+

Dodatkowa kampania i nowy bohater w Watch Dogs

Ubisoft szykuje niezły bonus dla osób, które zdecydują się na wykupienie przepustki sezonowej do Watch Dogs. Francuska firma co prawda nic jeszcze oficjalnego w tej sprawie nie powiedziała, ale od czego są sklepy internetowe, które otrzymują takie informacje o wiele wcześniej i raczej nie starają się ich utrzymać w tajemnicy, z czego bardzo się cieszymy.

Gamestop zamieścił na swojej stronie taką oto informację:

Dzięki przepustce sezonowej otrzymasz dostęp do unikalnej kampanii dla pojedynczego gracza, z zupełnie nowym bohaterem, misjami i ekskluzywną zawartością za jedyne 19,99 dolara. To o 30 procent mniej, niż w przypadku kupowania każdego dodatku z osobna.

Nowy bohater i misje? Brzmi naprawdę nieźle – Pozostaje nam zaczekać na oficjalną zapowiedź ze strony Ubisoftu, miejmy nadzieję, że obfitującą we wszystkie szczegóły!

Spodobał Ci się artykuł? Poleć go znajomym:

Komentarze

Ponieważ nie jesteś zalogowany, przed opublikowaniem Twój komentarz będzie musiał zostać zaakceptowany przez naszych moderatorów. Zarejestruj się lub zaloguj, jeżeli chcesz, by Twoje komentarze były automatycznie publikowane na stronie.

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *