4

Enemy Front ma swoją date premiery

Polskie studio CI Games poinformowało nas, że Enemy Front pojawi się w sklepach 13 czerwca tego roku na PC, Xbox 360 i PS3. Bohaterem gry będzie Robert Hawkin – amerykański reporter wojenny, który przybył do Europy pogrążonej w wojnie. Podczas zabawy odwiedzimy takie miejsca jak: Norwegia, Francja, Niemcy a także Warszawa podczas powstania warszawskiego.

Oprawę graficzną napędzał będzie silnik CryEngine 3, znany między innymi z serii Crysis.

Spodobał Ci się artykuł? Poleć go znajomym:

4 komentarzy:

 • Dobrze. Dobrze że na PS3, dobrze że w czerwcu, dobrze że będzie misja z powstaniem Warszawskim, dobrze że CryEngine3. Wszystko dobrze! Trailer niesamowity, jak gra utrzyma taki właśnie klimat będę miał sporo godzin zabawy!

  Cytat
 • I to mi się podoba – konkretna data premiery i wiemy na czym stoimy:) W końcu znowu przyjdzie nam zagrać w strzelankę z czasów II Wojny Światowej, a to po tak długim królowaniu FPS’ów o nowoczesnych terrorystach jak najbardziej jest dużym plusem. Początek czerwca zapowiada się obficie z wieczorami przed kompem z EF. O tuż to klimacik też swoje robi. Już nie mogę się doczekać, aż kupię i przetestuję osobiście tą produkcję CI Games.

  Cytat
 • Cieszyć się, cieszyć:) Od dłuższego czasu na niczym się tak nie skupiam jak na oczekiwaniu na EF:) Teaser o Powstaniu powalił mnie na kolana, mocny! Cóż, sama prawda. Data mi bardzo odpowiada, bo nowy sprzęt już jedzie;) Ehhh nie oderwą mnie od kompa ;)

  Cytat
 • Ciekaw jestem jak rozwiązali walki w Polsce, wszystkie trailery są z konsoli i nie pokazują możliwości graficznych ale mimo to spodobało mi się że pokazują różne możliwości, jak skradanie czy też ukrywanie się ze snajperką gdzieś w ruinach. No i Bullet-time zawsze lubiłem ten efekt strzelania już od pierwszego Maxa. Pewnie się skusze na nią ale hmm skąd na to hajs brać:)

  Cytat

Ponieważ nie jesteś zalogowany, przed opublikowaniem Twój komentarz będzie musiał zostać zaakceptowany przez naszych moderatorów. Zarejestruj się lub zaloguj, jeżeli chcesz, by Twoje komentarze były automatycznie publikowane na stronie.

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *