Autor Wątek: iPhone/iPod Touch - soft  (Przeczytany 52112 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: iPhone/iPod Touch - soft
« Odpowiedź #120 dnia: Września 30, 2009, 19:58:33 pm »
Aplikacje, hmm... Tego jest masa i najlepiej samemu się rozejrzeć, ale na pewno Cycorder do nagrywania filmów (chociaż ilość klatek i rozdzielczość to jakiś śmiech na sali), BossPrefs do kilku bardziej wymyślnych rzeczy, jak np. wyłączanie EDGE (samowolne łączenie się iPhone'a z netem bywa irytujące), FileAid do PDFów i innych i na pewno Installous, który jest podobnym do Cydii instalerem, ale służy do instalowania programów z http://appulo.us/appdb/
Przy okazji ściągnąłbym sobie jakąś wtyczkę, która wrzuca procentowy licznik obok ikonki baterii (jeśli nie zadziała ci ta funkcja z poziomu BossPrefs, bo też ona tam jest).

Jeśli chodzi o aplikacje, to jak na razie Apple się zabezpieczyło i z tego co mi wiadomo, to nie da się na ostatnich wersjach iTunes i softu w iPhonie wgrywać programy przez owe iTunes. Ale może się mylę i za mało pogrzebałem. Jak ktoś coś wie, to niech da znać.
W każdym razie ja wgrywałem bezpośrednio przez iPhone'a używając wi-fi i wspomnianego Istallous/Cydii. Tylko w tym momencie nie wiem jak wgrać sobie z http://appulo.us/appdb/ nawigację, bo to jest dość obszerne i po ściągnięciu pliku okazuje się, że jest to .doc zawierający kilkanaście linków do rapidshare'a. Praktycznie wszystkie inne rzeczy ściągasz poprzez iP - ssiesz plik instalacyjny i instalujesz z poziomu iPhone'a.

Co do wykrywania softu przez Apple - wiem, że faktycznie mogą oni w jakiś sposób prześwietlić telefon i wywalić programy, które im się nie podobają, ale nie wiem w jaki sposób to działa i nie znam nikogo, komu by się to przydarzyło, jednak w istocie wrzucili oni na każdą komórkę killswitcha. Ale jeśli zainstalujesz sobie wspomniany BossPrefs, to w "extras" masz opcję "Disable Apple App Killswitch" i sprawa rozwiązana.
« Ostatnia zmiana: Września 30, 2009, 20:05:00 pm wysłana przez Kresq »


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: iPhone/iPod Touch - soft
« Odpowiedź #121 dnia: Września 30, 2009, 21:17:02 pm »
Czy wy często macie "Host Unreachable" albo jakieś inne errory przy pobieraniu z Cydii?

Poza tym, nie mogę Installousa zainstalować, wywala jakiś błąd o dependencies  :(

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: iPhone/iPod Touch - soft
« Odpowiedź #122 dnia: Października 02, 2009, 11:51:39 am »
Mi się jeszcze nic takiego nie przydarzyło jeśli chodzi o Cidię - może to kwestia samego połączenia. Ale za to próbuję teraz wejść w Installous i nie wyświetla mi głównej strony, mimo, że pół nocy dziś po tym łaziłem i przeglądałem programy. Natomiast przy wejściu do Cidii wyskoczył mi komunikat "unable to fetch..." i dalej adres z appulous  O_o

Mam nadzieję, że to tylko chwilowy problem, bo byłbym raczej niepocieszony :?


PS. Oprócz wymienionych wcześniej programów koniecznie powinno się ściągnąć też oczywiście Backgroundera i SBSettings (wówczas można praktycznie olać BossPrefs).


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

Seed

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 12-12-2008
  • Wiadomości: 59
  • Reputacja: 0
Odp: iPhone/iPod Touch - soft
« Odpowiedź #123 dnia: Października 24, 2009, 11:11:44 am »
Nawigacja TomToma już jest. Cena: 70 ojro :o

qsh

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 22-02-2005
  • Wiadomości: 282
  • Reputacja: 0
  • PSN ID i Gamertag: qsh
Odp: iPhone/iPod Touch - soft
« Odpowiedź #124 dnia: Listopada 04, 2009, 22:26:13 pm »
"Najbardziej polska gra na iPhone" www.ihooy.com :cool:

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: iPhone/iPod Touch - soft
« Odpowiedź #125 dnia: Listopada 05, 2009, 00:45:35 am »
Fajny ten iPhone, pobawiłem sie, pograłem w tap tapa i chce go miec.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: iPhone/iPod Touch - soft
« Odpowiedź #126 dnia: Listopada 10, 2009, 14:13:37 pm »
Cytuj
Powód nagłych, bardzo wysokich rachunków za transfer danych w sieci został wykryty przez Estończyka Oliviera K. Problemem okazuje się poważny błąd w mobilnej wersji Safari.

Gdy z poziomu Safari użytkownik odwiedzi stronę, która używa metody kompresji Motion-JPEG (najczęściej spotykana przy kamerach ochrony oraz przekazach na żywo, czasem też i na blogach), Safari będzie kontynuować pobieranie danych nawet jeśli przeglądarka zostanie wyłączona. Jak wiadomo, Safari jest jedną z niewielu aplikacji, której Apple pozwoliło działać w tle. Dzięki temu Motion-JPEG kontynuuje pobieranie danych, nawet jeżeli strumień znajduje się w innej, otwartej karcie lub działającej w tle aplikacji.

Przez ten błąd, w ciągu jednej godziny transfer danych może wynieść około 740mb. Zróbmy zatem proste obliczenia.

W Orange cena transferu 50kb, bez wykupionego pakietu wynosi 25 gr. Zatem:
1024kb=1mb,
740mb=722656kb
(722656/50)*0.25=3613,28 zł

Jak widać, daje nam to niemałą sumę pieniędzy.

Niewiele lepiej ma się sytuacja w Erze, gdzie za każde 100kb transferu poza pakietem, operator odejmie nam 12 gr z konta. Co daje:

1024kb=1mb,
740mb=722656kb
(722656/100)*0.12=867,19 zł

Teraz wystarczy sobie wyobrazić, że taki rachunek wygenerował się nam tylko w ciągu godziny. A co się stanie, jeżeli telefon będzie pobierał dane przez dłuższy okres czasu?

http://myapple.pl/czytaj.php?id=121198

Blamaż na całego.

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: iPhone/iPod Touch - soft
« Odpowiedź #127 dnia: Listopada 10, 2009, 15:56:47 pm »
Też miałem z tym problemy (na szczęście ciągle tylko zerowało mi konto na karcie  :???:), ale zrobiłem jb, wyłączyłem obsługę 3G i EDGE i jest luz. Co nie zmienia faktu, że niesmak pozostaje. Generalnie uważam, że w Polsce bez jailbreaka iPhone nie może służyć nawet jako podstawka do piwa (bo by się chybotało na boki).

Tak samo ma się sprawa z polskim słownikiem, którego nie da się normalnie nijak wyłączyć, a na angielskim przecież nie dałoby rady za bardzo jechać. Okej, fajne to udogodnienie, ale nie kiedy za każdym razem obcina to limit znaków ze 160 na 70.
« Ostatnia zmiana: Listopada 10, 2009, 16:01:23 pm wysłana przez Kresq »


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
Odp: iPhone/iPod Touch - soft
« Odpowiedź #128 dnia: Listopada 12, 2009, 22:57:28 pm »
Dyskusja sprowadza się do tego, że iPhone jest ch***. Na polskie warunki.

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: iPhone/iPod Touch - soft
« Odpowiedź #129 dnia: Listopada 12, 2009, 23:05:48 pm »
No.


Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: iPhone/iPod Touch - soft
« Odpowiedź #130 dnia: Kwietnia 01, 2010, 09:08:10 am »
Temat coś umarł - a AppStore jest wprost zalewany ciekawymi aplikacjami.

Ostatnio premierę miał JustinTV - program działa w miarę dobrze, z pewnością rozszerza możliwości iPhone'a.

