet cząstki jego mocy, a juz pomijam fakt inwestowania w laptopa do gier, który technologicznie zestarzeje sie znacznie, znacznie szybciej niż komp stacjonarny. Gdybyś był taki uber pro, nie inwestowalbys w Aliena, a zajął sie modowaniem sprzętu, chlodzeniem wodnym, kreceniem podzespołów i estetyka tego, co masz na biurku. Alien to najgorszy możliwy wybór, tym bardziej za taka kasę.

Dlatego biore stacjonarke. Sam modowaniem sie nie zajme, bo jestem maniakalnym graczem, a na takich rzeczach co piszesz to za bardzo sie nie znam. Chce byc przygotowany na mocne gry, nie chce szybko wymieniac karty czy innych rzeczy. Oczywiscie mam swoje minusy jak mogloby sie wydawac fanboystwo do obcego towaru - ale tak mam i fajnie mi z tym :)

''When you look at what we're introducing now this what we see the future looking like, not 5 years from now, 50 years from now, 100 years from now.'' - Raikoh from Alienware UK

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Poważne rozmowy o PeCetach i wszystkim co z nimi związane
« Odpowiedź #632 dnia: Maja 10, 2013, 22:53:53 pm »
Gry startowe na PS4 nie zachwycają, ale jak pytam o ładniejsze na blachę - cisza  :(

Głupie to to i pojęcia o sprzęcie nie ma. Jak winda zrobi swoje, to płakał nie będę.

Maciomaniak

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 1 253
  • Reputacja: 6
Odp: Poważne rozmowy o PeCetach i wszystkim co z nimi związane
« Odpowiedź #633 dnia: Maja 10, 2013, 22:54:07 pm »
900 funtów za grafikę?! Mówisz o Tytanie, który jest beznadziejnie nieopłacalny, tym bardziej, gdy zaraz wejdą na rynek GTX 7xx? Dyski SSD są bardzo tanie i nie ma sensu ładować w niego 2 tysięcy. Za cztery tysiące masz sprzęt, który pociągnie na full z nawiązką wszystko co wymieniles, a dokładajac kolejne dwa tysie masz wodne chłodzenie, zajebista obudowę, ciszę i spokój ;)

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: Poważne rozmowy o PeCetach i wszystkim co z nimi związane
« Odpowiedź #634 dnia: Maja 10, 2013, 22:57:01 pm »
No przeciez tak wypowiadali sie Tworcy Crysisa. Dodatkowo przy liscie gier wyzej zacytowalem producenta gry Star Citizen. Jest tego wiecej. Poszukam w necie specjalnie dla Was. :)

Czuje sie jak Obcy w cyberpunkowej zbroi z cyberpunkowa giwera ktory wlazl w mrowisko ludzi atakujacych mnie szabelkami. Niby technologiczne zacofanie, ale jest Was DUZO  :lol:
No to dawaj te linki do tych cytatów

RaiAlien

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2008
  • Wiadomości: 1 202
  • Reputacja: -18
Odp: Poważne rozmowy o PeCetach i wszystkim co z nimi związane
« Odpowiedź #635 dnia: Maja 10, 2013, 23:01:28 pm »
Gry startowe na PS4 nie zachwycają, ale jak pytam o ładniejsze na blachę - cisza  :(

Głupie to to i pojęcia o sprzęcie nie ma. Jak winda zrobi swoje, to płakał nie będę.

Metro: LL, Crysis 3, Project CARS... to tak na szybko. I nie widze sensu wymieniac exow. Chodzi o grafike, wiec imo wymienienie gier multi ma sens. Jak z exow to ARMA III i Star Citizen.

Zaraz poszukam cytatow.

''When you look at what we're introducing now this what we see the future looking like, not 5 years from now, 50 years from now, 100 years from now.'' - Raikoh from Alienware UK

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Poważne rozmowy o PeCetach i wszystkim co z nimi związane
« Odpowiedź #636 dnia: Maja 10, 2013, 23:03:42 pm »
I dla ciebie te gry są ładniejsze niż gry startowe na PS4? Heh...

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: Poważne rozmowy o PeCetach i wszystkim co z nimi związane
« Odpowiedź #637 dnia: Maja 10, 2013, 23:07:55 pm »
Masz te cytaty? bo ide kur** spać

RaiAlien

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2008
  • Wiadomości: 1 202
  • Reputacja: -18
Odp: Poważne rozmowy o PeCetach i wszystkim co z nimi związane
« Odpowiedź #638 dnia: Maja 10, 2013, 23:13:20 pm »
NVidia - ''PS4 bedzie juz na starcie slabsze od PC'' http://www.ppe.pl/news-21303-nvidia__ps4_bedzie_juz_na_starcie_slabsze_od_pc.html

"W porównaniu z pecetami przeznaczonymi do grania, PS4 oferuje specyfikację charakterystyczną dla low-endowych CPU i dla GPU niższej oraz średniej klasy. Jeśli PS4 zostanie wydane na rynku w grudniu, tak, jak zaznacza Sony, to oferować będzie tylko ok. połowę osiągów generowanych przez GPU GTX680 (bazując na GFLOP-ach i teksturach), które pojawiło się na rynku w marcu 2012 roku". - http://www.miastogier.pl/wiadomosc,22453.html

nVidia:” GPU w PS4 3 razy słabsze od Titana, ale lepsze niż w nowym Xboksie” - http://www.ps3site.pl/nvidia-gpu-w-ps4-3-razy-slabsze-od-titana-ale-lepsze-niz-w-nowym-xboksie/147608

''Unreal Engine 4 znacznie słabiej na PS4 niż na PC'' - http://www.strefagier.pl/aktualnosci/25694/unreal-engine-4-znacznie-slabiej-na-ps4-niz-na-pc

Jest tego wiecej, nie tylko od nVidii. Sa i oczywiscie pozytywne wypowiedzi.

''When you look at what we're introducing now this what we see the future looking like, not 5 years from now, 50 years from now, 100 years from now.'' - Raikoh from Alienware UK

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Poważne rozmowy o PeCetach i wszystkim co z nimi związane
« Odpowiedź #639 dnia: Maja 10, 2013, 23:20:30 pm »
Ja też mam kilka na szybko:

Cytat: Hidetaka Miyazaki
コンピュータは、私のお尻を拭くことができます

Cytat: Hideaki Itsuno
PC?あなたは、便器を意味していますか?

Cytat: Kazunori Yamauchi
PC上グランツーリスモは飛行豚と同じくらいリアルです