+

Znamy wstępną datę premiery Mario Kart 8

Wszyscy dobrze wiemy, że Nintendo Wii U nie ma się najlepiej na tle rodzącej się konkurencji. Słaba sprzedaż konsoli i ogromne straty japońskiego giganta nie pozwalają spać spokojnie szefostwu Nintendo. Przydałoby się coś z tym fantem zrobić, tylko co? Być może pierwszym krokiem ratowania dupy jest podanie wstępnej daty premiery Mario Kart 8.

Wii U nie może pochwalić się bogatą biblioteką gier, a nowych tytułów jest jak na lekarstwo. Kiedy firma ocknie się, że to gry napędzają sprzedaż, a skoro ta jest znikoma, to może to wina braku gier? Jednak sytuacja w maju może na krótko się zmienić, bowiem do sklepów zawita wtedy ósma odsłona Mario Kart. Przedstawiciele Nintendo chwalą się, że tytuł zaoferuje godziny niesamowitych doznań z rozgrywki, oraz po raz pierwszy w historii, tak zaawansowaną współpracę z Gamepadem. Czekamy zatem na szczegóły i trzymamy kciuki za duże N.

Spodobał Ci się artykuł? Poleć go znajomym:

Komentarze

Ponieważ nie jesteś zalogowany, przed opublikowaniem Twój komentarz będzie musiał zostać zaakceptowany przez naszych moderatorów. Zarejestruj się lub zaloguj, jeżeli chcesz, by Twoje komentarze były automatycznie publikowane na stronie.

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *