O stronie

Serwis GameOnly powstał z inicjatywy młodych ludzi pragnących stworzyć miejsce, gdzie każdy gracz znajdzie coś dla siebie. Naszym celem jest przede wszystkim informowanie o nowinkach związanych ze światem Gier konsolowych w zabawny i przystępny, ale przede wszystkim rzetelny sposób.

W 2010 roku strona została zupełnie przebudowana tworząc nową, lepszą jakość. Od wielu lat staramy się przedstawiać naszym czytelnikom informacje na najwyższym poziomie. Dzięki współpracy z największymi polskimi wydawcami, możemy pochwalić się obszerną, stale powiększającą się bazą recenzji, zapowiedzi i playtestów, a także codzienną dawką wiadomości ze świata.

GameOnly.pl to jednak nie tylko strona zawierająca informacje. To także obszerny zbiór publicystyki ze szczyptą branżowego humoru i ciętego języka, jak również forum dyskusyjne skupiające graczy z całej Polski. A dzięki informacjom na największych portalach społecznościowych jak Facebook, Twitter, czy Blip grono naszych wiernych czytelników stale się powiększa tworząc jedyną w swoim rodzaju grupę skupiającą ludzi mających wspólną pasję? GRY.