2

Playstation 4 ujawni się pod koniec lutego?

Na końcówkę lutego Sony zapowiedziało imprezę Destination PlayStation, na której przedstawi tytuły które ukażą się w 2013 roku. Jak zapewne zauważyliście, ostatnio zapowiedzi nowych gier jest coraz mniej, a te już zapowiedziane można policzyć na palcach jednej ręki. Nawet na VGA Awards trailerów było mniej niż w latach ubiegłych – a to oznacza jedno – wszystkie czekają na prezentację nowych konsol. Microsoft już odlicza do E3, czy zatem Sony wytoczy działo w postaci PlayStation 4 wcześniej, aby zmniejszyć hype na nowego Xboxa?

Spodobał Ci się artykuł? Poleć go znajomym:

2 komentarzy:

  • już od dawna wiadomo że m$ i $ony się kumplują za plecami, jeśli nowe konsolę znów bedą miały tyle samo ramu i 90% gier multiplatform to fajnie z ludzi robią walki niech lepiej razem zrobią 1 sprzęt

    Cytat
  • No wiesz, Apple bierze ekrany od Samsunga, ale to nie znaczy, że się kumplują albo, że powinni zrobić jeden wspólny telefon ;)

    Cytat

Ponieważ nie jesteś zalogowany, przed opublikowaniem Twój komentarz będzie musiał zostać zaakceptowany przez naszych moderatorów. Zarejestruj się lub zaloguj, jeżeli chcesz, by Twoje komentarze były automatycznie publikowane na stronie.

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *