Autor Wątek: Martwe Pixele  (Przeczytany 16675 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Greah

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 16-09-2005
  • Wiadomości: 76
  • Reputacja: 0
Martwe Pixele
« Odpowiedź #80 dnia: Stycznia 30, 2006, 15:54:18 pm »
a czy to nie jest tak, że mają obowiązek wymienić towar jeśli nie spełnia on twoich oczekiwań? nikt nie informuje cię, że ekrany lcd posiadają dp więc jeśli takie znajdziesz uznajesz towar za wadliwy. nie w twoim interesie jest czytać prasę fachową, w ich interesie jest cie o tym poinformować.


gdy wymieniałem ds, bo miał jeden sp gość w punkcie gwarancyjnym zaczął gadkę o w/w. wystarczyło powiedzieć, że nikt mnie o tym nie poinformował, kupując towar nie byłem na to przygotowany, nie spełnia moich oczekiwań i przeszkadza w użytkowaniu. dodatkowo nie ma co słuchać historyjek jakoby trzeba było z tym towarem lecieć do producenta - sprzedawca umieszczając towar na stanie zobowiązuje się rozwiązać wszelkie problemy spoza napraw gwarancyjnych tj. wymiana wadliwego sprzętu na nowy. na sprawdzenie ma się bodaj 7 dni, po tym czasie jedyne co pozostaje to naprawa

paprot

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 11-08-2005
  • Wiadomości: 1 372
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: paprotPL
Martwe Pixele
« Odpowiedź #81 dnia: Stycznia 30, 2006, 18:46:18 pm »
ano te bad pixels gadaja o tym a ja akurat trafilem na konsolke poki co nie ma ani jednego takiego ale za to mam inne problemy z nia strasznie zle znosi niskie temperatury i juz od nowosci mi szfankuje raz dziala raz nie ehh pojade do Londynu w wakacje bo tam ja kupilem i wymienie na nowa Sony to jednak kpi z ludzi sprzet za 1000zl powinien byc bezawaryjny a tu takie problemy z nim :evil:

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
Martwe Pixele
« Odpowiedź #82 dnia: Stycznia 30, 2006, 21:25:50 pm »
@paprot: Sony nigdy nie robiło bezawaryjnych konsolek.

paprot

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 11-08-2005
  • Wiadomości: 1 372
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: paprotPL
Martwe Pixele
« Odpowiedź #83 dnia: Stycznia 30, 2006, 22:44:00 pm »
no ja wiem ja wiem no ale wiesz czlowiek daje za konsolke tysiaka i naprawde az cisna sie niecenzuralne slowa w kierunku Sony jak zaczyna mu ona szfankowac juz po miechu uzywania a dodam ze dmucham i chucham na moje PSP

dr3dzior

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 02-12-2005
  • Wiadomości: 28
  • Reputacja: 0
Martwe Pixele
« Odpowiedź #84 dnia: Stycznia 31, 2006, 13:03:01 pm »
@ sambady

kurde PSX1 przynajmniej w moim przypadku bylo całkowicie bezawaryjne..


_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Martwe Pixele
« Odpowiedź #85 dnia: Lutego 01, 2006, 01:51:32 am »
Ja juz wymienialem swojego PSP 3 razy :) nie mam z nia zadnego problemu oprocz tych martwych pikseli, na kazdym egzemplarzu jaki posiadalem byl jeden martwy piksel, wiem ze to nic, ale mimo wszystko fajnie bylo by miec bez zadnego :) w sklepie sprawdzalem tez z 10 konsolek i nie znalazlem ani jednej bez martwych pikseli. Sprawdzalem w BestBuy i GameStop.

Wrobel

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 24-12-2005
  • Wiadomości: 331
  • Reputacja: 0
Martwe Pixele
« Odpowiedź #86 dnia: Maja 21, 2006, 13:07:00 pm »
Jak padnie Ci piksel i bedzie świecił na biało to jest ok - ale co jak poleci subpiksel i bedzie sie zarzył na wściekło niebiesko albo czerwono? Wtedu to wkurza - ja swojego PSP zamówiłem i mam nadzieuje, że się obedzie bez takich przygód.


PEOPLE = SHIT

davidson88

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 25-09-2005
  • Wiadomości: 321
  • Reputacja: 0
Martwe Pixele
« Odpowiedź #87 dnia: Maja 21, 2006, 13:18:21 pm »
Badpixel moze sie pojawic dopiero po jakims czasie? bo ja w swoim psp zadnego nie uswiadczyłem i wolałbym aby tak zostało :D
We lack the motion to move to the new beat

klausa

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 15-08-2005
  • Wiadomości: 205
  • Reputacja: 0
  • Panczandragon FTW!
Martwe Pixele
« Odpowiedź #88 dnia: Maja 21, 2006, 13:29:14 pm »
Muszę cię zmartwić - może.

davidson88

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 25-09-2005
  • Wiadomości: 321
  • Reputacja: 0
Martwe Pixele
« Odpowiedź #89 dnia: Maja 21, 2006, 13:36:55 pm »
mozna jakos temu przeciwdziałac poki nie jest zapozno? ten badpixel to jest takie "widzimisie" lcd'eka? czy moze uzytkownik ma wplyw na jego powstawanie?
We lack the motion to move to the new beat

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Martwe Pixele
« Odpowiedź #90 dnia: Maja 21, 2006, 14:35:00 pm »
Cytat: "Wrobel"
Jak padnie Ci piksel i bedzie świecił na biało to jest ok - ale co jak poleci subpiksel i bedzie sie zarzył na wściekło niebiesko albo czerwono? Wtedu to wkurza - ja swojego PSP zamówiłem i mam nadzieuje, że się obedzie bez takich przygód.

Nie spotkałem się z padającymi sub-pikselami  :shock:  To chyba nie możliwe  :|

Cytat: "davidson88"
mozna jakos temu przeciwdziałac poki nie jest zapozno? ten badpixel to jest takie "widzimisie" lcd'eka? czy moze uzytkownik ma wplyw na jego powstawanie?

Nie można - ot, takie widzimisie LCD'ka...  :?

klausa

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 15-08-2005
  • Wiadomości: 205
  • Reputacja: 0
  • Panczandragon FTW!
Martwe Pixele
« Odpowiedź #91 dnia: Maja 23, 2006, 16:26:24 pm »
Cytat: "Iras"
Cytat: "Wrobel"
Jak padnie Ci piksel i bedzie świecił na biało to jest ok - ale co jak poleci subpiksel i bedzie sie zarzył na wściekło niebiesko albo czerwono? Wtedu to wkurza - ja swojego PSP zamówiłem i mam nadzieuje, że się obedzie bez takich przygód.

Nie spotkałem się z padającymi sub-pikselami  :shock:  To chyba nie możliwe  :|


W PSP też o czymś takim nie słyszałem ale jest to jak najbardziej możliwe.