Autor Wątek: Syphon Filter: Dark Mirror  (Przeczytany 3826 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

aneta

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 05-11-2008
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Syphon Filter: Dark Mirror
« dnia: Listopada 05, 2008, 09:57:06 am »
Witam, czy ktoś móglby mi pomóc rozgryźć jeden z epizodów Dark Mirror? Jestem w epizodzie 3 bodajże w 2 czy 3 scenie. Chronię gościa, zabijam rusków i stanęłam z grą. Nie mam pojęcia co dalej. Na chodniku rozlany gaz, jak cofnę się do zewnątrz też nic nie ma. Powinnam przejśc za okno ale jak? Gogle zakładam to udało mi się wysadzić tylko jedną żółtą plamę za oknem drugiej nie mogę? Czy mógłby ktoś z Was mi pomóc?

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Syphon Filter: Dark Mirror
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 05, 2008, 18:52:00 pm »
Witam, czy ktoś móglby mi pomóc rozgryźć jeden z epizodów Dark Mirror? Jestem w epizodzie 3 bodajże w 2 czy 3 scenie. Chronię gościa, zabijam rusków i stanęłam z grą. Nie mam pojęcia co dalej. Na chodniku rozlany gaz, jak cofnę się do zewnątrz też nic nie ma. Powinnam przejśc za okno ale jak? Gogle zakładam to udało mi się wysadzić tylko jedną żółtą plamę za oknem drugiej nie mogę? Czy mógłby ktoś z Was mi pomóc?

tu masz opisy przejscia:

http://www.gamefaqs.com/portable/psp/game/920798.html

aneta

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 05-11-2008
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Odp: Syphon Filter: Dark Mirror
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 07, 2008, 08:06:40 am »
Londek bardzo Ci dziękuję, jednak język obcy to dla mnie piramida nie do wdrapania. Jakoś udało mi się przejść, teraz męczę się w siódmym epizodzie chyba 2 odsłonie i nie mogę zabić gościa, który pada i wstaje, kurde mutant jakiś. Jeszcze raz dziękuję Ci za podpowiedź:)

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Syphon Filter: Dark Mirror
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 07, 2008, 10:49:28 am »
Londek bardzo Ci dziękuję, jednak język obcy to dla mnie piramida nie do wdrapania. Jakoś udało mi się przejść, teraz męczę się w siódmym epizodzie chyba 2 odsłonie i nie mogę zabić gościa, który pada i wstaje, kurde mutant jakiś. Jeszcze raz dziękuję Ci za podpowiedź:)

nie mam tej gry, ale w "dobrej wierze" dalem taktego linka, zawsze mozesz skopiowac tekst z tego linka i przetlumaczyc calosc za jednym "zamachem"  TUTAJ - Google Translate lub na stronie translatica.pl wklejajac czesci tekstu
: Listopad 07, 2008, 10:44:24 am
Ale z tego co wyczytalem to Episod 7 czesc 2 konczy sie pojedynkiem z dowodca w specjalnej zbroii, a calosc ma miejsce po wysadzeniu komputerow:

Cytuj
When all
of the computers in the main room have been destroyed, three enemies and a
commander in special armor will appear from the bottom room. Kill the three
normal enemies and the commander will retreat to the rear room. Use your
taser on him, then quickly switch to your RPK to finish him off.
When he is dead, use your taser on the final three computers in here to
finish the level.

Musisz najpierw uzyc na niego paralizatora a potem zmienic bron na RPK i go wykonczyc....potem, po zabiciu go, paralizatorem musisz zniszczyc 3 pozostale komputery.

aneta

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 05-11-2008
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Odp: Syphon Filter: Dark Mirror
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 14, 2008, 07:26:16 am »
LOndek, ślicznie dziękuję za podpowiedź, i zaraz zabiorę się za "tłumaczenie" gry:) Pozdrawiam.
: Listopad 07, 2008, 11:36:55 am
Za cholerę nie mogę przejść siódmego epizodu i chyba drugiego etapu. Jest dwóch gości w tych zbrojach i mam do dyspozycji nawet granaty. Walę w nich i nic. Z tłumaczenia nie bardzo rozumiem w czym rzecz. Nie skończę tej gry nie ma bata:(

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Syphon Filter: Dark Mirror
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 14, 2008, 10:40:23 am »
Wydaje mi sie, z tego co wyczytalem, bo nie wiem w ktorym dokladnie momecie jestes, ze musisz uzyc "strzalek" tylko zmien je na "explosives", albo jesli to inny moment strzel w
"beczke" albo cos innego co wybucha. Jest tez mowa o uzyciu granatu, a nastepnie zastrzeleniu delikwenta. Probuj!

aneta

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 05-11-2008
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Odp: Syphon Filter: Dark Mirror
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 14, 2008, 14:58:21 pm »
Tak jest!! Dzięki:) Bedę próbować:)