News

Mobisoft Challenge - Hearthstone: Heroes of Warcraft

Sklep Mobisoft chciałby zaprosić wszystkich graczy do wzięcia udziału w cyklu turniejów związanych z karcianką Hearthstone: Heroes of Warcraft, gdzie do wygrania będą wspaniałe nagrody. Mobisoft Challenge będzie rozgrywany w weekendy, zaś pierwszy turniej odbędzie się już niebawem - w sobotę, piątego kwietnia o godzinie 18:00. Pełny regulamin znajdziecie po drugiej stronie tej wiadomości.

REGULAMIN

1. Zapisy

W turnieju Hearthstone Heroes of Warcraft udział może wziąć każdy kto ma konto w Heartstone na serwerze EU. Aby zapisać się na turniej wystarczy: polubić fanpage Mobisoftu – www.facebook.com/mobisoftpl oraz wysłać maila na adres mariusz@mobisoft.com.pl , w którym należy podać swoje imię i nazwisko oraz battle tag.

Na dany turniej mogą zapisać się maksymalnie 32 osoby. Decyduje kolejność zgłoszeń. Turnieje rozgrywane będą w weekendy ( sobota, niedziela ). Wszelkie informacje dotyczące kolejnych turniejów będą dostępne na fanpage'u firmy Mobisoft.

Start turnieju: 18:00 w sobotę, 16:00 w niedzielę.

2. System rozgrywek

Gramy w systemie do 3 wygranych. Przegrany ma prawo na zmianę talii. Rozgrywki odbywać się będą w systemie Single Elimination, czyli kto przegra ten odpada. Drabinka będzie opublikowana na serwisie www.challonge.com, dostępna do wglądu na fanpage'u firmy Mobisoft.

Czas na rozegranie całego spotkania to 50 minut. Czas oczekiwania na przeciwnika wynosi 10 minut od godziny rozpoczęcia danej rundy rozgrywek.

3. Wyniki

Zwycięzca danego pojedynku zgłasza wynik drogą mailową na adres mariusz@mobisoft.com.pl wraz z screenshotami z wygranych gier.

4. Pozostałe

Kwestie sporne rozwiązywane będą za pośrednictwem maila lub teamspeaka. Adres teamspeaka zostanie podany na fanpage'u firmy Mobisoft. Wszystko czego nie uwzględniono w regualminie rozstzyga admin turnieju lub osoba do tego wyznaczona przez organizatora.

Czas czytania: 2 minut, 6 sekund