Autor Wątek: Wii U - Wątek główny  (Przeczytany 399608 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1520 dnia: Czerwca 04, 2013, 16:39:17 pm »
@Piter_neo
Twierdzenie: "Gamecube był świetną konsolą", nie oznacza że był lepszą konsolą od Ps2. Ps2 zasłużenie zwyciężyło. Oferowało dużo, dużo więcej od Gamecuba. Ale to nie znaczy, że Nintendo zrobiło słabą konsole. Na GCNa wyszło sporo świetnych gier, takich jak Eternal Darkness, mega dobry remake Residenta pierwszego, Metroid Prime (niby stare IP, ale ukazane w zupełnie nowej formie), Rogue Leader, a także różniaste gry od Nintendo. Najlepsze exy na GCNa niczym nie ustępowały, przed najlepszym exom na Ps2. Zdecydowanie warto było mieć obydwie konsole.

Nie znam żadnej osoby, która kupiłaby Gamecuba czy N64 niedługo po premierze i narzekałaby, że na te konsole są słabe gry i nie ma w co grać. Miałem te konsole niemal zaraz po premierze i wiem, co mówię.

Sony oferowało więcej od Nintendo na każdej z trzech generacji. I to jest prawda.
Ale występuje dziwna tendencja. Na konsole Nintendo zawsze narzekają ci, którzy mieli z nimi bardzo mało styczności.

Super Mario Galaxy 2 można uznać jako sequel pierwszej części, ale uznawanie, że Super Mario Galaxy jest sequelem Super Mario Sunshine jest nieporozumieniem.

Killzone na Ps2 strasznie mi się podobał i grę spokojnie swego czasu oceniłbym na mocne 9/10. Natomiast Kz2 mimo rewelacyjnej grafiki nie był już tak dobry i dostałby ode mnie z 8-/10 (już wolę serie Halo, której też nie jestem jakimś wielkim fanem). Zaś po ograniu demka Kz3 już sobie odpuściłem.

Gry Nintendo są bardzo innowacyjne, ale bazują na starych i znanych IP i przez to łatwo wyrobić sobie o nich złe mniemanie.
Ale czy aż taką różnice robi czy skaczesz Mario czy jakimś innym pamprem? Mi to specjalnie nie przeszkadza. Zwracam większą uwagę na inne elementy. Nie zmienia to jednak faktu, że Nintendo mogłoby (i powinno) stworzyć kilka nowych IP.


POK nie osmieszaj się.

Nintendo to król sequeli i braku innowacji. W ilu grach mamy mario, a w ilu mamy Sev-a z Killzona?

Każda z powyższych gier prezentuje zupełnie odmienny styl rozgrywki.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1521 dnia: Czerwca 04, 2013, 17:01:40 pm »
Każda z powyższych gier prezentuje zupełnie odmienny styl rozgrywki.

Ale gdyby w nazwie nie było Mario to by nikt tego nie kupował. Nintendo omamiło tym wąsatym grubasem mnóstwo ludzi.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1522 dnia: Czerwca 04, 2013, 17:03:01 pm »
260 gier i KAŻDA prezentuje zupełnie odmienny styl rozgrywki. Ładną wodę z mózgu zrobiło swoim wyznawcom N  :lol:

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1523 dnia: Czerwca 04, 2013, 17:16:52 pm »
Każda z powyższych gier prezentuje zupełnie odmienny styl rozgrywki.

Ale gdyby w nazwie nie było Mario to by nikt tego nie kupował. Nintendo omamiło tym wąsatym grubasem mnóstwo ludzi.
Jeśli gra byłaby dobra, to ja z chęcią bym kupił. Oczywiście nie wszystkie gry z Mario mnie interesują. Nie gram np. w ogóle na konsolach przenośnych, więc te gry automatycznie odpadają.

W ile gier z Mario grałeś Tytacz przez ostatnie 5 lat? I jakie to były gry, że tak Cię zanudziły i zniechęciły do Nintendo?

Grałem przez ostatnie 20 lat na wielu różnych sprzętach w całe tony gier. I jakoś nadal z chęcią gram w gry Nintendo. Bo to w dużej mierze bardzo dobre gry. Które w dodatku praktycznie nie mają konkurencji na innych konsolach.

260 gier i KAŻDA prezentuje zupełnie odmienny styl rozgrywki. Ładną wodę z mózgu zrobiło swoim wyznawcom N  :lol:
Widzę Iras, że masz problem ze wzrokiem i interpretacją tekstu. Zadam zatem pytanie: Ile tu wymieniono gier?

8 czy 260?

Jak można chyba zauważyć (gdy umie się czytać ze zrozumieniem), ja miałem na myśli tylko te 8 tytułów, a nie wszystkie gry z Mario, jakie wyszły do tej pory.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1524 dnia: Czerwca 04, 2013, 17:20:11 pm »
Raczej Ty masz, bo screen był odpowiedzią na pytanie o ilość gier z  Mario. Ten screen reprezentuje 260 gier z wąsatym.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1525 dnia: Czerwca 04, 2013, 17:26:21 pm »
No to trzeba było wymienić 260 gier. Ja się odnosiłem tylko do tych, które były widoczne.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1526 dnia: Czerwca 04, 2013, 17:30:53 pm »
W ile gier z Mario grałeś Tytacz przez ostatnie 5 lat? I jakie to były gry, że tak Cię zanudziły i zniechęciły do Nintendo?

Takie infantylne i bajkowe gry to ja mogę kupić za 36zł na PSN. Dla mnie są tyle warte. Może mają jakiś niesamowity gameplay (jeszcze tańsze indie też mają), ale nie wytrzymałbym dłużej niż kilka godzin w takiej stylistyce. Jedyny wyjątek to były bajkowe gry z ery PSX (byłem dzieckiem) i jakiś czas temu Ratchet, który mi się nawet podobał, ale nie na tyle, żeby spędzić w tym uniwersum dziesiątki godzin i ogarniać kolejne części.

Nintendo tym mnie zniechęca, bo robi gry, które wyglądają jak produkcje z PSN. Jeśli mam być szczery to, dla mnie, targetem N są rodzice z dziećmi.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1527 dnia: Czerwca 04, 2013, 17:40:55 pm »
Co kto lubi. Ja lubię sobie od czasu do czasu pograć w takie infantylne gierki jak Mario czy Rayman. Imo nie są pod żadnym względem gorsze od pozostałych typów gier, a są zwykle całkiem długie (przejście takiego SMG2 to jakieś 15-20 godzin). Są po prostu inne i trzeba lubić takie gry.

Ja zazwyczaj wychodzę z założenia, że dobra gra, to dobra gra. Gatunek nie ma dla mnie aż takiego znaczenia (no chyba, że chodzi o sportówki, bo do takiego NFLa nigdy się nie przekonam).

Nintendo tym mnie zniechęca, bo robi gry, które wyglądają jak produkcje z PSN. Jeśli mam być szczery to, dla mnie, targetem N są rodzice z dziećmi.
I w dużej mierze jest to prawda.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1528 dnia: Czerwca 04, 2013, 17:47:14 pm »
Zabrzmiało Tytacz, jakby Ratchety miały dla Ciebie wartość gierek z PSN za 36 zł (w sensie jakości i zawartości, a nie ich aktualnej wartości rynkowej), a to naprawdę rozbudowane produkcje, których nigdy nie postawiłbym w szeregu z takim Sound Shapes, czy innym PixelJunk.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1529 dnia: Czerwca 04, 2013, 17:48:46 pm »
Zabrzmiało Tytacz, jakby Ratchety miały dla Ciebie wartość gierek z PSN za 36 zł (w sensie jakości i zawartości, a nie ich aktualnej wartości rynkowej), a to naprawdę rozbudowane produkcje, których nigdy nie postawiłbym w szeregu z takim Sound Shapes, czy innym PixelJunk.

No kupiłem za tyle mniej więcej, używaną platynę :troll:

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1530 dnia: Czerwca 04, 2013, 17:49:26 pm »
Zabezpieczyłem się przed taką odpowiedzią tekstem w nawiasie :troll:

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1531 dnia: Czerwca 04, 2013, 17:50:29 pm »
Tak czy siak za 200zł to bym nawet wypasionej kolekcjonerki ze wszystkimi figurkami z całego uniwersum nie kupił :P

Żeby nie było, wiem, że to popularna seria i dla niektórych świetne szpile, ale dla mnie niezbyt. Fajnie, że jest, bo różnorodność gatunkowa powinna być zachowana.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1532 dnia: Czerwca 04, 2013, 18:06:42 pm »
Miałem kumpla w liceum, który zawsze był za Sony, a do Nintendo podchodziło jako do takiej firmy dla dzieci, która wydaje gry na zdecydowanie niższym poziomie. Miał Ps2, ale z jakiś przyczyn sprzedał (pewnie akurat potrzebował kasy) i po jakimś czasie kupił sobie Gamecuba (nie pamiętam już dlaczego; chyba tanio dostał). I był naprawdę zadowolony z konsoli. Zelda Wind Waker zrobiła na nim wielkie wrażenie swoim rozbudowaniem. Podobnie Metroid Prime czy remake RE1 i RE4 (wtedy to był jeszcze ex). Nawet w takiego Mario Karta bardzo długo się zagrywał. Zmienił zdanie swoje nastawienie do Nintendo i stwierdził, że nie jest wcale łatwo ocenić, która konsola jest lepsza (Ps2 czy GCN), jak z początku sądził. Obydwie mają sporo świetnych gier.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1533 dnia: Czerwca 04, 2013, 18:09:55 pm »
Śmieszne, że jak słysze GC to zawsze towarzyszy temu RE4 i MP i oczywiście Zelda/Mariany. I tak z każdą konsolą nintendo =/

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1534 dnia: Czerwca 04, 2013, 18:12:23 pm »
Gry Nintendo są bardzo innowacyjne, ale bazują na starych i znanych IP i przez to łatwo wyrobić sobie o nich złe mniemanie.
Ale czy aż taką różnice robi czy skaczesz Mario czy jakimś innym pamprem?

Różnica jest wielka. Na znanym IP nie da rady zbudować nowego świata. Ja chętnie pograłbym kimś innym z fajną historią. Wyobraź sobie, że jakby Sony tłukło Crasha nie dostalibyśmy Ratchet'a, Jak'a oraz Sly Cooper'a. Niby wszystko do takie same platformówki, ale jednak różne klimaty. A Nintendo ciągle Mariana i Yoshi wali.


Ja bardzo chętnie pograłbym Dark Marianem, albo Princess Peach jako Samus, ale tutaj widać awersję Nintendo do nowych rozwiązań, jeśli idzie o fabułę, co właśnie przekłada się na brak nowych IP.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1535 dnia: Czerwca 04, 2013, 18:24:03 pm »
Śmieszne, że jak słysze GC to zawsze towarzyszy temu RE4 i MP i oczywiście Zelda/Mariany. I tak z każdą konsolą nintendo =/
Jeśli grać wyłącznie na konsolach Nintendo, to rzeczywiście jest to spora wada. Jeśli jednak gramy też na innych sprzętach, to wtedy tego tak się nie odczuwa.

Gdybym miał wybrać tylko jedną konsolę, na której będę grać przez najbliższe 5 lat, to na pewno nie byłaby to konsola Nintendo. Ale skoro nie muszę się tak ograniczać, to sprawa jest prosta. Gry od Nintendo są dla mnie bardzo miłą odskocznią od "zwykłych" gier.

Gry Nintendo są bardzo innowacyjne, ale bazują na starych i znanych IP i przez to łatwo wyrobić sobie o nich złe mniemanie.
Ale czy aż taką różnice robi czy skaczesz Mario czy jakimś innym pamprem?

Różnica jest wielka. Na znanym IP nie da rady zbudować nowego świata. Ja chętnie pograłbym kimś innym z fajną historią. Wyobraź sobie, że jakby Sony tłukło Crasha nie dostalibyśmy Ratchet'a, Jak'a oraz Sly Cooper'a. Niby wszystko do takie same platformówki, ale jednak różne klimaty. A Nintendo ciągle Mariana i Yoshi wali.


Ja bardzo chętnie pograłbym Dark Marianem, albo Princess Peach jako Samus, ale tutaj widać awersję Nintendo do nowych rozwiązań, jeśli idzie o fabułę, co właśnie przekłada się na brak nowych IP.
Jest w tym sporo racji. Można wykorzystywać znane IP na różne sposoby, ale pewnych granic się nie przeskoczy. Też żałuję, że Nintendo nie robi nowych IP. Imo powinni zainwestować w nowe studia (skoro i tak na każdej własnej grze trzepią ładną kapuchę) i robić coś nowego. Po prostu aż tak mi to nie przeszkadza, że gram cały czas jako Mario. Ale faktycznie, przydałaby się odrobina świeżości w designie.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1536 dnia: Czerwca 04, 2013, 18:59:17 pm »
Czyli Nintendo jest fajne bo są inne sprzęty do grania? OK, ja pier**le.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1537 dnia: Czerwca 04, 2013, 19:04:54 pm »
Myślę, że dla wielu konsolki Nintendo stanowią uzupełnienie domowego sprzętu do gier, a nie jedyne i podstawowe urządzenie tego typu. Tylko konsolka Ninny w domu = słabo, bo biblioteka tytułów jest ograniczona i słabo z multiplatformami. Konsolka Ninny + sprzęt od Sony/MS/PC = jak najbardziej.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1538 dnia: Czerwca 04, 2013, 19:10:45 pm »
Tylko sprzęt od Sony/MS/PC = Najlepszy wybór master race.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1539 dnia: Czerwca 04, 2013, 19:15:49 pm »
Tylko sprzęt od Sony/MS/PC = Najlepszy wybór master race.
Zgadzam się.



:troll:

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1540 dnia: Czerwca 04, 2013, 19:57:25 pm »
Zajebiste :o
Ja musze mojego VAIO wymienic na nowego VAIO w najblizszym czasie bo po 3+ latach juz sie zaczyna troche sypac to i owo.

iko

  • Gość
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1541 dnia: Czerwca 04, 2013, 20:54:11 pm »
Metroid Prime był ponad czasowy, mało kto w to pewnie wierzy, bo przecież większość graczy posiadała PS2. Nigdy nie adorowałem Nintendo, ale trzeba być zaślepionym sonoklapem żeby odrazu odrzucać gierki w które nawet się nie grało. Mój kuzyn jak zobaczył u mnie Wind Wakera to się prawie zauroczył, a musze przyznać, że był fanem marki PlayStation. Slina mu ciekła jak psu..
Jeśli ktoś myśli że GaCek miał tylko pare fajnych gier, to dalej niech buja w obłokach. Wierze, że Nintendo stać jeszcze na odrobine hc!
Kto wie, zczeli od Xenoblade 2, na tym się nie skończy, zapomnijcie sonoklapy. Aha jestem dumny, że kiedyś tam swego czasu kupiłem Game Cube'a. To były cudowne czasy.   :grin:

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1542 dnia: Czerwca 05, 2013, 17:34:44 pm »
Dla własnej ciekawości zrobiłem porównawczą listę najlepszych gier, w które grałem na Ps2 i na Gamecubie (tych gier, które wyszły na obydwa systemy nie liczę). Jako że była wcześniej dyskusja na ten temat, to zamieszczam pod spoilerem (może akurat kogoś to interesuje?).

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 05, 2013, 17:36:30 pm wysłana przez POK »

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1543 dnia: Czerwca 05, 2013, 17:46:17 pm »
Bardzo dobre (8/10 i wyżej)

Final Fantasy X-2
Ósemka za sam system i niezłe rozbudowanie, to "trochę" za dużo. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że po "grze generacji" - FFX wychwalasz kontynuację, która poza w/w cechami była na maxa niezjadliwa. Po rewelacyjnym FFX temu potworkowi nie dałbym więcej, niż słynne 7=/10.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1544 dnia: Czerwca 05, 2013, 17:53:51 pm »
FFX-2 miało ciekawy i rozbudowany system rozwoju postaci i to była największa zaleta tej gry. Ale nawet fabuła nie była aż taka tragiczna. No i gra miała jeden z najlepszych utworów all-time:

Dla mnie zasługuje na te 8/10, nawet mimo cholernie straconego potencjału.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1545 dnia: Czerwca 05, 2013, 18:05:55 pm »
Sorry POK, ale FF X-2 pomimo tych zalet stanowiło prawdziwy gwałt na poprzedniczce i nie trafia do mnie Twoja argumentacja. Dodali jedną dupę, kazali biegać 3 babami, zmodyfikowali jedynie scenerie, zjechali kompletnie fabułę z FFX (nie oznacza to, że dziesiąty fajnal był pod tym względem wybitny, ale trzymał się kupy i miał ciekawą historię). To była pierwsza akcja Square z kontynuacją i jarałem się mocno, po premierze kompletny zawód. Praktycznie tylko rozbudowany system rozwoju, walka, itemy mnie trzymały przy tej grze (dungeon pod świątynią to strzał w dziesiątkę). Tragiczne zakończenie (z tego, co zapamiętałem). Luźno nawiązując, nie opierałbym się także na warstwie muzycznej, bo mało który kawałek w tej serii mnie tak poskładał, jak "People of the North Pole" z FFX właśnie.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1546 dnia: Czerwca 05, 2013, 18:10:46 pm »
Nie było imo aż tak źle. FFX-2 to całkiem dobra giera, tylko wypada bardzo słabo w porównaniu do dziesiątki. Ale grało się nawet nieźle.

iko

  • Gość
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1547 dnia: Czerwca 05, 2013, 20:21:36 pm »
Ale żeś mi POK przypomniał X-2 :) Imo zgadzam sie, iż gra zasługuje na te osiem, przynajmniej za całokształt i otoczkę klimatu dawnego Squaresoft, ale już wtedy należała do Enix.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 05, 2013, 20:23:53 pm wysłana przez Mateo »

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1548 dnia: Czerwca 05, 2013, 23:42:56 pm »
To j-popowe gówno które odzwierciedla upodobania muzyczne Raikoha to otoczka dawnego klimatu Square? Co wy wąchacie?

iko

  • Gość
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1549 dnia: Czerwca 06, 2013, 09:44:37 am »
To j-popowe gówno które odzwierciedla upodobania muzyczne Raikoha to otoczka dawnego klimatu Square? Co wy wąchacie?

Sory, ale nie słucham trolii

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1550 dnia: Czerwca 06, 2013, 09:48:12 am »
J-pop w FF X-2 tak bardzo na propsie, że nawet jedno grube CGI w grze poświęcone było "koncertowi" bohaterek, lol. Żenia i tyle, nie ma nad czym dyskutować.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1551 dnia: Czerwca 06, 2013, 09:57:49 am »
jedno grube CGI w grze poświęcone było "koncertowi" bohaterek
:o
Oj jak dobrze, że sobie finale odpuściłem i serię będę kojarzył głównie ze wspaniałą VIII (jedyna część którą przeszedłem, wiem, kapkę wstyd)

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1552 dnia: Czerwca 06, 2013, 12:07:15 pm »
jedno grube CGI w grze poświęcone było "koncertowi" bohaterek
:o
Oj jak dobrze, że sobie finale odpuściłem i serię będę kojarzył głównie ze wspaniałą VIII (jedyna część którą przeszedłem, wiem, kapkę wstyd)


Akurat przeszedłeś słabiutką część, z wyjątkiem piosenki "Eyes on Me" Faye Wong. Zagraj w FFIX.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1553 dnia: Czerwca 06, 2013, 12:29:02 pm »
jedno grube CGI w grze poświęcone było "koncertowi" bohaterek
:o
Oj jak dobrze, że sobie finale odpuściłem i serię będę kojarzył głównie ze wspaniałą VIII (jedyna część którą przeszedłem, wiem, kapkę wstyd)


Akurat przeszedłeś słabiutką część, z wyjątkiem piosenki "Eyes on Me" Faye Wong. Zagraj w FFIX.

No to chyba Twoje zdanie jest w mniejszośći. Ale już się przyzwyczaiłem do niezgadzania z Tobą, więc spoko ;) Grałem jeszcze w X, ale niestety nie skończyłem i w VII której nawet do polowy nie doszedłem i strasznie tego żałuję. Klimaty obecne w IX kompletnie mnie zniechęciły i raczej nie ruszę.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1554 dnia: Czerwca 06, 2013, 14:36:19 pm »
To j-popowe gówno które odzwierciedla upodobania muzyczne Raikoha to otoczka dawnego klimatu Square? Co wy wąchacie?

Sory, ale nie słucham trolii
No widać, że tego finala bez dźwięku ogrywałeś, tyle że z wizja też chyba były problemy skoro nie zauważyłeś, że choćby jedną ze sfer sukienkowych były j-popowe piosenkarki:

iko

  • Gość
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1555 dnia: Czerwca 06, 2013, 14:48:28 pm »
Juras, zbij mnie.

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1556 dnia: Czerwca 06, 2013, 14:50:38 pm »
Mi tam sie FFX-2 podobał  :oops:

iko

  • Gość
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1557 dnia: Czerwca 06, 2013, 14:58:19 pm »
Mi tam sie FFX-2 podobał  :oops:
No przestań, nie każdy ma tak wysublimowany gust co Jurasek i reszta sonoklapków. :]

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1558 dnia: Czerwca 06, 2013, 15:05:27 pm »
Aonuma: I Want To Work On Things Other Than Zelda
Cytuj
I'm 50 now, so I only have about ten more years to make games at Nintendo. I want to try all sorts of new things before it's too late — I don't want to get to the end of my career and only have worked on Zelda. But every time I come up with some good new ideas, they end up being used in a Zelda game! I need a six-month break to get away from the Zelda cycle and focus on something new [laughs]. But I'd probably end up making a game that is similar to Zelda; after all, A Link to the Past was my biggest influence.
http://www.nintendolife.com/news/2013/06/aonuma_i_want_to_work_on_things_other_than_zelda

Możliwe więc, że jeszcze za czasów WiiU doczekamy się jakiegoś nowego IP od Aonumy. Przydałoby się coś takiego.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1559 dnia: Czerwca 06, 2013, 15:21:37 pm »
Juras, zbij mnie.
Zazwyczaj nie mam do nic gejów masochistów, ale w tym przypadku mam. :|