Autor Wątek: Poważne rozmowy o PeCetach i wszystkim co z nimi związane  (Przeczytany 160199 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Poważne rozmowy o PeCetach i wszystkim co z nimi związane
« Odpowiedź #640 dnia: Maja 10, 2013, 23:22:36 pm »
Trzy wypowiedzi od nVidii - sfrustrowanych producentów GPU do blaszoków, którym nowa generacja przeszła koło nosa  :lol:

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Poważne rozmowy o PeCetach i wszystkim co z nimi związane
« Odpowiedź #641 dnia: Maja 10, 2013, 23:30:34 pm »
Podsumujmy rajkosza:

Wiedza na temat sprzętu - zerowa
Zdolność łykania to co powie jakiś blacharz na stanowisku - młody pelikan
Gust estetyczny - brak
Rokowania do dalszej merytorycznej dyskusji - zatrważająco małe

svonston

  • Gość
Odp: Poważne rozmowy o PeCetach i wszystkim co z nimi związane
« Odpowiedź #642 dnia: Maja 10, 2013, 23:35:34 pm »
Podsumujmy rajkosza:

Wiedza na temat sprzętu - zerowa
Zdolność łykania to co powie jakiś blacharz na stanowisku - młody pelikan
Gust estetyczny - brak
Rokowania do dalszej merytorycznej dyskusji - zatrważająco małe

RaiAlien

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2008
  • Wiadomości: 1 202
  • Reputacja: -18
Odp: Poważne rozmowy o PeCetach i wszystkim co z nimi związane
« Odpowiedź #643 dnia: Maja 10, 2013, 23:41:35 pm »
tytacz to raczej wasza wiedza (wiekszosci) jest zerowa - Ci ktorzy pisza o tym, ze PS4 zje PC, a tak wasze zdania wygladaja. Patrzac na cyferki to PS4 jest sredniej mocy PC juz teraz, dzisiaj, a do grudnia jeszcze daleko. Jesli chodzi o gry, bo wiadomo, ze to jest najwazniejsze - czas pokaze kto mial racje. Ja mam na to sporo wieksza szanse, wiec o jakiej merytorycznej dyskusji mowisz? IMO to Wy piszecie naciagane rzeczy. Ze niby PC bedzie mial kilka graficznych killerow ladniejszych od PC? Calkiem mozliwe. Tylko dolicz do tego ladniejsze gry multi na PC, a to bedzie juz widac na samym starcie mysle. Jesli nie to po roku. Podsumowujac - szybciej niz to bylo w tej generacji.

''When you look at what we're introducing now this what we see the future looking like, not 5 years from now, 50 years from now, 100 years from now.'' - Raikoh from Alienware UK

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Poważne rozmowy o PeCetach i wszystkim co z nimi związane
« Odpowiedź #644 dnia: Maja 10, 2013, 23:46:07 pm »
Wydaje ci się. Ludzie z pclabów i szefowie nvidii nawtykali ci do łba ich pobożne życzenia a ty jak katarynka to powtarzasz i się jarasz.

I powiem to już teraz, że nigdy się nie przyznasz jak gry zaczną ci chrupać, bo będziesz je**ł ściemy jak na neofagu gdzie robią fotki przy 1fps i się jarają grafiką. Podsumowując: dalsza rozmowa z tobą nie ma sensu. Ja i kilku innych ludzi, którzy grają/grali na PC i wiedzą jak się sprawy mają, kontra twoje marzenia i słowa szefów z nvidii/cryteka :lol:

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Poważne rozmowy o PeCetach i wszystkim co z nimi związane
« Odpowiedź #645 dnia: Maja 10, 2013, 23:49:27 pm »
Cytuj
Ze niby PC bedzie mial kilka graficznych killerow ladniejszych od PC? Calkiem mozliwe.

RaiAlien

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2008
  • Wiadomości: 1 202
  • Reputacja: -18
Odp: Poważne rozmowy o PeCetach i wszystkim co z nimi związane
« Odpowiedź #646 dnia: Maja 10, 2013, 23:57:12 pm »
Juras  :lol: :lol: :lol:

Niktmi nic nie nawtykal. Gralem juz na PC. Gralem tak samo na konsolach. Podzielam opinie iNvidii czy Cryteka. Tak samo Wy podzielacie opinie producentow od konsolowych exow. Kazdy ma swoje racje. W tej chwili jednak za mna przemawia ta generacja, gdzie od dawien dawna gry multi to ubogie wersje PC ktore spowalniaja rozwoj gier. W nadchodzacej generacji bedzie to samo. Konsole szybko zostana w tyle.

''When you look at what we're introducing now this what we see the future looking like, not 5 years from now, 50 years from now, 100 years from now.'' - Raikoh from Alienware UK

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Poważne rozmowy o PeCetach i wszystkim co z nimi związane
« Odpowiedź #647 dnia: Maja 10, 2013, 23:59:53 pm »
Przemawia za tobą ta generacja gdzie kompy kupione rok temu nie dają rady grom w najwyższych detalach. Spoko.

RaiAlien

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2008
  • Wiadomości: 1 202
  • Reputacja: -18
Odp: Poważne rozmowy o PeCetach i wszystkim co z nimi związane
« Odpowiedź #648 dnia: Maja 11, 2013, 00:14:27 am »
Zalezy jakie kompy.

''When you look at what we're introducing now this what we see the future looking like, not 5 years from now, 50 years from now, 100 years from now.'' - Raikoh from Alienware UK

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 962
  • Reputacja: 120
Odp: Poważne rozmowy o PeCetach i wszystkim co z nimi związane
« Odpowiedź #649 dnia: Maja 11, 2013, 00:15:15 am »
Crytek...autorytet. Ich pierdolenie to nawet śmieszne nie jest.
Przypomnijmy sobie sytuację sprzed prezentacji PS4 - pan szef krajteka twierdził, że "na konsolach następnej generacji maksimum to to co prezentuje Crysis 3" Lepszej grafy niż C3 nie zobaczymy...

Prezentacja PS4, Deepdown, dziękuję, dobranoc krzysiu.
PC i ich autorytety na starcie zdeklasowane.
« Ostatnia zmiana: Maja 11, 2013, 00:18:08 am wysłana przez andryush »

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Poważne rozmowy o PeCetach i wszystkim co z nimi związane
« Odpowiedź #650 dnia: Maja 11, 2013, 00:15:38 am »
Raikoh, tak szczerze czy przy Twoich zarobkach (no chyba, ze jestes milionerem) wydawanie astronomicznej sumy na komputer do gierek jest madrym posunieciem? Wogole dla kilku gierek ekstra i kilku wygladajacych troszke lepiej? Serio?

RaiAlien

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2008
  • Wiadomości: 1 202
  • Reputacja: -18
Odp: Poważne rozmowy o PeCetach i wszystkim co z nimi związane
« Odpowiedź #651 dnia: Maja 11, 2013, 00:23:44 am »
Serio. Zarabiam ok, a duperka wiecej..  :lol:, ale mam honor!! Dwie miesieczne wyplaty i mam, wiec nic wielkiego sie nie stanie. Uwielbiam grac, wiec w to hobby cos tam inwestuje. Raz sie zyje.

EDIT: 8 wyplat, bo tygodniowki  :lol:

''When you look at what we're introducing now this what we see the future looking like, not 5 years from now, 50 years from now, 100 years from now.'' - Raikoh from Alienware UK

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Poważne rozmowy o PeCetach i wszystkim co z nimi związane
« Odpowiedź #652 dnia: Maja 11, 2013, 00:28:41 am »
No... To teraz tym bardziej Cie nie rozumiem. Trudno, Twoja kasa! :)

RaiAlien

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2008
  • Wiadomości: 1 202
  • Reputacja: -18
Odp: Poważne rozmowy o PeCetach i wszystkim co z nimi związane
« Odpowiedź #653 dnia: Maja 11, 2013, 00:51:30 am »
Dlaczego? Jednym szkoda tyle wydac, innym nie. Jedni wydadza za to samo troszke mniej, inni wiecej (A'ware). Jedni wola konsole i ich exy przy mniejszej ilosci wydanych pieniedzy, inni wola exy z PC i chca wydac wiecej, aby caly czas miec mozliwosc grac we wszystko na full. To kosztuje. Natomiast gry sa tansze w wersjach na PC. Zalezy od graczy i ich checi wydawania pieniedzy :)

''When you look at what we're introducing now this what we see the future looking like, not 5 years from now, 50 years from now, 100 years from now.'' - Raikoh from Alienware UK

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: Poważne rozmowy o PeCetach i wszystkim co z nimi związane
« Odpowiedź #654 dnia: Maja 11, 2013, 00:59:25 am »
Nie kupisz duzo taniej. Jasne sam bys poskladal nie Aliena to mysle, ze wyszloby z 500 funtow taniej, ale nie przesadzajmy - sama karta to 900 funi, procesor rowniez, RAM... dysk SSD okolo 400 funi itd itd

Prosze bardzo:



Komputer który kosztuje 800 funtów mniej czyli jakieś 4000zł, jest z 3 razy mocniejszy od Twojego (czy tego którego chcesz) aliena i nie zestarzeje się tak szybko, do tego wodne chłodzenie = super cichutki sprzęt. Możliwości podkręcenia również. Obudowę możesz wybrać jaka tam chcesz. No a jeśli koniecznie chcesz wydać 3800 funtów to prosze bardzo, albo dokupujesz drugiego tytana w SLI (to już w ogóle komputer by ZMIÓTŁ z powierzchni marsa tego Twojego Aliena) a jeśli chcesz laptopa tadam:



Super ultrabook, na którym pójdą te gierki na max detalach:


Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Przekreślone pójdą Ci na średnich na tym lapku. Do tego masz super przenośny komp, ważący tyle co worek cukru, a nie najcięższe hantle na dzielnicowej siłowni. Tak wiec kupując Aliena jest się SKOŃCZONYM KRETYNEM nie zależnie od tego czy się ma kase czy nie. Już lepiej maca kupić, który chociaż ładnie wygląda i jest przenośny jak na laptopa przystało, a nie wygląda jak odpustowy Golf 3 ze wsi z dolepionymi ledami.

Konfiguracja stacjonarki, którą podałem Twojego Aliena wciągą dupą, wypróżnia, ponownie wciąga dupą i jeszcze raz wypróżnia do wychodka całego połamanego. A jeśłi mi coś powiesz o mobilnośći Aliena to - lecz się. Ważącego 5kg laptopa chyba tylko totalny imbecyl nazwie przenośnym.


RaiAlien

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2008
  • Wiadomości: 1 202
  • Reputacja: -18
Odp: Poważne rozmowy o PeCetach i wszystkim co z nimi związane
« Odpowiedź #655 dnia: Maja 11, 2013, 01:25:04 am »
Jaki mocniejszy? Jaki lapek? Przeciez juz dawno wrzucalem specyfikacje Aurory ktora biore - czyli stacjonarki i ten Twoj wcale nie jest mocniejszy. Do tego lapek ktorego dales jest duzo slabszy od tego co chcialem kupic :)
Sa podobne. GTX 690 wzialem - najwydajniejsza karta na rynku. Sprawdzalem testy to w wiekszosci gier lepiej sprawdzala sie niz Tytan :)

''When you look at what we're introducing now this what we see the future looking like, not 5 years from now, 50 years from now, 100 years from now.'' - Raikoh from Alienware UK

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: Poważne rozmowy o PeCetach i wszystkim co z nimi związane
« Odpowiedź #656 dnia: Maja 11, 2013, 11:05:06 am »
czyli stacjonarki i ten Twoj wcale nie jest mocniejszy.

Pokaż mi specyfikację tej aurory, bo ten komp co zbudowałem jest jedną z najlepszych konfiguracji jakie można zrobić obecnie na rynku :lol: Jedynie kartę Tytana można zamienić na 690 - co nawet będzie skutkować mniejsza ceną.


Do tego lapek ktorego dales jest duzo slabszy od tego co chcialem kupic

Wiadomo, przecież napisałem. Chodziło o Kombo stacjo za 3000 + lapek za 800. A ten Lapek mimo, że jest dużo słabszy, odpali w wszystkie gry które wymieniłeś oprócz 4 tytułów w fullHD na max detalach bez zwiechy, więc sorry vinetu. Do tego waży 1/5 aliena.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Poważne rozmowy o PeCetach i wszystkim co z nimi związane
« Odpowiedź #657 dnia: Maja 11, 2013, 11:10:19 am »
Ej Master, ale z tym ultrabookiem to coś ci się popierdoliło. Przecież tam jest Intel HD 4000. Na tym się nie gra  :)

http://www.notebookcheck.pl/Intel-HD-Graphics-4000.69569.0.html

el becetol

  • Gość
Odp: Poważne rozmowy o PeCetach i wszystkim co z nimi związane
« Odpowiedź #658 dnia: Maja 11, 2013, 11:42:18 am »
Ej Master, ale z tym ultrabookiem to coś ci się popierdoliło. Przecież tam jest Intel HD 4000. Na tym się nie gra  :)

http://www.notebookcheck.pl/Intel-HD-Graphics-4000.69569.0.html

Najpopularniejsza karta graficzna wśród graczy pecetowych o Intel HD 3000. Na tym gra master race.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Poważne rozmowy o PeCetach i wszystkim co z nimi związane
« Odpowiedź #659 dnia: Maja 11, 2013, 11:47:17 am »
Na tym gra master race.

No. W Minecrafta i 10-letnie gry ze Steama za $0,99.

el becetol

  • Gość
Odp: Poważne rozmowy o PeCetach i wszystkim co z nimi związane
« Odpowiedź #660 dnia: Maja 11, 2013, 11:48:04 am »
Na tym gra master race.

No. W Minecrafta i 10-letnie gry ze Steama za $0,99.

Bo to jest właśnie pc gaming. A nie bullshoty o KKRT.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: Poważne rozmowy o PeCetach i wszystkim co z nimi związane
« Odpowiedź #661 dnia: Maja 11, 2013, 13:05:16 pm »
Ej Master, ale z tym ultrabookiem to coś ci się popierdoliło. Przecież tam jest Intel HD 4000. Na tym się nie gra  :)

http://www.notebookcheck.pl/Intel-HD-Graphics-4000.69569.0.html

W Diablo 3 na max settings pogra spokojnie.  Zapomniałem wykreślić BF4 i takich tam pierdół z tej listy.

nocek

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 06-05-2013
  • Wiadomości: 48
  • Reputacja: 2
Odp: Poważne rozmowy o PeCetach i wszystkim co z nimi związane
« Odpowiedź #662 dnia: Maja 11, 2013, 13:47:40 pm »
 
Ej Master, ale z tym ultrabookiem to coś ci się popierdoliło. Przecież tam jest Intel HD 4000. Na tym się nie gra  :) http://www.notebookcheck.pl/Intel-HD-Graphics-4000.69569.0.html
Najpopularniejsza karta graficzna wśród graczy pecetowych o Intel HD 3000. Na tym gra master race.

Nawet ja mam tą kartę w swoim komputerze, ale to nie znaczy że na niej gram. Poza tym można na niej grać w multiplatformowe gry w takich samych detalach i rozdzielczości co na current genach. Nawet framerate jest podobny.
« Ostatnia zmiana: Maja 11, 2013, 13:49:36 pm wysłana przez nocek »

el becetol

  • Gość
Odp: Poważne rozmowy o PeCetach i wszystkim co z nimi związane
« Odpowiedź #663 dnia: Maja 11, 2013, 13:51:13 pm »
i? Ja nie mówię o danych sprzedażowych, tylko statystykach steama i na czym pecetowcy faktycznie grają.

nocek

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 06-05-2013
  • Wiadomości: 48
  • Reputacja: 2
Odp: Poważne rozmowy o PeCetach i wszystkim co z nimi związane
« Odpowiedź #664 dnia: Maja 11, 2013, 13:53:10 pm »
W co grają na tej karcie? Jest to w statystykach?

nocek

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 06-05-2013
  • Wiadomości: 48
  • Reputacja: 2
Odp: Poważne rozmowy o PeCetach i wszystkim co z nimi związane
« Odpowiedź #665 dnia: Maja 11, 2013, 14:00:06 pm »
i? Ja nie mówię o danych sprzedażowych, tylko statystykach steama i na czym pecetowcy faktycznie grają.

Ja je**e, właśnie wszedłem w te statystyki i jesteś taki obłudny, że o ja pier**lę. Kłamca.



Ładna mi większość. Intel hd 3000 jest na pierwszym miejscu z 4% użytkowników, ale zapomniałeś dodać że typów kart graficznych jest bardzo dużo na tej liście.
« Ostatnia zmiana: Maja 11, 2013, 14:02:17 pm wysłana przez nocek »

el becetol

  • Gość
Odp: Poważne rozmowy o PeCetach i wszystkim co z nimi związane
« Odpowiedź #666 dnia: Maja 11, 2013, 14:02:35 pm »
Kłamca.

http://store.steampowered.com/hwsurvey/videocard/

Co widzisz na pierwszym miejscu przybłędo? Przepraszaj.



andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 962
  • Reputacja: 120
Odp: Poważne rozmowy o PeCetach i wszystkim co z nimi związane
« Odpowiedź #667 dnia: Maja 11, 2013, 14:07:38 pm »
Te statystyki to i tak wina technologii Optimus. Steam po prostu nie widzi przez niego karty dedykowanej.

nocek

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 06-05-2013
  • Wiadomości: 48
  • Reputacja: 2
Odp: Poważne rozmowy o PeCetach i wszystkim co z nimi związane
« Odpowiedź #668 dnia: Maja 11, 2013, 14:08:18 pm »
Kłamca.
http://store.steampowered.com/hwsurvey/videocard/ Co widzisz na pierwszym miejscu przybłędo? Przepraszaj.

A wiesz dlaczego ona jest na pierwszym miejscu? Bo jest zintegrowana z procesorem. Napisałeś, że na takiej karcie grają pecetowcy, a ja nie znam nikogo kto by używał zintegrowanej grafiki do gier. Kłamca.

el becetol

  • Gość
Odp: Poważne rozmowy o PeCetach i wszystkim co z nimi związane
« Odpowiedź #669 dnia: Maja 11, 2013, 14:16:56 pm »
Haha, oczywiście Steam kłamie, w końcu wszyscy pecetowcy grają na Titanach, które można kupić za 900 złotych. Przerabialiśmy to fanbojskie pierdolenie już milion razy. Też mam dwie karty i jakoś w moim przypadku dobrze wykrywa kartę niezintegrowaną, wiec po co te twoje kłamstwa?

ja nie znam nikogo kto by używał zintegrowanej grafiki do gier.

Dzięki za świetne źródło. Podane przeze mnie ogólnoświatowe badanie kart używanych do gier jest ch**owe, bo ty nikogo nie znasz. Poproszę w takim razie inne źródło, na razie nie przedstawiłeś nic na podparcie swoich idiotycznych tez, kłamco.
« Ostatnia zmiana: Maja 11, 2013, 14:19:45 pm wysłana przez el becetol »

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 962
  • Reputacja: 120
Odp: Poważne rozmowy o PeCetach i wszystkim co z nimi związane
« Odpowiedź #670 dnia: Maja 11, 2013, 14:24:35 pm »
U mnie Steam nieraz odpalał gry na intelu3000 zamiast na karcie nvidii. Czasami trzeba sporo kombinować, bo optimus to uparte i głupie cholerstwo.

el becetol

  • Gość
Odp: Poważne rozmowy o PeCetach i wszystkim co z nimi związane
« Odpowiedź #671 dnia: Maja 11, 2013, 14:31:50 pm »
Skoro odpalał, to znaczy że to karta, które faktycznie służyła do grania w tą odpaloną grę. Więc podane statystyki są zgodne z prawdą, pomimo tego co wrzeszczy nocnik.

Ja tam nie mam problemu z wyłączeniem całkowitym zintegrowanej karty w zbrendowanym panelu producenta, w panelu sterowania też sie pewnie da. A skoro ktoś tego nie zrobił i gra na zintegrowanej, to znaczy że do pc gamingu mu w zupełności wystarcza.


nocek

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 06-05-2013
  • Wiadomości: 48
  • Reputacja: 2
Odp: Poważne rozmowy o PeCetach i wszystkim co z nimi związane
« Odpowiedź #672 dnia: Maja 11, 2013, 14:37:37 pm »
Ja nie mam do Ciebie pretensji o napisanie, że zintegrowana grafa jest na pierwszym miejscu w statystykach steama. To co zwróciło moją uwagę, to fakt, że napisałeś, że na tej karcie gra master race (przez co rozumiem graczy pecetowych).

Tymczasem:



Większość komputerów biorących udział w badaniu jest wyposażonych w karty AMD i nVidia.



Wyszczególnione karty. W czasie robienia screenshota zauważyłem, że 36% GPU jest oznaczona jako "inne", więc i tak te statystyki można sobie o kant chu** potłuc.


el becetol

  • Gość
Odp: Poważne rozmowy o PeCetach i wszystkim co z nimi związane
« Odpowiedź #673 dnia: Maja 11, 2013, 14:51:31 pm »
Najpopularniejsza karta graficzna wśród graczy pecetowych o Intel HD 3000. Na tym gra master race.

Tak napisałem dokładnie i po tym zacząłeś wrzeszczeć o kłamstwach. A teraz wrzucasz skriny, które to tylko potwierdzają.

Odhaczam w kajeciku kolejne forumowe zwycięstwo.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Poważne rozmowy o PeCetach i wszystkim co z nimi związane
« Odpowiedź #674 dnia: Maja 11, 2013, 14:55:10 pm »
Hmm, Intel HD3000 jest jeden, a dedykowanych mocniejszych GPU (na których odpalisz większość gier) jest hmm, kilkadziesiąt? To chyba logiczne, że jedna karta będzie miała więcej procentów niż kilkadziesiąt innych rozdrobnionych pojedynczo?

el becetol

  • Gość
Odp: Poważne rozmowy o PeCetach i wszystkim co z nimi związane
« Odpowiedź #675 dnia: Maja 11, 2013, 15:00:14 pm »
Hmm, Intel HD3000 jest jeden, a dedykowanych mocniejszych GPU (na których odpalisz większość gier) jest hmm, kilkadziesiąt? To chyba logiczne, że jedna karta będzie miała więcej procentów niż kilkadziesiąt innych rozdrobnionych pojedynczo?

Ty kumasz logikę tej wypowiedzi?  :lol: Intel HD3000 jest tak samo jeden jak jeden jest geforce 9500. Każda pozycja z tej listy jest "jedna".

Nie mówiąc o tym że większość tych kart na tej liście to też paździerze, które crysisa z bullshotów karoty nie odpalą wcale, a reszta je moze odpali w 2 fps. Titana na tej liscie nie widzę.
« Ostatnia zmiana: Maja 11, 2013, 15:02:17 pm wysłana przez el becetol »

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Poważne rozmowy o PeCetach i wszystkim co z nimi związane
« Odpowiedź #676 dnia: Maja 11, 2013, 15:01:58 pm »
No to może inaczej. Policzmy do kupy zintegrowane karty graficzne i te dedykowane do gier, wtedy zobaczymy co jest najpopularniejsze wśród graczy pctowych.

A nie, sorry, steam już to zrobił:


nocek

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 06-05-2013
  • Wiadomości: 48
  • Reputacja: 2
Odp: Poważne rozmowy o PeCetach i wszystkim co z nimi związane
« Odpowiedź #677 dnia: Maja 11, 2013, 15:02:49 pm »
No to może inaczej. Policzmy do kupy zintegrowane karty graficzne i te dedykowane do gier, wtedy zobaczymy co jest najpopularniejsze wśród graczy pctowych.

Przecież już to pisałem. Po co mu powtarzać. Niech się cieszy, że wygrał.

el becetol

  • Gość
Odp: Poważne rozmowy o PeCetach i wszystkim co z nimi związane
« Odpowiedź #678 dnia: Maja 11, 2013, 15:07:24 pm »
Ale czemu tylko zintegrowane? Policz karty laptopowe i takie które pociagną Crysisa 3 na najwyższych w 120 fpsach (czytaj poziom gier pecetowych z wypowiedzi kkrt). Ciekawe których jest więcej.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Poważne rozmowy o PeCetach i wszystkim co z nimi związane
« Odpowiedź #679 dnia: Maja 11, 2013, 15:11:46 pm »
No to jest fakt, że GPU na tyle mocnych aby odpalać wszystko w fullHD i stałych 60fps jest malutko, dlatego też nikt nie pakuje dużej kasy w exy, żeby wycisnąć z tych potworów maksimum. Ale nie gadajmy, że zdecydowana większość grających na PC ma kompy nadające się do przeglądania neta czy grania w ch**owe rajkoszowe MMO.
« Ostatnia zmiana: Maja 11, 2013, 15:14:03 pm wysłana przez tytacz »