Autor Wątek: Wii U - Wątek główny  (Przeczytany 399610 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1240 dnia: Lutego 23, 2013, 06:48:36 am »
No dobra, rozumiem, zę już grałeś w tą geirke wyglądającą jak Shadow of Collosus na PS2 i wiesz, ze świat będzie super-uber i nie wiadomo jak ekstra. Do tego nie znasz żadnych jrpg na Wii, a sądzisz że na WiiU ich bedzie masa. Ja nie jestem fanem jrpg a umiem z pamięci wymienić parę tytułów na PS3.
Master ja wychodzę z założenia, że po co jechać po grze. Wiadomo to nie będzie graficzny poziom gier z PS4, ale ja się cieszę, że ktoś robi te jrpg i podtrzymuje ten wymierający gatunek. A skoro twórca wykazał się przy poprzedniej części, to tym bardziej mu kibicuje. No i nie widzę powodu do hejtowania Nintendo. W przeciwieństwie do Sony i MS zainteresowali się tytułem i developerem. Już za to każdy fan gatunku powinen dać im plusa, a nie hejtować. 

slashery i dmc. pamiętasz? :lol:

dante0

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 22-07-2008
  • Wiadomości: 1 323
  • Reputacja: 26
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1241 dnia: Lutego 23, 2013, 11:48:10 am »
No dobra, rozumiem, zę już grałeś w tą geirke wyglądającą jak Shadow of Collosus na PS2 i wiesz, ze świat będzie super-uber i nie wiadomo jak ekstra. Do tego nie znasz żadnych jrpg na Wii, a sądzisz że na WiiU ich bedzie masa. Ja nie jestem fanem jrpg a umiem z pamięci wymienić parę tytułów na PS3.
Master ja wychodzę z założenia, że po co jechać po grze. Wiadomo to nie będzie graficzny poziom gier z PS4, ale ja się cieszę, że ktoś robi te jrpg i podtrzymuje ten wymierający gatunek. A skoro twórca wykazał się przy poprzedniej części, to tym bardziej mu kibicuje. No i nie widzę powodu do hejtowania Nintendo. W przeciwieństwie do Sony i MS zainteresowali się tytułem i developerem. Już za to każdy fan gatunku powinen dać im plusa, a nie hejtować. 

slashery i dmc. pamiętasz? :lol:
Jakie zabawne. Capcom mając do wyboru zrobienie kolejnego slashera pełną gębą, kolejną prawowitą część ojca gatunku, który przez lata ewoluował i wypchany był gameplayowym contentem, zachęcone chęcią podbicia zachodnich rynków, decyduje się na powierzenie serii firmie, która nigdy nie zrobiła gry z dobrym systemem walki, zrobienie z gry przygodówki z bujaniem się na lince, wklejenie rdzenia gameplayu z syfiastego Heavenly Sworld, zrobienie kastrata w 30 klatkach (co już samo dyskwalifikuję gra jaki ambitny slasher), bez styli, lock ona, takiego japońskiego God of War, a wszystko to okraszone nędznym poziomem trudności i nędzną dynamiką. Jeśli dla Ciebie to jest podtrzymywanie gatunku, a nie zabijanie go i jeśli to jest dla Ciebie podobna sytuacja do Xseno, jrpg z otwartym światem, który tak wszyscy w tym gatunku kochają,  to to jest dopiero  :lol: x2 Zastanow się następnym razem jeśli masz zamiar się dojebać.
« Ostatnia zmiana: Lutego 23, 2013, 11:52:08 am wysłana przez dante0 »

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1242 dnia: Lutego 23, 2013, 12:33:38 pm »
chodzi cycku o to, że jechałeś gierkę po całości przed zagraniem w nią. nazywałeś ją gównianą po każdym względem (od grafy do gameplayu). tymczasem jak ktoś xeno wytknie grafę jak z drimcasta, to wielkie oburzenie i "nie oceniaj książki po okładce", "dobrze, że jest", "grafa to może nie jest ps4", och, ach.

dante0

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 22-07-2008
  • Wiadomości: 1 323
  • Reputacja: 26
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1243 dnia: Lutego 23, 2013, 13:39:25 pm »
chodzi cycku o to, że jechałeś gierkę po całości przed zagraniem w nią. nazywałeś ją gównianą po każdym względem (od grafy do gameplayu). tymczasem jak ktoś xeno wytknie grafę jak z drimcasta, to wielkie oburzenie i "nie oceniaj książki po okładce", "dobrze, że jest", "grafa to może nie jest ps4", och, ach.
,,Cycku" tu nie chodzi o ocenianie gierki przed premierą. Wziąłeś pierwsze zdanie z mojej poprzedniej wypowiedzi w nadziei, że będziesz miał super dojebkę (pewnie jakaś uraza z wojen w temacie o DmC), a nie doczytałeś już drugiego, trzeciego i czwartego zdania, całkowicie wypatrzając kontekst wypowiedzi.  Fail przyjacielu  :lol: Xeno bronię, bo poprzednicza jest jednym z nielicznych przedstawicieli starej szkoły jrpg, która teraz wyziewa ducha, z toną contenu, a kontynuacja będzie prawdopodobnie rozwinięciem idei jedynki. Otwarty świat, questy, itd.  DmC to kastrat i pseudo slasher, dziesięć króków wstecz względem poprzednich części i odchodzenie od gatunku.  Zrozumiałeś wreszcie mistrzu, że sadzisz faile.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1244 dnia: Lutego 23, 2013, 14:26:06 pm »
chodzi cycku o to, że jechałeś gierkę po całości przed zagraniem w nią. nazywałeś ją gównianą po każdym względem (od grafy do gameplayu). tymczasem jak ktoś xeno wytknie grafę jak z drimcasta, to wielkie oburzenie i "nie oceniaj książki po okładce", "dobrze, że jest", "grafa to może nie jest ps4", och, ach.
,,Cycku" tu nie chodzi o ocenianie gierki przed premierą. Wziąłeś pierwsze zdanie z mojej poprzedniej wypowiedzi w nadziei, że będziesz miał super dojebkę (pewnie jakaś uraza z wojen w temacie o DmC), a nie doczytałeś już drugiego, trzeciego i czwartego zdania, całkowicie wypatrzając kontekst wypowiedzi.  Fail przyjacielu  :lol: Xeno bronię, bo poprzednicza jest jednym z nielicznych przedstawicieli starej szkoły jrpg, która teraz wyziewa ducha, z toną contenu, a kontynuacja będzie prawdopodobnie rozwinięciem idei jedynki. Otwarty świat, questy, itd.  DmC to kastrat i pseudo slasher, dziesięć króków wstecz względem poprzednich części i odchodzenie od gatunku.  Zrozumiałeś wreszcie mistrzu, że sadzisz faile.

no, nareszcie gadasz do rzeczy, reszta to:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

dante0

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 22-07-2008
  • Wiadomości: 1 323
  • Reputacja: 26
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1245 dnia: Lutego 23, 2013, 14:40:23 pm »
Widzę że świadomość o failu wreszcie dotarła bo argumentów brakuje.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1246 dnia: Lutego 23, 2013, 14:45:50 pm »
przeczytaj jeszcze raz drugie zdanie z #1242, głośno i wyraźnie. możesz stanąć przed lustrem dla poprawy efektu.

dante0

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 22-07-2008
  • Wiadomości: 1 323
  • Reputacja: 26
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1247 dnia: Lutego 23, 2013, 14:55:22 pm »
przeczytaj jeszcze raz drugie zdanie z #1242, głośno i wyraźnie. możesz stanąć przed lustrem dla poprawy efektu.
No i? Jeszcze bardziej przyznajesz się do swojego faila? :lol:

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1248 dnia: Lutego 23, 2013, 14:58:19 pm »
a teraz spoiler z #1244.

dante0

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 22-07-2008
  • Wiadomości: 1 323
  • Reputacja: 26
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1249 dnia: Lutego 23, 2013, 15:01:16 pm »
a teraz spoiler z #1244.
Pierdu, pierdu :lol: Każdy kto ma oczy widzi twojego faila cycu. Baw się dobrze w odkręcanie tego. Ale już nie ze mną. Pa.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1250 dnia: Lutego 23, 2013, 15:05:28 pm »

Pierdu, pierdu :lol: Każdy kto ma oczy widzi twojego faila
mistrzu
. Baw się dobrze w odkręcanie tego. Ale już nie ze mną. Pa.

pa.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1251 dnia: Lutego 23, 2013, 15:42:01 pm »
.pA

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1252 dnia: Lutego 24, 2013, 14:59:00 pm »
Mario, które z powodzeniem chodziłoby na Wii
No nieźle nieźle. Już nie porównujemy grafiki wiiu do ps3/xo tylko do wii. Za parę miesięcy będziecie pisać że wiiu generuje słabszą grafe niż gamecube. Hejt i sranie żarem na propsie.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1253 dnia: Lutego 24, 2013, 16:11:03 pm »
Mario, które z powodzeniem chodziłoby na Wii
No nieźle nieźle. Już nie porównujemy grafiki wiiu do ps3/xo tylko do wii. Za parę miesięcy będziecie pisać że wiiu generuje słabszą grafe niż gamecube. Hejt i sranie żarem na propsie.
Żaden hejt, tylko fakt. Poza tym, jak już tak ładnie wyciągnąłeś fragment tekstu z mojego postu, trzeba było też przekleić symbol trolla, który tam się znajdował zanim napiszesz coś o "sraniu żarem".

Super Mario Galaxy (U R GAY) 1&2 - Wii:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Super Mario Bros - Wii U:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

A teraz napisz, jak to Wii nie poradziłoby sobie z nowym Mario.
 
Na Twoim miejscu nie wymieniałbym także Gamecuba, bo sam sobie szkodzisz ( - Resident Evil 4 - ).

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1254 dnia: Lutego 24, 2013, 17:00:50 pm »
Nintendo przede wszystkim musi obniżyć cenę WiiU jeszcze w tym roku (choć zarzeka się, że nie obniży), bo słabo widzę ich konsolę w starciu z Ps4 i (najprawdopodobniej) nowym Xem przy obecnym pułapie cenowym.

Arkan

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 16-06-2012
  • Wiadomości: 120
  • Reputacja: 8
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1255 dnia: Lutego 24, 2013, 17:08:23 pm »
Mario z Wii U ma wyższą rozdzielczość  :).

Czytam posty w tym temacie i żal mi co poniektórych użytkowników.  Wytykacie palcami niedoskonałości nowej platformy Nintendo, zapominając o tym, że grafika wcale nie jest taka ważna i jak pokazuje historia liczy się gameplay - czyli fun płynący z rozgrywki. W 6 generacji wygrało Sony, którego PS2 dawało sporo radości, świetnych gier,  ale możliwościami graficznymi pozostawało w tyle za konkurencją i widać to na przykładzie np. serii Resident Evil lub Splinter Cell. Jestem fanem Nintendo jak i konkurencji, ale śmieszy mnie to jak ludzie obrzucają błotem sprzęt, który dopiero co miał premierę, a i tak sprzedaje się lepiej niż starsza stażem Vita. Trzeba poczekać, aż sprzęt się rozkręci i pojawi się więcej "nowych" gier, a nie oceniamy na podstawie portów, które owszem mogą być w tyle, ale to nie znaczy, że sprzęt jest słaby (wystarczy sobie przypomnieć konwersję Resident Evil 4 na PS2, które straciło na kolorach i innych efektach jak np. oświetlenie, w 2007 roku zrobiono konwersję na PC która była jeszcze gorsza...). 

Ktoś tu wytknął nowej grze Monolith Softu kwadratowe jeziora rodem z Morrowinda. Radzę raz jeszcze obejrzeć zwiastun, wtedy można naprawdę zobaczyć, że to tylko takie złudzenie optyczne.  W każdej grze da się znaleźć jakiś bubel graficzny, ale najlepsze jest to, że filmik może pochodzić z wczesnej fazy developingu tej gry. Do czasu premiery wszystko może ulec zmianie - tym bardziej dopracowanie grafiki. Dla mnie ta gra prezentuje się świetnie i jeśli mam znaleźć jRPG z ładniejszą grafiką to nie jestem w stanie, nawet FFXIII nie powala tak grafiką jak ten tytuł i przynajmniej w grze Monolith Softu trawa wygląda jak trawa, a nie płaska tekstura i parę wystających kłaków jak za czasu ery Morrowinda :) . Samo otoczenie jak i model postaci wygląda zdecydowanie lepiej i trzeba być naprawdę zaślepionym trollem, aby nie dostrzec różnicy. Ten tytuł to zdecydowanie next gen title :)






Czas pokaże czy Wii U jest takie słabe na jakie oceniają je fanboje i inne trolle z internetu. Najlepszym przykładem mocy Wii U będzie czysty gameplay z Bayonetty 2 na który czekam z wywieszonym jęzorem. Jak pamiętamy pierwsza Bayonetta wyglądała dość nieźle (przynajmniej na X360 :P) - zobaczymy czy grafika w jakiś sposób podskoczy/przeskoczy jedynkę, a dwójka jest od podstaw robiona dla Wii U, więc grafa może być zdecydowanie lepsza.  Dobrym przykładem jest też remake Wind Wakera, że to nie tylko tekstury w HD...
« Ostatnia zmiana: Lutego 24, 2013, 17:20:11 pm wysłana przez Arkan »

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1256 dnia: Lutego 24, 2013, 17:11:59 pm »
Mario z Wii U ma wyższą rozdzielczość  .
Chodziło mi o generalny poziom oprawy, a od początku pisałem wszystko z przekąsem, bo wiadomo, że wyjdą jeszcze Metroidy, Zeldy, które raczej na past-genach już by raczej nie poszły ;)

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1257 dnia: Lutego 24, 2013, 17:18:16 pm »
Na E3 zobaczymy kilka nowych gier AAA od Nintendo, więc będziemy mogli w spokoju ocenić, na co stać to całe WiiU. No i jest jeszcze Pikmin 3, który ma mieć premierę gdzieś w okolicach maj/czerwiec.

Arkan

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 16-06-2012
  • Wiadomości: 120
  • Reputacja: 8
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1258 dnia: Lutego 24, 2013, 17:30:23 pm »
Chodziło mi o generalny poziom oprawy, a od początku pisałem wszystko z przekąsem, bo wiadomo, że wyjdą jeszcze Metroidy, Zeldy, które raczej na past-genach już by raczej nie poszły ;)

Taka już uroda Marianów i w kwestii grafiki nic się nie zmieni -  w stronę realizmu ta gra raczej nigdy nie pójdzie :P. Ja czekam na E3 i liczę na konkterne uderzenie ze strony Nintendo. Uwielbiam 3DS oraz GC i mam nadzieję, że Wii U będzie połączeniem tych obu jeśli idzie o kwestię biblioteki tytułów.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1259 dnia: Lutego 24, 2013, 17:37:04 pm »
Radzę raz jeszcze obejrzeć zwiastun, wtedy można naprawdę zobaczyć, że to tylko takie złudzenie optyczne.



:lol:

Dobra rada - przestań tworzyć alternatywną rzeczywistość, bo na tym forum to nie przejdzie. Moc Wii U została już określona.

Malutki

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-05-2006
  • Wiadomości: 1 447
  • Reputacja: 18
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1260 dnia: Lutego 24, 2013, 18:20:09 pm »
Radzę raz jeszcze obejrzeć zwiastun, wtedy można naprawdę zobaczyć, że to tylko takie złudzenie optyczne.
Moc Wii U została już określona.
Niby jak ona została określona ?? Przez wydane na szybko porty ??Twórcy Raymana i Need for Speed'a są zupełnie innego zdania. Poświecili maszynce N więcej czasu i wyrazili niedawno swoje opinie na temat tego sprzętu. Żeby nie było niedomówień ,żadna osoba na tym forum nie kreuje WiiU jako technologicznego potwora ,ale żeby oceniać konsole ,która jest na rynku raptem trzy miesiące i to jeszcze po szybkich portach jest śmieszne. Moc Ps3 na początku jego istnienia też oceniałeś po multiplatformach??
Jestem tego samego zdania co Pok. Poczekamy na E3 i projekty AAA z wewnętrznych studiów Nintendo ,wtedy będziemy mogli oceniać.

Arkan

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 16-06-2012
  • Wiadomości: 120
  • Reputacja: 8
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1261 dnia: Lutego 24, 2013, 18:33:30 pm »
Niby jak ona została określona ?? Przez wydane na szybko porty ??Twórcy Raymana i Need for Speed'a są zupełnie innego zdania. Poświecili maszynce N więcej czasu i wyrazili niedawno swoje opinie na temat tego sprzętu. Żeby nie było niedomówień ,żadna osoba na tym forum nie kreuje WiiU jako technologicznego potwora ,ale żeby oceniać konsole ,która jest na rynku raptem trzy miesiące i to jeszcze po szybkich portach jest śmieszne. Moc Ps3 na początku jego istnienia też oceniałeś po multiplatformach?? Jestem tego samego zdania co Pok. Poczekamy na E3 i projekty AAA z wewnętrznych studiów Nintendo ,wtedy będziemy mogli oceniać.

Zgadzam się w 100% - dlatego czekam na gameplay np. z nowej Zeldy oraz Bayo 2  ;)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1262 dnia: Lutego 24, 2013, 18:49:56 pm »
Niby jak ona została określona ?? Przez wydane na szybko porty ??

Wii U to nie jest technologia z kosmosu tylko znana architektura i DOKŁADNIE wiadomo, czego można się po niej spodziewać. Grafika jakoś tam się będzie rozwijać (choć raczej bardzo powoli), ale pod względem mocy to nie jest nic, co mogłoby stać obok next-genów. Rozumiem, że przeczytanie technicznego artykułu wykracza poza kompetencje głównego targetu Ninny, ale na tym forum na szczęście jesteście w mniejszości, więc z bajkami zapraszam na Świat Nintendo.

Malutki

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-05-2006
  • Wiadomości: 1 447
  • Reputacja: 18
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1263 dnia: Lutego 24, 2013, 19:49:22 pm »
Niby jak ona została określona ?? Przez wydane na szybko porty ??

Wii U to nie jest technologia z kosmosu tylko znana architektura i DOKŁADNIE wiadomo, czego można się po niej spodziewać. Grafika jakoś tam się będzie rozwijać (choć raczej bardzo powoli), ale pod względem mocy to nie jest nic, co mogłoby stać obok next-genów. Rozumiem, że przeczytanie technicznego artykułu wykracza poza kompetencje głównego targetu Ninny, ale na tym forum na szczęście jesteście w mniejszości, więc z bajkami zapraszam na Świat Nintendo.
Moje opinie wyrażam na podstawie przeczytanych artykułów w sieci ,a nie własnego widzimisię. Jak już wcześniej zaznaczałem na tej jak i poprzedniej stronie ,WiiU nie jest technicznym kolosem i pod tym względem nigdy nie będzie konkurował z Ps4 i Xbox'em720.
Jeżeli chodzi o bajki ,no cóż ,niejednokrotnie widziałem absurdalne porównania na tym forum ,które dotyczyły możliwości graficznych starszych konsol Nintendo i Sony. Przeważnie zawsze one musiały być na plusie po stronie Sony (np.Wii, 3ds ,N64 < Ps2 Psp ,Psx ). Mimo ,iż w późniejszym etapie życia pojawiały się graficzne killery dla sprzętu N to nie przeszkadzało to niektórym osobom w wykonywaniu niedorzecznych porównań (np RE na 3DS'a) .

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1264 dnia: Lutego 24, 2013, 20:09:01 pm »
Cyferki to tylko cyferki. Opadu szczeny przy grach na WiiU raczej nie zaliczymy, ale jestem pewien, że nowe, pełnoprawne Mario będzie wyglądać znakomicie, skoro SMG nawet na strasznie zacofanym Wii prezentowało się więcej niż dobrze.

lupinator

  • Gość
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1265 dnia: Lutego 24, 2013, 20:55:54 pm »
Nowy Marian w oprawie nawiązującej do Galaxy w HD i z semi-otwartym światem to byłoby coś. Na zasadzie 64 tylko, że poziom-matka dużo większy niż zamek. Zamiast zawieszonych w przestrzeni ograniczonych leveli, duże połacie tematycznego terenu z masą zagadek, znajdziek i ciekawostkami. Jak już Nintendo pruje tym samym od pradziejów mogliby poszaleć w tej tematyce. Albo Donkey Kong w 3D, Wii U na pewno pociągnęło fajną, plastyczną dżunglę.

Palpantine

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2006
  • Wiadomości: 834
  • Reputacja: 11
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1266 dnia: Lutego 24, 2013, 21:13:42 pm »

Wii U to nie jest technologia z kosmosu tylko znana architektura i DOKŁADNIE wiadomo, czego można się po niej spodziewać. Grafika jakoś tam się będzie rozwijać (choć raczej bardzo powoli), ale pod względem mocy to nie jest nic, co mogłoby stać obok next-genów. Rozumiem, że przeczytanie technicznego artykułu wykracza poza kompetencje głównego targetu Ninny, ale na tym forum na szczęście jesteście w mniejszości, więc z bajkami zapraszam na Świat Nintendo.

Mógłbyś zarzucić linka do DOKŁADNYCH specyfikacji a nie SPEKULACJI internetowych? Nawet Neogaf dysponując prześwietleniami GPU i CPU są w kropce bo dalej nie są w 100% pewni co się w nich znajduje. Jedno co wiedzą na bank to to, że GPU jest tak mocno przerobione, że nie można je przyrównać do żadnego półkowego Radeona.

Przy okazji porównanie Super Mario Galaxy do NSMB U w kwestii grafiki jest dobrym trollingiem :roll:

« Ostatnia zmiana: Lutego 24, 2013, 21:16:52 pm wysłana przez Palpantine »
Atari created it, Nintendo pioneerd it, Sony popularized it, Microsoft bought it...

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1267 dnia: Lutego 24, 2013, 21:25:48 pm »
Mógłbyś zarzucić linka do DOKŁADNYCH specyfikacji a nie SPEKULACJI internetowych? Nawet Neogaf dysponując prześwietleniami GPU i CPU są w kropce bo dalej nie są w 100% pewni co się w nich znajduje. Jedno co wiedzą na bank to to, że GPU jest tak mocno przerobione, że nie można je przyrównać do żadnego półkowego Radeona.

Gadaj zdrów.

http://www.eurogamer.net/articles/df-hardware-wii-u-graphics-power-finally-revealed

Nie moja wina, że jedna zje*ana firemka z Japonii nawet w dokumentacji dla developerów nie podaje specyfikacji sprzętu, który od kilku miesięcy zalega na sklepowych półkach. To są wystarczające informacje, żeby określić, że w Wii U nic ponad pięcioletnie GPU nie siedzi.

Palpantine

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2006
  • Wiadomości: 834
  • Reputacja: 11
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1268 dnia: Lutego 24, 2013, 21:31:57 pm »
Mógłbyś zarzucić linka do DOKŁADNYCH specyfikacji a nie SPEKULACJI internetowych? Nawet Neogaf dysponując prześwietleniami GPU i CPU są w kropce bo dalej nie są w 100% pewni co się w nich znajduje. Jedno co wiedzą na bank to to, że GPU jest tak mocno przerobione, że nie można je przyrównać do żadnego półkowego Radeona.

Gadaj zdrów.

http://www.eurogamer.net/articles/df-hardware-wii-u-graphics-power-finally-revealed

Nie moja wina, że jedna zje*ana firemka z Japonii nawet w dokumentacji dla developerów nie podaje specyfikacji sprzętu, który od kilku miesięcy zalega na sklepowych półkach. To są wystarczające informacje, żeby określić, że w Wii U nic ponad pięcioletnie GPU nie siedzi.

Gadaj zdrów.

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=511628

Nie ma pewnych informacji dotyczących GPU. To, że jakiś serwis wyciągnął wnioski (na podstawie tego tematu z neogaf'a) to już inna sprawa. Dalej ok 30% powierzchni GPU jest nieznana i nic nie wskazuje na to, że bez dokumentacji uda się łatwo odgadnąć co się tam znajduje.
Atari created it, Nintendo pioneerd it, Sony popularized it, Microsoft bought it...

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1269 dnia: Lutego 24, 2013, 21:47:02 pm »
Dalej ok 30% powierzchni GPU jest nieznana i nic nie wskazuje na to, że bez dokumentacji uda się łatwo odgadnąć co się tam znajduje.

Pewnie się tam nowy Tytan nVidii schował.

Palpantine

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2006
  • Wiadomości: 834
  • Reputacja: 11
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1270 dnia: Lutego 24, 2013, 21:58:45 pm »
Dalej ok 30% powierzchni GPU jest nieznana i nic nie wskazuje na to, że bez dokumentacji uda się łatwo odgadnąć co się tam znajduje.

Pewnie się tam nowy Tytan nVidii schował.

Daj już sobie spokój Iras. Nikt nie twierdzi, że Titan tam siedzi. Nikt nie mówi, że konsola jest równie wydajna co PS4 czy następny X. Sprawa jest prosta - nie można nic mówić o konsoli dopóki nie zobaczy się kolejnych tytułów, najlepiej AAA od Nintendo, bo to co pokazali na Wii (SMG) pokazuje kunszt wyciskania siódmych potów z konsoli.
Atari created it, Nintendo pioneerd it, Sony popularized it, Microsoft bought it...

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1271 dnia: Lutego 24, 2013, 22:16:32 pm »
Parę dni temu był płacz, że WiiU w next genach nie jest, dziś płacz że ktoś od WiiU nextgenowości wymaga, kur**...

Palpantine

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2006
  • Wiadomości: 834
  • Reputacja: 11
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1272 dnia: Lutego 24, 2013, 22:35:53 pm »
Parę dni temu był płacz, że WiiU w next genach nie jest, dziś płacz że ktoś od WiiU nextgenowości wymaga, kur**...
Parę dni temu był płacz, że Wii U do next genów zostanie wrzucony, dziś jest płacz że ktoś nie wymaga od Wii U grafiki na poziomie PS4, kur**...
Atari created it, Nintendo pioneerd it, Sony popularized it, Microsoft bought it...

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1273 dnia: Lutego 24, 2013, 23:03:15 pm »
Parę dni temu był płacz, że Wii U do next genów zostanie wrzucony, dziś jest płacz że ktoś nie wymaga od Wii U grafiki na poziomie PS4, kur**...

No i wyrosło to Wii U jak wrzód na dupie dokładnie pomiędzy interesującymi mnie tematami, więc spodziewaj się tego płaczu więcej.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1274 dnia: Lutego 24, 2013, 23:04:36 pm »
Parę dni temu był płacz, że WiiU w next genach nie jest, dziś płacz że ktoś od WiiU nextgenowości wymaga, kur**...
Parę dni temu był płacz, że Wii U do next genów zostanie wrzucony, dziś jest płacz że ktoś nie wymaga od Wii U grafiki na poziomie PS4, kur**...
Parę dni temu był płacz, że Wii U do next genów zostanie wrzucony, dziś jest płacz że ktoś nie wymaga od Wii U grafiki na poziomie PS3, kur**...



Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 979
  • Reputacja: 132
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1275 dnia: Lutego 24, 2013, 23:47:06 pm »
Ta gra wygląda tylko dobrze, nic więcej. Już ładniejsze rzeczy widzieliśmy na PS3 i Xboxie, aż tak nie zakrzywiajmy rzeczywistości  :angel:

Juras, to Two Worlds ?

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1276 dnia: Lutego 24, 2013, 23:52:19 pm »
Wygląda jak Risen. Tak czy siak, łoi Xenoblade jak Saleta Gołotę.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1277 dnia: Lutego 25, 2013, 00:14:20 am »
Ta gra wygląda tylko dobrze, nic więcej. Już ładniejsze rzeczy widzieliśmy na PS3 i Xboxie, aż tak nie zakrzywiajmy rzeczywistości  :angel:

Juras, to Two Worlds ?
Tak.

Malutki

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-05-2006
  • Wiadomości: 1 447
  • Reputacja: 18
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1278 dnia: Lutego 25, 2013, 11:16:14 am »
Parę dni temu był płacz, że WiiU w next genach nie jest, dziś płacz że ktoś od WiiU nextgenowości wymaga, kur**...
Parę dni temu był płacz, że Wii U do next genów zostanie wrzucony, dziś jest płacz że ktoś nie wymaga od Wii U grafiki na poziomie PS4, kur**...
Parę dni temu był płacz, że Wii U do next genów zostanie wrzucony, dziś jest płacz że ktoś nie wymaga od Wii U grafiki na poziomie PS3, kur**...
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Równie dobrze mógłbyś wkleić tutaj screeny z takich gier jak Gothic  ,Skyrim czy też z nowego Wiedźmina. Te gry znacznie lepiej się prezentują ;)
Niestety Ps3 jest za mocne na olbrzymie światy w grach Jrpg :(

Wygląda jak Risen. Tak czy siak, łoi Xenoblade jak Saleta Gołotę.
Nie skomentujesz screen'a ,którego zapodał Arkan??
Dla przykładu masz tutaj random'owe marnej jakości  screengraby z X :
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Wszystkie są z jednej lokacji.


Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1279 dnia: Lutego 25, 2013, 13:55:11 pm »
Samo otoczenie jak i model postaci wygląda zdecydowanie lepiej i trzeba być naprawdę zaślepionym trollem, aby nie dostrzec różnicy. Ten tytuł to zdecydowanie next gen title :)