3

Sony rozważa wprowadzenie nowych funkcji do PS4?

Wygląda na to, że japoński gigant szykuje się powoli do wprowadzenia interesujących innowacji dla konsoli PlayStation 4. Tak przynajmniej wynika z ankiety, którą otrzymali właśnie losowi użytkownicy sprzętu.Z kwestionariusza wynika, że Sony rozważa dodanie opcji czatowania pomiędzy właścicielami PlayStation 4, PlayStation 3 i PlayStation Vita.

Na liście znalazły się również pytania odnośnie zmiany nazwy użytkownika PlayStation Network, czy logowania się w trybie niewidocznym dla znajomych. Sony myśli także o dodaniu systemu reputacji bazującego na ocenach innych użytkowników konsoli – podobny patent zastosował Microsoft w Xbox One.

Ankieta wspomina również o zaawansowanym systemie tworzenia rozgrywek sieciowych, oraz powiadomieniu o zalogowaniu osoby znajdującej się na aktualnej liście znajomych.

Spodobał Ci się artykuł? Poleć go znajomym:

3 komentarzy:

  • Hmm, brzmi ciekawe. Ale moim zdaniem innowacje te powinny trafić na ps4 już dawno. Po co ta ankieta?

    Cytat
  • Pewno, że powinni. Ale co poradzić, jak nawet nie mogę usunąć z listy znajomych osób, których już nie chce tam mieć. LOL

    Cytat

Ponieważ nie jesteś zalogowany, przed opublikowaniem Twój komentarz będzie musiał zostać zaakceptowany przez naszych moderatorów. Zarejestruj się lub zaloguj, jeżeli chcesz, by Twoje komentarze były automatycznie publikowane na stronie.

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *