3

Rosja, czy Chiny miejscem akcji Assassin’s Creed V?

Ubisoft drażni się z nami podrzucając do sieci kolejne, nieoficjalne informacje o piątej odsłonie Assassin’s Creed. Przypomnę tylko, że ostatnie rewelacje skupiały się na postaci Samuela Fey’a, który miał hasać po dziewiętnastowiecznym Londynie.

Czy to fałszywy trop? Całkiem możliwe, bowiem Ubisoft wrzucił właśnie na Twittera dwa nowe zdjęcia, które mogą nawiązywać do Assassin’s Creed V. Pierwsza fotka prezentuje postać rosyjskiego asasyna Nikolai Orelova, którego znamy z serii komiksów. Druga zaś ukazuje pociąg Lhasa Express kursujący pomiędzy Tybetem a Chinami.

Assassin’s Creed

Kto wie, być może faktycznie otrzymamy w tym roku dwie odsłony serii – jedną z rosyjskim bohaterem, która trafi wyłącznie na PlayStation 3 i Xbox 360, oraz pełnoprawną piątkę, która przeniesie nas do Londynu, lub Chin?

Assassin’s Creed

Spodobał Ci się artykuł? Poleć go znajomym:

3 komentarzy:

Ponieważ nie jesteś zalogowany, przed opublikowaniem Twój komentarz będzie musiał zostać zaakceptowany przez naszych moderatorów. Zarejestruj się lub zaloguj, jeżeli chcesz, by Twoje komentarze były automatycznie publikowane na stronie.

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *