+

Share Factory pozwoli edytować filmy na PS4

Sony znów zapowiada zbliżającą się aktualizację 1.70. Wiemy już, że filmy i screeny będzie można zgrać na dyski USB, a dzisiaj dostajemy trailer narzędzia do obróbki filmów. Dodatkowo, Sony zapowiada też możliwość pobierania pre-orderów 4 dni przed premierą.

Share Factory pozwoli nam na edycję filmów: wycinanie fragmentów, dodawanie płynnych przejść pomiędzy scenami, wstawianie komentarza nagranego z PS Eye, tekstu, efektów, a nawet tła dźwiękowego. To ostatnie jest szczególnie interesujące, bo jak wiemy PS4 nie obsługuje obecnie odtwarzania audio – ale Sony miało rozważyć jego wprowadzenie, więc może ma to związek.

Druga z opcji którą dziś zapowiedziano, to rozszerzenie opcji “Play as You Download”. Jeśli zamówimy grę w pre-orderze w sklepie na konsoli i mamy włączoną opcję automatycznej aktualizacji, gra zacznie się pobierać nawet 4 dni przed premierą, a w dniu premiery pobierze tylko malutką aktualizację odblokowującą całość i pozwoli nam grać po paru minutach a może nawet sekundach od premiery.

Spodobał Ci się artykuł? Poleć go znajomym:

Komentarze

Ponieważ nie jesteś zalogowany, przed opublikowaniem Twój komentarz będzie musiał zostać zaakceptowany przez naszych moderatorów. Zarejestruj się lub zaloguj, jeżeli chcesz, by Twoje komentarze były automatycznie publikowane na stronie.

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *