+

5 milionów Xboxów One w sklepach

Microsoft chyba nie chciał być gorszy po tym jak Sony pochwaliło się 7 milionami konsol w domach graczy. Niestety, raz, że pochwalić może się gorszym wynikiem – bo 5 milionami, to mowa tu również o konsolach które są na półkach sklepów, podczas gdy japoński gigant podał liczbę w domach (a przynajmniej tak twierdzi). Rzeczywista różnica jest więc dużo większa niż 2 miliony. Oczywiście w Polsce dobrze wiemy skąd ta różnica.

Oficjalnie sprzedaż Xboxa One w Polsce i paru innych krajach ruszy dopiero we wrześniu. Może to będzie okazja aby podgonić nieco konkurencję. Nie mniej Microsoft jest sam sobie winien i świadomie ograniczył przecież sprzedaż swojej konsoli – tak jakby mało miał innych problemów, z których częściowo się na szczęście dla nas i siebie wycofał. Nie mniej wygląda, że w tej generacji role się odwróciły i to Sony znów jest górą.

Spodobał Ci się artykuł? Poleć go znajomym:

Komentarze

Ponieważ nie jesteś zalogowany, przed opublikowaniem Twój komentarz będzie musiał zostać zaakceptowany przez naszych moderatorów. Zarejestruj się lub zaloguj, jeżeli chcesz, by Twoje komentarze były automatycznie publikowane na stronie.

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *