+

Nowości na Wyspagier.pl

W tym tygodniu mamy wiele nowych gier online, które mogą Was zaciekawić. Na WyspaGier.pl pojawiły się nowe platformówki, gry samochodowe a także gry logiczne. Dziś przedstawiamy kontynuacje gry “All we need is brain”. 
Zombie powróciły! W grze „All we need is brain LP” musisz przejść nowe, dodatkowe etapy i wywabić z grobów jeszcze więcej zombie. Rozrzuć mózgi we właściwych miejscach i pozwól aby ich zapach dotarł do grobów. Wtedy musisz zabić na różne sposoby napotkane zombie i oczywiście spróbować zebrać wszystkie monety.

W pierwszym etapie wystarczy po prostu upuścić mózgi na monety. Zielony dym wywabi zombie a wtedy zastrzel go gdy będzie pełzał wzdłuż ściany. Etap 2 jest trochę bardziej skomplikowany ponieważ musisz pokonać trzy zombie. Połóż pierwszy mózg na małym podeście po lewej od grobu położonego najbardziej z prawej strony. Nadchodzący zombie wpadnie w dół po czym duży kamień stoczy się i go zmiażdży. Kolejny mózg połóż pomiędzy dwoma pozostałymi grobami, po lewej od miny. To wywabi zombie z prawej strony, który wejdzie na minę i eksploduje. W tym czasie ostatni zombi wpadnie do dołu wypełnionego drutem kolczastym.

W trzecim poziomie możesz użyć chwiejącej się belki. Pierwszy mózg upuść po prawej stronie belki. Kolejne mózgi musisz zrzucać z jak największej wysokości. tylko wtedy stoczą się dość daleko w lewo aby zombie się obudził. Będziesz musiał rozwiązać dużo więcej łamigłówek takich jak ta. Na przykład, czasmi zombie będą musiały odpychać wózki albo uzupełniać drewniane konstrukcje. Czy zdołasz wyleminować wszystkie żywe trupy?
Niech Twój mózg, dosłownie i w przenośni, wykona całą pracę w grze „All we need is brain LP”.

Spodobał Ci się artykuł? Poleć go znajomym:

Komentarze

Ponieważ nie jesteś zalogowany, przed opublikowaniem Twój komentarz będzie musiał zostać zaakceptowany przez naszych moderatorów. Zarejestruj się lub zaloguj, jeżeli chcesz, by Twoje komentarze były automatycznie publikowane na stronie.

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *