Autor Wątek: Zakupowe szaleństwo  (Przeczytany 2046357 razy)

0 użytkowników i 10 Gości przegląda ten wątek.

maly_pinki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2008
  • Wiadomości: 4 089
  • Reputacja: 44
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #6800 dnia: Lutego 28, 2012, 18:16:58 pm »
Ale ilość kupionych podkoszulek już nie ala Sylvan.  :naughty:
:lol:
Wszystko od nowa, od początku...

szmajdzik

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-01-2006
  • Wiadomości: 2 799
  • Reputacja: 50
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #6801 dnia: Lutego 28, 2012, 19:08:41 pm »
 :lol:
Dobry dystans do siebie na plus :)

marcingt

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-08-2007
  • Wiadomości: 4 970
  • Reputacja: 58
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #6802 dnia: Lutego 29, 2012, 11:39:19 am »


W Empiku byłem, to żeby nie wyjść z pustymi rękoma kupiłem.

Jacek84

  • Gość
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #6803 dnia: Lutego 29, 2012, 11:57:56 am »
Mogłeś wyjść z pustymi. :(

marcingt

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-08-2007
  • Wiadomości: 4 970
  • Reputacja: 58
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #6804 dnia: Lutego 29, 2012, 12:01:06 pm »
Sugerujesz, że książka jest ch**owa?

Przeczytałem już kilka jego pozycji i mam odmienne zdanie.

svonston

  • Gość
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #6805 dnia: Lutego 29, 2012, 12:49:30 pm »
Mi tak srednio sie podoba jest styl. Nie moge znalezc natomiast ksiazki Powolniaka w pdfie i chyba bede musial zakupic taka normalna wersje. :(

marcingt

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-08-2007
  • Wiadomości: 4 970
  • Reputacja: 58
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #6806 dnia: Lutego 29, 2012, 13:14:29 pm »
Mi właśnie zajebiście się podoba. Nawet moja mama czyta jego zbiory felietonów (ofkoz te nie dotyczące motoryzacji).

Jacek84

  • Gość
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #6807 dnia: Lutego 29, 2012, 15:27:54 pm »
Sugeruję, że Jeremy Clarkson to idiota. Nie dość, że idiota to jeszcze kłamca, rasista i skur**syn co udowodnił tak wiele razy, że nie ma sensu tu przytaczać.

Wystarczy zapytać google, które zresztą podpowiadają jak szukać info o Clarksonie

« Ostatnia zmiana: Lutego 29, 2012, 15:31:57 pm wysłana przez tarniak »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #6808 dnia: Lutego 29, 2012, 15:31:58 pm »
Sugeruję, że Jeremy Clarkson to idiota. Nie dość, że idiota to jeszcze kłamca, rasista i skur**syn co udowodnił tak wiele razy, że nie ma sensu tu przytaczać.
Skoro tak mówisz, to chyba muszę poczytać :troll:

Jacek84

  • Gość
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #6809 dnia: Lutego 29, 2012, 15:33:19 pm »
Co kto lubi. Ja na ten przykład brzydzę się gównem. Gusta, guściki.

maly_pinki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2008
  • Wiadomości: 4 089
  • Reputacja: 44
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #6810 dnia: Lutego 29, 2012, 16:29:15 pm »
Ja tam czytałem jego książkę i dobra nawet była, muszę zabrać się do czytania pozostałych.
Wszystko od nowa, od początku...

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 721
  • Reputacja: 74
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #6811 dnia: Lutego 29, 2012, 19:42:02 pm »
Cytuj
idiota to jeszcze kłamca, rasista i skur**syn co udowodnił tak wiele razy, że nie ma sensu tu przytaczać.

Chyba wolę to niż fanatyka jakiejkolwiek opcji... A że koleś polemizuje z ekomaniakami, nabija się gejów, lewaków, osób innych narodowości, a przy okazji (i przede wszystkim) z siebie to moim zdaniem przejaw zdrowego dystansu. Myślę, że przydałby się on również adresatom jego docinków, którzy z tego co słyszałem piszą masowe skargi...
Notabene Mr Clarkson legitymuje się wykształceniem podstawowym, czego nie ukrywa i zanim zrobił karierę był gówniarzem z bogatego domu, który od zawsze rozbijał się drogimi furami. A ogólnie to człowiek orkiestra i jedna z najciekawszych osobowości telewizyjnych.

svonston

  • Gość
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #6812 dnia: Lutego 29, 2012, 20:12:32 pm »
A ogólnie to człowiek orkiestra i jedna z najciekawszych osobowości telewizyjnych
Ke? Zwyczajny pismak motoryzacyjny. Lubie Top Gear, ale robienie swietosci z Clarksona to jak jaranie sie Paktofonika po dzis dzien.


We trojke sa zajebistym zespolem i tworza swietny program (Top Gear), ale kazdy osobno jest nikim zwyczajnym.

Jacek84

  • Gość
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #6813 dnia: Lutego 29, 2012, 20:19:08 pm »
Jeśli gwarantem barwności jest bycie chujem, to może stąd moja awersja do telewizji i telewizyjnych osobistości.

Jacek84

  • Gość
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #6814 dnia: Lutego 29, 2012, 20:21:41 pm »
Ke? Zwyczajny pismak motoryzacyjny.
No właśnie nadzwyczajny, bo taki niepoprawny politycznie. Dałbym sobie rękę uciąć, że reprezentuje takie samo drobnomieszczaństwo jak cała reszta moto branży, ale oni, na szczęście, ograniczają się do pisania o samochodach.

Znaczy ja rozumiem doskonale fenomen. Taki głos ludu, dający chłopskie przykłady, chłopskich problemów i chłopskie recepty jest bardzo atrakcyjny. Biorąc pod uwagę target tego programu, zrozumiałe jest czemu ma fanów. Ale dlaczego ktoś kto nie jest zainteresowany motoryzacją chciałby czytać co biedne, nieogarnięte korwiniontko ma do powiedzenia? To jest dla mnie zagadka.
« Ostatnia zmiana: Lutego 29, 2012, 20:29:08 pm wysłana przez tarniak »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #6815 dnia: Lutego 29, 2012, 20:48:32 pm »
:lol:

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 721
  • Reputacja: 74
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #6816 dnia: Lutego 29, 2012, 21:12:40 pm »
Znaczy ja rozumiem doskonale fenomen. Taki głos ludu, dający chłopskie przykłady, chłopskich problemów i chłopskie recepty jest bardzo atrakcyjny. Biorąc pod uwagę target tego programu, zrozumiałe jest czemu ma fanów. Ale dlaczego ktoś kto nie jest zainteresowany motoryzacją chciałby czytać co biedne, nieogarnięte korwiniontko ma do powiedzenia? To jest dla mnie zagadka.

Ja ogólnie czytam bo jestem z natury dosyć ograniczony umysłowo. Rozwoju intelektualnego po tej lekturze się nie spodziewam, raczej satyry na rzeczywistość i jakiej takiej rozrywki. A co do miałkości felietonów JC to dotyczy to wszystkich felietonistów - czy będzie to Passent, Tym czy Ziemkiewicz - ta formuła zakłada regularne występy kosztem jakości.

Poza tym część tez jest bardzo ciekawa - bo kto by się spodziewał, że tzw samochody ekologiczne w rodzaju Priusa zatruwają środowisko 100 razy bardziej niż przechodzony Kamaz, bo ze spalinami Kamaza poradzi sobie pierwsza lepsza kępa drzew, a baterie z Priusa nie nadają się do recyclingu, są skrajnie toksyczne i składowane zatruwać będą wody gruntowe przez tysiące lat. Tak samo informacja, że 80% CO2 jest wydzielane przez glony w oceanach daje do myślenia. Także nawet od idiotów można się czegoś nauczyć.
No i przede wszystkim JC jest satyrykiem a nie politykiem.

maly_pinki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2008
  • Wiadomości: 4 089
  • Reputacja: 44
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #6817 dnia: Lutego 29, 2012, 21:20:51 pm »
No i przede wszystkim JC jest satyrykiem a nie politykiem.
I ma wykształcenie podstawowe, podkreślając raz jeszcze.
Co do reszty wyżej się zgadzam 100%.
Wszystko od nowa, od początku...

svonston

  • Gość
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #6818 dnia: Lutego 29, 2012, 21:26:35 pm »
kto by się spodziewał, że tzw samochody ekologiczne w rodzaju Priusa zatruwają środowisko 100 razy bardziej niż przechodzony Kamaz, bo ze spalinami Kamaza poradzi sobie pierwsza lepsza kępa drzew, a baterie z Priusa nie nadają się do recyclingu wszystkim JC jest satyrykiem a nie politykiem.
Naprawde dopiero po felietonach JC to zauwazyles?

Jacek84

  • Gość
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #6819 dnia: Lutego 29, 2012, 21:30:49 pm »
No z lektury Twoich postów wynika, że nie jesteś ograniczony umysłowo dlatego tym bardziej nie pojmuję po co to czytać. Te ciekawostki nie są podparte faktami. Takie glony np. to jedna z najlepszych metod w WALCE z CO2. Pierwszy lepszy link http://www.physorg.com/news199006396.html (nie oczekuje, że będziesz czytał, chodzi o pokazanie kolejnej bzdury [zero info w google o emisji CO2 przez glony dla zapytania "algae co2 emission"]) A przecieć można je wykorzystywać również jako biopaliwo.

Piszesz też, że wolisz jego niż "fanatyka jakiejś opcji", ale czy Clarkson nie jest "fanatykiem jakiejś opcji", z tym zastrzeżeniem, że ta opcja nie ma jednoznacznych konotacji politycznych, a światopoglądowe? Chyba, że ktoś zaprzeczy, że gość jest np. "lobbystą" przemysłu paliwowego, ale jakoś nie widzę by było inaczej. Co do Kamaza, to własnie piękny przykład jego retoryki. Prius - ch**owa technologia, nie ma się co oszukiwać, tyle że przykład z Kamazem słaby. Jeden różnicy nie robi dla natury. A 100, 1000, 10000? Niestety obecnie natura "nie radzi sobie" z zanieczyszczeniami. Olać już nawet efekt cieplarniany, wystarczy popatrzeć na Kraków, najbardziej zanieczyszczone miasto w PL. Natura jest bezradna, więc argument z kępką drzew jest trochę głupawy. Żeby nie było w dupie mam Priusa i inne słabe gówna tego typu, co nie znaczy, że godzę się na kłamstwa w tej kwestii (vide sprawa Tesli - uznana dzisiaj przez sąd "za mało szkodliwe kłamstwo").

I co to ma za znaczenie, że ma podstawowe wykształcenie? Ja nie kategoryzuję ludzi po wykształceniu i w żaden sposób to go nie usprawiedliwia jeśli pieprzy bzdury albo zachowuje się jak burak. Tak samo tytuły nie usprawiedliwają buractwa. Myślę, że sporo ludzi z podstawowym wykształceniem nie nazwałoby Gordona Browna jednookim idiotą. Podejrzewam, że wielu satyryków również.

Z mojej strony EOT, nie chcę Sylwi zabierać miejsca.
« Ostatnia zmiana: Lutego 29, 2012, 21:38:07 pm wysłana przez tarniak »

maly_pinki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2008
  • Wiadomości: 4 089
  • Reputacja: 44
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #6820 dnia: Lutego 29, 2012, 21:56:17 pm »
I co to ma za znaczenie, że ma podstawowe wykształcenie? Ja nie kategoryzuję ludzi po wykształceniu i w żaden sposób to go nie usprawiedliwia jeśli pieprzy bzdury albo zachowuje się jak burak. Tak samo tytuły nie usprawiedliwają buractwa. Myślę, że sporo ludzi z podstawowym wykształceniem nie nazwałoby Gordona Browna jednookim idiotą. Podejrzewam, że wielu satyryków również.
W sumie prawda, znam ludzi co są na studiach a są głupsi od buta. :( Ten temat był w sumie ruszany całkiem niedawno.
Ja tam lubię czasem pooglądać prostackie programy i poczytać prostackie książki, człowiek nie musi całe życie robić światłych rzeczy. Raz się żyje.
Wszystko od nowa, od początku...

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #6821 dnia: Lutego 29, 2012, 22:53:06 pm »
W sumie to nie chcę się wtrącać, bo Clarksona nigdy nie czytałem (choć wiem, że jego książki są bardzo dobrze oceniane). Tak się jednak składa, że glony raczej rozkładają CO2, niż je produkują. Podobnie ma się sprawa z solami i innymi zanieczyszczeniami. Za główną emisję CO2 odpowiedzialne są wulkany. Pytanie ekologów jest takie: czy glony dają radę poradzić sobie z nadwyżką CO2 wyprodukowaną przez człowieka, czy raczej ta nadwyżka zaburza istniejącą równowagę? Ciężko jednogłośnie stwierdzić. Faktem jest jednak, że średnia temperatura na świecie rośnie.

el becetol

  • Gość
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #6822 dnia: Lutego 29, 2012, 23:33:43 pm »
Faktem jest jednak, że średnia temperatura na świecie rośnie.

Jakbyś to powiedział 3 tygodnie temu na ulicy to byś pewnie od kogoś zarobił w tube.

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #6823 dnia: Lutego 29, 2012, 23:39:39 pm »
W sumie to nie chcę się wtrącać, bo Clarksona nigdy nie czytałem (choć wiem, że jego książki są bardzo dobrze oceniane). Tak się jednak składa, że glony raczej rozkładają CO2, niż je produkują. Podobnie ma się sprawa z solami i innymi zanieczyszczeniami. Za główną emisję CO2 odpowiedzialne są wulkany. Pytanie ekologów jest takie: czy glony dają radę poradzić sobie z nadwyżką CO2 wyprodukowaną przez człowieka, czy raczej ta nadwyżka zaburza istniejącą równowagę? Ciężko jednogłośnie stwierdzić. Faktem jest jednak, że średnia temperatura na świecie rośnie.
Faktem jest, że w historii naszej planety zdarzały się okresowe wahania temperatur zanim pojawił się człowiek  :o

marcingt

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-08-2007
  • Wiadomości: 4 970
  • Reputacja: 58
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #6824 dnia: Lutego 29, 2012, 23:43:57 pm »
Ocieplenie klimatu na pewno nie jest spowodowane działalnością ludzką. To co wytwarzamy na niekorzyść całego ekosystemu to są jakieś ułamki procent. W całej historii świata niejednokrotnie mieliśmy do czynienia z różnymi wahaniami temperatur na Ziemi. Większość z nich do dzisiaj jest niewytłumaczalnych, można przytoczyć wyginięcie dinozaurów. Planeta rządzi się własnymi prawami, na większość rzeczy nie mamy tak naprawdę większego wpływu. Od nas może zależeć jedynie komfort życia, tzn. czy nie utoniemy np. w morzu śmieci, bo z tym problem jest znaczny. Pierdolenie o ginących gatunkach flory i fauny to też jest głupota totalna, ponieważ tak jak na Ziemi jest życie tak gatunki ginęły i ginąć będą. To wszystko jest tak poj**ane, że nikt sobie w główce z tego nie zdaje sprawy.

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #6825 dnia: Lutego 29, 2012, 23:44:48 pm »
Ocieplenie klimatu na pewno nie jest spowodowane działalnością ludzką. To co wytwarzamy na niekorzyść całego ekosystemu to są jakieś ułamki procent. W całej historii świata niejednokrotnie mieliśmy do czynienia z różnymi wahaniami temperatur na Ziemi. Większość z nich do dzisiaj jest niewytłumaczalnych, można przytoczyć wyginięcie dinozaurów. Planeta rządzi się własnymi prawami, na większość rzeczy nie mamy tak naprawdę większego wpływu. Od nas może zależeć jedynie komfort życia, tzn. czy nie utoniemy np. w morzu śmieci, bo z tym problem jest znaczny. Pierdolenie o ginących gatunkach flory i fauny to też jest głupota totalna, ponieważ tak jak na Ziemi jest życie tak gatunki ginęły i ginąć będą. To wszystko jest tak poj**ane, że nikt sobie w główce z tego nie zdaje sprawy.
O tym napisałem wyżej.

marcingt

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-08-2007
  • Wiadomości: 4 970
  • Reputacja: 58
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #6826 dnia: Lutego 29, 2012, 23:47:29 pm »
Zacząłem pisać przed twoim postem i nie zauważyłem.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #6827 dnia: Marca 01, 2012, 02:03:59 am »
Faktem jest, że w historii naszej planety zdarzały się okresowe wahania temperatur zanim pojawił się człowiek  :o
Dobrze o tym wiem. Obecnie dokonuje się wzrost średniej temperatury rocznej i nie ma jednogłośnej opinii czy jest to spowodowane działalnością ludzką, czy cyklicznymi zmianami środowiska. Z drugiej strony taka warstwa ozonowa poważnie ucierpiała przez ostatnie 150 lat i jak najbardziej da się to zwalić na działania człowieka. Podobnie ma się sprawa np. z ołowiem, którego ilość we wdychanym powietrzu wzrosła kilkaset krotnie. Nie jestem jednak znawcą w tego typu sprawach, więc nie chcę stawiać jednogłośnej opinii. Na pewno działania człowieka oddziałują poważnie na środowisko. Pytanie tylko: jak poważnie?

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #6828 dnia: Marca 01, 2012, 10:47:02 am »
No z lektury Twoich postów wynika, że nie jesteś ograniczony umysłowo dlatego tym bardziej nie pojmuję po co to czytać. Te ciekawostki nie są podparte faktami. Takie glony np. to jedna z najlepszych metod w WALCE z CO2. Pierwszy lepszy link http://www.physorg.com/news199006396.html (nie oczekuje, że będziesz czytał, chodzi o pokazanie kolejnej bzdury [zero info w google o emisji CO2 przez glony dla zapytania "algae co2 emission"]) A przecieć można je wykorzystywać również jako biopaliwo.

Piszesz też, że wolisz jego niż "fanatyka jakiejś opcji", ale czy Clarkson nie jest "fanatykiem jakiejś opcji", z tym zastrzeżeniem, że ta opcja nie ma jednoznacznych konotacji politycznych, a światopoglądowe? Chyba, że ktoś zaprzeczy, że gość jest np. "lobbystą" przemysłu paliwowego, ale jakoś nie widzę by było inaczej. Co do Kamaza, to własnie piękny przykład jego retoryki. Prius - ch**owa technologia, nie ma się co oszukiwać, tyle że przykład z Kamazem słaby. Jeden różnicy nie robi dla natury. A 100, 1000, 10000? Niestety obecnie natura "nie radzi sobie" z zanieczyszczeniami. Olać już nawet efekt cieplarniany, wystarczy popatrzeć na Kraków, najbardziej zanieczyszczone miasto w PL. Natura jest bezradna, więc argument z kępką drzew jest trochę głupawy. Żeby nie było w dupie mam Priusa i inne słabe gówna tego typu, co nie znaczy, że godzę się na kłamstwa w tej kwestii (vide sprawa Tesli - uznana dzisiaj przez sąd "za mało szkodliwe kłamstwo").

I co to ma za znaczenie, że ma podstawowe wykształcenie? Ja nie kategoryzuję ludzi po wykształceniu i w żaden sposób to go nie usprawiedliwia jeśli pieprzy bzdury albo zachowuje się jak burak. Tak samo tytuły nie usprawiedliwają buractwa. Myślę, że sporo ludzi z podstawowym wykształceniem nie nazwałoby Gordona Browna jednookim idiotą. Podejrzewam, że wielu satyryków również.

Z mojej strony EOT, nie chcę Sylwi zabierać miejsca.

Możesz coś więcej napisać o sprawie z Teslą, bo mnie zaintrygowałeś?
Fryty tyty dotknij pyty

Jacek84

  • Gość
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #6829 dnia: Marca 01, 2012, 10:55:38 am »
http://www.v10.pl/Tesla,pozwala,BBC,i,program,Top,Gear,za,pomowienie,58383.html

Wczoraj sędzia uznał, że "nie jest to pomówienie, a jesli jest, to za małe by postawić konkretne zarzuty". Dziwne, ale nie jest to pierwszy raz kiedy coś uchodzi im na sucho, dzięki tłumaczeniu: "to program rozrywkowy". Szansa dla np. Pospieszalskiego. Jeśli zrobi P-Factor to będzie mógł pie**olić wszystko co mu ślina na język przyniesie.  :grin:

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #6830 dnia: Marca 01, 2012, 11:51:45 am »
O samej akcji słyszałem, ale nie wiedziałem że zapadł już wyrok. Dzięki za info.
Jeremiasz jak to napisał w swojej książce pan Stig, to osoba 100% poświęcona programowi, on żyje top gearem, on jest top gearem i w sumie nie dziwię się, że robi wszystko że by ten program stał na tak wysokim poziomie. Nie zapominajmy też o panu Andym Wilmanie, który to wraz z Clarksonem stworzył obecną formułę top gear. Tak czy inaczej, Clarkson to trochę pajac, ale inteligentny pajac który daje mnóstwo rozrywki. Ma tyle samo ciekawych, co popieprzonych poglądów. Przeczytałem kilka jego książek i o ile pierwsza była super ciekawa, tak kolejne to 'to samo tylko więcej' i powoli zaczynam się nim nudzić, znacznie bardziej lubię pozycje Hammonda i Maya.
« Ostatnia zmiana: Marca 01, 2012, 11:56:16 am wysłana przez szafa »
Fryty tyty dotknij pyty

Jacek84

  • Gość
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #6831 dnia: Marca 01, 2012, 12:06:40 pm »
No jak dla mnie to jego postawa przeczy mojemu pojęciu inteligencji. Poglądy średnio ciekawe, co po prostu "kontrowersyjne" (w cudzysłowie, bo to typisz inglisz niepoprawność. Takich typów jest na pęczki, choćby Godfrey Bloom jak już przy UK jesteśmy. Wybaczcie, ale dla mnie uznawanie że jego poglądy są ciekawe świadczą o braku ogarnięcia w kontekście społeczno-politycznym (czego nie wymagam, ale nie ma za co go wyróżniać). A temat poruszyłem, bo trochę żal że skoro już ludzie mają zajawkę na czytanie to chwytają się za tego typu pozycje.

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #6832 dnia: Marca 01, 2012, 13:54:55 pm »
Miałem na myśli jego poglądy czysto motoryzacyjne, powinienem zawęzić. Fakt faktem, poza motoryzacyjnymi tematami to pierdoli troche głupoty...
Fryty tyty dotknij pyty

svonston

  • Gość
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #6833 dnia: Marca 01, 2012, 14:03:04 pm »
Przeczytałem kilka jego książek i o ile pierwsza była super ciekawa, tak kolejne to 'to samo tylko więcej' i powoli zaczynam się nim nudzić, znacznie bardziej lubię pozycje Hammonda i Maya.
OTOTOTOTOTOTOTOTOTO.

Jacek84

  • Gość
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #6834 dnia: Marca 01, 2012, 14:18:45 pm »
Miałem na myśli jego poglądy czysto motoryzacyjne, powinienem zawęzić. Fakt faktem, poza motoryzacyjnymi tematami to pierdoli troche głupoty...
Właśnie gdyby on się zajmował tylko samochodami to bym nawet był w stanie oglądać Top Gear. :)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #6835 dnia: Marca 01, 2012, 14:52:04 pm »
Poruszając kwestię samochodów przypomniałeś mi Tarniaku o jednym autku, którym zdecydowanie powinieneś się zainteresować.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

:P
« Ostatnia zmiana: Marca 01, 2012, 15:09:10 pm wysłana przez BoBaN »

svonston

  • Gość
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #6836 dnia: Marca 01, 2012, 14:57:14 pm »
Hotlinkowanko nie dziala.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #6837 dnia: Marca 01, 2012, 15:07:15 pm »
Zara naprawię.

EDIT.
A teraz?
« Ostatnia zmiana: Marca 01, 2012, 15:09:22 pm wysłana przez BoBaN »

Jacek84

  • Gość
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #6838 dnia: Marca 01, 2012, 16:03:40 pm »
Samochód marzenie!

marcingt

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-08-2007
  • Wiadomości: 4 970
  • Reputacja: 58
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #6839 dnia: Marca 01, 2012, 16:10:23 pm »