1

PlayStation Partnerem Coca -Cola Trophy Tour w Polsce

Sony Computer Enterainment Polska będzie Partnerem „FIFA World Cup 2014 Trophy Tour” – trasy, w ramach której najwyższe piłkarskie wyróżnienie – Puchar Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej odwiedziło już 85 krajów. „FIFA World Cup 2014 Trophy Tour” jest wspólnym przedsięwzięciem firmy Coca – Cola, jednego z głównych sponsorów Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej oraz FIFA. Puchar zobaczyć będzie można 27 i 28 marca w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Na wszystkich fanów futbolu czekać będą z tej okazji liczne atrakcje, w tym specjalna Strefa PlayStation, w której przedpremierowo zaprezentowana zostanie oficjalna gra Mistrzostw Świata w Brazylii: EA SPORTS™ 2014 FIFA World Cup Brazil™.

Klimat zbliżającego się mundialu w Brazylii udzieli się polskim fanom piłki nożnej już za tydzień. Puchar, o który na brazylijskich stadionach rywalizować będą najlepsze drużyny piłkarskie świata, będzie można oglądać, a także zrobić sobie z nim pamiątkową fotografię już 28 marca w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. To pierwszy raz w historii, gdy to trofeum będzie gościć w naszym kraju.

Na kibiców będą czekały rozmaite atrakcje. Jedną z nich będzie Strefa PlayStation, w której będzie można zagrać w swoje ulubione gry na konsolach PlayStation 4, PlayStation 3 oraz PS Vita. PlayStation 4 to najnowszej generacji system komputerowej rozrywki, który pokochali gracze na całym świecie.

Na konsolach PlayStation 3, po raz pierwszy w Polsce, przedpremierowo zaprezentowana zostanie jedyna oficjalna gra Mistrzostw Świata w Brazylii: 2014 FIFA World Cup Brazil™ od EA Sports. EA SPORTS™ 2014 FIFA World Cup Brazil™ to najbardziej autentyczna, wciągająca i rozbudowana piłkarska gra wideo, poświęcona największej imprezie sportowej naszych czasów, jaką są Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej. Gracze mają w niejbędą mieli możliwość poprowadzić wybraną przez siebie drużynę narodową, w tym Reprezentację Polski, po Puchar Mistrzostw Świata.

Na kibiców będą czekać także inne atrakcje. Jedną z nich będzie interaktywne iBoisko, na którym chętni sprawdzą swoje piłkarskie umiejętności, pod ,,wirtualnym okiem’’ Roberta Lewandowskiego.

Każdy uczestnik wydarzenia będzie miał możliwość zrobienia sobie z Pucharem pamiątkowego zdjęcia, które następnie będzie mógł przesłać (strona do Happiness Flag). W ten sposób powstanie flaga złożona z fotografii kibiców z 90 krajów, które odwiedził Puchar. Flaga ta będzie zaprezentowana podczas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej. Aby otrzymać bilet uprawniający do wejścia na imprezę należy kupić produkty z oferty firmy Coca-Cola oznaczone promocją w wybranych punktach sprzedaży sieci Carefour, Relay, Intermedio, na frisco.pl oraz na stacjach paliw Orlen i Bliska , zachować paragon, a następnie wpisać znajdujący się na nim kod na specjalnie stworzonej w tym celu stronie www.pucharwpolsce.pl.

Bilety będa także do wygrania już wkrótce na oficjalnym profilu Facebook PlayStation Polska www.facebook.com/PlayStationPolska

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej z Brazylii rozpoczną się 12 czerwca na stadionie w San Paulo.

Więcej informacji na temat FIFA World Cup™ Trophy Tour, w tym informacje o kolejnych krajach odwiedzanych na trasie Pucharu, daty, ekskluzywne wywiady, zdjęcia i filmy, można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej FIFA: www.fifa.com/trophytour .

Spodobał Ci się artykuł? Poleć go znajomym:

1 komentarz:

Ponieważ nie jesteś zalogowany, przed opublikowaniem Twój komentarz będzie musiał zostać zaakceptowany przez naszych moderatorów. Zarejestruj się lub zaloguj, jeżeli chcesz, by Twoje komentarze były automatycznie publikowane na stronie.

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *