Autor Wątek: TV i zanikający dźwięk w grach (iks 360)  (Przeczytany 4386 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

gidek

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 17-09-2008
  • Wiadomości: 260
  • Reputacja: 7
  • Zielony gracz z niebieskim sercem :D
TV i zanikający dźwięk w grach (iks 360)
« dnia: Marca 29, 2009, 23:20:01 pm »
Pytanko: jak włączam Ninja Gaiden II, GTA IV czy RE 5 demo to czasami po 5 minutach lub w późniejszym momencie (czasami w ogóle nie wystąpi ten problem) pada mi dźwięk z TV (jak przełączam z AV na programy to normalnie działają) i jedyne co pomaga to restart konsoli, w TDU po około 60h przejechanych nie miałem ani razu takiego problemu, z Lost Odyssey czy Viva Pinata także. Ciężko jest normalnie pograć gdy będąc w środku walki nagle pada głos ; d Kabel, sprawdzałem i jest wszystko dobrze podłączone (w weekend podłączyłem też do innego TV i GTA IV ani razu nie stracił głosu przez godzinkę (jakieś zrządzenie losu czy co?).

Specyfikacja ; D
- TV CRT 22" Phillips jakiś staruszek ~8 letni (wcześniej nie miałem z nim problemów jak pisałem, dopiero z "trochę nowszymi grami")
- Xbox 360 Premium - kupowany w październiku
- Kabel z zestawu podłączany przez złącze RGB
- Oczywiście gry oryginalne (jak widać z demem też są problemy)

I jak myślicie? Wina to TV, kabla czy konsoli ? Stawiam na TV, ale może ktoś miał już taki problem ;d

: Luty 25, 2009, 02:11:29 am
Update:
Kupiłem nowy TV i ten sam problem z dźwiękiem występuje nadal, czy to podłączone przez composite czy hdmi. Poszukałem trochę i znalazłem tego "niusa" (z grudnia) klik. Jednak w lutym podobno został wypuszczony patch, który rozwiązywał ten problem klik. Niestety mi nadal wyskakują błędu chociaż mam wszystkie update aktualne a rozwiązanie z wyjmowaniem i wkładaniem dysku pomaga. Może ktoś miał jeszcze takie kłopoty i jakoś udało im się to naprawić ?