+

Zapowiedziano GRID Autosport

Firma Codemaster zapowiedziała nową część serii GRID. Ponad sto torów (w tym znane z F1), a na nich pięć typów zawodów, nowy model jazdy (zużycie opon, wpływ uszkodzeń na prowadzenie). Może być bardzo ciekawie, a trailer, pierwsze screeny i więcej szczegółów w rozwinięciu.

Nowa część GRID o podtytule Autosport wniesie dużo zmian w stosunku do poprzedniczki. Autorzy zapowiadają przebudować model jazdy aby nie był tak arcadowy jak to było w GRID 2.

Każda z klas pojazdów będzie charakteryzowała się różnymi cechami. Potwierdzono jak na razie pięć rodzajów zawodów – Touring, Endurance, Open Wheel, Tuner i Street.

Twórcy jednak zdradzili kilka tras po których przyjdzie nam jeździć. Są to między innymi: Hockenheim, Sepang, San Francisco, Jarama czy Yas Marina.
W finalnej wersji mamy uświadczyć ponad 100 torów na których gracz sprowadzi swoje umiejętności jazdy nocą, w miejskich ciasnych uliczkach czy na otwartych torach Formuły 3.

Pojawi się również tryb kariery w którym będziemy rywalizować w różnych wybranych przez siebie zawodach. Ekipa obiecuje że dla osób lubiących realizm, duże znaczenie będą odrywały taki rzeczy jak: testy, kwalifikacje, zużycie opon, osiągów pojazdu czy drużyna inżynierów i mechaników.

Między innymi powróci także znany tryb multiplayerowy z klubami kierowców i cotygodniowymi wyzwaniami czy wyczekiwane dwa widoki z kokpitu.

Dodatkowy dowiedliśmy się że nie zobaczymy wersji na PS4 oraz Xbox ONE ponieważ producenci przyznali że pracują nadal nad przeniesieniem silnika EGO na nowe konsole.
Gra ma zadebiutować już 27 czerwca, na PC, PlayStation 3 i X360 w pełnej polskiej wersji językowej(dubbing+napisy).

grid autosport 6

grid autosport 1

grid autosport 2

grid autosport 5

grid autosport 4

grid autosport 3

grid autosport 8

grid autosport 9

grid autosport a

grid autosport d

grid autosport f

grid autosport 7

grid autosport

grid autosport s

grid autosport j

grid autosport h

grid autosport g

Spodobał Ci się artykuł? Poleć go znajomym:

Komentarze

Ponieważ nie jesteś zalogowany, przed opublikowaniem Twój komentarz będzie musiał zostać zaakceptowany przez naszych moderatorów. Zarejestruj się lub zaloguj, jeżeli chcesz, by Twoje komentarze były automatycznie publikowane na stronie.

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *