Autor Wątek: [Sprzedam] XBOX 360 HDMI, z dyskiem i grami  (Przeczytany 2433 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

NHS

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-02-2006
  • Wiadomości: 255
  • Reputacja: 0
[Sprzedam] XBOX 360 HDMI, z dyskiem i grami
« dnia: Czerwca 13, 2009, 12:23:20 pm »
Witam.
Mam na sprzedaż konsolę Xbox 360 HDMI. Data produkcji 2008-07-18. Zakupiony 5 grudnia 2008. Nieprzerobiony. Bardzo rzadko użytkowany, stan konsoli idealny, sprzęt jako całość można rzec prawie nówka i gwarancja na długi kawał czasu jak widać. Żadne konto na xbox live nie było z niego zakładane gdyż używałem profilu z poprzedniego xboxa, więc są do wykorzystania trzy goldy.

Do konsoli dołączony dysk 20GB. Na nim pełna wersja Lumines Live z dokupionymi dodatkowymi mapami, vs cpu mode i puzzle mode. Dema Mirror's Edge, Pure, Fifa Street 3, Ufc 2009, plus demo Figt Night 4 na płytce dvd.

Gry:
Midnight Club: Los Angeles (zainstalowany na dysku), stan idealny.
Gears of War, stan bardzo dobry
Project Gotham Racing 3, stan bardzo dobry
Arcade Compilation Disc (5 pełnych wersji gier: Boom Boom Rocket, Pac-Man Championship Edition, UNO, Luxor 2, Feeding Frenzy), stan idealny.

Pad bezprzewodowy

Kabel Composite, przy czym zdjąłem trochę tej ogólnej gumy żeby czincze miały normalną długość i dało je się podłączyć do sprzętu audio, bo oryginalnie mają ze 2 cm długosci i można je podłączyć tylko do tv. Zdjęta jest też jedna połowa obudowy z wtyczki wchodzacej do 360tki (mogę ją znowu założyć), żeby bez problemu można było podłączyć konsolę kablem hdmi, a dżwięk puszczać czinczami na sprzęt audio, dzięki czemu nie jesteśmy skazani na kabel hdmi microsoftu, który celowo zrobił grubszą wtyczkę uniemożliwiająć jednoczesne podpięcie standardowo kabla hdmi i composite. Taka przeróbka ułatwiajaca użyteczność kabli.

Kabel sieciowy microsoftu

Headset

Sprzedaje bo nie mam obecnie czasu na granie jak dawniej, a sprzęt z miesiąca na miesiąc stoi nieużywany.

Cena 670 złotych bez przesyłki.

gg 3126687