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: iPhone/iPod Touch - soft
« Odpowiedź #131 dnia: Kwietnia 01, 2010, 12:08:52 pm »
Dla mnie mija się z celem, bo właściwie wcale nie oglądam telewizji. Za to genialną sprawą jest dla mnie Scheduler Poland. Z poziomu aplikacji ściąga się bazę danych dla danego miasta, a w samym programie mamy podział na linie, przystanki, ulubione; możemy szybko sobie sprawnie wyszukać, jak na tacy dostaniemy najbliższe autobusy/tramwaje, program pokaże nam ile metrów mamy do danego przystanku, zaznaczy nam go na google map plus jeszcze wyrysuje trasę danej linii. Czegoś takiego potrzebowałem.

Poza tym z czystym sercem mogę polecić pierwszą część Broken Sworda, jak i inną grę tego studia, czyli Beneath the Steel Sky - świetne przygodówki. Z kolei takie Final Fantasy II zostało fajnie odświeżone, ale generalnie trochę przynudza.

Poza tym nie wiem co bym zrobił bez mojego QuickOffice. Natomiast dla zabawy ściągnąłem sobie Polish Silesian Slang - całkiem fajna sprawa - teraz wiem, że "afa" to małpa, a "achtlik" to 1/8 litra.

Zastanawiam się jak wygląda sklep na androidach, bo niepokoją mnie trochę wyciekające informacje dotyczące nowego iPhone'a. Poza tym nie ukrywam, że ściągam scrackowane aplikacje z neta, więc zastanawiam się, czy na telefonach z androidem też jest to takie łatwe.


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: iPhone/iPod Touch - soft
« Odpowiedź #132 dnia: Kwietnia 08, 2010, 09:49:13 am »
Dzisiaj o 19.00 odbędzie się konferencja Apple, na której zaprezentowany zostanie iPhone OS 4.0.

Blog LIVE
http://live.myapple.pl/iphoneos40


Seed

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 12-12-2008
  • Wiadomości: 59
  • Reputacja: 0
Odp: iPhone/iPod Touch - soft
« Odpowiedź #133 dnia: Kwietnia 08, 2010, 20:44:35 pm »
Za moment będzie artykuł podsumowujący ;)

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: iPhone/iPod Touch - soft
« Odpowiedź #134 dnia: Kwietnia 09, 2010, 07:01:03 am »
Cytuj
Apple zaprezentowało dziś nową wersję oprogramowania iPhone OS. Redakcja MyApple podczas relacji z Cupertino przewidywała wprowadzenie multitaskingu i systemu reklamowego iAd - nasze oczekiwania się potwierdziły.


Poniżej prezentujemy wszystkie najważniejsze funkcje nowego oprogramowania:

• Multitasking
W końcu doczekaliśmy się wielozadaniowości, czyli działania kilku aplikacji w tle. Apple jak zwykle rozwiązało to całkowicie po swojemu - multitasking ogranicza się tylko do aplikacji, w których najbardziej jest to potrzebne. Obejmuje to np. GPS, VoIP czy odtwarzanie muzyki.
By przełączyć się pomiędzy programami wystarczy dwukrotnie wcisnąć przycisk Home i wybrać odpowiednią dla aplikacji ikonkę.

• Local notifications (powiadomienia lokalne)
W przeciwieństwie do push notifications, nie wymagają połączenia z internetem i serwerem Apple. Zostają one wysyłane bezpośrednio przez nasze urządzenie. Każda aplikacja w App Store będzie mogła wysyłać takie powiadomienia (nie będzie musiała być nawet uruchomiona).

• Foldery
Apple dodało możliwość katalogowania aplikacji w folderach, dzięki czemu będziemy mogli zaprowadzić w telefonie większy porządek. Przyda się zwłaszcza, kiedy mamy zainstalowane dużo programów z App Store.

• Nowa wersja aplikacji Poczta
Zunifikowana skrzynka odbiorcza, obsługa wielu kont Exchange, konwersacje, łatwe przełączanie pomiędzy kontami - to lista głównych funkcji nowej wersji Poczty.

• iBooks
Sklep Apple z książkami znany z iPada trafi również na iPhone i iPody touch. Funkcjonalność ta sama, póki co oczywiście nie znajdziemy tam polskich pozycji.

• Konfigurowalne tapety
W końcu mamy możliwość ustawienia tła nie tylko dla ekranu blokowania iPhone. Teraz tapeta może znajdować się również pod ikonami.

• Platforma do gier
Apple stworzyło własny system obsługujący gry przez internet, coś w stylu Xbox Live czy PSN. Deweloperzy w App Store uruchomili już co prawda swoje własne platformy, czyli OpenFeint i Crystal - zapewne po prostu znikną po upowszechnieniu się rozwiązania Apple.

• Platforma reklamowa iAd
Apple wprowadza całkowicie nową formę reklam - teraz przypominają one pełnowymiarowe aplikacje, możemy grać w gry, oglądać filmy i robić wiele innych rzeczy zapominając, że to tylko reklama.

• 5-krotny zoom cyfrowy w aparacie
Obecne aparaty wbudowane w iPhone 3GS i 3G wydają się być trochę za słabe, by dało to dobry efekt. Widocznie jest to opcja stworzona z myślą o nowym iPhone.

• Obsługa klawiatur przez Bluetooth
W końcu mamy możliwość sparowania iPhone z bezprzewodową klawiaturą. Funkcja bardzo przydatna, zwłaszcza przy odpisywaniu na wiele maili czy tworzeniu notatek.






Nowe oprogramowanie jest obsługiwane w pełni jedynie przez iPhone 3GS i iPody touch 3 generacji. iPhone 3G i iPody touch 2G, zdaniem Apple, "nie poradzą sobie ze wszystkimi funkcjami", stąd też iPhone OS będą obsługiwać częściowo, nie otrzymają np. multitaskingu.
Jeżeli zaś chodzi o iPhone 2G... No cóż, ten telefon właśnie dokonał żywota i nie będzie już uaktualniany przez Apple.


źródło: myapple.pl

Jako posiadacz 3G czuje się trochę dymany, bo Apple zmusza mnie do zmiany telefonu na nowszy model(którą to zmianę i tak planowałem ;) )/ Rozumiem, że multitasking wymaga sporo mocy, a 3G jest znacznie słabszy od 3GS, ale brak możliwości wrzucenia tapety tła, to jest przegięcie  :evil:

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: iPhone/iPod Touch - soft
« Odpowiedź #135 dnia: Kwietnia 09, 2010, 15:57:22 pm »
Czekałem z niecierpliwością na tę konferencję, ale apple znów zjebało sprawę i tak naprawdę nie wiem dlaczego ta wersja ma numerek 4 w nazwie :-?
O ile nowy iPhone nie okaże się czymś fajnym, to chyba przerzucam się na jakiegoś HTC z Androidem.


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: iPhone/iPod Touch - soft
« Odpowiedź #136 dnia: Kwietnia 10, 2010, 09:16:44 am »

Jako posiadacz 3G czuje się trochę dymany, bo Apple zmusza mnie do zmiany telefonu na nowszy model(którą to zmianę i tak planowałem ;) )/ Rozumiem, że multitasking wymaga sporo mocy, a 3G jest znacznie słabszy od 3GS, ale brak możliwości wrzucenia tapety tła, to jest przegięcie  :evil:

Czy ktoś wie, czy EraGSM ma możliwość dopłaty i wymiany 3G na 3GS? Kupowaliśmy tam w sumie 3 telefony iPhone, więc chyba powinni się coś postarać. Warto uderzać do nich?

Espgaluda II dzisiaj wyszła...

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: iPhone/iPod Touch - soft
« Odpowiedź #137 dnia: Kwietnia 10, 2010, 12:23:59 pm »
Hahhahah, myślę, że oni mają w dupie ile u nich iPhonów kupiłeś. Mają te swoje cenniki i oferty ustalane przez górę, więc kto miałby się postarać? Poza tym pierwszy raz słyszę o wymianie telefonu i dopłacie w salonie operatora.


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: iPhone/iPod Touch - soft
« Odpowiedź #138 dnia: Kwietnia 10, 2010, 12:37:14 pm »
Ja czekam na prezentacje 4G i dopiero wtedy podejmę decyzję - 3GS na pewno nie kupię....

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: iPhone/iPod Touch - soft
« Odpowiedź #139 dnia: Kwietnia 10, 2010, 12:43:51 pm »
Też myślę, że kupowanie 3GS mija się z celem. Chociaż jak już wyjdzie ten 4G/iPhone HD, to pewnie dojebią taką cenę, że w ogóle szczęki polecą. No i poza tym jak to zawsze było z premierą nowych iPhonów - jaki długi okres był od zaprezentowania do premiery, no i jak najprawdopodobniej będzie wyglądać data premiery w Polsce?


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: iPhone/iPod Touch - soft
« Odpowiedź #140 dnia: Kwietnia 10, 2010, 14:04:28 pm »
Hahhahah, myślę, że oni mają w dupie ile u nich iPhonów kupiłeś. Mają te swoje cenniki i oferty ustalane przez górę, więc kto miałby się postarać? Poza tym pierwszy raz słyszę o wymianie telefonu i dopłacie w salonie operatora.

jak masz telefony na firmę i dobrego "opiekuna" to nie takie cyrki idzie robić ;)

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: iPhone/iPod Touch - soft
« Odpowiedź #141 dnia: Kwietnia 10, 2010, 14:09:26 pm »
Mam telefon na firmę, a gdybym miał dobrego "opiekuna", to pewnie za free bym z magazynu mógł sobie wynosić 3GSy  :evil:


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: iPhone/iPod Touch - soft
« Odpowiedź #142 dnia: Kwietnia 10, 2010, 14:11:28 pm »
Prezentacja w połowie czerwca na WWDC.
W sierpniu, najpóźniej od początku września - telefon będzie u nas.
Ja prawdopodobnie przedłużę abo w Erze, sprzedam 3G i mam nadzieję za niewielką dopłatą wyrobię się z zakupem 4G(czy jakkolwiek się będzie ten telefon nazywał).

Całość przy założeniu, że Apple nie poleci w kulki i zaprezentuje coś naprawdę dobrego. Jeżeli nie - zostaje przy 3G(zrobię jailbreak)...

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: iPhone/iPod Touch - soft
« Odpowiedź #143 dnia: Kwietnia 10, 2010, 14:58:53 pm »
Znalazłem kilka starych iPod'ów. Czy po wykasowaniu danych i powrocie do ustawień fabrycznych mogę je bez problemu sprzedać?

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: iPhone/iPod Touch - soft
« Odpowiedź #144 dnia: Kwietnia 11, 2010, 11:50:24 am »
Hahhahah, myślę, że oni mają w dupie ile u nich iPhonów kupiłeś. Mają te swoje cenniki i oferty ustalane przez górę, więc kto miałby się postarać? Poza tym pierwszy raz słyszę o wymianie telefonu i dopłacie w salonie operatora.

jak masz telefony na firmę i dobrego "opiekuna" to nie takie cyrki idzie robić ;)

Mam właśnie trzy telefony na firmę, tak więc spróbuję jutro coś ugrać.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: iPhone/iPod Touch - soft
« Odpowiedź #145 dnia: Kwietnia 17, 2010, 20:02:59 pm »
Gra Auditorium od EA jest za darmo w App Store  8)
Całkiem, całkiem...

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: iPhone/iPod Touch - soft
« Odpowiedź #146 dnia: Czerwca 10, 2010, 00:18:18 am »
Właśnie kupiłem Carcassone i niedługo zacznę grać. Grał ktoś może w Settlers of Catan?

juve26

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-12-2006
  • Wiadomości: 2 613
  • Reputacja: 20
  • 04.12.2006 - 16.08.2010 †
Odp: iPhone/iPod Touch - soft
« Odpowiedź #147 dnia: Czerwca 25, 2010, 01:56:09 am »
Nie wiem, czy w dobrym miejscu zadaję to pytanie, ale...
Potrzebowałbym wiedzieć [i nie jest to żadne naśmiewanie się, po prostu wolę się upewnić], czy w iPhone 3G, bądź 3GS jest funkcja budzika? Chcę kupić któryś z tych dwóch modeli, ale nie wiem czy najważniejsza funkcja w moim dotychczasowym telefonie jest w sprzęcie apla dostępna :)

Mejs

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-04-2007
  • Wiadomości: 1 882
  • Reputacja: 49
Odp: iPhone/iPod Touch - soft
« Odpowiedź #148 dnia: Czerwca 25, 2010, 02:12:37 am »
Jest i świetnie się spisuje.

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: iPhone/iPod Touch - soft
« Odpowiedź #149 dnia: Czerwca 25, 2010, 11:46:09 am »
Nie wiem, czy w dobrym miejscu zadaję to pytanie, ale...
Potrzebowałbym wiedzieć [i nie jest to żadne naśmiewanie się, po prostu wolę się upewnić], czy w iPhone 3G, bądź 3GS jest funkcja budzika? Chcę kupić któryś z tych dwóch modeli, ale nie wiem czy najważniejsza funkcja w moim dotychczasowym telefonie jest w sprzęcie apla dostępna :)

Jest budzik, nawet dosyć rozbudowany, możesz wrzucić całą masę (ja mam 20) ustawień alarmowych i ładnie zaznaczyć, kiedy ma telefon dzwonić. Budzik jest głośny niesamowicie, tak więc na pewno obudzi.

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: iPhone/iPod Touch - soft
« Odpowiedź #150 dnia: Czerwca 25, 2010, 18:54:55 pm »
LOLZORDON


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

juve26

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-12-2006
  • Wiadomości: 2 613
  • Reputacja: 20
  • 04.12.2006 - 16.08.2010 †
Odp: iPhone/iPod Touch - soft
« Odpowiedź #151 dnia: Czerwca 26, 2010, 01:43:34 am »
Kresq, po prostu po przeczytaniu, że dopiero od ostatniej aktualizacji oprogramowania, która była chyba tydzień temu, można zmieniać tapetę, tapetę na urządzeniu, to nie dziw się, że musiałem się o budzik upewnić :)

Dzięki za odpowiedzi! Budzik faktycznie daje radę. Wziąłem jednak iPoda Touch G3 32GB, bo o połowę tańszy, ma takie same bebechy co iPhone 3GS, a ja nie potrafię przewidzieć, czy mi sprzęt apla na dłuższą metę przypadnie do gustu :) Ale póki co zabawka jest fajna 8)

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: iPhone/iPod Touch - soft
« Odpowiedź #152 dnia: Czerwca 26, 2010, 12:23:04 pm »
Wiesz, istniała opcja zmiany tapety widocznej po zablokowaniu urządzenia, a prawda jest taka, że masa telefonów nie oferuje tapety w tle menu, a za coś takiego właśnie uważam dashboard iphona po odblokowaniu...


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: iPhone/iPod Touch - soft
« Odpowiedź #153 dnia: Lipca 01, 2010, 20:54:08 pm »
Udało mi się wziąść 3GS do czasu zmiany na iPhone 4, łaziem sobie po sklepie i znalazłem DC Comics - app gdzie za 1.59EUR mozna kupować poszczególne numery komiksów takich jak Batman, Wonder Woman, Superman, etc. Polecam każdemu, sam App jest darmowy, a kilka komiksów nr. 0 jest za darmo.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: iPhone/iPod Touch - soft
« Odpowiedź #154 dnia: Sierpnia 13, 2010, 10:31:45 am »
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: iPhone/iPod Touch - soft
« Odpowiedź #155 dnia: Sierpnia 26, 2010, 19:43:32 pm »
Dodonpachi Ressurection wyszedł dzisiaj, cena promocyjna przez 4 dni. Brać, nie gadać.

maly_pinki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2008
  • Wiadomości: 4 089
  • Reputacja: 44
Odp: iPhone/iPod Touch - soft
« Odpowiedź #156 dnia: Sierpnia 27, 2010, 15:59:51 pm »
Dodonpachi Ressurection wyszedł dzisiaj, cena promocyjna przez 4 dni. Brać, nie gadać.
Nie lepiej pobrać z installous?
Wszystko od nowa, od początku...