+

Angry Birds Stella zapowiedziany

Jak już dziś wspominaliśmy, twórcy Angry Birdsów mieli podać informacje o ich nowym dziele. Oto są! Angry Birds Stella. Jak można przeczytać na blogu Rovio Entertainment, gra odbiega w zupełnie innym kierunku od poprzednich części. Widać to również po grafice, gdzie nie ma rządnych krwi ptaków, a spokojne i uśmiechnięte twarze grupy przyjaciół. Tytułową postacią jest Stella, która na grafice jest koloru różowego.

Rovio tak opisuje grę:

Przygotuj się na spotkanie Stelli i jej przyjaciół! Może i jest różowa ale zdecydowanie jest jedną z Angry Birdsów. Jest postacią ostrą i zadziorną z grupą wspaniałych przyjaciół. Oczywiście żadna opowieść nie kończy się bez interesujących wrogaciół ((fr)enemies).

Możemy być więc pewni, że nie będzie zabijania złych prosiaków, które ukradły jajka.

Będzie dużo zabawy i przygód ale grupa kumpli będzie musiała zmierzyć się z poważnymi problemami w celu obrony ich przyjaźni i środowiska, w którym żyją.

Jak widać twórcy stawiają na przyjaźń i środowisko. Czy taka zmiana zadowoli graczy? Będziemy mogli się przekonać jesienią tego roku.

Angry Birds

Spodobał Ci się artykuł? Poleć go znajomym:

Komentarze

Ponieważ nie jesteś zalogowany, przed opublikowaniem Twój komentarz będzie musiał zostać zaakceptowany przez naszych moderatorów. Zarejestruj się lub zaloguj, jeżeli chcesz, by Twoje komentarze były automatycznie publikowane na stronie.

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *