Autor Wątek: PSP - Na jakie gry najbardziej czekacie?  (Przeczytany 21070 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
PSP - Na jakie gry najbardziej czekacie?
« dnia: Lipca 22, 2005, 22:41:41 pm »
PSP pomimo tego, że miało swoją premiere już ponad pół roku temu (Japonia) wciąż nie może pochwalić się wieloma ciekawymi grami. Prawdziwych perełek jest jak narazie naprawdę niewiele. Naszczęście SONY dba o swoich klientów i zaprosiło do współpracy pokaźną liczbę devenloperów którzy już szykują wiele ciekawie zapowiadających się produkcji.Czy okażą się hitami?Czas pokaże...Tymczasem chciałbym się dowiedzieć na jakie gry najbardziej czekacie?(Można podać kilka produkcji) Ja osobiście wypatruje GTA.Naprawde chciałbym aby trzymało poziom GTA3.A pozatym jeszcze Tenchu i Burnout...No i na Devila(tylko niech Capcom wreszcie zaprezentuje jakieś screeny
  :wink: )
PS. Pełen spis zapowiedzi można zobaczyć w innym temacie-"PSP - premiery gier"-Player01

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
PSP - Na jakie gry najbardziej czekacie?
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 22, 2005, 23:01:26 pm »
Ja aktualnie czekam na PES5, GTA, GT4, no i niech bedzie ten Burnout ;) Ogolnie malo gier na PSP mnie interesuje, no ale na kieszonce nie musze miec tylu tytulow co na stacjonarce, bo mniej na niej gram.
Jestem ciekaw jak w GTA wytrzyma bateria z czestymi loadingami itp. Musza cos wymyslc. Radia na bank nie bedzie. :D

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
PSP - Na jakie gry najbardziej czekacie?
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 22, 2005, 23:12:30 pm »
PSP jest  jak dla mnie  wydatkiem stanowczo za drogim .Jednak mysle nad zakupem , z etgo wzgledu ,ze kieszonsolka ma nieslychanie duzo mozliwosci , co bardziej  mnie przekonuje anizeli gry , ktore do tej pory sie ukazaly na tej maszynce .Powiedzmy sibie szczerze - nie ma praktycznie zadnego killera ktory by zmiotl konkurencje .Wipeout jest dla mnie sredniacka scigalka (gralem na psxie), Luminnes , byc moze jest dobra gra , ale czy warto na nia wydac  200pln?Chyba nie . Metal gear acid nie przekonuje mnie zbytnio .Juz wole standardowa przygodowke z wezem, w roli glownej .Jedyna gra na ktora   bym wydal  pieniazki jest  Ridge Racers. Takze  jeszcze dluko sobie poczekam na moje wymarzone PSP.
Gry  na ktore czekam   to :
1.Pes -  gra uniwersalna ,wciagajaca ,wymagajaca, a  orzede wszystkim stworzona  dla tego typu sprzetu jakim sa kieszonsolki.
2.GTA-  to byloby vos pieknego jakby Rockstar  zmiescilo taki kawal miasta na tak malym ekraniku .Pewnikem  jest  wspanialy soudntrack  , ktory znow bede nucil podczas  spaceru .Tryb online jest tu wrecz konieczny(juz nie moge sie doczekac wojny gangow  ja vs . jakis talibek :twisted: ).
3.Medievil - ta gra mna  zawladnela .Swietne  posatcie , mroczny klimacik  i  doskanale  dobrane udzwiekowienie  czyni ten  tytul absolutnym must have.
4.jakis  dobry tactical rpg(tyle ze z  wysokim poziomem  trudnosci i wciagajaca fabulka )
5.Driver- poscigi ,sledzenie  podejrzanych ,  stzrelaniny  i Tanner w rolo glownej .Czy chciec czegos wiecej ?
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
PSP - Na jakie gry najbardziej czekacie?
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 22, 2005, 23:22:23 pm »
Cytat: "jay jay"
Powiedzmy sibie szczerze - nie ma praktycznie zadnego killera ktory by zmiotl konkurencje

Co do tego jay jay masz całkowitą rację!Niezapomnij jednak, że tak jak już kiedyś pisałem konsole (i teraz też konsolki)SONY potrzebują czasu aby się rozkręcić!Na PLAYSTATION zawsze w dniu premiery i kilka miesięcy po  premierze ukazywało się mało hitów w które chcieliśmy grać!Na PS2 te prawdziwe, najwspanialsze gry zaczęły się ukazywać dopiero po bardzo długim czasie(1,5 roku od premiery).Teraz też musimy poczekać aby PSP wielkim butem weszło w ten rynek i otrzymało te prawdziwe, wspaniałe,pokazujące moc kieszonsolki gry!

joshimitsu

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-12-2004
  • Wiadomości: 234
  • Reputacja: 0
PSP - Na jakie gry najbardziej czekacie?
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 23, 2005, 11:05:13 am »
Jeśli chodzi o wyczekiwane tytuły to powiem iż wyczekuję Sonica który został już zapowiedziany na PSP, ponadto oczekuję Crasha i Spyro ( o ile się udadzą - mam nadzieję ). Choć nie ukrywam, że Daxtera też oczekuję. Ale jeśli mam być bardziej szczery to uważam iż fajnie by było gdyby wzorem GBA na PSP pojawiła się jedna z nadchodzących części Tekkena ( na GBA był Tekken Advance ), to samo też się tyczy innych szlagierów. Nie mogę się też doczekać Megamanów i Shantae. Anyway uważam też, że wzorem DS'a także i tu powinna się pojawić mordoklepka z postaciami np. Namco, SNK i Capcomu:). Przy czym proszę, ażeby tym razem odnosienia do ich gier nie skończyły się do postaci zawodników czy aren nawiązujących do lokacji z gier ( tak jak to było w Dream Mixie ), ale żeby dodano jeszcze przeciwników i inne urozmaicenia ich gier, a także jakieś fajowskie tryby rozgrywki i ciekawostki w stylu walki jak i jej systemie.

Bo jak nie to naślę na Was swojego kota. Już on się Wami zajmie!!!;PPPPP

Enori

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-04-2004
  • Wiadomości: 282
  • Reputacja: 0
PSP - Na jakie gry najbardziej czekacie?
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 23, 2005, 15:26:31 pm »
Oj na dużo gier czekam, co prawda nie mam psp, ale co tam :P Większość to takie multiplatformy, które wychodzą na wszystkie konsole typu PES, GTA, Burnout, miło by było pograć w te gry poza domem. Problem w tym, że mogą się nudzić, podobnie jak gry na ps2, w które nie chce mi się obecnie grać, może przejdzie... póki co tylko ds może mnie przyciągnąć na dłużej. Ogólnie na psp wychodzą dobre gry, sporo hitów, tyko chciałbym, żeby zawiało trochę nowością. Mam nadzieję, że nowe gry zaoferują nam coś oprócz świetnej grafiki, wtedy kupię psp. Widać coś takiego na horyzoncie?

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
PSP - Na jakie gry najbardziej czekacie?
« Odpowiedź #6 dnia: Lipca 23, 2005, 16:11:54 pm »
Cytat: "Enori"
Ogólnie na psp wychodzą dobre gry, sporo hitów, tyko chciałbym, żeby zawiało trochę nowością. Mam nadzieję, że nowe gry zaoferują nam coś oprócz świetnej grafiki, wtedy kupię psp. Widać coś takiego na horyzoncie?

Największą bolączką dla graczy chcących zakupić PSP jest fakt iż nie powstaje na tę konsolkę sporo nowych,orginalnych gier ze świeżymi pomysłami.Oczywiście kilka się znajdzie(Death,JR , Pursuit Force, Lumines...)ale fakt jest jeden - TO WCIĄŻ ZA MAŁO :!:
Wydaje mi się jednak, że SONY, jak i inni producenci, chce podkręcić sprzedaż wydając na portable znane, sprawdzone produkcje.Jak PSP osiągnie sprzedaż na bardzo dobrym poziomie to napewno zaczną się nań ukazywać orginalne, nietuzinkowe gry...Narazie jednak PSP jest na świecie za mało dlatego firmy nie chcą ryzykować wypuszczając produkcję, która się nie sprzeda.Wiadomo, że im więcej będzie PSP w naszych domach, tym częściej producenci zaczną zapowiadać gry z nowymi pomysłami, niebędące kontynuacją znanych przebojów :!:
Tak więc niemartwmy się, za jakiś czas dostaniemy masę takich gier jakie potrzebujemy :!:

nochance

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 18-07-2005
  • Wiadomości: 88
  • Reputacja: 0
PSP - Na jakie gry najbardziej czekacie?
« Odpowiedź #7 dnia: Lipca 23, 2005, 16:43:41 pm »
Mercury jest nietuzinkowe, smart-bomb, Pursuit Force i wiele innych.
Sa to gry ktore mnie praktycznie w ogole nie przyciagaja, ale oryginalnosci i nowego pomyslu im odmowic nie mozna.
Są 3 rodzaje ludzi na Ziemi, tacy którzy potrafią liczyć i tacy którzy nie potrafią.

joshimitsu

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-12-2004
  • Wiadomości: 234
  • Reputacja: 0
PSP - Na jakie gry najbardziej czekacie?
« Odpowiedź #8 dnia: Lipca 24, 2005, 13:46:53 pm »
Don Pedro: Fakt, puki co jest mało ciekawych gier na Portable'a, ale podobnie jak to było z GBA to się rozkręci :D  8)

Bo jak nie to naślę na Was swojego kota. Już on się Wami zajmie!!!;PPPPP

dahaka

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 31-12-2004
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: 0
PSP - Na jakie gry najbardziej czekacie?
« Odpowiedź #9 dnia: Lipca 24, 2005, 14:01:22 pm »
A ja póki co to gram sobie w Lumines, Mercury i Namco Museum. Gry, które mnie będą interesowały to takie, których nie będzie na stacjonarnych konsolach i które będą oczywiście dobre. Granie w PES na PSP to nieporozumienie - przynajmniej dla mnie.

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
PSP - Na jakie gry najbardziej czekacie?
« Odpowiedź #10 dnia: Lipca 24, 2005, 23:19:58 pm »
Cytat: "Joshimitsu"
Don Pedro: Fakt, puki co jest mało ciekawych gier na Portable'a, ale podobnie jak to było z GBA to się rozkręci :D  8)

Dokładnie :wink:

Player01

  • Gość
PSP - Na jakie gry najbardziej czekacie?
« Odpowiedź #11 dnia: Września 03, 2005, 23:18:13 pm »
Czekam na PES'a i GTA, no i oczywiscie na Burnout'a.

konsolko

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 06-03-2004
  • Wiadomości: 1 326
  • Reputacja: 1
PSP - Na jakie gry najbardziej czekacie?
« Odpowiedź #12 dnia: Listopada 28, 2005, 23:08:36 pm »
Czekam na Suikoden I & II.

paprot

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 11-08-2005
  • Wiadomości: 1 372
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: paprotPL
PSP - Na jakie gry najbardziej czekacie?
« Odpowiedź #13 dnia: Listopada 29, 2005, 00:13:29 am »
ja tam czekam ofc jak kupie PSP mam nadzieje to zrobic na gwiazdke to pierwsza gra jaka kupie wraz z PSP bedzie to PES5 normalnie juz niemoge sie doczekac grania wszedzie tam gdzie mi sie uwidzi w moja ukochana pileczke ehhh bedzie sie dzialo :mrgreen:

Akai

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 10-07-2005
  • Wiadomości: 216
  • Reputacja: 0
PSP - Na jakie gry najbardziej czekacie?
« Odpowiedź #14 dnia: Listopada 29, 2005, 00:41:10 am »
Tez z kupnem PSP czekalem na PES5, bo jest to swietna gra na krotka chwile poza domem i nigdy sie nie nudzi nawet w trybie single player. Wprawdzie nie ma Master League i pucharow i jest jeden stadion, ale grywalnosc pozostala z duzych konsol.



PSPower!!!

lupinator

  • Gość
PSP - Na jakie gry najbardziej czekacie?
« Odpowiedź #15 dnia: Listopada 29, 2005, 16:37:47 pm »
czekam na Metal Gear Ac!d 2, Lemingi, Monster hunter i Katamari na PSP :)

Krzych Ayanami

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2004
  • Wiadomości: 1 261
  • Reputacja: 2
PSP - Na jakie gry najbardziej czekacie?
« Odpowiedź #16 dnia: Listopada 29, 2005, 16:48:41 pm »
Tales of Eternia inne gry w które chcę zagrać już są.
Myślałem o też Xmenach, ale jak druga część kosztuje 279 złotych to ja pasuje.

PPPPPPPPPPPPPPP

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 03-01-2006
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
PSP - Na jakie gry najbardziej czekacie?
« Odpowiedź #17 dnia: Stycznia 06, 2006, 16:48:10 pm »
Ja czekam na jakąś grę, która wreszcie wykorzysta  w pełni możliwości PSP. Jeszcze się naczekam...

paprot

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 11-08-2005
  • Wiadomości: 1 372
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: paprotPL
PSP - Na jakie gry najbardziej czekacie?
« Odpowiedź #18 dnia: Stycznia 12, 2006, 18:50:51 pm »
a ja czekam na PES6 bo niby kupilem PES5 no ale to co dostalem to troszke kiszka brak najwazniejszych trybow rozgrywki to zagrywka nie fair mialy byc a nie ma no ale sama gra jest fajna grafika robi i wdrodze gdzies zawsze mozna przyciac szybki meczyk

ReCorn

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 23-04-2004
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
PSP - Na jakie gry najbardziej czekacie?
« Odpowiedź #19 dnia: Stycznia 30, 2006, 22:37:05 pm »
a wie ktos kied dmc wychodzi? i czybedzie miałojakies bajery?no i czy ejstmoizliwe ze konami kiedykolwiek zroibi mgsa nieopartego na kartach? skoro na GBC sie dało to czemu na PSP nie można :) BTW na gbc ta graz wymiatała :)

konsolko

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 06-03-2004
  • Wiadomości: 1 326
  • Reputacja: 1
PSP - Na jakie gry najbardziej czekacie?
« Odpowiedź #20 dnia: Stycznia 30, 2006, 22:43:42 pm »
Czekam 5 tytuły:

1.Suikoden I & II
2.Field Commander
3.Killzone Liberation
4.Syphon Filter: Dark Mirror
5.Valkyrie Profile
.
.
.
.
.             Lumines 2 :)

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
PSP - Na jakie gry najbardziej czekacie?
« Odpowiedź #21 dnia: Lutego 01, 2006, 01:56:06 am »
heh no jest troche gieek na ktore czekam z wywieszonym jezorem, ale na oczatek wystarczy mi Pursuit Force, Monster Hunter i Untold Legends 2. a Pozniej sie zobaczy :) aaaa zapomnialbym o Metal Gear Ac!d 2 :)

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
PSP - Na jakie gry najbardziej czekacie?
« Odpowiedź #22 dnia: Lutego 02, 2006, 07:11:15 am »
Kurde, powtorze sie, ale widzialem nowy filmik z Pursuit Force, ta gra nie moze nie zarzadzic, po prostu nie moze, motywy sa boskie, skakanie z samochodow, spadanie z nich, obijanie sie o blotniki, wpadanie z nozkami przez okno w bocznych drzwiach zasiadajac bezposrednio za kierownica, patrzac przy tym jak poprzedni wlasciciel szlaja sie po ziemi kurczowo trzymajac sie drzwi, no po prostu miodzio, a motywy z helikopterkiem, czy motorkami, bomba, jump motorkiem nad fura, kilka serii z gory w samochod wysiadka w powietrzu z motorku, male salto, caly czas napiep.... z giwery, spadniecie na dach, mala seria w goscia na jeep'ie, przeskok na przednia maske z buta w szybe i autko nasze. Mniam. chcialbym aby ta gra ukazala sie tez na jakas duza konsole, PS2, moze PS3, ale chyba nie ma zadnych wzmianek na ten temat, przynajniej ja nic o tym nie wiem. Niech mi ktos powie ze nie ma swierzych, nowatorskich i orginalnych gierek na PSP to mu zrobie taka akcje jak wyzej opisalem ;]

Gregory

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 31-01-2006
  • Wiadomości: 95
  • Reputacja: 0
  • X360
PSP - Na jakie gry najbardziej czekacie?
« Odpowiedź #23 dnia: Lutego 02, 2006, 22:46:22 pm »
Ja bym z checią zagrał na PSP w Tekkena albo Soul Calibur...

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
PSP - Na jakie gry najbardziej czekacie?
« Odpowiedź #24 dnia: Lutego 03, 2006, 04:29:35 am »
ehhehe juz tez o tym kiedys pisalem :) uwierz mi ze nie tylko ty bys w to pogral, mysle ze jako tako na Tekkena mozna bylo by liczyc, ale na Calibura raczej nie. a szkoda.

lupinator

  • Gość
PSP - Na jakie gry najbardziej czekacie?
« Odpowiedź #25 dnia: Lutego 03, 2006, 15:29:03 pm »
A teraz czekam na
- LocoRoco ( :lol: )
- Splinter Cell Essentials
- Killzone: Liberation
- Daxter
- i dwa nowe GTA które zapowiedziało R*
moze jeszcze Lemingi

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
PSP - Na jakie gry najbardziej czekacie?
« Odpowiedź #26 dnia: Lutego 09, 2006, 13:40:16 pm »
Kurcze, w marcu naprawde wychodzi sporo fajnych gierek na PSP ot chociazby Monsteer Hunter, Pursuit Force, Untold Legends II, Syphon Filter, a jest ich wiecej :) juz nie chodzi o to skad na to kase, tylko skad czas na przejscie wszystkich tych gierek, tym bardziej ze na samo PSP zalega mi jeszcze piec gierek + te cztery, hmmm 9 gierek :) a czasu na granie z miesiaca na miesiac coraz mniej :)

davidson88

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 25-09-2005
  • Wiadomości: 321
  • Reputacja: 0
PSP - Na jakie gry najbardziej czekacie?
« Odpowiedź #27 dnia: Kwietnia 18, 2006, 09:35:39 am »
Wymienie gry które chciałbym zobaczyc na psp (a czy wyjda? - mam nadzieje :D )
-Final Fantasy
-Black
-Resident Evil
-Driver (mowcie co chcecie- mi tam sie bardzo podał D3 i D4 na ps2)
-Gra ICO-podobna
We lack the motion to move to the new beat

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
PSP - Na jakie gry najbardziej czekacie?
« Odpowiedź #28 dnia: Kwietnia 18, 2006, 10:05:44 am »
Ciągle czekam na Monster Hunter i Guilty Gear , juz niedlugo :)

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
PSP - Na jakie gry najbardziej czekacie?
« Odpowiedź #29 dnia: Kwietnia 18, 2006, 12:58:24 pm »
Ja czekam, aż w końcu dostane w swoje łapy Daxtera i Splinter Cell : Essentials :D

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
PSP - Na jakie gry najbardziej czekacie?
« Odpowiedź #30 dnia: Kwietnia 18, 2006, 20:54:05 pm »
Tylko pamiętaj aby najpierw nabyć Daxtera, na pewno sie nie zawiedziesz na tej grze.

konsolko

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 06-03-2004
  • Wiadomości: 1 326
  • Reputacja: 1
PSP - Na jakie gry najbardziej czekacie?
« Odpowiedź #31 dnia: Kwietnia 18, 2006, 21:01:35 pm »
Piatek lub w sobote będę miał Daxter!!

Klik - http://www.ultima.pl/itemnfo.php?id=3806

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
PSP - Na jakie gry najbardziej czekacie?
« Odpowiedź #32 dnia: Kwietnia 23, 2006, 13:02:28 pm »
Grajac dzisiaj w Ridge Racer'a pomyslalem sobie ze fajnie byloby miec na PSP Sega Rally :) no coz moze ktos kiedys cos zrobi w tym kierunku :) jeszcze 4 dni i bedzie OutRun 2006 :)

Greg

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 30-11-2003
  • Wiadomości: 335
  • Reputacja: 1
PSP - Na jakie gry najbardziej czekacie?
« Odpowiedź #33 dnia: Kwietnia 23, 2006, 13:34:05 pm »
a ja ciagle czekam na te cholerne GT4 i jakos sie doczekac nie moge...

lupinator

  • Gość
PSP - Na jakie gry najbardziej czekacie?
« Odpowiedź #34 dnia: Kwietnia 23, 2006, 16:18:36 pm »
Obecnie - Ratchet & Clank i GTA Vice City Stories

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
PSP - Na jakie gry najbardziej czekacie?
« Odpowiedź #35 dnia: Kwietnia 24, 2006, 00:34:09 am »
Lupi :) a cos takiego jak GTA VC Stories ma wyjsc? czy ja cos przeoczylem?

davidson88

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 25-09-2005
  • Wiadomości: 321
  • Reputacja: 0
PSP - Na jakie gry najbardziej czekacie?
« Odpowiedź #36 dnia: Kwietnia 24, 2006, 06:31:43 am »
Egzakli...jeszcze nie grałem w LS a tu mi wyskakuja z VCS :)  nie no nie narzekam ofkors... Lupinator masz moze jakies pewne zródło?
We lack the motion to move to the new beat

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
PSP - Na jakie gry najbardziej czekacie?
« Odpowiedź #37 dnia: Kwietnia 24, 2006, 08:03:20 am »
Fajnie by bylo, bo klimat z Vice City lezy mi najbardziej, wszystko bylo takie kolorowe i cieple, nie to co LS, natomiast SA nie podoba mi sie zupelnie, moze dlatego ze widze i mam to na codzien na ulicach, a czasy z Vice City juz nie wroca, wiec swietnie jest pograc w takich klimatach.

Greg

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 30-11-2003
  • Wiadomości: 335
  • Reputacja: 1
PSP - Na jakie gry najbardziej czekacie?
« Odpowiedź #38 dnia: Kwietnia 24, 2006, 09:28:56 am »
Rockstar zarezerwowal taka domene w internecie, skad przypuszczenia ze VCS wyjdzie

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
PSP - Na jakie gry najbardziej czekacie?
« Odpowiedź #39 dnia: Kwietnia 24, 2006, 09:37:32 am »
no to teraz wszystko jasne, prawie :)