Autor Wątek: BlazBlue: Calamity Trigger  (Przeczytany 24462 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: BlazBlue: Calamity Trigger
« Odpowiedź #120 dnia: Maja 13, 2010, 10:03:45 am »
No, dostałem smsa że tv nareszcie do odebrania.
Tak więc od dziś zaczynam masterowanie BB :]

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: BlazBlue: Calamity Trigger
« Odpowiedź #121 dnia: Maja 15, 2010, 03:25:11 am »
Jeżeli ktoś uważa się za pro Nu playera to polecam obadać te combosy:



Naprawdę trzeba się cholernie napocić żeby niektóre powtórzyć  :evil:

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: BlazBlue: Calamity Trigger
« Odpowiedź #122 dnia: Maja 17, 2010, 21:26:02 pm »
To jest to, czuję się jak w domu z CT :]
Pytanko- czy odblokuję jakieś dodatkowe postacie? Ciekawy jest jegomośc w kapeluszu i płaszczy i mam nadzieję nim zagrac.

W story mode wygląda na to, że poprzez wybór dialogowy idziemy alternatywną ścieżką, plus trzeba przegrac z każdym przeciwnikiem by miec to 100%- trochę dziwne rozwiązanie.

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: BlazBlue: Calamity Trigger
« Odpowiedź #123 dnia: Maja 17, 2010, 21:29:37 pm »
Gostek w kapeluszu nazywa się Hazama i zagrasz nim dopiero kiedy kupisz Continuum Shift. Wykręcenie 100% story mode każdą postacią jest bardzo czasochłonne ale naprawdę warto jeżeli chcesz to daj mi znać a wyśle Ci na PW przewodnik w którym masz wszystko opisane.

Po wykręceniu setek dostaniesz naprawdę fajne bonusy.
« Ostatnia zmiana: Maja 17, 2010, 21:34:08 pm wysłana przez Patosław »

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: BlazBlue: Calamity Trigger
« Odpowiedź #124 dnia: Maja 17, 2010, 21:58:58 pm »
A to lipa, jeśli pojawił się w intro, to zakładałem że i jest grywalny.

Daję więc znac na pw :]

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: BlazBlue: Calamity Trigger
« Odpowiedź #125 dnia: Maja 25, 2010, 00:48:20 am »
Dzisiaj wpadł mi 50 level :)

Na raningach Win Ratio - 91.7 %

Jeżeli gracie online to nie bójcie się chwalić wynikami  :)

Wiadomość scalona: Maja 25, 2010, 21:44:31 pm
« Ostatnia zmiana: Maja 25, 2010, 21:44:31 pm wysłana przez Patosław »

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: BlazBlue: Calamity Trigger
« Odpowiedź #126 dnia: Maja 26, 2010, 09:48:27 am »
Ja tam na razie robię story i arcade mode cały czas- online tylko sprawdziłem na razie, by stwierdzic że działa bez problemów :]

Mejs

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-04-2007
  • Wiadomości: 1 882
  • Reputacja: 49
Odp: BlazBlue: Calamity Trigger
« Odpowiedź #127 dnia: Maja 27, 2010, 05:12:16 am »
Ja mam ponad 50% na rankingach. Po ograniu się mniej więcej w BlazBlue stwierdzam że gra zjada SF4 i SSF4 razem wzięte. Zupełnie odechciało mi się grać w nowego Streeta, leży na półce i się kurzy, gra naprawdę jest fenomenalna i bardziej wymagająca od SyFa nie mówiąc o Tekkenie. Gram Hakumenem, maksymalnym lowem ale czasem zdarza mi się wygrać nawet z Patosławem.

Sylvek kupuj X'a, z funduszami napewno nie będzie problemu, i zobaczymy jaki z Ciebie fighter. Kilka sesji w SF2HD/BlazBlue ew. SF4 ze mną lub (o zgrozo) z Pawełkiem i nie wiem czy byłbyś taki wielki  :angel:

Oczywiście żartuję ale z tego co piszesz uważasz się i/lub jesteś graczem który wie o co biega a takich nigdy za wiele.



Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: BlazBlue: Calamity Trigger
« Odpowiedź #128 dnia: Maja 27, 2010, 12:55:58 pm »
Ty cwaniaczku siadaj w trening bo w powietrzu sobie nie radzisz, jeszcze raz zobacze, że odpuszczasz szanse na ładne combo to zacznie linijką po paluchach napier**lać.

Cholera nauczyłem się tego 55 combo Nu i teraz dopiero widze jak strasznie jest nieopłacalne te cholerne dwa rapid cancele = cały pasek, a cały pasek = dwa speciale :(

Cytuj
Po ograniu się mniej więcej w BlazBlue stwierdzam że gra zjada SF4 i SSF4 razem wzięte.

Ameryki nie odkryłeś  :grin:
« Ostatnia zmiana: Maja 27, 2010, 13:05:36 pm wysłana przez Patosław »

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: BlazBlue: Calamity Trigger
« Odpowiedź #129 dnia: Sierpnia 16, 2010, 19:57:18 pm »
http://allegro.pl/item1180489676_blazblue_calamity_trigger_na_pc_przedsprzedaz.html

Jeżeli ktoś nie posiada konsoli to świetna okazja żeby zagrać w najlepszy tytul tej generacji.

Dodam tylko, że osoba, która grę zakupi może dostąpić zaszczytu zagrania z moją jakże skromną osobą, ponieważ wersja PC jest kompatybilna z Xbox live.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: BlazBlue: Calamity Trigger
« Odpowiedź #130 dnia: Sierpnia 17, 2010, 22:51:29 pm »
Przyznam, że mnie zaskoczyłeś Patosławie tym wywodem.  o_O Wiedziałem, że wysoko cenisz BlazBlue, że nie przepadasz za SF/Tekken, ale żeby aż tak, by ja najlepszą grą obecnej generacji nazywać.... Przecież, jak druga część wyjdzie, albo nowe Guilty Gear, to znikniesz jak Kresq.

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: BlazBlue: Calamity Trigger
« Odpowiedź #131 dnia: Sierpnia 18, 2010, 00:16:39 am »
Przyznam, że mnie zaskoczyłeś Patosławie tym wywodem.  o_O Wiedziałem, że wysoko cenisz BlazBlue, że nie przepadasz za SF/Tekken, ale żeby aż tak, by ja najlepszą grą obecnej generacji nazywać.... Przecież, jak druga część wyjdzie, albo nowe Guilty Gear, to znikniesz jak Kresq.

No troszkę faktycznie dałem plamę, powinienem dodać "na chwilę obecną" bo wiem, że Continuum Shift przebije Calamity Trigger.

Szczerze mówiąc tej grze poświęciłem bardzo dużo czasu, gram już na przyzwoitym poziomie, myślę, że Nu mógłbym spokojnie powalczyć na jakimś lepszym turnieju. I jedyne co mogę powiedzieć to, że nie powstała jeszcze bijatyka, która podobałaby mi się bardziej.

Co by dużo nie mówić dla mnie obecnie gra życia. Walczę właśnie na www.backdash.pl o dział Blazblue na stronie głównej, jeżeli wszystko pójdzie po mojej myśli i znajdę kogoś dobrze ogranego do pomocy w prowadzeniu to serdecznie zapraszam wszystkich po tutoriale, nowinki, combosy i wszystko czego dusza zapragnie. :)

Ps. Sylvan, troche nie kminie o co chodziło Ci z Kreskiem? Nienawno wpadł do mnie na piwo i trzyma się dobrze :)
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 18, 2010, 15:09:34 pm wysłana przez Patosław »

hanza

  • Gość
Odp: BlazBlue: Calamity Trigger
« Odpowiedź #132 dnia: Sierpnia 18, 2010, 04:24:11 am »
Przyznam, że mnie zaskoczyłeś Patosławie tym wywodem.  o_O Wiedziałem, że wysoko cenisz BlazBlue, że nie przepadasz za SF/Tekken, ale żeby aż tak, by ja najlepszą grą obecnej generacji nazywać.... Przecież, jak druga część wyjdzie, albo nowe Guilty Gear, to znikniesz jak Kresq.

No troszkę faktycznie dałem plamę, powinienem dodać "na chwilę obecną" bo wiem, że Continuum Shift przebije Calamity Trigger.

Szczerze mówiąc tej grze poświęciłem bardzo dużo czasu, gram już na przyzwoitym poziomie, myślę, że Nu mógłbym spokojnie powalczyć na jakimś lepszym turnieju. I jedyne co mogę powiedzieć to, że nie powstała jeszcze bijatyka, która podobałaby mi się bardziej.

Co by dużo nie mówić dla mnie obecnie gra życia. Walczę właśnie na www.backdash.pl o dział Blazblue na stronie głównej, jeżeli wszystko pójdzie po mojej myśli i znajdę kogoś dobrze ogranego do pomocy w prowadzeniu to serdecznie zapraszam wszystkich po tutoriale, nowinki, combosy i wszystko czego dusza zapragnie. :)

Ps. Sylwan, troche nie kminie o co chodziło Ci z Kreskiem? Nienawno wpadł do mnie na piwo i trzyma się dobrze :)
Patoslawie chyba sie kleju nawachales,ze przytakujesz sw BB CT pokazala jak moze wygladac mordobitka na uber poziomie chodzi mi o gameplay jak isprawy wizualne CS bedzie tylko powielaniem standardow zapoczatkowanych przez swoja poprzedniczke
ps nigdy sie nie jaralem Ojcem Chrzestnym 2
ps2 Patoslawie gdyby nie BB dalej bys pykal w tekkena

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: BlazBlue: Calamity Trigger
« Odpowiedź #133 dnia: Sierpnia 18, 2010, 13:38:16 pm »
Zaiste Giniemy.

I bardzo dobrze, że będzie powielać schematy CT system jak już pisałem milion razy dla mnie jest idealny, więc dorzucili nowe postacie, zrobili mały rebalans i jazda.

Co do tekkena to nie kumam.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 18, 2010, 13:54:07 pm wysłana przez Patosław »