GameOnly > Sugestie, propozycje i opinie

Mobilne forum

(1/3) > >>

Krzysiu:
Dałoby radę coś zrobić, żeby przeglądanie forum na urządzeniach przenośnych było bardziej przystępne? Może są jakieś ficzery do wgrania do SMF czy coś :P

m.neogaf.com mi się marzy  :oops:

Master_666:
Wpis. Albo żeby w aplikacji tapatalk działało.

Conker:
Tak, mamy to w planach i jest dopisane do listy Zombiego. Mi tez srednio wygodnie sie spamuje nawet przy rozdzialce 480x800.

kun:
Fpees!

Mr_Zombie:
Wprawdzie na takie coś, jak m.neogaf.com to raczej na razie liczyć nie ma co (zrobienie mobilnej wersji strony to trochę roboty :P), ale zainstalowałem dziś na forum plugin do obsługi Tapatalk.
Dla niewtajemniczonych, Tapatalk jest aplikacją na iOS, Androida, BlackBerry oraz Chrome obsługującą szereg popularnych silników for dyskusyjnych (m.in. Simplemachine na który stoi forum GameOnly) pozwalającą na wygodne korzystanie z for dyskusyjnych na urządzeniach mobilnych. Jest to niestety aplikacja płatna, ale ogólnie się przydaje ;)

Teoretycznie teraz, po wejściu na forum z urządzenia mobilnego, powinno pojawić się okienko, że forum ma włączoną funkcję obsługi przez Tapatalk i czy chcesz zacząć korzystać z aplikacji/pobrać aplikację. Piszę teoretycznie, bo to okienko wyświetliło mi się tylko raz, a potem włączała się już standardowa wersja forum. Będę musiał jeszcze sprawdzić, o co chodzi. Można oczywiście wejść na forum bezpośrednio z samej aplikacji (wystarczy wyszukać "Gameonly"; samo forum jest w kategorii Games -> Consoles).

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej