Autor Wątek: Overlord  (Przeczytany 8432 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Zeratul

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-08-2005
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
  • H3&KZ2 United&Win
Overlord
« dnia: Czerwca 10, 2007, 19:21:54 pm »
Graficznie demko prezentuje sie bardzo dobrze. Troche mnie razi kolorowy swiat, gdy sam jestes zly. Szkoda, ze nie dodali efektu z DK2, ze jak chodzisz to zostawiasz wypalona ziemie. Niby drobiazg ale cieszy oko. Ogolnie gierka nie zachwyca, ale ma potencjal i zapewne ja kupie. Zobaczymy co pokaza w pelnej wersji, bo w demku rzucili pierwsze dwa male i krotkie questy. Zapowiada sie dobrze, chociaz nic nowego nie wnosi.

kenchi

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 16-09-2006
  • Wiadomości: 43
  • Reputacja: 0
Odp: Overlord
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 10, 2007, 19:46:14 pm »
Dokładnie, grafika miło mnie zaskoczyła. Temat niby nowy, choć sam gameplay jest dość standardowy. Mnie osobiście demko nie przekonało do zakupu pełnej gry.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Overlord
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 10, 2007, 20:14:45 pm »
System walki słaby (monotonne klepanie w przycisk), kontrola nad potworkami ograniczona do wskazywania im kierunku, questy raczej niezbyt ambitne i skomplikowane.

Szkoda, bo spodziewałem się konkretniejszego projektu.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 10, 2007, 20:18:37 pm wysłana przez Iras »

Sora

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 18-03-2005
  • Wiadomości: 1 279
  • Reputacja: 0
Odp: Overlord
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 10, 2007, 20:17:46 pm »
A mnie sie podoba, przyjemnie sie gra, grafa w miare dobra, zalatuje kultowym Dungeon Keeperem. Demko oceniam na 7, jak gra zbiezre podobne lub lepsze noty to poczekam az tricge stanieje i kupuje na bank

lupinator

  • Gość
Odp: Overlord
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 11, 2007, 17:44:03 pm »
Strasznie mało to demo pokazało. Mi się fajnie grało - przyjemna, bezstresowa rozpierducha. Jeśli tylko Ovelord zbierze dobre noty i nie będzie za krotki to dopisuje się do mojej listy gier oczekujacych na zakup. :)

michalc

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2005
  • Wiadomości: 1 270
  • Reputacja: 1
Odp: Overlord
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 11, 2007, 17:46:31 pm »
FOR MY MASTER :D fajna, fajna ta gra ale nic rewelacyjnego.

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Odp: Overlord
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 11, 2007, 18:41:36 pm »
Jak dla mnie ma rewelacyjny klimat, a reszte po prostu dobrą - i to mi w zupełności wystarczy ;]

lupinator

  • Gość
Odp: Overlord
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 15, 2007, 13:27:35 pm »
Ciepło przyjete demo lecz pierwsza ocena pelnej gry juz nie

Official Xbox Magazine UK - 6/10

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Overlord
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 15, 2007, 14:06:10 pm »
Wczoraj grałem w demo (na Pc zawierało trening oraz było aż do pokonania takiego grubasa i uwolnienia ludzi). Ogólnie, jeżeli cała gra jest taka, to musi być straszliwie nudna :/. Jedyne co tam trzeba było zrobić, to wciskać przycisk od wysyłania tych małych goblinów (zapomniałem ich nazwy) samemu stojąc na uboczu.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Sora

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 18-03-2005
  • Wiadomości: 1 279
  • Reputacja: 0
Odp: Overlord
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwca 19, 2007, 12:36:37 pm »
IGN wystawil Overlordowi 8,1 Lepiej niz sie spodziewalem. Czekamy na gamespot, ale bardziej ufam ign.

lupinator

  • Gość
Odp: Overlord
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwca 21, 2007, 12:33:21 pm »
Eurogamer - 8/10

Nieźle. 8 na Eurogamerze oznacza bardzo dobrą gre.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Overlord
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwca 21, 2007, 13:10:06 pm »
Czyli widocznie gra się później rozkręca, a tylko demo jest takie żmudne i nudne.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

lupinator

  • Gość
Odp: Overlord
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwca 22, 2007, 01:05:58 am »
"The Forge" trailer

Mick123

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 21-12-2005
  • Wiadomości: 104
  • Reputacja: 0
Odp: Overlord
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwca 28, 2007, 21:11:32 pm »
Gra jest naprawdę fajna  , w demie nie widać zbyt wiele  , w tej chwili jestem po pierwszym bosie nie był jakoś specjalnie wymagający,  zdobyłem czerwone gobliny ( nie mogę spamiętać ich nazwy ) jest trochę kombinowania a na pewno nie jest nudno , gierka wciąga

kuchar

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 28-06-2007
  • Wiadomości: 39
  • Reputacja: 0
Odp: Overlord
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwca 29, 2007, 18:45:53 pm »
Wkońcu jakaś gra na noce ha!ha!miodzio :P

FREZER

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 15-09-2004
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 0
Odp: Overlord
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwca 29, 2007, 20:21:56 pm »
ocenanie gry po demie to nie prosta sprawa ale musze przyznać że Ovelrlord mi sie podoba graficznie jest dobrze ogólnie przyjemnie sie gra ale najbardziej mi sie humor podoba kto zna ang ten napewno nie raz sie zaśmiał z tekstów jakie tam lecą, napewno gierka znajdzie się w moejej kolekcji kopi zapasowych hehehe

Sora

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 18-03-2005
  • Wiadomości: 1 279
  • Reputacja: 0
Odp: Overlord
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwca 29, 2007, 20:23:13 pm »
Brawo masz powod do dumy, ciesze sie twoim szczesciem, a teraz poplacz jeszcze jaki to microsoft jest bee bo zbanowal ci konsole i nie przyjmuje na gwarancji sflashowanych...

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 825
  • Reputacja: 81
Odp: Overlord
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwca 29, 2007, 20:51:26 pm »
FREEZER---> a nie słyszałeś, że na piratach grają tylko lamerzy?

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

kociub

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 24-08-2006
  • Wiadomości: 153
  • Reputacja: 0
Odp: Overlord
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwca 29, 2007, 20:53:40 pm »
I co myślisz że fajny jesteś że to napisałeś :/

Ludzie każdy orze jak może i tyle. Ja osobiście nie mam flasha ale poważnie się nad tym zastanawiam.

Co do gry taka troche przeciętna.

Moja galeria www.picasaweb.com/kociub2 - Zapraszam!!

FREZER

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 15-09-2004
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 0
Odp: Overlord
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwca 30, 2007, 10:59:42 am »
Brawo masz powod do dumy, ciesze sie twoim szczesciem, a teraz poplacz jeszcze jaki to microsoft jest bee bo zbanowal ci konsole i nie przyjmuje na gwarancji sflashowanych...

no pewnie że mam powód do dumy przynajmniej odpłacam M$ za to że mnie oszukał i kupiłem niedorobionego bubla, wiec chyba jesteśmy kwita z M$, ja straciłem kase na naprawy i nerwy  kupujac kloca to guzik na mnie zarobią, dla ścislosci mam dwa X360 jeden do piratów i jeden do grania w necie na orginałach a serwis M$ przemilcze, banowania nie mam im za złe bronią swoich interesów normalka, apropo miałem kiere M$ oczywiscie była zepsuta jak ktos nie wierzy radze poczytać nowe PE tam jest stronka o kierze od M$ jak widac za co sie bierze  M$ okazuje się kupą gówna hehehe
Opublikowane: Czerwiec 29, 2007, 20:58:16
FREEZER---> a nie słyszałeś, że na piratach grają tylko lamerzy?


słyszałem coś odwrotnego ze na orgach grają frajerzy ale nie podpisuje sie pod zadnym hasłem kazdy gra na czym mu sie podoba

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: Overlord
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwca 30, 2007, 12:05:13 pm »
Ojej, ale Cię skrzywdzili, prawie się wzruszyłem. Podaj adres, to wyślę paczkę ze słodyczami na święta, skoro tak Cię Microsoft wykiwał.

I to właśnie grający na piratach są frajerami. Chyba, że komuś żelazna reguła piratów wydaje się fajna: "po co płacić, skoro można mieć za darmo". Nie zgłębiam tematu, nawet w najgłębszych odmętach mojej głowy nie myślę, że mógłbym Cię przekonać. Kradniesz i wyzywasz policję (to już wiemy, co więcej?) - kochana babcia na pewno jest z Ciebie dumna.

Co do Overlorda, zapowiada się porządnie.

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 825
  • Reputacja: 81
Odp: Overlord
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwca 30, 2007, 12:09:13 pm »
słyszałem coś odwrotnego ze na orgach grają frajerzy ale nie podpisuje sie pod zadnym hasłem kazdy gra na czym mu sie podoba

Dorośniesz, zrozumiesz. Jeśli nie zrozumiesz to żal ciebie.

Co do samej gry to nieźle się zapowiada.

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

Mick123

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 21-12-2005
  • Wiadomości: 104
  • Reputacja: 0
Odp: Overlord
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwca 30, 2007, 14:05:51 pm »
Brawo masz powod do dumy, ciesze sie twoim szczesciem, a teraz poplacz jeszcze jaki to microsoft jest bee bo zbanowal ci konsole i nie przyjmuje na gwarancji sflashowanych...

no pewnie że mam powód do dumy przynajmniej odpłacam M$ za to że mnie oszukał i kupiłem niedorobionego bubla, wiec chyba jesteśmy kwita z M$, ja straciłem kase na naprawy i nerwy  kupujac kloca to guzik na mnie zarobią, dla ścislosci mam dwa X360 jeden do piratów i jeden do grania w necie na orginałach a serwis M$ przemilcze, banowania nie mam im za złe bronią swoich interesów normalka, apropo miałem kiere M$ oczywiscie była zepsuta jak ktos nie wierzy radze poczytać nowe PE tam jest stronka o kierze od M$ jak widac za co sie bierze  M$ okazuje się kupą gówna hehehe
Opublikowane: Czerwiec 29, 2007, 20:58:16
FREEZER---> a nie słyszałeś, że na piratach grają tylko lamerzy?


słyszałem coś odwrotnego ze na orgach grają frajerzy ale nie podpisuje sie pod zadnym hasłem kazdy gra na czym mu sie podoba
Gdyby wszyscy grali na kopiach to by  nowe gry nie wychodziły , wiec zastanów sie co piszesz.
Co do gry to czym dalej jestem bardziej wciąga :-)

FREZER

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 15-09-2004
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 0
Odp: Overlord
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwca 30, 2007, 17:00:36 pm »
Gdyby M$ nie wypuścił bubla tez było by fajnie i bym grał na orginałach, jak już kupie  PS3 nie bede grał na kopiach bo Sony jest fer i  nie wciska dupnego złoma tylko drogą ale dopracowaną konsole i nie widze powodu by ich okradać, pozatym nikt nie będzie robił ze mnie wała a złaszcza M$.

Widze że niektóre osoby z tego forum to  niezłe fagasy i widać że w życiu nie potrafia walczyć o swoje
tylko sie godza pokornie być ofiarami hehehehe 
 Hmm... przeczytajcie ten syf u góry to zrozumiecie dlaczego.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 30, 2007, 17:10:38 pm wysłana przez FREZER »

Rondel

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 03-05-2007
  • Wiadomości: 58
  • Reputacja: 0
Odp: Overlord
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwca 30, 2007, 17:18:20 pm »
Spece w M$ namiwrzyli Twoja konsole, Bill wcisnal przycisk, i pyk, koniec piracenia. Rozumiem ze jestem ofiara bo nie uswiadczysz pirackiej gry na mojej polce obok PS2? Ciekawe myslenie. Ciekawe jest tez to ze kupujac X360 nagle uswiadomiles sobie ze za jakis czas sie zepsuje i pomyslales "tak! zaczne grac na piratach bo m$ wypuscil bubla!". Przynajmniej przestales robic 'wala' z producentow gier, bo charytatywnie ich nie robia...
« Ostatnia zmiana: Czerwca 30, 2007, 17:20:07 pm wysłana przez Rondel »
* Czciciel serii Half-Life *

FREZER

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 15-09-2004
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 0
Odp: Overlord
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwca 30, 2007, 17:49:17 pm »
Spece w M$ namiwrzyli Twoja konsole, Bill wcisnal przycisk, i pyk, koniec piracenia. Rozumiem ze jestem ofiara bo nie uswiadczysz pirackiej gry na mojej polce obok PS2? Ciekawe myslenie. Ciekawe jest tez to ze kupujac X360 nagle uswiadomiles sobie ze za jakis czas sie zepsuje i pomyslales "tak! zaczne grac na piratach bo m$ wypuscil bubla!". Przynajmniej przestales robic 'wala' z producentow gier, bo charytatywnie ich nie robia...

ciekawe czy to ci sami spece którzy zaprojektowali klocka hehehe pomijam juz fakt banowania konsol legalnym uzytkownikom komedia z tym M$yfem, najzabawniejsze są przypadki kiedy ludzie po wysłaniu do serwisu dostawali zpowrotem sflahowane konsole i wcale o tym nie wiedzieli po czym dostali bana bo ktoś inny wysłał do serwisu spiraconego klocka tak właśnie działa najbogatrza firma na świecie sam czasem nie wierze w że to wszystko dzieje sie naprawde hehehe

Mick123

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 21-12-2005
  • Wiadomości: 104
  • Reputacja: 0
Odp: Overlord
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwca 30, 2007, 19:09:14 pm »
Gdyby M$ nie wypuścił bubla tez było by fajnie i bym grał na orginałach, jak już kupie  PS3 nie bede grał na kopiach bo Sony jest fer i  nie wciska dupnego złoma tylko drogą ale dopracowaną konsole i nie widze powodu by ich okradać, pozatym nikt nie będzie robił ze mnie wała a złaszcza M$.

Widze że niektóre osoby z tego forum to  niezłe fagasy i widać że w życiu nie potrafia walczyć o swoje
tylko sie godza pokornie być ofiarami hehehehe 
To kto ci kazał kupić tego bubla ?? po co go kupiłeś ??
a może wcale jej nie masz tylko robisz zamęt na forum i tylko próbujesz zwrócić  na siebie uwagę.

kociub

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 24-08-2006
  • Wiadomości: 153
  • Reputacja: 0
Odp: Overlord
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwca 30, 2007, 20:16:30 pm »
Frezer przez jakiś czas cię broniłem teraz żałuję bo ty jesteś zwykłym idiotą bez dwóch zdań. Nie wiem mózg ci wyssało czy jak zastanów się nad sobą i przeczytaj to co napisałeś bo to jest na poziomie 9 latka. jak jesteś taki przedsiębiorczy to czemu nie wykupisz M$ i nie zaproponujesz swojej strategi... ach nie możesz bo jesteś idiotą którego stać na konsolę i kupe czystych płyt. Idź do roboty na zasuwaj się, a potem patrz że to co zrobiłeś się nie sprzedaje i przynosi straty wtedy zobaczysz jak to miło być kopanym w dupę przez takich jak ty!! Sory za OT ale ten facet jest jakiś nie obliczalny i nie reformowalny!

Moja galeria www.picasaweb.com/kociub2 - Zapraszam!!

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: Overlord
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwca 30, 2007, 22:49:24 pm »
Gdyby M$ nie wypuścił bubla tez było by fajnie i bym grał na orginałach, jak już kupie  PS3 nie bede grał na kopiach bo Sony jest fer i  nie wciska dupnego złoma tylko drogą ale dopracowaną konsole i nie widze powodu by ich okradać, pozatym nikt nie będzie robił ze mnie wała a złaszcza M$.

Widze że niektóre osoby z tego forum to  niezłe fagasy i widać że w życiu nie potrafia walczyć o swoje
tylko sie godza pokornie być ofiarami hehehehe 
Argumentacja godna największego kretyna, brawo. Myślisz że to oddział MS odpowiedzialny za sprzęt robi gry na XO? Z premedytacją okradasz ludzi którzy ciężko pracowali przez długie lata żeby robić gry wideo. Łudzisz się że i tak zarobią swoje i będą to kokosy, a to gówno prawda, sam wiem jaka to charówka robienie gier i jestem świadomy jaką plagą jest piractwo. Okradasz też wszystkich uczciwych graczy którzy doceniają starania twórców gier, bo tak się składa że przez piratów rosną ceny gier. Nie walczysz o swoje tylko po prostu jesteś złodziejem, beż żadnego usprawiedliwienia w dodatku bo gry to nie chleb. Na dodatek obrażasz wszystkich którzy nie są złodziejami, ładne sobie. Spłoń w piekle złodzieju.

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 825
  • Reputacja: 81
Odp: Overlord
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwca 30, 2007, 22:52:47 pm »
(...)Spłoń w piekle złodzieju.

LOL. Mocne. :lol:

P.S.
Czy wam też się wydaje, że wątek o Overlord trochę coś nie ten tego tamtego teraz jest?:) Podyskutujmy o tej wspaniałej grze. :lol: :lol:

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

Zeratul

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-08-2005
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
  • H3&KZ2 United&Win
Odp: Overlord
« Odpowiedź #30 dnia: Lipca 03, 2007, 06:17:38 am »
pogralem i jest to zupelnie inna gra niz wszystkie fpsy do tej pory wydane na klocu ;p ale do DK daleko mu niestety i to bardzo. Nie dalem jeszcze sie tej grze rozkrecic za bardzo, wiec dostanie jeszcze ode mnie szanse, ale poki co nudy... plus brak mapy i dupiata kamera....

kamiiru

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2006
  • Wiadomości: 2 791
  • Reputacja: 7
  • PSN ID: kamiiru
Odp: Overlord
« Odpowiedź #31 dnia: Lipca 05, 2007, 17:16:09 pm »
Ja właśnie skonczyłem demko i bardzo mi się gra podoba. Poczekam na recke w PE i jak bedzie OK to kupuje na 100%

chudini

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 11-12-2006
  • Wiadomości: 73
  • Reputacja: 0
Odp: Overlord
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpnia 20, 2007, 12:49:19 pm »
mam opis wszystkich misji ale na wersje PC. I mam pytanko, czy roznia sie znacząco do wersji na konsolę??

Dino

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2007
  • Wiadomości: 363
  • Reputacja: 0
  • "You Have To Find Sisters Of Fate"
Odp: Overlord
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpnia 21, 2007, 00:03:39 am »
mam opis wszystkich misji ale na wersje PC. I mam pytanko, czy roznia sie znacząco do wersji na konsolę??
Z tego co mi wiadomo, nie ma jeszcze wersji na PC, więc tylko piraty(złodzieje) mogą Ci powiedzieć ;]



Hannibal Lecter Pwnz ! :D

lupinator

  • Gość
Odp: Overlord
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpnia 21, 2007, 00:06:07 am »
Jeśli ktoś jeszcze nie wie - W Lipsu na GDC zostanie zaprezentowany tryb co-op ktory będzie za darmo do pobrania z sieci