Autor Wątek: Wii U - Wątek główny  (Przeczytany 399608 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #440 dnia: Czerwca 20, 2012, 20:35:18 pm »
Zgadzam się, że za drogo. Master jednak jeszcze tyyyle czasu przed premierą, nie grając, nie posiadając sprzętu, nie wiedząc tak na prawdę do końca jak wygląda i co potrafi stwierdza, że Wii U to gówno. Ciekawe podejście. To ja już zawczasu stwierdzam, że ps4 to gówno i jeśli będzie w w/w szacowanej cenie Wii U, to nie pozostaje nic innego, jak spuścić konsolę do szamba, gdzie jej miejsce.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #441 dnia: Czerwca 21, 2012, 00:23:24 am »
399E to bardzo dużo. Poczekajmy jednak i zobaczmy jak to z tą ceną będzie, bo na razie to tylko spekulacje. Niewiele wcześniej brytyjski oddział Amazona wystawił konsolę za 200 funtów, więc chyba sami nie wiedzą ile WiiU ma kosztować na starcie. Wolą dać wyższą, by nikt się nie pluł, a data premiery przewidziana na 21 grudnia to też śmiech - kto wypuszcza konsolę na trzy dni przed świętami? Premiera albo będzie mieć miejsce w listopadzie, albo na początku grudnia. Innej opcja nie wchodzi w grę. Widać od razu, że są to tylko szacunkowe liczby i trzeba się wstrzymać z wygłaszaniem opinii.

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #442 dnia: Czerwca 21, 2012, 02:06:49 am »
Nie pokazali jeszcze ani jednego screena z gry robionej na finalnym devkicie. Pierdolenie o grafie jak na ps3 to ignorancja, odsyłam do porównania lunchowych gier z obecnej generacji i tych które wyszły rok potem. Nie mówię że wiiu będzie wyjebiste, bo nie wiem. I wy również nie wiecie. Werdykt na tym etapie to coś równie sensownego jak sprzeczki o grafikę na ps4 i xbox3. Tyle w temacie grafy. Brak multitacza to chujnia jest, kompletnie kurwa zmarnowany potencjał, MT umożliwia efektywną i mega intuicyjną nawigacje w przestrzeni 3d a na jednodomowym nie ma takiej opcji, i tyle z zajebistej 3d mapki w nowym metroidziel...

399 to granica bólu jak na cene nextgena. Ja tyle nie zamierzam płacić.

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #443 dnia: Czerwca 21, 2012, 02:38:35 am »
Cytuj
My opinion of the Wii U is very high," he said. "It's just that we didn't have a business case unfortunately that justifies us making a game for it.

Cytuj
"It doesn't mean that CryEngine 3 doesn't run on Wii U - it actually runs beautifully. In fact, there actually is a game in development from a respected developer that we will be announcing. I've seen the game running and it looks really great."

Cytuj
From my perspective I do not understand the public's concerns that the Wii U is weaker than PS3 and 360," he said. "That I cannot see. From my perspective the Wii U is minimum as powerful as Xbox 360.

http://www.computerandvideogames.com/354624/crytek-estimates-wii-u-is-minimum-as-powerful-as-xbox-360/

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #444 dnia: Czerwca 21, 2012, 09:08:08 am »
Ciekawe podejście. To ja już zawczasu stwierdzam, że ps4 to gówno

Rozumiem Twoje bóle Kert, ale o ile na Wii U widziałem gry, które pokazali na E3 i można już stwierdzić, że gówno (takie AC3, które wygląda identycznie jak na obecnych konsolach, do tego działa w 720p i w 30fpsach - na kompie będzie wyglądać znacznie lepiej) tak gier na PS4 nie pokazali żadnej, więć tylko ignoranci mogą stwierdzać, że będzie to gówno.

Masz tutaj pokaz mocy konsoli za 2000zł:

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #445 dnia: Czerwca 21, 2012, 09:22:49 am »
Rozumiem, że Twój post był kierowany wrażeniami po E3, ale tak na prawdę wiele się jeszcze może zmienić (w sensie line-up'u, pokazywanych tytułów, samego sprzętu nie trzymałeś i nie użytkowałeś, nie wiesz jak się sprawuje, jak z wykonaniem etc.). Oczywiście cena wg mnie także jest zbyt wygórowana, po tym co już nam dane było zobaczyć, ale jednoznaczne stwierdzenie, że to "takie gówno" jest wg mnie zbyt daleko idące.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #446 dnia: Czerwca 21, 2012, 09:42:55 am »
Po tym jak wyglądaja początkowe gry i po tym jak wyglądał żywot PS3/Xbox360 można wstępnie ocenić jak to będzie z WiiU. A startowe gierki, wyglądają gorzej niż te z obecnych konsol, więc wątpie by nagle okrzesali moc WiiU, bo po prostu ta konsola jest na przestarzałych komponentach i jedyne co ma do zaoferowania to super tabletopad, który w większości będzie używany do pokazywania Ekwipunku w trakcie gry.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 21, 2012, 12:09:38 pm wysłana przez Master_666 »

Malutki

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-05-2006
  • Wiadomości: 1 447
  • Reputacja: 18
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #447 dnia: Czerwca 21, 2012, 10:01:26 am »
Jak na tytuły startowe te gry prezentują się dobrze ,a czas ujawni co ta konsola ma pod tym plastikiem. Poza tym jest to pierwsza konsola HD od Nintendo i raczej  nie wymagałbym na początku jakiś fajerwerków graficznych skoro architektura tego sprzętu nie jest jeszcze opanowana... Oficjalna cena sprzętu również nie jest znana.

RUMOR - Nintendo offering big incentives for devs to release retail games as downloads
Cytuj
- Nintendo looking to offer all retail games as downloadable titles

“They’re offering insane incentives for publishers to sell retail games as downloads on the console. You’d be stupid not to take advantage of it and go retail box-only. The new platform is perfect for indie devs, it’s a whole different ball game than WiiWare. They’ve learned a lot from that mess.

 It’s just a much bigger revenue cut that you’d get selling it on any other platform at the moment, plus promotions on the online store. If they [Nintendo] pull it off and it gains traction, it’ll press the other guys [Microsoft and Sony] to give more of the revenue to the publishers. It’s very good for us who make games. You’ll be making a lot more per unit sold digitally than at retail with the Wii U. And from day one.” - anonymous source
http://gonintendo.com/?mode=viewstory&id=179588

Sakaguchi looking forward to creating games for Wii U
Cytuj
A portion of a GameZone interview with lead designer Takuya Matsumoto...
GZ: Could The Last Story possibly lead to more action-RPGs — not necessarily in this franchise — but maybe some action-RPGs for the Wii U with a similar style from the same development team?

TM: The development team and Sakaguchi-san are looking forward to making more, especially for the Wii U because it has another [screen] right in front of you that will add another level of strategic elements into the action-RPG. So we are really looking forward to it, but we haven't really planned anything.
http://gonintendo.com/?mode=viewstory&id=179396

Assassin's Creed 3 - Wii U vs Playstation 3 Graphics Comparison E3 2012


Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #448 dnia: Czerwca 21, 2012, 10:34:28 am »
super tabletopad, który w większości będzie używany do pokazywania Ekwipunku w trakcie gry.
Tu się zgodzę, ironiczny uśmiech mnie ogarnia, gdy słyszę wypowiedzi producentów Batmana i Darksiders, mówiących o nowym "gameplay experience", bo nie musimy już odrywać się od gry i jej pauzować, żeby pogrzebać w ekwipunku. Czekam jednak, co do powiedzenia w tej materii (pod kątem wykorzystania możliwości tableto-pada) będą mieli topowi developerzy Ninny.

P.S. Obrazek nie działa.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #449 dnia: Czerwca 21, 2012, 12:32:46 pm »
Nie pokazali jeszcze ani jednego screena z gry robionej na finalnym devkicie. Pierdolenie o grafie jak na ps3 to ignorancja, odsyłam do porównania lunchowych gier z obecnej generacji i tych które wyszły rok potem. Nie mówię że wiiu będzie wyjebiste, bo nie wiem. I wy również nie wiecie. Werdykt na tym etapie to coś równie sensownego jak sprzeczki o grafikę na ps4 i xbox3.

Czy ty się przypadkiem ze dwa tygodnie temu nie zarzekałeś, że full HD będzie na pewno?

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #450 dnia: Czerwca 21, 2012, 15:29:54 pm »
Nie pokazali jeszcze ani jednego screena z gry robionej na finalnym devkicie. Pierdolenie o grafie jak na ps3 to ignorancja, odsyłam do porównania lunchowych gier z obecnej generacji i tych które wyszły rok potem. Nie mówię że wiiu będzie wyjebiste, bo nie wiem. I wy również nie wiecie. Werdykt na tym etapie to coś równie sensownego jak sprzeczki o grafikę na ps4 i xbox3. Tyle w temacie grafy. Brak multitacza to chujnia jest, kompletnie kurwa zmarnowany potencjał, MT umożliwia efektywną i mega intuicyjną nawigacje w przestrzeni 3d a na jednodomowym nie ma takiej opcji, i tyle z zajebistej 3d mapki w nowym metroidziel...

399 to granica bólu jak na cene nextgena. Ja tyle nie zamierzam płacić.

Eeeeeeee, jaki to next-gen? Jeśli pierwsze gry na Wii U wyglądają jak pierwsze gry na X360, to znaczy, że Ninny chce w 2012 sprzedać ci hardware z 2005 roku. Chyba drugi raz sztuka z Wii im się nie uda, a przynajmniej mam taką nadzieję. Jak jeszcze prawdziwa będzie plotka, że nowe konsole od Sony i Microsoftu nie będą tak drogie jak poprzednio, to Nintendo musi pójść 249USD góra, inaczej nikt tego nie kupi.

Tak czy siak, w momencie kiedy zaczną wychodzić gry na PS4/X720 developerzy skończą robić multi-platform na Wii U, różnica w mocy będzie zbyt duża.

Skończy się jak zawsze - Wii U będzie maszynką do grania w gry Nintendo.

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #451 dnia: Czerwca 21, 2012, 15:41:26 pm »
Ubisoft już potwierdził że AC3 na wiiu działa w 720p i 30fps?

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #452 dnia: Czerwca 21, 2012, 15:55:33 pm »
Ubisoft już potwierdził że AC3 na wiiu działa w 720p i 30fps?

Zakładasz, że będzie lepiej czy gorzej? Gorzej nie będzie, w końcu tak będzie chodzić na PS3 i X360. Lepiej również nie, ponieważ developerzy są leniwi. Prawdopodobnie z Wii U dałoby się wycisnąć kilka klatek więcej, ale na pewno zablokują FPS na 30.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #453 dnia: Czerwca 21, 2012, 15:56:15 pm »
Ubisoft już potwierdził że AC3 na wiiu działa w 720p i 30fps?

720p jest potwierdzone przez N, a na więcej niż 30fps naprawdę ktoś w ogóle liczy tutaj?

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #454 dnia: Czerwca 21, 2012, 16:23:27 pm »
Lol. kur**. Co za ignoranckie pierdolenie.
Czy Ubi potwierdziło że AC3 będze na Wiiu śmigało tylko w 720p i 30 klatkach (tak jak pisałeś)? To na razie jedyna opcja do dywagacji na tematy graficzne wiiu. Jeśli faktycznie tak bedzie to mamy doczynienia z technologicznym crapem, ok. Ale jak nintendo powiedziało że gry będą śmigały minimum w 720p to znaczy dokładnie nic konkretnego bez informacji jaką grafe będzie miał taki tutył.
Nie chcesz to nie kupuj ale wypie**alaj z zaklinaniem rzeczywistości i wróżbami. Wiiu działa w rozdzielczości jak SNES i wyświetla 2 kolory, go away.

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #455 dnia: Czerwca 21, 2012, 16:25:20 pm »
Czy ty się przypadkiem ze dwa tygodnie temu nie zarzekałeś, że full HD będzie na pewno?
W każdej grze, nie. W większości gier, tak.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #456 dnia: Czerwca 21, 2012, 16:46:21 pm »
Ja stawiam, że nie ma co liczyć na full HD. W większości gier standardem też na pewno będzie 30 fpsów. Po prostu zamiast dawać full HD programiści będą woleli przeznaczyć tę moc na więcej detali itd. Skoro żadna z gier wydanych przez Nintendo nie ma mieć full HD (za to większość pozycji ma chodzić w 60 klatkach), to tym bardzie nie liczyłbym na inne firmy. Poczekamy, zobaczymy, jednak nie ma, co oczekiwać po WiiU cudów. Wzrost mocy pomiędzy X360 a WiiU będzie co najwyżej taki, jak między Gamecubem a Wii. Ale mówimy tutaj tylko o kwestiach technicznych, bo świetne gry prędzej czy później wyjdą na nową konsolę Nintendo i wtedy warto się będzie zastanowić nad zakupem.

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #457 dnia: Czerwca 21, 2012, 16:58:10 pm »


Na tym obrazku jasno widać że Ps4 będzie o 22% słabsze od Xboxa3 i 47% mocniejsze od wiiu.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #458 dnia: Czerwca 21, 2012, 17:02:01 pm »
A na tym obrazku widać wiadro (zastosowań chyba nie trzeba objaśniać):

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #459 dnia: Czerwca 21, 2012, 17:09:32 pm »
ale wypie**alaj z zaklinaniem rzeczywistości i wróżbami.

Co jak co, Ty na zaklinaniu rzeczywistości i wróżeniu z fusów najlepiej się znasz pisząc różne "inteligentne" wywody nt. przyszłości gejmingu.

Jeśli wierzysz, że AC 3 będzie w FullHD to nikt Ci nie zabroni, ale mam nadzieję, że okażesz pokorę, jak już zobaczysz potęgę Wii U, której namiastkę możemy już obecnie oglądać:

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Ale jak nintendo powiedziało że gry będą śmigały minimum w 720p to znaczy dokładnie nic konkretnego bez informacji jaką grafe będzie miał taki tutył.

Każdy zdrowo myślący, będzie wiedział, że skoro tak mówią, to oznacza, że gry z grafiką jak na current genach ( AC3) będą chodzić w 720p, a pozostałe gry które wyglądają jak minisy na PS3 "może będą" chodzić w FullHD. Gdyby AC 3 miał iść w 1080p to wielkie i cudowne N by się tym chwaliło na prawo i lewo, że to fjuczer gejming i nju ekspirens.


W ogóle to:

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #460 dnia: Czerwca 22, 2012, 01:53:19 am »
W każdej grze, nie. W większości gier, tak.

http://wiiudaily.com/2012/06/nintendo-confirms-wii-u-launch-games-will-run-at-720p/

Nie w launchowych tytułach first party, które i tak zabójczą grafiką nie grzeszą.

Nie sądzę, że później znajdą drugie tyle mocy, żeby rozdziałkę podbić do full HD.

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #461 dnia: Czerwca 22, 2012, 18:09:44 pm »
No tak bo jak pokazuje historia każualowe gierki on nintendo zawsze wyciskały siódme poty ze ich sprzetów. Jak wiadomo największym osiągnięciem graficznym na wii było wii sports oraz new super mario bros.

Mrocz

  • Gość
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #462 dnia: Czerwca 22, 2012, 18:43:53 pm »
No tak bo jak pokazuje historia każualowe gierki on nintendo zawsze wyciskały siódme poty ze ich sprzetów. Jak wiadomo największym osiągnięciem graficznym na wii było wii sports oraz new super mario bros.

W sumie trochę w tym jest prawdy...

Niewiele tytułów na Wii lepiej wygląda...

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #463 dnia: Czerwca 22, 2012, 18:45:22 pm »
Bezmózgie hejtery for the win. Spierdalajcie grać z CoDa.

Malutki

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-05-2006
  • Wiadomości: 1 447
  • Reputacja: 18
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #464 dnia: Czerwca 22, 2012, 18:47:18 pm »
No tak bo jak pokazuje historia każualowe gierki on nintendo zawsze wyciskały siódme poty ze ich sprzetów. Jak wiadomo największym osiągnięciem graficznym na wii było wii sports oraz new super mario bros.

W sumie trochę w tym jest prawdy...

Niewiele tytułów na Wii lepiej wygląda...
Myślę ,że od marnych prowokacji jest inny wątek na tym forum...

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #465 dnia: Czerwca 22, 2012, 18:49:05 pm »
A ile tych first party gier będzie w zalewie tytułów poniżej full hd, aby można je było określić, jako
W większości gier, tak.
?

Żeby można tak było napisać, ponad 50% ogólnej liczby tytułów będzie musiało hulać w full hd (już nie wymagam, aby to były gry od najlepszych devów Ninny). Już się nie mogę doczekać. Oby tylko nie kosztem oprawy ogólnej. Bo zrobić grę o kijowej grafie, ale w 1080p to chyba mniejszy problem.

Bezmózgie hejtery for the win. Spierdalajcie grać z CoDa.
Konstruktywna dyskusja
for the win.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #466 dnia: Czerwca 22, 2012, 18:50:37 pm »
Bo jak ktoś nie gra na nintendo Wii to na pewno gra w tylko w CoDy...

Bezmózgie hejtery for the win

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #467 dnia: Czerwca 22, 2012, 19:01:26 pm »
Po prostu podsumowałem post mrocza. Nie moja wina że strzelił taką chujową prowokacją.

Windo- CoD to w moim mniemaniu wyznacznik słabej gry z drętwym gameplayem w który masowo grają ludzie bez gustu. Przykładowo pewna część z nich to goście dopierdalający się na każdym kroku do Nintendo za mario i pokemony.

Jeszcze żebym ja gdzieś bronił nintendo w tym wątku... Spoko gadka. Jak tam grafa na PS5 ludki? Lepsza rozdziałka niż X4?

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #468 dnia: Czerwca 22, 2012, 19:03:04 pm »
Każualowe gierki na Wii chodzą w 360 albo 240p? Przecież jak nawet takie gówienka nie wyciągają full HD, to tym bardziej gry z grafiką będą chodzić w niższej rozdzielczości.

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #469 dnia: Czerwca 22, 2012, 19:07:09 pm »
Wii sports nie ma grafiki? ASCI? Cholerka, ciekawe dlaczego w tej dyskusji same obrazki z nintendoland a nie z zombieU, hmm, wyczuwam delikatne naginanie faktów.
Dobra, podsumujmy: Wiiu bedzie słabsze od X360. Zadowoleni?  :lol:

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #470 dnia: Czerwca 22, 2012, 19:09:15 pm »
Jeżeli będzie kosztowało niewiele więcej od x360 teraz, to jak najbardziej.

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #471 dnia: Czerwca 22, 2012, 19:10:42 pm »
No pewnie. W koncu do Xa tez dodają dotykowy tablet więc sprzęt powinien być wart tyle samo.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #472 dnia: Czerwca 22, 2012, 19:11:53 pm »
Napisałem przecież "niewiele więcej". A bez multitoucha to ch**, nie tablet.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #473 dnia: Czerwca 22, 2012, 19:20:51 pm »
Windo- CoD to w moim mniemaniu wyznacznik słabej gry z drętwym gameplayem w który masowo grają ludzie bez gustu. Przykładowo pewna część z nich to goście dopierdalający się na każdym kroku do Nintendo za mario i pokemony.
A w rzeczywistości jest wręcz odwrotnie:



Japońskie klasyki i calaczek w każdym CODzie.

Fani COD=Fani Nintendo.

hanza

  • Gość
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #474 dnia: Czerwca 22, 2012, 19:37:00 pm »
Wypowiem sie jako uzytkownik potwora od nintendo zwanego Wii, gry na tej konsoli wygladaj gorzej niz na komorkach wiec nie widze tutaj sensu wmawiania komus, ze hity takie jak nowa Zelda, Xenoblade czy SMG wygladaja oszalamiajaco jak na dzisiejsze standardy. Po WiiU mozna spodziewac sie padaczki graficznej i na nic tutaj gadanie ze nie sama grafa czlowiek zyje.

Jacek84

  • Gość
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #475 dnia: Czerwca 22, 2012, 19:43:45 pm »
Ale nowa Zelda, Xenoblade, SMG to naprawdę super gry i grafę SD można przeboleć. :(

hanza

  • Gość
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #476 dnia: Czerwca 22, 2012, 19:48:09 pm »
Ale nowa Zelda, Xenoblade, SMG to naprawdę super gry i grafę SD można przeboleć. :(
Ja nigdzie nie napisalem, ze to slabe gry tylko wygladaja jakby powstaly w 2005.

Jacek84

  • Gość
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #477 dnia: Czerwca 22, 2012, 19:53:52 pm »
A dobra, bo to drugie zdanie o "grafie która nie ma znaczenia" tyczyło się już Wii-U. Gdyby na Wii-U wyszły takie gry jak w/w wymienione, to owszem możnaby się spierać czy 720p i specsy Xboksa to mało, ale że póki co zapowiedzieli same porty-kiszki i platformery 2d to suabo...

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #478 dnia: Czerwca 22, 2012, 20:10:50 pm »

Palpantine

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2006
  • Wiadomości: 834
  • Reputacja: 11
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #479 dnia: Czerwca 22, 2012, 22:37:21 pm »
porty-kiszki
W jakim sensie?


Pewnie w sensie technicznym. Żadnemu devowi nie opłaca się na start konsoli wyładować gruby hajs i z pomocą najlepszej grupy w zespole stworzyć albo świetnego exa, albo port pierwszej klasy. Nie ma pewności, czy sprzedaż launchowej gry zwróci chociaż koszty produkcji. Do tego używa się najczęściej najsłabszy zespół devów.
No i trzeba mieć na uwadze, że tytuły na start nigdy nie są robione na ostatecznych dev-kitach. Te gry musiały być w robocie od jakiegoś roku, a przez ten rok wiele się zmieniło pod maską konsoli. I to nie tylko związane jest z Wii U, ale z każdą konsolą, która wyszła.
Atari created it, Nintendo pioneerd it, Sony popularized it, Microsoft bought it...