2

Sega zapowiada Sonic Boom wyłącznie na sprzęt od Nintendo

Sega chce przywrócić świetność marce Sonic, dlatego postawiła sporo kasiory na nową odsłonę gry zatytułowaną Sonic Boom. Nad produkcją czuwa Bob Rafei, który dostarczył nam serię Jak & Daxter, oraz pierwszą odsłonę Uncharted. Tytuł będzie śmigał na silniku CryEngine 3 i trafi w tym roku ekskluzywnie na sprzęt od Nintendo.

Na obecną chwilę potwierdzono kooperacje dla czterech osób, oraz otwarty świat poziomów, chociaż z mocnymi ograniczeniami w eksploracji – więcej na ten temat mamy dowiedzieć się już niedługo. Wraz z Sonic Boom pojawi się serial telewizyjny, które będzie składał się z 52 odcinków. Zostaną one wyemitowane na kanale Cartoon Network jeszcze w tym roku.

Spodobał Ci się artykuł? Poleć go znajomym:

2 komentarzy:

  • Całkiem przyjemniacko, chociaż 2 filmik miał w sobie dużo… taniości. Myślę że najgorsze tytuły sonic m już za sobą i teraz będzie tylko lepiej.

    Cytat

Ponieważ nie jesteś zalogowany, przed opublikowaniem Twój komentarz będzie musiał zostać zaakceptowany przez naszych moderatorów. Zarejestruj się lub zaloguj, jeżeli chcesz, by Twoje komentarze były automatycznie publikowane na stronie.

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *