+

Awansuj reprezentacją swojego kraju… na PlayStation!

Kup wybrane produkty PlayStation i zdobądź szansę na wygranie biletów na FIFA World Cup. Czas rozpocząć najważniejszy mecz twojego życia! Sony ogłosiło dziś, że daje fanom niesamowitą szansę wygrania 1 z 25 podwójnych biletów na mistrzostwa świata w piłce nożnej 2014 FIFA World Cup, w tym także na finał mistrzostw 2014 FIFA World Cup, który będzie miał miejsce 13 lipca w Brazylii.

Zasady konkursu:

Gracze mogą wziąć udział w tym niesamowitym konkursie poprzez zakup i podłączenie nowej konsoli PlayStation®4 (PS4™), PlayStation®3 (PS3™), lub PlayStation®Vita (PS Vita) do PlayStation®Network (PSN™), lub kupno dowolnej zawartości do pobrania z PlayStation®Store (PS Store)*.

Czas ucieka, zaś na śmiałków chcących sprawdzić swoją wiedzę na temat FIFA World Cup™ i PlayStation® czeka specjalny test wielokrotnego wyboru. Gracze mają możliwość wygrania biletów do 25 maja, ale w późniejszym terminie na konkursowiczów czeka jeszcze olbrzymia pula nagród sponsorowanych przez PlayStation®. Ostateczna data zakończenia konkursu upływa w dniu finału mistrzostw FIFA World Cup™, 13 lipca.

Wszystko to ma na celu przygotowanie graczy na premierę ekskluzywnego zestawu, który ukaże się 16 kwietnia i pozwoli fanom nie tylko śledzić kolejne mecze, ale też zagrać w reprezentacji swojego kraju w oficjalnej grze mistrzostw 2014 FIFA World Cup™ – EA SPORTS™ 2014 FIFA World Cup Brazil™ na PS3™.

Oto nagrody, które można wygrać w konkursie:

· Główna nagroda: 1 podwójny bilet na finał mistrzostw 2014 FIFA World Cup™ w Brazylii, włącznie z transportem, zakwaterowaniem i kieszonkowym.

· Nagroda za drugie miejsce: 1 podwójny bilet na mecz półfinałowy mistrzostw 2014 FIFA World Cup™ w Brazylii, włącznie z transportem, zakwaterowaniem i kieszonkowym.

· Nagroda za trzecie miejsce: 1 podwójny bilet na mecz ćwierćfinałowy mistrzostw 2014 FIFA World Cup™ w Brazylii, włącznie z transportem, zakwaterowaniem i kieszonkowym.

· Nagroda za kolejne miejsca: 22 podwójne bilety na mecz 1/16 mistrzostw 2014 FIFA World Cup™ w Brazylii, włącznie z transportem, zakwaterowaniem i kieszonkowym.

Tysiące innych nagród, m.in.:
Pięć konsol PS4
10 konsol PS3 (500 GB)
10 konsol PS Vita
10 zestawów bezprzewodowych słuchawek stereo z mikrofonem 2.0
50 gier EA SPORTS™ 2014 FIFA World Cup Brazil™ na PS3
500 12-miesięcznych abonamentów PlayStation®Plus**
1000 3-miesięcznych abonamentów PlayStation®Plus**
10 000 1-miesięcznych abonamentów PlayStation®Plus**

Turniej online:

PlayStation® jest także partnerem prezentującym turnieju sieciowego FIFA Interactive World Cup, w którym gracze będą reprezentować swój kraj w walce o tytuł mistrza świata. Turniej odbędzie się tego lata, za pośrednictwem PSN. W turnieju mogą wziąć udział wszyscy – od niedzielnych graczy po weteranów piłki nożnej. Każdy otrzyma szansę na grę w reprezentacji swego kraju w finałach, które odbędą się 2 i 3 lipca w Rio de Janeiro. Dzięki temu gracze będą mogli pójść w ślady swoich ulubionych piłkarzy – zaliczyć piękną asystę lub strzelić zwycięskiego gola w ostatniej minucie meczu.

We wszystkich przedsięwzięciach PlayStation® najważniejsi są gracze – dlatego szczęśliwy zwycięzca nie tylko zdobędzie tytuł mistrza FIFA Interactive World Cup™, ale weźmie też udział w prestiżowej ceremonii FIFA Ballon d’Or, odbywającej się w przyszłym roku, gdzie otrzyma swoje trofeum i będzie świadkiem przyznania tytułu najlepszego piłkarza świata, wyłonionego poprzez turniej w sieci PSN.

Dodatkowe informacje o tym, jak spełnić swe marzenia, znajdziesz na specjalnie ozna

Spodobał Ci się artykuł? Poleć go znajomym:

Komentarze

Ponieważ nie jesteś zalogowany, przed opublikowaniem Twój komentarz będzie musiał zostać zaakceptowany przez naszych moderatorów. Zarejestruj się lub zaloguj, jeżeli chcesz, by Twoje komentarze były automatycznie publikowane na stronie.

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *